Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Από 25/4 μέχρι 10/5 στα carrefour έχει προσφορά σε κάποια βρεφικά γάλατα και 1+1 δώρο σε διάφορα είδη, μεταξύ αυτών και μικρές συσκ. babylino. Τσεκάρετε το φυλλάδιο :)


Τα μωράκια μας να'ναι καλά και όλα τα άλλα ξεπερνιούνται... :cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μικρές συσκ. pampers baby-dry και active fit 1+1 στο Carrefour Παρασκευή και Σάββατο

πηγα και δεν ειχε σε αυτο που ειναι διπλα στο σπιτι μου!

μηπως ειναι μονο για τα μεγαλα carrefour?


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

πηγα και δεν ειχε σε αυτο που ειναι διπλα στο σπιτι μου!

μηπως ειναι μονο για τα μεγαλα carrefour?

Δεν πήγα να πάρω γιατί προτιμώ τα babylino, αλλά στη διαφήμισή τους έλεγε καθαρά ότι ήταν και για τα Carrefour Express και τα Carrefour Μαρινόπουλος. Ή πήγες σε εκείνα τα καταστήματα "5' Μαρινόπουλος", ή σε αδικήσανε...

Εικόνα διαφήμισης:

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t31.0-8/10256841_730001740356396_718971336395645441_o.jpg


Τα μωράκια μας να'ναι καλά και όλα τα άλλα ξεπερνιούνται... :cool:

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια αυτα τα 1+1 της καρφουρ μπεμπιλινο για το 4+ μιλαω τα ψαχνω από την πρωτη μερα και δεν υπαρχουν πουθενα σε όλα τελειωσανε από την αρχη εχω παει τουλαχιστον σε 3 μεγαλα παντως η μπεμπιλινο σαν να αργησε να βγαλει προσφορα κι αυτο το 4+ τι δυσκολο η δε το φερνουν η το περνουν πολυ κι εμεις εχουμε μπαστακωθει σε αυτο το νουμερο ουτε μπρος ουτε πίσω!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...