Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

μαμαδες απο ηρακλειο κρητης


CoffeeFilter

Recommended Posts

Σε λίγο κλείνουμε τους 15 μήνες και μπαίνουμε στους 16. Μέχρι 6 μηνών θήλαζε αποκλειστικά, από τότε τρώει και στέρεες.

ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΠΑΝΤΩΣ, ΚΙΕΓΩ ΘΗΛΑΖΩ ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΖΟΡΙΖΟΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ!!! ΚΑΠΝΙΖΕΙΣ?? (ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ Ε??)


line_flow3_beg_minie_time_1284782400_text_c720eafcf1e720eceff520e5dfede1e9.gif

line_line_typew8_beg_d_typew3_time_1255147200_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

line_line_typew2_beg_d_typew9_time_1032753600_text_c5dfece1f3f4e520ece1e6df.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 345
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

καλησπερα κοριτσια ειμαι καινουργια στο φορουμ.... κι ελπίζω να με βοηθησετε!

δεν ειμαι μανουλα αλλα σκοπευω να μεινω σε κανα χρονο...

επειδη δεν ειμαι απο εδω (μετακομισα απο αθηνα το φλεβαρη) θα ηθελα να μου πειτε γνωμες σχετικα με τους γυναικολογους.

προχθες πηγα σε καποιον μαυρογιαννακη στην εβανς που τον εχουμε στο βιβλιαριο του τεβε.

τον γνωριζει καμια κοπελα να μου πει τη γνωμη της?

ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια ειμαι καινουργια στο φορουμ.... κι ελπίζω να με βοηθησετε!

δεν ειμαι μανουλα αλλα σκοπευω να μεινω σε κανα χρονο...

επειδη δεν ειμαι απο εδω (μετακομισα απο αθηνα το φλεβαρη) θα ηθελα να μου πειτε γνωμες σχετικα με τους γυναικολογους.

προχθες πηγα σε καποιον μαυρογιαννακη στην εβανς που τον εχουμε στο βιβλιαριο του τεβε.

τον γνωριζει καμια κοπελα να μου πει τη γνωμη της?

ευχαριστω...

λαθος οχι στην εβανς αλλα στη ζωγραφου

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλες....

crete εγώ έχω τον Ξηλουρη είναι καταπληκτικός γιατρός και είναι στην ζωγράφου...έχω κάνει μια γέννα και πάω σε αυτόν τώρα και 8 χρόνια περίπου....πολύ ευχαριστημένη, ήρεμος άνθρωπος και πολύ έμπειρος...τώρα η επιλογή είναι δική σου!!!!


line_flow3_beg_minie_time_1284782400_text_c720eafcf1e720eceff520e5dfede1e9.gif

line_line_typew8_beg_d_typew3_time_1255147200_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

line_line_typew2_beg_d_typew9_time_1032753600_text_c5dfece1f3f4e520ece1e6df.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλες....

crete εγώ έχω τον Ξηλουρη είναι καταπληκτικός γιατρός και είναι στην ζωγράφου...έχω κάνει μια γέννα και πάω σε αυτόν τώρα και 8 χρόνια περίπου....πολύ ευχαριστημένη, ήρεμος άνθρωπος και πολύ έμπειρος...τώρα η επιλογή είναι δική σου!!!!

σας ευχαριστω πολυ κοριτσια για την απαντηση! καλλια όπως ειπαα τωρα αρχιζω να βλεπω γυναικολογους οποτε θα παω και στο δικο σου. το εχω ξαναουσει τ ονομασ του από φιλες.

σ ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κορίτσια....Καινούρια και εγώ στο site και θα ήθελα την γνώμη σας αν φυσικά ξέρει καμία...Δεν έχω κάνει ακόμα παιδί και θα ήθελα να κατασταλάξω σε κάποιον μιας και οι 2 προηγούμενοι δεν με ενθουσίασαν...Ξέρετε τίποτα για τον ΑΓΓΕΛΑΚΗ που βρίσκεται πάνω από το Μητέρα ?Έχετε ακούσει καλά λόγια?

