Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

Μαμάδες από τον Έβρο που μένουν στην Αθήνα


CoffeeFilter

Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπράβο κορίτσια, ετσι για να μαθαίνουμε και κάτι παραπάνω!

Ελένη τι κάνετε? Εμείς ετοιμαζόμαστε να πάμε στη μαμά μου. Ηρθε χθες η νύφη μου με τον μικρό μου ανιψιό, και θα μαζευτούμε να γιορτάσουμε τα γενέθλιά του. Πρώτη φορά που θα είναι όλα τα εγγόνια μαζεμένα!

Αύριο λέμε για αττικό ζωολογικό πάρκο. Εχει πολύ όμορφες μέρες. Αρχίζει και η σαρακοστή και σκέφτομαι να στολίσουμε το χριστουγεννιάτικο δέντρο αύριο το βράδυ. Ο Αντώνης το περιμένει πως και πως!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο βιντεακι με συγκινησε!κοριτσια τι κανετε?εχουμε χαθει λιγο ή μου φαινεται?Ελενη σε πια περιοχη μενεις τελικα?η boudouz που ειναι?μηπως να οργανωθουμε λιγο?φιλακια στα μικρουλια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα συμπατριώτισσες! Καλά τώρα είδα τα μηνύματα σας. Μου πήρε λίγο καιρό!:roll:

Ελπίζω να είστε όλες καλά.

Ikas, είμαστε στα Γλυκά Νερά.

Θα πάει καμιά σας στη γιορτή τη Κυριακή;

Φιλιά!


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Ελένη μου? Είστε καλά?

Εμείς δε θα πάμε στη γιορτή, έχουμε γεμάτο σκ! Το Σάββατο είναι η μηνιαία συνάντηση με τις μανούλες συμφορουμίτισσες, Κυριακή πρωί μια ψιλομετακόμιση επίπλων στα ανίψια μου και το απόγευμα το ντέρμπι των αιωνίων... Αν κερδίσει ο Ολυμπιακός, πάλι δε θα μου μιλάει ο άντρας μου...!!!:rolleyes:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ περιμένω πως και πως αυτό το Σαββατοκύριακο. Το Σάββατο θα λείπω σχεδόν όλη μέρα από το σπίτι και θα κρατήσει ο Γιώργος τα παιδιά. Έχουμε crop!

Τη Κυριακή λέω όμως να πάμε στη γιορτή να χαρούνε και τα παιδιά. Πήγαμε ήδη στο Christmas Magic World και τους άρεσε πολύ. Απλά φοβάμαι λίγο με τη νέα γρίπη (δεν είναι να βλέπεις ειδήσεις!).


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites

Εμείς πήγαμε στα εγκαίνια, καλά ήταν. Έχει χριστουγεννιάτικη αγορά, τρενάκι, καρουσέλ και διάφορες άλλες δραστηριότητες φυσικά με μάρκες.

για περισσότερες πληροφορίες δες εδώ


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τώρα μόλις μου έστειλε μια φίλη μια άλλη πρόταση για τη Κυριακή http://www.facebook.com/#/event.php?eid=184225043177

Θα είναι μια καλή ευκαιρια να τη δω μιας και έχουμε να βρεθούμε πολλά χρόνια.


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites

Το Σάββατο είναι η μηνιαία συνάντηση με τις μανούλες συμφορουμίτισσες:rolleyes:

Πού συναντιέστε TARA μου; Δεν ήξερα ότι γίνεται κάτι τέτοιο...


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και ξεκινάω πρώτη!

Είμαι η Ελένη, είμαι από Αλεξανδρούπολη αλλά από το καλοκαίρι μένουμε Αθήνα (Γλυκά Νερά). Έχω δυο παιδάκια, ένα αγοράκι 3 και ένα κοριτσάκι 20 μηνών.


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...