Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10551015_761988147157755_3331982994562406696_n.png

Δεν εχω καταφέρει ποτε να βρω πάνες!εξαντλουνται σε dt!

Αυτη τη φορά με το 50% εκνευρίστηκα γιατι και πήγα σε 3 σούπερ πρωί πρωί και παρηγγειλα on line απο τα care market που κρατάνε μερικά πακέτα!

Αποτέλεσμα το σάιτ έβγαλε την προσφορά Πέμπτη πρωί και με πήραν τηλ οτι έχουν εξαντληθεί οι πάνες παρόλο που την παραγγελία την έκανα το βραδυ πριν ξεκίνησει η προσφορα!

Αν ειναι ναχουν 10 πακέτα μονο για κράχτη και οποίος προλάβει......

Απαράδεκτο το Carrefour άλλη μια φορά!

Πληροφοριακά ο Γαλαξιας εχει τις μεγάλες babylino 10? Και κατι μεχρι τέλος του μήνα!


40N6p3.png

Vvc2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Τις προηγούμενες φορες και εγω δεν ευρισκα, αυτή τη φορά όμως πήγα στο άνοιγμα του καταστήματος και βρήκα αρκετά τεμάχια 5.. Στο νο3 είχε πάρα πολλά... Γενικότερα βέβαια δε βγάζει πολλά τεμάχια οταν έχει προσφορά και όποιος προλάβει.


9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

πάνες και μωρομάντηλα libero -40% μέχρι την Τετάρτη στο Βερόπουλο

μικρές συσκ. Pampers Active Fit + baby dry -40% μέχρι την Τετάρτη στο Carrefour


Τα μωράκια μας να'ναι καλά και όλα τα άλλα ξεπερνιούνται... :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Στα Lidl το Σάββατο θα έχει τις μεγάλες συσκ. babylino Νο 3,4,5 με 7,77 ευρώ. Αν προλάβετε καμία...


Τα μωράκια μας να'ναι καλά και όλα τα άλλα ξεπερνιούνται... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Και κανονικές ποσότητες να βάλει, είναι καλή η τιμή και έχει ανακοινωθεί από τόσες μέρες νωρίτερα που όλοι όσοι θέλουν πάνες θα έχουν κανονίσει να είναι στημένοι απέξω με το άνοιγμα! Πέφτει και Σάββατο... :rolleyes:


Τα μωράκια μας να'ναι καλά και όλα τα άλλα ξεπερνιούνται... :cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
o veropoulos exei tis oikonomikes syskeyasies babylino 7.90

8.90, αλλά μια χαρά τιμή είναι... ειδικά για όσες έχουν το κουπόνι του Έθνους της Κυριακής ;)


Τα μωράκια μας να'ναι καλά και όλα τα άλλα ξεπερνιούνται... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αχ ας μου εξηγησει καποια αν παρω το εθνος και κανω λογαριασμο 100 πληρωνω 15 αν δωσω 2 κουπονια πληρωνω 70 η πρεπει να κανω λογαριασμο 200 για να πληρωσω 170;

Το δεύτερο... δυστυχώς :cry:

Αλλιώς θα παίρνανε όλοι ένα πακέτο εφημερίδες και θα ζητούσαν και ρέστα στο ταμείο!

Ενάμιση χρόνο τα είχα τσακίσει αυτά τα κουπόνια, όσο ζητούσανε πενήντα ευρώ, μετά το γύρισαν στο κατοστάρικο και τα ψιλοέκοψα.


Τα μωράκια μας να'ναι καλά και όλα τα άλλα ξεπερνιούνται... :cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...