Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΝΕΟ ΚΑΦΕ


ΙΩΑΝΝΑ1

Recommended Posts

τι εγινε με την αναστασια?η ροδουλα τι κανει?εχω χασει τ νεα οπως καταλαβαινεις και εγω..:(

η αναστασία σταμάτησε την προσπάθεια. δεν ξερουμε κοριτσάκι μου λεπτομερειες.

η ροδούλα είναι μια χαρά. πλησιάζει η εξέταση της αυχενικής διαφάνειας! ολα καλα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 203
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

το φιορουλινομπεμπακι τα παει μια χαρά , ο αγωνιστής μας!!

τα χουχουλινομπεμπάκια μεγάλώνουν. ο μπεμπης έχει φτάσει περιπου τα 1.800. η μπεμπούλα είναι κοκέτα προσέχει την σιλουέτα της και είναι περίπου 1480 αν θυμάμαι καλα . είναι όμως μια χαρά και ζωήρούλα:D:D

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μια ερωτηση.

Την AVERKAP πως την κάνεις????

Με μικρη ενεσουλα οπως την puregon ή οχι???

Γιατι μέσα στο κουτι νομίζω δεν εχει κάτι

αυτήν την κανεις ενδομυικά δηλαδή στον ποπό:lol:

Link to comment
Share on other sites

:P

η αναστασία σταμάτησε την προσπάθεια. δεν ξερουμε κοριτσάκι μου λεπτομερειες.

η ροδούλα είναι μια χαρά. πλησιάζει η εξέταση της αυχενικής διαφάνειας! ολα καλα!!

ευχαριστω ζουζου...!!!!:P:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μια ερωτηση.

Την AVERKAP πως την κάνεις????

Με μικρη ενεσουλα οπως την puregon ή οχι???

Γιατι μέσα στο κουτι νομίζω δεν εχει κάτι

και εννοείται οχι με μικρή ενεσούλα , αλλά με κανονική που θα την παρεις απο ενα φαρμακείο :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ ΤΗΝ 0.1 ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΝΟΜΊΖΩ 2 ΚΟΥΤΙΑ

στο πρωτόκολλο σου γράφει ενδομυικά? αν ναι ειναι οπως σου εγραψα. εννοείται βέβαια οτι απορία θα εχεις θα τους παιρνεις τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

στο πρωτόκολλο σου γράφει ενδομυικά? αν ναι ειναι οπως σου εγραψα. εννοείται βέβαια οτι απορία θα εχεις θα τους παιρνεις τηλέφωνο.

Την Παρασκευη θα μου εξηγησει πως θα γινει η ολη διαδικασια.

Μου εχει γραψει μόνο τα φαρμακα/ενεσεις και με εχει ενημερωσει οτι θα κανω το βραχυ πρωτόκολλο.

Για τα υπόλοιπα θα ενημερωθω την Παρασκευη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλή εμβρυομεταφορα να χει η ρηνούλα μας λοιπόν αύριο!!Όλα πήγαν μια χαρά λοιπόν κ ο αντρούλης της δεν ταλαιπωρήθηκε!!Μπράβο!

Φιλιά πολλά κ στα χουχουλινοδιδυμάκια που παίρνουν τα πάνω τους !!!και στο φιορουλινομπεμπέ μας φυσικά !!

mvas μου από το κέντρο σου θα σου δώσουν οδηγίες για το πως θα τις κάνεις τις ενεσουλες!Και ότι απορία κ αν έχεις μην ντρεπεσαι να τους ρωτάς!

Οι averkap γίνονται στον ποπο?? χαίρομαι που δεν έκανα από αυτες :tongue:


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

mvas μου και παλι καλή αρχή. ολα θα πάνε καλά!!

ρενιτάκι ναι στο ποποοοοοοοοοοοοοοο!

εγώ την εκανα μια εφ΄απαξ και μαλιστα δεν είχα ποιος να μου την κάνει . εκείνη την περίοδο εφτιαχνα τα δοντια μου και ζήτησα και μου την εκανε η οδοντίατρος:lol::lol::lol: ....ευτυχώς

Link to comment
Share on other sites

Καλή εμβρυομεταφορα να χει η ρηνούλα μας λοιπόν αύριο!!Όλα πήγαν μια χαρά λοιπόν κ ο αντρούλης της δεν ταλαιπωρήθηκε!!Μπράβο!

Φιλιά πολλά κ στα χουχουλινοδιδυμάκια που παίρνουν τα πάνω τους !!!και στο φιορουλινομπεμπέ μας φυσικά !!

mvas μου από το κέντρο σου θα σου δώσουν οδηγίες για το πως θα τις κάνεις τις ενεσουλες!Και ότι απορία κ αν έχεις μην ντρεπεσαι να τους ρωτάς!

Οι averkap γίνονται στον ποπο?? χαίρομαι που δεν έκανα από αυτες :tongue:

παιζεις με τον πόνο μου...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::P:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

mvas μου και παλι καλή αρχή. ολα θα πάνε καλά!!

ρενιτάκι ναι στο ποποοοοοοοοοοοοοοο!

εγώ την εκανα μια εφ΄απαξ και μαλιστα δεν είχα ποιος να μου την κάνει . εκείνη την περίοδο εφτιαχνα τα δοντια μου και ζήτησα και μου την εκανε η οδοντίατρος:lol::lol::lol: ....ευτυχώς

εγω χρειαστηκα να κάνω αρκετες προλουτον οι οποιες γινονται επισης στον ποπο και επειδή κουράστηκα να επιδεικνύω τον γλουτό μου στα εφημερεύοντα φαρμακεια της περιοχης αναγκασα τον ρενίτο να μάθει να μου τις κάνει :lol::lol: ο καημενούλης μου φοβοταν μήπως κ με πονέσει ενω εγω χαμπάρι :D

παιζεις με τον πόνο μου...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::P:p:p:p:p

όχι βρε mvas μου !! το λέω από την άποψη ότι δεν έχεις πρόσβαση μόνη σου στον ποπό σου και θα αναγκαστεις να ζητας την συνδρομή κάποιου άλλου!! :D


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

το θυμάμαι αυτό ρενίτα μου..... και εγώ εκανα προλουτόν αλλα μου τις εκανε η φαρμακοποιός που μου τις προμήθευε....... αν εχουν και αποτελεσμα χαλάλι , αλλα..... τελος παντων παμε για αλλα και αν χρειαστεί και πάλι τρύπημα εμείς δεν μασάμε:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...