Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

      Ναι αυτό σκεφτόμουν βασικά …. Μήπως κάνω Δευτέρα …

Μαμάδες από τον Έβρο που μένουν στην Αθήνα


CoffeeFilter

Recommended Posts

....Και συνεχίζω :P

Είμαι η Βίκυ, είμαι από Αλεξανδρούπολη αν και δεν μένω εκεί και έχω 2 παιδάκια, 7 και 4,5 χρονών


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ειμαι η Χρυσα και ειμαι καλα!χαχαχαχαχαχαχακαι εχω ενα θηριακι την Αθηνουλα 18 μηνων!Ελενη ουτε ηξερα για το Magic Christmas μου εδωσες καλη ιδεα να παω την μικρη την Κυριακη.αξιζει τον κοπο?η Εβελινα εκατσε που εχουν πανω κατω την ιδια ηλικια?

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι η Χρυσα και ειμαι καλα!χαχαχαχαχαχαχακαι εχω ενα θηριακι την Αθηνουλα 18 μηνων!Ελενη ουτε ηξερα για το Magic Christmas μου εδωσες καλη ιδεα να παω την μικρη την Κυριακη.αξιζει τον κοπο?η Εβελινα εκατσε που εχουν πανω κατω την ιδια ηλικια?

Μια χαρά πέρασε η μικρή. Έκανε και τρενάκι και καρουζέλ και ενθουσιάστηκε. Και εμείς θέλουμε να ξαναπάμε κάποια στιγμή. Θα σου στείλω πμ. να δεις και τις φωτογραφίες που βγάλαμε.

Και η δικιά σου θηρίο είναι; Αχ αυτά τα κορίτσια! Έχω βρει το μπελά μου μαζί της, θα έχουμε πρόβλημα πειθαρχίας! Ο γιος μου μπροστά της είναι ένα αγγελούδι!


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Ελενη δεν ξερω τι γινεται με τα κοριτσια, ο Αντωνης παντως μου'χει βγαλει το λαδι!

Κυλησε ολη η εβδομαδα με μύξες και μπουκωματα, κι εγω έτσι κι ετσι ειμαι, ουτε γυμναστηριο δεν πηγα και μου την εχει δώσει.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σου Λίτσα! Να σου ζήσει το μωράκι σου! Η μητέρα μου είναι από Ορεστιάδα.

Tara, έχω κοιμηθεί πολλά βράδια στο σαλόνι στο καναπέ εξαιτίας βουλωμένης μύτης. Δεν μπορεί να πάρει ανάσα και ξυπνάει ο μικρός με αποτέλεσμα να τη βγάζουμε μετά στο καναπέ. (Αφού να σκεφτείς θα έχουμε επισκέψεις και σκέφτομαι τι θα κάνουμε αν οι καναπέδες δεν είναι πλέον διαθέσιμοι!)

Υπομονή!!!!! Χειμώνας είναι θα περάσει!


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Λιτσα! Να σου ζησει το μωρακι!

Τι κανετε κοριτσια? Εμεις αφου φαγαμε την περασμενη εβδομαδα με μυξομπουκωματα, ο Αντωνης αρχισε να βηχει τωρα (από τις μυξες προφανως), και τωρα συναχωθηκα κι εγω! Μάλλον θα πρεπει να αγοραζω χονδρικη τους φυσιολογικους ορους, γιατι κανουμε μεγαλη καταναλωση οικογενειακώς!:lol:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά σε όλους τους αρρωστούληδες!

Εμείς προς το παρόν την έχουμε γλυτώσει! Πολύ φοβάμαι όμως για τις γιορτές. Πέρσι τις περίμενα πως και πως, ήρθε ο πατέρας μου με τον αδερφό μου και είχα κάνει σχέδια και τις περάσαμε στο σπίτι με βροχίτιδα η μικρή. Φέτος είναι να πάμε Θεσ/νικη, για να δούμε...

Εσείς τι σχέδια έχετε για τις γιορτές;


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Περαστικά μας...! Τι καιρο εχετε στο νησι? Πολυ ομορφο μερος παντως! Το λατρεψα!

Ελενη εμεις με το ζορι φευγουμε το καλοκαιρι για 2 εβδομαδες, αφου κουβαλαμε μαζι και το μισο σπιτι! Ο Φωτης δεν εχει άλλη αδεια κατα τη διαρκεια του χρονου, οποτε δεν παμε πουθενα.

Ξέρεις τι θα΄θελα? Να μπορουσα να αφηνα τα παιδια για ενα τριημερο και να φευγαμε για καπου να ξεκουραζομασταν λίγο!!!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Tara, σε καταλαβαίνω και εγώ θα το ήθελα αν και δεν ξέρω αν μπορώ να το κάνω ακόμα. Ίσως σε μερικά χρόνια. Προς το παρόν θα μου αρκούσε να τα άφηνα για λίγες ώρες και να έβγαινα απλά με το Γιώργο. Ίσως τώρα που θα μας επισκεφτεί η αδερφή μου να βρούμε ευκαιρία, θα δείξει!

Η μαμά σου φαντάζομαι δε το σκέφτεται να τα κρατήσει και τα δυο για κανένα Σαββατοκύριακο για ένα μίνι ταξιδάκι; Ίσως αν της το ζητούσες για χριστουγεννιάτικο δώρο;


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει περιπτωση! Στην καλυτερη, κι εφοσον υπαρχει αναγκη, τα κραταει 2 ωρες με γκρινια. Ουτε λεπτο παραπανω!

Το Σαββατο αν ειμαστε καλα λεμε να βγουμε το βραδυ, και θα της τα παμε την ωρα του υπνου. Παλι καλα τουλάχιστον, να μην ειμαι αχαριστη!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας! Τι κάνουν οι αρρωστούληδες μας; Εμείς προς το παρόν είμαστε καλά και ελπίζουμε να είμαστε και το Σαββατοκύριακο για να βγούμε λίγο έξω φυσικά με τα παιδιά. Το επόμενο Σαβ/κο θα έχουμε επισκέψεις και μετά είναι Χριστούγεννα!

Χθες φτιάξαμε με το Δημήτρη μελομακάρονα στο πρόγραμμα δημιουργικής απασχόλησης που πάμε μια φορά την εβδομάδα. Σκέφτομαι να κάνουμε και στο σπίτι αλλά φοβάμαι ότι οι γιορτές θα φύγουν αλλά τα κιλά θα μείνουν!


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...