Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΝΕΟ ΚΑΦΕ


ΙΩΑΝΝΑ1

Recommended Posts

όχι βρε mvas μου !! το λέω από την άποψη ότι δεν έχεις πρόσβαση μόνη σου στον ποπό σου και θα αναγκαστεις να ζητας την συνδρομή κάποιου άλλου!! :D

Το ξερω RENITA μου, πλάκα εκανα....:P:p:p:p

Τι τραβαμε για να γινουμε μανούλες.......:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 203
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια οι Arvecap δεν γίνονται ενδομυϊκά.. γίνονται υποδορίως είτε στο μπράτσο, είτε στο μπούτι, είτε στην περιοχή της κοιλιάς.. Ανακατεύεις το μίγμα με μεγάλη βελόνα και κάνεις κάθε φορά τη δόση αλλάζοντας τη βελόνα με βελόνα ινσουλίνης.. έτσι δεν πονάει καθόλου..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια οι Arvecap δεν γίνονται ενδομυϊκά.. γίνονται υποδορίως είτε στο μπράτσο, είτε στο μπούτι, είτε στην περιοχή της κοιλιάς.. Ανακατεύεις το μίγμα με μεγάλη βελόνα και κάνεις κάθε φορά τη δόση αλλάζοντας τη βελόνα με βελόνα ινσουλίνης.. έτσι δεν πονάει καθόλου..

γεια σου δομνινα μου.! η αρβεκαπ η 3, 75 που κανω εγώ γίνεται ενδομυικά μία εφ΄απαξ . προφανώς οι αρβεκαπ 0,1 γίνονται υποδόρια.

Link to comment
Share on other sites

γεια σου δομνινα μου.! η αρβεκαπ η 3, 75 που κανω εγώ γίνεται ενδομυικά μία εφ΄απαξ . προφανώς οι αρβεκαπ 0,1 γίνονται υποδόρια.

Γι' αυτές μιλάω κι εγώ.. είδα την κοπελίτσα που είπε ότι θα κάνει αυτές και επειδή τις έχω κάνει κι εγώ είπα να επέμβω...:cool:


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια. Γράφω λίγο βιαστικά. Τελευταία περίοδος 13/12/11. Πήρα duphaston για 12 μέρες για να ξεκινήσω τη διαδικασία για να κάνω εμβρυομεταφορα με κατεψυγμένα. Κάποια στιγμή ξεκίνησα το σπρέι καταστολής suprefact. Κανονικά θα έπρεπε να αδιαθετησω για να ξεκινήσω τα cyclacur. Η περίοδος αφαντη. Έχει συμβεί σε καμία? το πρβλ μας ειναι ολιγοασθενοσπερμια. Θα περιμένω λίγο ακόμα κ θα πάω για υπερηχο.


http://lilypie.com]IaRgp2.png

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Γράφω λίγο βιαστικά. Τελευταία περίοδος 13/12/11. Πήρα duphaston για 12 μέρες για να ξεκινήσω τη διαδικασία για να κάνω εμβρυομεταφορα με κατεψυγμένα. Κάποια στιγμή ξεκίνησα το σπρέι καταστολής suprefact. Κανονικά θα έπρεπε να αδιαθετησω για να ξεκινήσω τα cyclacur. Η περίοδος αφαντη. Έχει συμβεί σε καμία? το πρβλ μας ειναι ολιγοασθενοσπερμια. Θα περιμένω λίγο ακόμα κ θα πάω για υπερηχο.

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ!ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ?ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΟΥ?ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ...


[url=http://lilypie.com][img]http://lb2m.lilypie.com/nq3hp2.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια. Γράφω λίγο βιαστικά. Τελευταία περίοδος 13/12/11. Πήρα duphaston για 12 μέρες για να ξεκινήσω τη διαδικασία για να κάνω εμβρυομεταφορα με κατεψυγμένα. Κάποια στιγμή ξεκίνησα το σπρέι καταστολής suprefact. Κανονικά θα έπρεπε να αδιαθετησω για να ξεκινήσω τα cyclacur. Η περίοδος αφαντη. Έχει συμβεί σε καμία? το πρβλ μας ειναι ολιγοασθενοσπερμια. Θα περιμένω λίγο ακόμα κ θα πάω για υπερηχο.

