Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts

κορίτσια γειά σας, παρακολουθώ το θέμα γιατί με ενδιαφέρει πολύ με δύο παιδιά ένα δύο κ κάτι κ ένα ημερών. να σας ρωτήσω κάτι υπάρχει κάποιο σάιτ που ενημερώνεστε για τις προσφορες ή από τα σούπερ μάρκετ που πηγαίνετε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!! Ο χρόνος μου πολύ περιορισμένος αλλά ψάχνω όσο μπορώ κι εγώ τις προσφορές!!!

Δημιούργησα από την ανάγκη μου αυτή αυτόν τον χώρο ώστε να ενημερωνόμαστε όσο πιο έγκαιρα μπορούμε!!

Μπορείτε κι εσείς να συμμετέχετε σε αυτήν μου τη προσπάθεια.

Είναι σε πειραματικό στάδιο ακόμη...

http://mommysshoppingcart.blogspot.gr/

Φιλιά


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πέμπτη,Παρασκευή και Σάββατο στα βερόπουλος ολες οι κρεμουλες nutricia -30%

Επίσης, για οσες μένετε κοντά Αγίους Αναργύρους, είχε στον Γαλαξία babylino με στικερ -3,5ευρώ για τα νουμερο 5 και 6 που είναι λιγο πιο δυσεύρετα και εννοείται οτι δεχονται και κουπονια, δηλαδή 7,78η οικονομική συσκευασία!

Link to comment
Share on other sites

Xτες στο Σκλαβενίτη Χαλανδρίου (Αγ.Παρασκευής) είχε στα pampers stickers -2 ευρώ. Επίσης στα 2 έδινε 3η συσκευασία δωρεάν. Αρχική τιμή 16.90, με το sticker 14.90. Περίπου 30 ευρώ οι 3 συσκευασίες λοιπόν ή σχεδόν 10 ευρώ η μία.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σκλαβενίτης Αργυρούπολης μεγάλος pampers baby dry 2+1 δώρο, active fit -8ε βγαίναν 10,40ε τελική, easy up -8ε βγαίναν 11,20 τελική τιμή. Babylino με το γνωστό στικεράκι -3,5ε στα νούμερα 4, 4+ και 5 . Επίσης στα babygo -3ε.

lipton linea -30 λεπτά και επιπλέον 1+1 δώρο, σαμπουάν ultrex στα 3ε me 1 επιπλέον μικρό ίδιου τύπου δώρο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες, έχω 7 μεγάλες συσκευασίες babylino No 4+ και τις δίνω 8 ευρώ τη μία ή τις ανταλλάσσω με Νο 5 (ακόμα καλύτερα!). Οι ημερομηνίες παραγωγής τους είναι Απρίλιος, Μάιος, Ιούνιος 2012, περιοχή Γαλάτσι.

Σας χαιρετώ!


Τα μωράκια μας να'ναι καλά και όλα τα άλλα ξεπερνιούνται... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες, έχω 7 μεγάλες συσκευασίες babylino No 4+ και τις δίνω 8 ευρώ τη μία ή τις ανταλλάσσω με Νο 5 (ακόμα καλύτερα!). Οι ημερομηνίες παραγωγής τους είναι Απρίλιος, Μάιος, Ιούνιος 2012, περιοχή Γαλάτσι.

Σας χαιρετώ!

Με ενδιαφερουν,σου στελνω πμ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καθε πότε στέλνουν κουπόνια από Babylino? δεν εχω παρατηρησει... Ξέρετε προσφορά babylino το 4 και μωρομαντηλα libero?

http://www.killdeal.gr/detailsPage.aspx?id=15855

νομιζω οτι η babylino σταματησε να στελνει κουπονια........


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

παντως εγω καθε μηνα που τους παιρνω τηλεφωνο παντα μου στελνουν και ας είναι και λιγο μεγαλουτσικα τα παιδιά μου(είμαστε στην φαση που φοράμε μονο στον ύπνο πλεον). τους παιρνεις τηλεφωνο και ζητάς ποτέ δεν εχουν αρνηθεί, σε ρωτάνε αν εχουν τα στοιχεία σου, τους τα λες και το καταγραφουν και στελνουν πανω στο δεκαημερο.

edit:στο 800 11 84 200 babylino

Link to comment
Share on other sites

παντως εγω καθε μηνα που τους παιρνω τηλεφωνο παντα μου στελνουν και ας είναι και λιγο μεγαλουτσικα τα παιδιά μου(είμαστε στην φαση που φοράμε μονο στον ύπνο πλεον). τους παιρνεις τηλεφωνο και ζητάς ποτέ δεν εχουν αρνηθεί, σε ρωτάνε αν εχουν τα στοιχεία σου, τους τα λες και το καταγραφουν και στελνουν πανω στο δεκαημερο.

α θα τους παρω και γω! σε ευχαριτουμε για την ενημερωση :D

εμενα εχουν να μου στειλουν απο τον ιουνιο :( (και σε οσες κοπελες ξερω το ιδιο...)


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...