Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

ενημέρωση ανακοίνωση σχετικά με τεχνικό πρόβλημα


Recommended Posts

Γειά σας

έχει σημειωθεί κάποια τεχνική βλάβη που εμφανίζεται σε συγκεκριμένα θέματα:

(μας έχουν αναφερθεί τα παρακάτω : )

  • EASY LIVING {Ειρήνη}
  • δεν θελω να αδιαθετήσω
  • Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαρίου 2012
  • Ελατε Ιανουαριος-Φεβρουαριος 2012'
  • Καφέ εξωσωματικής
  • SAINIO IMAGE ART ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ ΓΑΜΟΥ-ΒΑΠΤΙΣΗΣ & ΨΗΦΙΑΚΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΑΛΜΠΟΥΜ
  • ΕΓΩ...ποτε θα γινε ΜΑΝΑ??
  • ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ
  • scrapbooking lovers
  • Νοεμβριου 2011
  • πώς νιώθουμε στο δεύτερο τρίμηνο
  • Μανουλες Ιουλιου 2012
  • 2χρονα... Μα τι έχουν πάθει...

έχει ήδη ληφθεί τεχνική καθοδήγηση απο το support της Vbulletin όσον αφορά την επισκευή,

η οποία θα πραγματοποιηθεί αργότερα σήμερα.

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Org
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας

ευχαριστούμε για την επικοινωνία σας μαζί μας

Σας παρακαλούμε θερμά εως ότου το τεχνικό πρόβλημα διορθωθεί να μην ανοίγετε νέα θεματα ρωτώντας ή και να ανοίγετε νέα θέματα ίδιου τίτλου ή και θεματολογίας !

Ζητούμε την υπομονή και την κατανόηση σας

ευχαριστούμε

απο τη διαχείριση

Link to comment
Share on other sites

Έγιναν οι απαραίτητες επισκευές, για την αποκατάσταση των προβλημάτων που υπήρξαν.

Ευχαριστούμε την Velocityfarm για την γρήγορη παρέμβαση και διόρθωση του λειτουργικού του φόρουμ.

Τα προβλήματα όπως φάνηκε δημιουργήθηκαν απο την προχτεσινή 20λεπτη διακοπή λειτουργίας του σέρβερ που φιλοξενεί και τις δύο ιστοσελίδες,

η οποία διακοπή είχε να κάνει με βλάβη του datacenter στο εξωτερικό που επηρέασε όλες τις ιστοσελίδες που είναι hosted εκεί.

Ευχαριστούμε για την κατανόησή σας

Link to comment
Share on other sites

  • admin unpinned this topic
Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...