Ευχαριστώ πολύ και περιμένω απαντήσεις...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
Γεια σας κορίτσια....Καινούρια και εγώ στο site και θα ήθελα την γνώμη σας αν φυσικά ξέρει καμία...Δεν έχω κάνει ακόμα παιδί και θα ήθελα να κατασταλάξω σε κάποιον μιας και οι 2 προηγούμενοι δεν με ενθουσίασαν...Ξέρετε τίποτα για τον ΑΓΓΕΛΑΚΗ που βρίσκεται πάνω από το Μητέρα ?Έχετε ακούσει καλά λόγια?

Ευχαριστώ πολύ και περιμένω απαντήσεις...[/Q

καλημερα

ο αγγελακης ειναι ο γιατρος μου

εμεινα πολυ ευχαριστημενη ειναι προσεκτικος και κοιταει τις λεπτομερειες.

τον εμπιστευμαι πολυ ως επιστημονα ειχα και ενα θεμα με κυταρρομεγαλοιο στην εγκυμοσυνη μου και με βοηθησε πολυ σκεψου οτι με επαιρνε εκεινος τηλ για να του πω αποτελεσματα εξετασεων πριν το ραντεβου.

Ειναι τοσο ....ψειρας... που σε αγχωνει λιγακι αλλα οκ.

στον τοκετο συνεχως διπλα μου

δεν εχω να του καταλογισω κατι αρνητικο μονο κατι ατελειωτες ωρες αναμονης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

για οτι θες πμ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα κι απο μένα!!!

Απ'οτι διαβάζω τελικά το Ηράκλειο έχει αρκετές νέες ή εν δυνάμει μανούλες και αυτό είναι σούπερ!!!!

Πριν ενα μήνα κατεβήκαμε κι εμείς στο Ηράκλειο, με το σύντροφό μου και το μικρό μας Κωστή που έιναι μόλις 4,5 μηνών! Εγω έχω μεγαλώσει στην επαρχία εδώ και χαίρομαι πολύ που ο γιος μου θα μεγαλώσει μακρυά απο τη ζούγκλα της πόλης, και πόσο μάλλον στην επαρχία όπου έχω τις πιο όμορφες αναμνήσεις κι εγώ απο τα παιδικά μου χρόνια.

Έχουμε ασφάλεια ΙΚΑ και ψάχνουμε παιδίατρο εδώ στην πόλη, που να μην είναι πολύ ψείρας με το παραμικρό, αλλά που να ακούει και να απαντάει τηλέφωνα γενικά.. Στην Αθήνα ήμουν πολύ ικανοποιημένη με την παιδίατρο που είχα και μου φαίνεται δύσκολη η αλλαγή.

Δυστυχως δεν θηλάζω πια και ο παιδίατρος που πήγα στο ΙΚΑ να δοκιμάσω την τύχη μου, στάθηκε λίγο αρνητικός με αυτό το γεγονός (και καλά έκανε απο τη μια), αλλά δυστυχώς επίσης ο ίδιος, ενώ φαίνεται πολύ καλός είναι κατά της κρέμας ρυζάλευρο πριν τον 7ο και εγώ του έχω ήδη ξεκινήσει...

Καμιά βοήθεια καμιά μανούλα???

Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Μανου εμεις εχουμε τον κ. Βασιλη Σαρρή ειναι στο ΙΚΑ τα πρωινα κ εχει ιατρειο διπλα στο Μητερα. Οσες φορες εχει τυχει να παρουμε τηλ. δεν ειχαμε κανενα προβλημα, κ καθε απογευμα ως τις 7μισι περιπου ειναι εκει οποτε στανταρ θα τον βρεις(εκτος νομιζω τεταρτης και σαββατοκυριακου). Γενικα δεν ειναι και πολυ υπερ των αντιβιωσεων κ φαρμακων οπως αλλοι που ακουω υπερβολες κλπ μονο σιδηρο μας ειχε δωσει και αντιβιωση μονο 1 φορα σε 3 χρονια( φετοςδε, δεν μας ειπε να κανουμε ουτε της γριπης εμβολια στα παιδια κ μας ειπε πως μονο στα ευπαθη παιδια πρεπει να γινεται, και εμενα αυτο καλο μου φαινεται να μη γεμιζει φαρμακα στον οργανισμο του παιδιου)

Νομιζω πως πολυ νωρις ξεκινησες το ρυζαλευρο παντως... τελοσπαντων εμας μας ξεκινησε νομιζω απο τον 5ο με κρεμα βανιλια

Αυταααα!!!!

καλωσηλθατε:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...