Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

ΝΕΟ ΚΑΦΕ


ΙΩΑΝΝΑ1

Recommended Posts

annoyedsmiley.gifΣαντα μου,το μονο ασχημο στις παρεουλες ειναι οτι ακους μονο δυσαρεστα ή βλεπεις στα προσωπα τους την στεναχωρια που προσπαθουν να την κρυψουν πισω απο ενα ψευτικο χαμογελο....!δυστηχως,εχουμε γινει οι καλυτεροι θεατρινοι.....!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 203
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

όπως και να έχει θα περάσετε τέλειαααααααα:lol::lol:! να σου πω την αληθεια μου αρεσει να κανω βολτες ας κανει κρυο .αρκει να μην βρεχει ....:lol:

εδώ εχει εναν ήλιοοοοοοοοοοοοοο!! με δόντια βέβαια αλλα μια χαρα!

ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΕΙΣΑΙ??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

annoyedsmiley.gifΣαντα μου,το μονο ασχημο στις παρεουλες ειναι οτι ακους μονο δυσαρεστα ή βλεπεις στα προσωπα τους την στεναχωρια που προσπαθουν να την κρυψουν πισω απο ενα ψευτικο χαμογελο....!δυστηχως,εχουμε γινει οι καλυτεροι θεατρινοι.....!

ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ...

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΕΙΣΑΙ??

ναι κοριτσακι μου. αν εννοείς την καταγωγή μου ειμαι απο ορεινή αρκαδία , αλλα γέννημα θρέμα περιστεριώτισσα. βέβαια τώρα εδώ και 1 χρόνο ΄μετακόμισα .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


annoyedsmiley.gifΣαντα μου,το μονο ασχημο στις παρεουλες ειναι οτι ακους μονο δυσαρεστα ή βλεπεις στα προσωπα τους την στεναχωρια που προσπαθουν να την κρυψουν πισω απο ενα ψευτικο χαμογελο....!δυστηχως,εχουμε γινει οι καλυτεροι θεατρινοι.....!

αχ ιωαννούλι εγραψες πάλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Link to comment
Share on other sites

Να μαι και γω! Σας βρήκα! Να ναι καλά η Νικόλ με το πμ γιατί χθες είχα κάτι νεύρα που δεν μπορούσα να μπω.... Τί έχασα;;;

τι κανεις κοριτσακι ? εχθές ολοι παθαμε τον νευρικο κλονισμο προσπαθώντας να μπούμεεεεε:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

boogif.gifΓοργινακι,γιατι πρεπει παντα να κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας?μηπως κοροιδευουμε τους εαυτους μας?......και ποιος ευχαριστιεται με αυτην την κατασταση?..τι να πω.......δεν εχω λογια....και δεν μπορω να κρυβομαι.....!απλα κανω υπομονη μηπως αλλαξει η κατασταση!!!γιαυτο κοριτσακια φερτε μου θετικες χοριακαρες.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...