Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

      Ακριβώς έτσι κ σε μένα!!

       

      4 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

      Σχετικά με το σαλοσπιρ εμένα Μ είπαν ότι βοηθάει στην εμφύτευση αλλά και στην πρόληψη για προεκλαμψία.

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Στον Μασούτη έχει και mega pack. Βγαίνουν 14,5? περίπου. Μια χαρά είναι νομίζω!;)

Σοβαρά;;;;;;;;;;; Πως και δεν το έχω δει;;; Πάντως στο κατάστημα που είναι κοντά μου είναι τόσο αγενείς οι υπάλληλοι που γενικά πάω μόνο για προσφορές και πάντα μα πάντα τα ράφια τους είναι παντελώς άδεια ακόμη και την πρώτη μέρα προσφοράς.:mad:


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά;;;;;;;;;;; Πως και δεν το έχω δει;;; Πάντως στο κατάστημα που είναι κοντά μου είναι τόσο αγενείς οι υπάλληλοι που γενικά πάω μόνο για προσφορές και πάντα μα πάντα τα ράφια τους είναι παντελώς άδεια ακόμη και την πρώτη μέρα προσφοράς.:mad:

Τώρα πρέπει να έφεραν, γιατί κι εγώ πρώτη φορά τις είδα! Εδώ σε εμάς πάντως είναι πολύ εξυπηρετικοί και ευγενικοί...είναι που θα πέσεις...

Ελπίζω να βρεις!


Ny7xp3.pngqDFsp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

NepRp3.png Είμαι το ίδιο άτομο με την marilyn!

Link to comment
Share on other sites

στο σκλαβενίτη πάντως εχουν τις μικρες συσκευασιες babylino με 4,42 και δεχονται και κουπονια.

Επίσης έχει τις οικονομικές συσκευασίες λιμπερο με -6ευρώ στα 11,85 και τις libero up&go πάλι με -6ευρώ στα 13,40

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχει τις μικρες babylino στον Βεροπουλο 3,90 , πηγα σημερα να παρω και μικρες και μεγαλες αλλα στο ταμειο δεν μου πηραν τα κουπονια-πρωτη φορα μου το εκαναν αυτο- , τις αφησα και εφυγα.....πηγα Σκλαβενιτη που τις μεγαλες τις εχει 11,30 - 4 το κουπονι εβγαινε 7,30 συμφερει καλυτερα οποιο κοριτσι εχει κουπονια.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα πρέπει να έφεραν, γιατί κι εγώ πρώτη φορά τις είδα! Εδώ σε εμάς πάντως είναι πολύ εξυπηρετικοί και ευγενικοί...είναι που θα πέσεις...

Ελπίζω να βρεις!

Τελικά πήγα σήμερα σε άλλο κατάστημα που είναι μακριά από το σπίτι μου και όντως είχε μεγκα πακ αλλά δυστυχώς οι υπάλληλοι το ίδιο ξινισμένοι και απότομοι. Πάντως μια χαρά στόκαρα αν και πια φοράμε μόνο στον ύπνο :P

Ευχαριστώ πολύ.


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

πηγα σημερα βεροπουλο στη νεα κηφισια και δεν μου πηραν τα κουπονια, πηγα σε εναν αλλο βεροπουλο , κανενα χιλιομετρο πιο περα, και μου τα πηραν κανονικα.Ειναι που θα πεσεις!

Link to comment
Share on other sites

Στο Γαλαξία 17-18-19/1 όλες οι λιμπερο -50%.

Επίσης στον βερόπουλο 8αδα nounou kid στα 6,06 και στον σκλαβενίτη 8άδα nounou kid 5,93.

Σkip σκονή μεγάλη συσκευασία (νομίζω 60μεζούρες) σκλαβενίτης 8,10!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


οι μικρες η' οι μεγαλεσ? ισχυει για ολα τα νουμερα?

Λογικα για ολες και ολα τα νουμερα, Active Fit μονο... ετσι λεει στο site!

Και για μωρομαντηλα, αλλα μονο οι μονες συκεκυασιες (οχι οι 2+1).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...