Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Γειά σας κορίτσια...

      Συγχαρητηρια σε οσες ειστε εγκυουλες ευχομαι να πανε ολα ηρεμα και ομορφα οπως μας αξιζει μετα απο οσα περνάμε!!!!!

      Καλή δύναμη στα κορίτσια που προσπαθούν ή είναι στην αναμονή χοριακης! 

      9η ημέρα σήμερα μετά την 8η εμβρυομεταφορα, έκανα τεστ εγκυμοσυνης που δείχνει πιο νωρίς και μου έβγαλε γραμμη αλλά πολύ αχνη. Το θετικό της ιστορίας είναι οτι στα τόσα χρόνια πρώτη φορά στις τόσες εξωσωματικές + προσπάθειες μόνοι μας είδα γραμμή σε τεστ εγκυμοσυνης...το λες και ιστορική στιγμή 😆. Το αρνητικό ειναι οτι για να έχω 9η ημέρα τόσο αχνη γραμμη αυτό σημαίνει σιγουρα χαμηλή χοριακη 😔... Έχω ξαναπάρει χοριακες 5-15 που θεωρούνται γκρίζα ζώνη και πάντα έπεφταν....Χοριακη θα κανω τη Δευτέρα....

      Καλημέρα και συγχαρητήρια! Εγώ ένατη μέρα,χθες δλδ,είχα χοριακη 58 και όπως είπε ο γιατρός είναι λίγο χαμηλή.Αυριο έχω επαναληπτική και θέλουμε να διπλασιαστεί.. Ποιο τεστ έκανες εσύ?από πόσες μονάδες δείχνει?Σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακη τη Δευτέρα και μια ακόμα μεγαλύτερη την Τετάρτη ❤️

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts

α θα τους παρω και γω! σε ευχαριτουμε για την ενημερωση :D

εμενα εχουν να μου στειλουν απο τον ιουνιο :( (και σε οσες κοπελες ξερω το ιδιο...)

κοιτα για καποιο χρονικο διαστημα το καλοκαιρι είχα σταματήσει τις αποστολες λογω καλοκαιριου ομως, μου το ειχαν πει κιολας, αλλα εγω απο τελος αυγούστου που τους ειχα πάρει δεν είχα προβλημα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Hello! Μου μίλησαν και για το www.pharmacy4u.gr και όντως βρήκα τις πιπίλες που παίρνουμε και την κρέμα για την αλλαγή της πάνας σε καλύτερη τιμή. Από όπου μπορούμε προσπαθούμε να εξοικονομήσουμε κανα ευρώ...


Τα μωράκια μας να'ναι καλά και όλα τα άλλα ξεπερνιούνται... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Hello! Μου μίλησαν και για το www.pharmacy4u.gr και όντως βρήκα τις πιπίλες που παίρνουμε και την κρέμα για την αλλαγή της πάνας σε καλύτερη τιμή. Από όπου μπορούμε προσπαθούμε να εξοικονομήσουμε κανα ευρώ...

Kι εγώ το χρησιμοποιώ, χωρίς κανένα μέχρι τώρα πρόβλημα!


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

νομιζω οτι η babylino σταματησε να στελνει κουπονια........

Έστειλα mail και μου απάντησαν οτι μιας και σε όλα τα σ/μ έχει συσκευασίες με έκπτωση δε στέλνουν κουπόνια. Για νεογέννητο τί δείγματα στέλνουν? έχει παραλάβει καμιά πακέτο?


9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα mail και μου απάντησαν οτι μιας και σε όλα τα σ/μ έχει συσκευασίες με έκπτωση δε στέλνουν κουπόνια. Για νεογέννητο τί δείγματα στέλνουν? έχει παραλάβει καμιά πακέτο?

εμενα δεν μου ειχαν στειλει δειγμα παντως....

μονο η λιμπερο και τα παμπερς μου εστειλαν!


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

Έστειλα mail και μου απάντησαν οτι μιας και σε όλα τα σ/μ έχει συσκευασίες με έκπτωση δε στέλνουν κουπόνια. Για νεογέννητο τί δείγματα στέλνουν? έχει παραλάβει καμιά πακέτο?

Εμενα μου εστειλαν περυσι!

Ενα πακετο πανες μικρο για νεογεννητο,σερβιετες,βαμβακι,μωρομαντηλα μικρα κ κουπονια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στα υπερμαρκετ καρφουρ οι συσκευασιες παμπερς στις χαρτινες κουτες με 94 και 84 τεμαχια active fit εχουν 10 ευρω εκπτωση και βγαινουν στα 15 ευρω περιπου.

Μου ηρθε στο mail μου.

http://cdn.rsys3.net/ig.rsys3.net/responsysimages/wugr/__RS_CP__/newsletterCRF_.jpg

Στην πολη μου δεν υπηρχε αυτη η συσκευασια. Ισως καποια αλλλη μανουλα να ειναι πιο τυχερη ή το καρφοουρ για αλλη μια φορα να βαζει ανυπαρκτες προσφορες ή προιοντα χωρις αποθεμα.

Link to comment
Share on other sites

Τα βρεφικά γάλατα σε ΕΚΠΤΩΣΗ σε ήδη χαμηλότερες αρχικές τιμές κι είναι ανοικτό συνεχώς από Δευτέρα ως ΚΑΙ Σάββατο 8 πμ ως 11 μμ!!!!!!!!!!!!!! Το ανακάλυψα τυχαία απόψε που πήρα το γάλα 7,95 ενώ προχθές από ...Εξάρχεια το ίδιο ακριβώς ίδιας παρτίδας 2012 το πήρα 9,16. Είναι Μεσογείων 223, το 1ο φαρμακείο από τα δύο που υπάρχουν πριν το βενζινάδικο ΕΚΟ πριν τη διασταύρωση με Κατεχάκη/Καρέα όπως πας από Χολαργό για κέντρο.

Γιατί έχω να πω ότι από τότε που τα φαρμακεία πήραν τα 1ης βρεφικής ηλικίας το ίδιο γάλα που αγόραζα στο ΑΒ 7,8 έβρισκα στα φαρμακεία από 8,80-9,16 ευρώ. Κι είναι απαράδεκτο αυτό.

έτσι θεώρησα ότι πρέπει να το γράψω εδώ παρόλο πρόκειται για ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ για όποια μαμά βρίσκεται στην περιοχή αξίζει!

Link to comment
Share on other sites

Στα υπερμαρκετ καρφουρ οι συσκευασιες παμπερς στις χαρτινες κουτες με 94 και 84 τεμαχια active fit εχουν 10 ευρω εκπτωση και βγαινουν στα 15 ευρω περιπου.

Μου ηρθε στο mail μου.

http://cdn.rsys3.net/ig.rsys3.net/responsysimages/wugr/__RS_CP__/newsletterCRF_.jpg

Στην πολη μου δεν υπηρχε αυτη η συσκευασια. Ισως καποια αλλλη μανουλα να ειναι πιο τυχερη ή το καρφοουρ για αλλη μια φορα να βαζει ανυπαρκτες προσφορες ή προιοντα χωρις αποθεμα.

ισχυει μονο για τα υπερμαρκετ καρφουρ και το καρφουρ πλανετ...


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

ισχυει μονο για τα υπερμαρκετ καρφουρ και το καρφουρ πλανετ...

Το ξερω. Το εγραψα αλλωστε στην αρχη. Το καρφουρ που επισκεφτηκα ειναι υπερμακετ αλλα οπως μου ειπαν στην εξυπηρετηση δεν εχουν ολα τα καταστηματα ολα τα προίοντα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...