Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

ΝΕΟ ΚΑΦΕ


ΙΩΑΝΝΑ1

Recommended Posts

boogif.gifΓοργινακι,γιατι πρεπει παντα να κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας?μηπως κοροιδευουμε τους εαυτους μας?......και ποιος ευχαριστιεται με αυτην την κατασταση?..τι να πω.......δεν εχω λογια....και δεν μπορω να κρυβομαι.....!απλα κανω υπομονη μηπως αλλαξει η κατασταση!!!γιαυτο κοριτσακια φερτε μου θετικες χοριακαρες.....!!

επειδη πονεσαμε επειδή πληγωθήκαμε , παντα θελουμε να δίχνουμε ποσο δυνατές είμαστε. και ετσι χαμογελάμεεεεεεεε..... οταν εξωτερικευουμε τα συναισθηματα μας ξεσπάμε και καλυτερα.... ουφ .... ΟΜΩΣ ΕΙΠΑΜΕ ολα καλα ..ολα ανθηρα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 203
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλά είμαι προς το παρόν. Έχει βαρύνει αρκετά το ενδομήτριο και με τραβάει λίγο, μακάρι να ναι για καλό. Σήμερα σηκώθηκα κανονικά και απο αύριο επιστρέφω στη δουλειά μου αλλά για τρεις ωρίτσες, δεν θελω να ζοριστώ. Αχ και η κοιλίτσα μου είναι μαύρη απο τις ηπαρίνες, άτιμες ενέσεις... Εσείς πως είστε;


tzKGp3.png

W6Q2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρα μου τι εννοεις λεγοντας...εχει βαρυνει το ενδομητριο?δεν καταλαβαινω..!ευχομαστε να ειναι η προσπαθεια που θα σε κανει μανουλα...!μεσα απο την καρδια μου,γλυκο κοριτσακι!!

Μxara,τι κανεις γλυκεια μανουλα?τι εχεις?γιατι αναρρωτικη?

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια τι κανετε?2 μερες δεν μπορουσα ν μπω καθολου τωρα το εψαχνα κ σας βρηκα..εχω χασει πολλα μαλλον..εγω εδω ξαπλωμενη αναρωτικη στην αναρωτικη..

τι κανεις βρε κοριτσάκι μου? θα σου εστελνα τωρα μην. στο φβ. ολα καλα? δεν μου είπες τελικά ολα καλα με τις εξετάσεις ετσι δεν είναι ? οπως τα λέγαμε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η γιατρος δεν θελει ν παω στην δουλεια λογω ορθοστασιας ειναι πιεστικη δουλεια..και η αφεντικινα μου το ιδιο μην παθω τπτ κ νιωθουν τυψεις και δεν εχει και δουλεια οποτε την συμφερει..και εκτος αυτα ειχα λιγο αιματακι τις προαλλες οποτε δεν το κουνω οτι μου λεει θα κανω..

οσο για τις εξετασεις αντισωματα για τοξοπλασμα δεν εχω κ πρεπει ν προσεχω κ να την επαναλαμβανω καθε μηνα..κ επισης αντισωματα ερυυθρας δεν εχω κ πρεπει ν αποφευγω αρρωστα πααιδακια

Link to comment
Share on other sites

τον εχεις σπιτι? τυχερούλαααααααααααααααα:lol::lol:

ΧΑΧΑΧΑ:D

ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΠΙΤΙ,ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ:lol::lol:,ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΒΟΜΒΑΡΔΙΣΜΕΝΟ ΤΟΤΕ...ΘΑ ΜΕ ΧΩΡΙΣΕΙ:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

η γιατρος δεν θελει ν παω στην δουλεια λογω ορθοστασιας ειναι πιεστικη δουλεια..και η αφεντικινα μου το ιδιο μην παθω τπτ κ νιωθουν τυψεις και δεν εχει και δουλεια οποτε την συμφερει..και εκτος αυτα ειχα λιγο αιματακι τις προαλλες οποτε δεν το κουνω οτι μου λεει θα κανω..

