Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μην σκέφτεσαι έτσι …. Δεν κάνει καλό σε σενα και το μωράκι !!!! Εγώ δεν ξέρω εάν θα κάνω πριν τη Παρασκευή…φλερτάρω με τη σκέψη να κάνω αύριο … αλλά φοβαμαι …

      Αυριο σε ποια μέρα θα είσαι? Καλύτερα να μην κάνεις  πριν την έβδομη πάντως

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts

Τα κουπόνια proderm που τα βρίσκετε?

στειλτουσ μειλ (αμα το βρω συντομα θα στο γραψω, καπου το χω) και ζητα τους κουπονια η' παρε τηλ

proderm 210 6601080


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

"ΟΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΙΣΧΥΟΥΝ ΑΠΟ 03/10 ΕΩΣ 06/10 ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΜΑΣΟΥΤΗΣ ΜΕΧΡΙ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕΩΣ ΤΩΝ ΑΠΟΘΕΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΕΩΣ 3ΤΜΧ ΑΝΑ Α.Φ.Μ. "

πλάκα μας κάνουν :shock: :shock: :shock:

και ας αφήσω τις πάνες...μόνο 3 πακέτα μακαρόνια της εν λόγω προσφοράς μπορείς να πάρεις?

Πολυ καλα κανουν.

Πανε ολοι οι επαγγελματιες και αγοραζουν δεκα καροτσια πανες εκαστος και δε μενει τιποτα.

Πολυ σωστοι ειναι. Στο καρφουρ οταν εχει σοβαρες προσφορες, με το που ανοιγει, πλακωνουν 10 νοματαιοι και αγοραζουν κιιβωτια ολοκληρα και δε μενει τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλα κανουν.

Πανε ολοι οι επαγγελματιες και αγοραζουν δεκα καροτσια πανες εκαστος και δε μενει τιποτα.

Πολυ σωστοι ειναι. Στο καρφουρ οταν εχει σοβαρες προσφορες, με το που ανοιγει, πλακωνουν 10 νοματαιοι και αγοραζουν κιιβωτια ολοκληρα και δε μενει τιποτα.

αφού το γράφω "ας αφήσω τις πάνες" ...τα γιαούρτια, τα μακαρόνια????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μόλις μου έστειλε μήνυμα η libero ότι από σήμερα μέχρι και το Σάββατο θα έχει -50% σε όλες τις συσκευασίες στον Μασούτη!


Ny7xp3.pngqDFsp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

NepRp3.png Είμαι το ίδιο άτομο με την marilyn!

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια, αυτό με το Μασούτη και τις babylino πού το είδατε? Στο φυλλάδιο και στη σελίδα τους λένε μόνο για προσφορά στις libero!

Τις ειδα αποψε που πηγα για ψωνια.

Αν θυμαμαι καλα η μεγαλη συσκευασια βγαινει 11,50 περιπου αλλα ειχε και με στικερ σχεδον τις περισσοτερες οποτε βγαινουν περιπου 9,4 (αν θυμαμαι καλα)

Πηγα με μια φιλη που αγορασε πανες και νομιζω οτι τοσο ειχαν περιπου.

Ειχε ομως και τις λιμπερο την τζαμπο συσκευασια που λεγεται art design και εχει τις 80 πανες το νουμερο 5, στα 12 ευρω σχεδον (αυτες πηρε η φιλη μου)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τις ειδα αποψε που πηγα για ψωνια.

Αν θυμαμαι καλα η μεγαλη συσκευασια βγαινει 11,50 περιπου αλλα ειχε και με στικερ σχεδον τις περισσοτερες οποτε βγαινουν περιπου 9,4 (αν θυμαμαι καλα)

Πηγα με μια φιλη που αγορασε πανες και νομιζω οτι τοσο ειχαν περιπου.

Ειχε ομως και τις λιμπερο την τζαμπο συσκευασια που λεγεται art design και εχει τις 80 πανες το νουμερο 5, στα 12 ευρω σχεδον (αυτες πηρε η φιλη μου)

σημερα πήγα μασουτη τούμπα - θεσσαλονικη. οντως ισχυει 50% στις λιμπερο. ηρταν και μια κυρία και έκανε προμόσιον- πήρα 4 mega pack (με 72 πάνες μέσα), 12,24 το καθένα

Link to comment
Share on other sites

σημερα πήγα μασουτη τούμπα - θεσσαλονικη. οντως ισχυει 50% στις λιμπερο. ηρταν και μια κυρία και έκανε προμόσιον- πήρα 4 mega pack (με 72 πάνες μέσα), 12,24 το καθένα

Μαλλον πηρες το 6 μεγεθος.

το 5 ειχε μεσα 80

Αραγε ειναι ιδιες με τις γνωστες;

H φιλη μου πηρε το 5 αν και ο μικρος φοραει κατι μεταξυ στο 5 και στο 6 γιατι οι γνωστες οι μωβ γραφουν slim fit ενω αυτες εγραφαν comfort fit

Link to comment
Share on other sites

Το Σάββατο στο Σκλαβενίτη είδα πως εξακολουθεί η προσφορά Libero 1+1 δώρο

το ειχα δει και γω, και πηγα χτες να αλλαξω ενα δωρο που μας κανανε με την ελπιδα οτι θα παρω πανες, και τελικα αντι για, πλεον τις λιμπερο εχει βαλει τις παμπερσ μια συν μια :(:(:(

*στο σκλαβενιτη νεας χαλκηδονας..


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

Τις ειδα αποψε που πηγα για ψωνια.

Αν θυμαμαι καλα η μεγαλη συσκευασια βγαινει 11,50 περιπου αλλα ειχε και με στικερ σχεδον τις περισσοτερες οποτε βγαινουν περιπου 9,4 (αν θυμαμαι καλα)

Πηγα με μια φιλη που αγορασε πανες και νομιζω οτι τοσο ειχαν περιπου.

Ειχε ομως και τις λιμπερο την τζαμπο συσκευασια που λεγεται art design και εχει τις 80 πανες το νουμερο 5, στα 12 ευρω σχεδον (αυτες πηρε η φιλη μου)

Πράγματι, έχει προσφορά και στις Babylino. Πήγα χθες για αυτές, αλλά τελικά πήρα τις λίμπερο τις art design (80 τεμ. 12,24).

Πρώτη φορά παίρνω λιμπερο! Μου άρεσαν πολύ, είναι και πιο λεπτές από τις babylino, ωραίο σχέδιο...Από διαρροές τι γίνεται? Φαντάζομαι θα είστε ευχαριστημένες, σωστά?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...