Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

μαμαδες απο ηρακλειο κρητης


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ψαχνω για ιδιωτικο παιδικο σταθμο,μηπως εχει καμια σας ακουσει για Μαριλου και Ροδομηλια;

Ξερετε μηπως ποιος ειναι ο καλυτερος Παιδικος στο Ηρακλειο;

Καλημερα ΜΑΡΙΚΑΚΙ...τα μωρα μας αποτι βλεπω και τα 2 πρεπει να ναι συνομηλικα!!!! κι εγω δεν ειμαι απο εδω απο αθηνα... εχω ακουσει πως ειναι καλος σταθμος αλλα ειναι λιγο τσιμπημενος στα $$$. Ειναι η ιδια διοικηση με το ΖΑΝΝΕΙΟ εκπαιδευτήριο και ο παιδικός σταθμός ΜΑΡΙΛΟΥ οποτε μετα εχεις και δημοτικο αν θες. Και για να καταλάβεις ποσο τσιμπημενο, σου λεω μονο πως στο ταλως τα χριστουγεννα ειχαν και "περιπτερο" με παιδαγωγους(μαλλον) που πηγαιναν τα παιδακια και ζωγραφιζαν, εβλεπαν θεατρικα, τραγουδουσαν κλπ (για να δεις ποσο μαρκετιστικα το σκεφτηκαν, και φευγοντας σε φορτωναν και φυλλαδια του σχολειου!)

Να σου πω την αληθεια αν μπορουσα εγω μαλλον εκει θα τα πηγαινα τα μικρα αφου κι εγω μεσα σε ιδιωτικα μεγαλωσα. Αλλα ΔΕΝ !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 345
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσακια!με το καλο οι βαφτισεις των ζουζουνιων σας!

κι εμεις 4 σεπτεμβρη βαφτιζουμε την μικρη μας,και δεν εχω κανει τιποτα!

δεν μπορω ν'αποφασισω!κυριακη οι μπομπο ειναι τελειες!αλλα 2ε παλι δεν μας παιρνει να δωσουμε για την μια μπομπονιερα.θα εχουμε 180 ατομα.

κι οι ανεμομυλοι μ'αρεσανε πολυ!και πιο οικονομικοι.

στο μητερα γεννησα κι εγω.ηρθε μια μαια και μου εδειξε στην αρχη κι αφου η μικρη επιασε κατευθειαν το νοημα και θηλαζε μια χαρα,δεν χρειαστηκα αλλη βοηθεια.μονο που θηλαζε καθε 1 ωρα,και κοιμοταν και δεν χορταινε,και τσιριζε!κατα τ'αλλα θηλασα μεχρι 4 μηνων,και μετα αποθηλασα φυσιολογικα,μιας και το γαλα λιγοστευε απο μονο του!αυτα!

παω γιατι ξυπνησε η μικρη μου.φιλια!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου v&α ,ευχαριστω για την απαντηση σου,δεν μπορω να αποφασισω ακομη για τον παιδικο,ισως βεβαια και να μην θελω να αποφασισω γιατι ειναι μικρουλα ακομη και δεν θελω να την αποχωριστω.........

τα παιδακια μας οντως ειναι συνομηλικα............


line_flow1_beg_39_time_1199422800_text_e720e6eff5e6eff5ede120eceff520e5e9ede1e9.gifline_flow_blue_beg_40_time_1256097600_text_ef20f0e1f3e1eaeff220eceff520e5e9ede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, καλησπέρα!

Και εγώ Ηράκλειο, είμαι από Αθήνα όμως. Ο αντρούλης μου από Ρέθυμνο.Εχω 2 παιδάκια, τον Νικόλα, 22 μηνών και την μπέμπα μας που είναι 4 μηνών..

Γέννησα και τα 2 μου παιδάκια στο Μητέρα, σε δίκλινο, είμαι απόλυτα ευχαριστημένη από όλα εκεί, οι μαίες πάρα πολύ με βοήθησαν σε ότι είχα ανάγκη, δεν έδειξαν ποτέ να βαριούνται ή να δυσανασχετούν και πιστέψτε με τις είχα ζαλίσει! Και τις 2 φορές ήμουν απόλυτα ικανοποιημένη!Ο γιατρός μου είναι ο Ψαρουδάκης, πού τί να πώ, είναι απλά θεός ο άνθρωπος!

