Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍 μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά και υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts

στο σκλαβενιτη συνεχίζει να εχει με στικερ -3,5ευρώ τις οικονομικες babylino 4,4+, 5. ξεκινάνε απο 11,30(εχουν αφαιρέσει το στικερ) και δεχονται και κουπονια. επίσης γιαουρτάκι τζουνιορ 2+1δωρο.

επίσης τις πανες libero 1+1δώρο, νομιζω 18,40και τις δυο δηλαδή

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

http://www.reginastores.gr/REGINASTORES/WELCOME.html

δεν ξερω αν το γνωριζετε..το ανακαλυψε τωρα η ξαδερφη μου..εχει τα libero up &go economypack N5(42 τεμ) και N6(38 τεμ) με 10,20 ευρω..Μαλλον και τα αλλα νουμερα θα ειναι μισοτιμης εγω ρωτησα για αυτα που με ενδιεφεραν και τα στελνουν και επαρχια..και δεν ειναι φαση προσφορας ειναι στανταρ αυτες οι τιμες..μου πε η ξαδερφη μου οτι εχει και χαρτικα και αφρολουτρα κλπ σε πολυ φτηνες τιμες...τον αφρο ξυρισματος gillette gel με 2 ευρω π.χ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

στο σκλαβενιτη στην ελευθεριου βενιζελου στο φαληρο εχει τα λιμπερο 1+1 δωρο

To ίδιο ισχύει και στον Σκλαβενίτη στην Κασταμονής στη Ν.Ιωνία. Απότι είδα έγραφε ότι θα ισχύει μέχρι 29 Σεπτεμβρίου αν θυμάμαι καλά.


Αγάπη.... η χαραμάδα της αιωνιότητας..

Ernesto Cardenal

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια πήρα τηλ στο babylino για να μου στείλουν κουπόνια και μου είπαν ότι τουλάχιστο μέχρι μέσα Οκτώβρη δεν θα στείλουν, γιατί τρέχει άλλη προσφορά με στίκερ σε όλα τα σουπερ μαρκετ -3,5 ευρώ. Κρίμααααα....

Link to comment
Share on other sites

και εμένα μου είπαν το ίδιο και ότι δεν θα ξανα συνδυαστεί άλλη φορά κουπόνι με στικερ να το έχετε υπόψιν σας.Μάλιστα της είπα ότι για 50 πάνες στο νουμερό μας τα 11 ευρώ είναι πολλά αν ισχύσει αυτό και μου είπε τότε να βρείτε άλλες πάνες πιο οικονομικές...Αυτοί θα χάσουν...


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αυτοι θα χασουν. Η libero κανει καλυτερες προσφορες τωρα. Εγω πηρα 1+1 μεγαλη συσκευασια δωρο απο Σκλαβενίτη την προηγούμενη εβδομάδα 18 και κάτι ευρώ. Περίπου δηλαδή 16 λεπτά την πάνα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτοι θα χασουν. Η libero κανει καλυτερες προσφορες τωρα. Εγω πηρα 1+1 μεγαλη συσκευασια δωρο απο Σκλαβενίτη την προηγούμενη εβδομάδα 18 και κάτι ευρώ. Περίπου δηλαδή 16 λεπτά την πάνα.

Συμφωνώ απόλυτα.!! Και σε μένα είχαν στείλει email πριν από λίγο καιρό λέγοντας το ίδιο... και τους απάντησα κιόλας ότι το θεωρώ απαράδεκτο σε τέτοιους καιρούς (και ελληνική εταιρεία κιόλας) να σταματούν τα κουπόνια.... Νομίζω πως όλοι εκμεταλλευόμασταν μαζί κουπόνια και προσφορές.! Είναι δικαίωμά τους βέβαια αλλά και μεις δεν έχουμε τη δυνατότητα να δίνουμε ένα σωρό λεφτά σε πάνες.!! Σίγουρα υπάρχουν πολύ φτηνότερες από τις babylino και με καλή ποιότητα... οπότε.. όντως αυτοί θα χάσουν.!


Αγάπη.... η χαραμάδα της αιωνιότητας..

Ernesto Cardenal

Link to comment
Share on other sites

και εμένα μου είπαν το ίδιο και ότι δεν θα ξανα συνδυαστεί άλλη φορά κουπόνι με στικερ να το έχετε υπόψιν σας.Μάλιστα της είπα ότι για 50 πάνες στο νουμερό μας τα 11 ευρώ είναι πολλά αν ισχύσει αυτό και μου είπε τότε να βρείτε άλλες πάνες πιο οικονομικές...Αυτοί θα χάσουν...

γκλουπ:shock::shock:!!!!

ωραια εξυπηρετηση πελατων εχουν.

μπραβο επεσαν στην εκτιμηση μου κ ειναι κ Ελληνικες τρομαρα τους φυσικα κ θα βρουμε πιο οικονομικες!

περαστικα τους:tongue:

Link to comment
Share on other sites

και εμένα μου είπαν το ίδιο και ότι δεν θα ξανα συνδυαστεί άλλη φορά κουπόνι με στικερ να το έχετε υπόψιν σας.Μάλιστα της είπα ότι για 50 πάνες στο νουμερό μας τα 11 ευρώ είναι πολλά αν ισχύσει αυτό και μου είπε τότε να βρείτε άλλες πάνες πιο οικονομικές...Αυτοί θα χάσουν...

παντως οι nanny's που ειναι παλι ελληνικη εταιρεια και ειναι ιδια ποιοτητα με τις babylino, εχουν περιπου 8 ευρω οι 50 πανες και στις φερνουν και στο σπιτι!!!!!!!!!!!


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...