Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

ΝΕΟ ΚΑΦΕ


ΙΩΑΝΝΑ1

Recommended Posts

clip_image001.gifΣας χαιρετω γιατι σχολαω σε λιγο!!να περνατε ομορφα.....!!καλο μεσημερι και καλη ορεξη...!!παω για σιδερωμα....και βαριεμαι.......!θα τα πουμε αργοτερα!!!φιλακια στα μουτρακια σας!!

καλη ξεκουραση Ιωαννα μου Φιλια:P:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 203
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:lol:γεια σου ρενιτακι ! σε χάσαμε κοριτσάκι . ! τι κανεις ? πως τα παμε με το κρύο?

πολύ κρύο gorgina μου!! αλλά το προτιμώ από τους καύσωνες του καλοκαιριου!!! Δεν το συζητώ!! Καλά είμαι απλά χρειαζόμουν κάποια αποτοξίνωση από το κεφαλαιο εξωσωματικη αλλά αγωνιώ για εσάς!!

Renita μου τι κανεις???

καλά είμαι κοπέλα μου!!Πο πο ξεκινάς?? Με το καλό λοιπόν κ αυτη να ειναι κ η τυχερή σου προσπάθεια! Μην έχεις άγχος για τις ενεσεις δεν ειναι τιποτα απολύτως!Σκέψου τι πιθανότητες έχεις να μην πετύχεις την κοιλιά σου :D Γενικά να θυμάσαι να μην έχεις καθόλου άγχος!

Ρενιτακι μου...πολυ χαιρομαι που εισαι στην παρεα μας!!δεν μπορω να διορθωσω και να το κανω καφε εξωσωματικης...μηπως εσυ μπορεις?σε παρακαλω.....!προσπαθησα...!

αν δεν μπορείς εσύ που το δημιουργησες τοτε δεν μπορώ ούτε κ εγω! Ίσως οι moderator να μπορούν να βοηθήσουν?

Βρε κορίτσια το αναστασάκι μας γιατί σταμάτησε????:confused::confused: Μια μεγάλη αγκαλιά από μένα κοπέλα μου!!!!

Νικόλ μου καναπεδάτη σε ευχαριστώ πολύ για την κατατόπιση! Πώς είσαι εσύ??


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

ηρθα κι εγωωω!!!!!!

ρενιτακι μας ελειψες βρε θκατουλα!!!:tongue:τι κανεις κοριτσακι?

να σου πω την αληθεια ρενιτακι μου δε με νοιαζει αν δεν την κανω τωρα,θελω να φτιαξω το δοντι μου πρωτα γιατι αν μεινω εγκυος δε θα μπορω!!!

μχαρα μου τελεια τα νεα σου ζουζου!!!!!:Pπαρε με να τα πουμε καποια στιγμη.

φιλακια σε ολες.

ααα....εχετε δικιο με την ονομασια του καφε.εγω ημουν η ..νονα του αλλα δεν μου κοψε:rolleyes:


an1cOLO0g410000MTk0cGh8MjUzMTg1MTBkbGF8eW91ciB0ZXh0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε ευχαριστω gorgina μου.

Ναι η πρωτη και τυχερή θα ειναι...!!!!!!;);)

Απ οτι κατάλαβα για σένα δεν θα ειναι η 1η προσπάθεια????

Συγνώμη για τις ερωτησεις αλλα εχω πολλές μερες να μπω και εχω μεινει πισω

ναι κουκλίτσα μου , ετσι θα σκέφτεσαι οτι θα είναι και τυχερήηηηη!!:lol:

άυτή θα είναι η 3η προσπάθεια ,δεν με πηράζει καθόλου που ρωτάς κοριτσάκι μου. οτι θέλεις και οτι απορίες εχεις ευχαρίστως αν μπορώ να σου τις λύσω:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

βασουλα μου θα σε παρω τηλ.αυτη την βδομαδα να τα πουμε εστω και απο το τηλ.γιατι για εξω δεν το κοβω,.αλλα δεν πειραζει!α οσο για το γιατρο τελικα εκει που παω αποφασισα ειναι κουρστικο να ψαχνω τωρα αλλο..ειδικα ετσι που τα κανανε και με τα νοσοκομεια..

Link to comment
Share on other sites

mvas τι κανεις κοριτσακι?μας ελειψες..

καλε θα ρχομαι εγω να σου κανω τις ενεσουλες αν θες:P

μαστορας εχω γινει:lol::lol:εγω τελικα δεν ξεκιναω τωρα ,ειδομεν το ποτε!!!!

Προσεξε μην μου τάζεις γιατι θα σε κάνω να τρέχεις......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p:p

Μέ το καλο να ξεκινήσεις και εσυ...:P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ιωάννα μου καλη ξεκούραση

ρενιτάκι μου δυστηχώς δεν ξερουμε λεπτομερειες για την αναστασία . είχαμε μείνει οτι εχει 9 ωάρια , και εκανε κατι χαρές το κοριτσάκι , και σήμερα μας το ανακοινωσε. τι να πω. :(

για την στελλ μας ξερεις οτι είδε 2 σάκους? δεν ξέρω και που εχεις μείνει σε νεα.

Link to comment
Share on other sites

mvas τι κανεις κοριτσακι?μας ελειψες..

καλε θα ρχομαι εγω να σου κανω τις ενεσουλες αν θες:P

μαστορας εχω γινει:lol::lol:εγω τελικα δεν ξεκιναω τωρα ,ειδομεν το ποτε!!!!

ΕΧΕΙς ΜΗΝΥΜΑ

Link to comment
Share on other sites

ιωάννα μου καλη ξεκούραση

ρενιτάκι μου δυστηχώς δεν ξερουμε λεπτομερειες για την αναστασία . είχαμε μείνει οτι εχει 9 ωάρια , και εκανε κατι χαρές το κοριτσάκι , και σήμερα μας το ανακοινωσε. τι να πω. :(

για την στελλ μας ξερεις οτι είδε 2 σάκους? δεν ξέρω και που εχεις μείνει σε νεα.

α ναιιι εκει εμεινα!! Που το στελλάκι είδε 2 σάκους (ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑ!!), που η ονειρουλα μας χειρουργηθηκε και ο φιορουλινομπέμπης μας αναπνέει μόνος του!! Η ρηνούλα έκανε ωοληψία??


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

ιωάννα μου καλη ξεκούραση

ρενιτάκι μου δυστηχώς δεν ξερουμε λεπτομερειες για την αναστασία . είχαμε μείνει οτι εχει 9 ωάρια , και εκανε κατι χαρές το κοριτσάκι , και σήμερα μας το ανακοινωσε. τι να πω. :(

για την στελλ μας ξερεις οτι είδε 2 σάκους? δεν ξέρω και που εχεις μείνει σε νεα.

τι εγινε με την αναστασια?η ροδουλα τι κανει?εχω χασει τ νεα οπως καταλαβαινεις και εγω..:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...