Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:)

και για όποια ενδιαφέρεται για pampers, στο Βερόπουλο μέχρι το Σάββατο: pampers active fit 5,9 οι μικρές, 9,9 οι μεγάλες συσκευασίες


Τα μωράκια μας να'ναι καλά και όλα τα άλλα ξεπερνιούνται... :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

ή μπορεις να παρεις τηλεφωνο στον αριθμο που γραφει πανω στη συσκευασια babylino (απο 800 αρχιζει) και να δωσεις τα στοιχεια σου και να ζητησεις να σου στελνουν κουπονια.

δεν στελνουν πλεον κουπόνια εδω η απαντηση σε μαιηλ μου

την περίοδο αυτή δεν αποστέλλουμε εκπτωτικά κουπόνια, καθώς όλες οι οικονομικές συσκευασίες Babylino κυκλοφορούν με εκπτωτικό sticker 3,5? και έτσι η έκπτωση που θα είχατε με τα κουπόνια, υπάρχει ήδη επάνω στο προϊόν.Μόλις λήξει η συγκεκριμένη προσφορά θα συνεχίσουμε και πάλι με τις αποστολές κουπονιών.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


στα my market pampers active fit μικρή συσκευασία από 26/3-8/4 1+1δώρο, δηλαδή τιμή σετ 8,90

Eπίσης στο γαλαξία από 27/3-19/4 babylino No1 και 2 μικρή συσκευασία στα 3,16 και babylino No 3,4,5,6 μικρή συσκευασία στα 3,84

Link to comment
Share on other sites

Για να κοιτάξουμε λίγο και τον εαυτούλη μας: αν δείτε σε κανα σούπερ μάρκετ καλή προσφορά σε ταινίες με αποτριχωτικό κερί, σφυρίξτε! Είναι ακριβά είδη, έχω ξεμείνει και έχω αρχίσει να μοιάζω με λούτρινο.


Τα μωράκια μας να'ναι καλά και όλα τα άλλα ξεπερνιούνται... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Για να κοιτάξουμε λίγο και τον εαυτούλη μας: αν δείτε σε κανα σούπερ μάρκετ καλή προσφορά σε ταινίες με αποτριχωτικό κερί, σφυρίξτε! Είναι ακριβά είδη, έχω ξεμείνει και έχω αρχίσει να μοιάζω με λούτρινο.

Ο Βασιλόπουλος έχει βγάλει μία δική του μάρκα με ταινίες κερί και είναι πάμφθηνες. Σαν τις Veet είναι. Δεν πρόσεξα αν έχει και σκέτο κερί, ρίξε μια ματιά εκεί μπορεί να βρεις;)


Ny7xp3.pngqDFsp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

NepRp3.png Είμαι το ίδιο άτομο με την marilyn!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...