μελμοπενη μου εγώ δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί δεν εχω κανει προσπάθεια ποτέ με κατεψυγμενα. εχω ακούσει απο αλλα κορίτσια οτι ειχαν καθυστέρηση. ο κύκλος ήταν πάντα σταθερός στον μήνα? ρωτησες το κεντρο σου? ευχομαι να σου πανε ολα καλα

Link to comment
Share on other sites

γεια σου μελπομενη.εγω που εκανα με κατεψυγμενα,ξεκινησα αγωγη με την ελευση της περιοδου κ οχι νωριτερα,οποτε δυστυχως δεν μπορω να σε βοηθησω!

εγω σημερα εχω λιωσει με το lost!!παω να συνεχισω!


ποσο ακομα πρεπει να πονεσουμε για το αυτονοητο?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και με γεια το νέο καφέ!!!!! Καλέ γιατί δε μάς βάζει στο άλλο?? Μπορώ να διαβάσω όλες τις σελίδες εκτός από την τελευταία....

Πάντως διάβασα την τελευταία σελίδα αυτού του καφέ και ενημερώθηκα από τα μηνύματα της Gorgina που βλέπω ότι εξελίσσεται σε μία νέα και καλή ληξίαρχο!!:P

Πολλά μπράβο στα μωρά της παρέας...της Φιορουλίνας μας και της Χουχουλίνας μας!!!!!:P:p

Με την Αναστασία τι έγινε?????:(:(:(

Ρηνούλα με το καλό να παραλάβεις τα εμβρυάκια σου κι εύχομαι να πάρεις μία θετική χοριακή κι έπειτα να ακολουθήσει μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!:P

Σας φιλώ όλες!!

Υ.Γ.: Πως και ονομάσατε το καφέ "νέο καφέ" κι όχι "νέο καφέ εξωσωματικής"? Το λέω γιατί δεν θα ξέρουνε άλλα κορίτσια ότι εδώ μιλάμε για εξωσωματική!! Δε νομίζω ότι μπορεί να αλλάξει το όνομα τώρα εκτός κι αν σταλεί μήνυμα στον administrator...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και με γεια το νέο καφέ!!!!! Καλέ γιατί δε μάς βάζει στο άλλο?? Μπορώ να διαβάσω όλες τις σελίδες εκτός από την τελευταία....

Πάντως διάβασα την τελευταία σελίδα αυτού του καφέ και ενημερώθηκα από τα μηνύματα της Gorgina που βλέπω ότι εξελίσσεται σε μία νέα και καλή ληξίαρχο!!:P

Πολλά μπράβο στα μωρά της παρέας...της Φιορουλίνας μας και της Χουχουλίνας μας!!!!!:P:p

Με την Αναστασία τι έγινε?????:(:(:(

Ρηνούλα με το καλό να παραλάβεις τα εμβρυάκια σου κι εύχομαι να πάρεις μία θετική χοριακή κι έπειτα να ακολουθήσει μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!:P

Σας φιλώ όλες!!

Υ.Γ.: Πως και ονομάσατε το καφέ "νέο καφέ" κι όχι "νέο καφέ εξωσωματικής"? Το λέω γιατί δεν θα ξέρουνε άλλα κορίτσια ότι εδώ μιλάμε για εξωσωματική!! Δε νομίζω ότι μπορεί να αλλάξει το όνομα τώρα εκτός κι αν σταλεί μήνυμα στον administrator...

καλησπέρα γλυκιά μανούλα!! το ιδιο ακριβως αντιμετωπίσαμε και εμείς εχθες με το καφε και σήμερα το πρωί ανοιξαν τα κοριτσάκια το νεο .οσο για την ονομασία πράγματι θελησαν να αλλαξουν το ονομα αλλα δεν μπορεσαν . ισως αν σταλεί μηνυμα οπως λες.

για την αναστασία δεν ξερουμε λεπτομερειες!. μας είπε το κορίτσάκι μας οτι σταματαει την προσπαθεια . προφανώς κατι προέκυψε:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...