Την μπέμπα μας λέμε να την βαφτίσουμε με την καινούργια χρονιά..γύρω στον Ιανουαριο με Φλεβάρη..

Θα τα λέμε, φιλιά σε όλες!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπερα.ειμαι νεα στο σιτε και δεν γνωριζω πολλα.ειμαι απο το ΗΡΑΚΛΕΙΟ και θα κανω και εγω βαπτιση το φθινωπορο.Μου ειπαν για ενα μαγαζι στο Γαζι (μπομπονιερα σεντερ).το γνωριζει καμοια?εχει καλες τιμες?

Θα το εκτιμουσα αν καποια μου απαντουσε.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεια σας,

Μενω κι εγω Ηρακλειο, αλλα ειμαι απο Θεσ\νικη,εχω δυο παιδακια

ενα κοριτσακι 2.5 χρονων και ενα αγορακι 7 μηνων.

Γεννησα στο Ασκληπιειο αδιαφορο το δωματιο και ηταν και μονοκλινο

αδιαφορο και το προσωπικο.

Ψαχνω για ιδιωτικο παιδικο σταθμο,μηπως εχει καμια σας ακουσει για Μαριλου και Ροδομηλια;

Ξερετε μηπως ποιος ειναι ο καλυτερος Παιδικος στο Ηρακλειο;

Για σου Μαρικακι.Με λενε Catarinaκαι παω το παιδι μου στην Μαριλου.Ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη.Οι δασκαλεσ κανουν πολυ καλη δουλεια με τα παιδια.Μαθαινουν διαφορα (εκτος απο τραγουδια και παιχνιδια)Οι βασεις που μπαινουν ειναι πολυ καλες για τις επομενες ταξεις.Ειναι ολοι πολυ ευγενικοι και οτι προβλημα υπαρχει το συζειτουν μαζι σου και μαζι βρισκεται λυσεις.Δεν χανεισ τιποτα να πας και να δεισ απο κοντα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια, Catarina ευχαριστω για την απαντηση σου

την εχω γραψει ηδη στην ροδομηλια ελπιζω να να εκανα καλα.

ioanna και catarina

Οσο για την βαφτιση εγω πηγα στη βενερη,περσι τον αυγουστο βαφτισα την κορη μου αλλα νομιζω οτι εξαρταται ο καθενας τι θελει να διαθεσει, παντου υπαρχουν και φθηνες και ακριβες λυσεις .

να σας ζησουν τα παιδακια σας


line_flow1_beg_39_time_1199422800_text_e720e6eff5e6eff5ede120eceff520e5e9ede1e9.gifline_flow_blue_beg_40_time_1256097600_text_ef20f0e1f3e1eaeff220eceff520e5e9ede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!

Απο Ηρακλειο κι εγω αλλα μενω Αλικαρνασσο Γεννησα το ζουζουνακι μου στις 1/8/08 και στις 31/7 μια μερα πριν κλεισει τα 2 τον βαφτιζουμε!

Μαρικακι σχετικα με τους παιδικους στην ΡΟΔΟΜΗΛΙΑ δουλευει μια πρωτη μου ξαδερφη, ειναι η κοπελα που παιρνει τα παιδακια απο το σχολικο τα μοιραζει στις ταξεις, συμπληρωνει τα χαρτακια με το πως περασαν την μερα τους,μιλαει με τους γονεις κτλπ.

Η νονα του μπεμπη μου πηγαινει εκει τον γιο της και ειναι πολυ ευχαριστημενη!!

Να σας ζησουν τα αγγελουδια σας!!!;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλημερα...αφου ειμαστε ολες ηρακλειο μπας και ξερετε κανενα καλο παιδικο κωμμωτηριο? πρεπει οπωσδηποτε να κουρεψουμε τη μεγαλη μου κορη! δε παει αλλο. δεν εχει κουρευτει ποτε.:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 4 months later...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ?? ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΕΙΣΗ ΚΑΜΙΑ???

ΠΩΣ ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ONLINE??? CHAT????

ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ....


line_flow3_beg_minie_time_1284782400_text_c720eafcf1e720eceff520e5dfede1e9.gif

line_line_typew8_beg_d_typew3_time_1255147200_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

line_line_typew2_beg_d_typew9_time_1032753600_text_c5dfece1f3f4e520ece1e6df.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...