οσο για τις εξετασεις αντισωματα για τοξοπλασμα δεν εχω κ πρεπει ν προσεχω κ να την επαναλαμβανω καθε μηνα..κ επισης αντισωματα ερυυθρας δεν εχω κ πρεπει ν αποφευγω αρρωστα πααιδακια

για αυτο σε ρωτουσα αν εχεις περασει ερυθρα.. ε εντάξει θα προσέχεις κοριτσάκι μου. οσο για την δουλειά άφού μπορείς να μην πηγαίνεις καλά κανεις κουκλίτσα μου.!!

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑ:D

ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΠΙΤΙ,ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ:lol::lol:,ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΒΟΜΒΑΡΔΙΣΜΕΝΟ ΤΟΤΕ...ΘΑ ΜΕ ΧΩΡΙΣΕΙ:lol::lol:

χαχαχαχαχα σωστή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

για αυτο σε ρωτουσα αν εχεις περασει ερυθρα.. ε εντάξει θα προσέχεις κοριτσάκι μου. οσο για την δουλειά άφού μπορείς να μην πηγαίνεις καλά κανεις κουκλίτσα μου.!!

θα ηθελα να πηγαινα στην δουλεια να μην ειμαι συνεχεια μεσα αλλα τοσο κοπο εκανα για αυτο το μωρο οποτε χαλαλι του..τωρα μπηκαμε στην 9 εβδομαδα και ολα καλα!:Pοσο για την ερυθρα μου ειπε οτι μαλλον εκανα πολυ μικρη τ εμβολιο κ τωρα δεν εχει αντισωματα ο οργανισμος μου θα πρεπει ν τ ξανακανω μετα που θα γεννησω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θα ηθελα να πηγαινα στην δουλεια να μην ειμαι συνεχεια μεσα αλλα τοσο κοπο εκανα για αυτο το μωρο οποτε χαλαλι του..τωρα μπηκαμε στην 9 εβδομαδα και ολα καλα!:Pοσο για την ερυθρα μου ειπε οτι μαλλον εκανα πολυ μικρη τ εμβολιο κ τωρα δεν εχει αντισωματα ο οργανισμος μου θα πρεπει ν τ ξανακανω μετα που θα γεννησω..

μπραβο κουκλιτσα μου. ολα καλα!!! ποτε θα πας παλι για υπερυχο?:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

μπραβο κουκλιτσα μου. ολα καλα!!! ποτε θα πας παλι για υπερυχο?:lol::lol::lol:

υπερηχο καναμε την δευτερα ολα καλα ηταν οι παλμοι του στους 160 αιματωνεται,ολα πανε καλα!στις 14 νομιζω φεβρουαριου η 15 δεν θυμααμαι εχουμε τον πρωτο μεγαλο υπερηχο με το pap-a κ ανυπομονω να το δω πιο καλα!!!!!:-P:-P:-P

Link to comment
Share on other sites

Μxara,πρωτα το μωρακι!ολα τα υπολοιπα ερχονται μετα....!θα περιμενουμε νεα σου....και να προσεχεις...!φιλια!!

ευχαριστω κουκλιτσα να σαι καλα!:tongue:συνεχειαα κοιμαμαι ειδικα το πρωι και πριν λιγο παλι ξυπνησα και ειμαι σαν κοιμησμενη ολη μερα!!δεν εχω κ ορεξη ν σηκωθω καθολου απο τ κρεβατι..να δω μεχρι ποτε!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

υπερηχο καναμε την δευτερα ολα καλα ηταν οι παλμοι του στους 160 αιματωνεται,ολα πανε καλα!στις 14 νομιζω φεβρουαριου η 15 δεν θυμααμαι εχουμε τον πρωτο μεγαλο υπερηχο με το pap-a κ ανυπομονω να το δω πιο καλα!!!!!:-P:-P:-P

τελεια αγάπη μου!!!! τι ομορφα τα νεά σου.!! με το καλό να ερθει η μερα να κανεις την αυχενική!! φιλάκιααααααααααα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...