Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Η ΤΥΧΕΡΗ ΛΙΣΤΑ


nena38

Recommended Posts

αποψε ενημερωθηκα απο την ΜΑΡΙΟΥΛΑ οτι η ΜΑΡΜΙΝ απειλει οτι θα χρησιμοποιησει φωτογραφιες του παιδιου της μαριουλας των δικων μου και την παπι για να διασκεδασει κοσμο αμεσως τηλεφωνησα εγω η ιδια στην Μαρμιν να δω αν ισχυει κατι τετοιο η ιδια παραδεχτηκε οτι το ειπε αλλα μετα μου ειπε οτι δεν το εννουσε.εμενα και μονο η σκεψη για κατι τετοιο με θλιβει δεν εχω σκεφτει ποτε να χρησιμοποιησω φωτο οποιουδηποτε παιδιου για οποιοδηποτε λογο οτι κι αν εχει συμβει μεταξυ μεγαλων τα παιδια δεν εχουν και δεν πρεπει να εχουν καμια αναμειξη.

η ΜΑΡΙΟΥΛΑ μεσα στις επομενες μερες θα συνδεσει το ιντερνετ και θα προσθεσει τις κοπελες για να διαγραψουν οτι θελουν (που αφου ηθελαν κατι τετοιο θα επρεπε να το εχουν κανει εδω και 1,5 μηνα)

Λοιπόν στο είπα κ από το τηλέφωνο θα στο πω κ εδώ μπας κ το καταλάβεις! Ίσως φταίω κι εγώ γιατί με άκουσε ο άντρας μου που φώναζα ανησύχησε μην πάθω κάτι κ μετά δεν μπορούσα να μιλήσω ελεύθερα! Η Μαριούλα κρατούσε φώτο των μωρών μας χωρίς τη θέληση μας ασχέτως αν τις βάλαμε εμείς σε άλλες εποχές! Της εξήγησα λοιπόν ότι μπορώ να κάνω κι εγώ το ίδιο κ να υπάρχουν φώτο των μωρών σας σε κάποια ομάδα με δικές μου φίλες όπως αυτή τη στιγμή υπαρχουν φώτο των μωρών μας σε μια ομάδα που δεν θέλουμε! Αμέσως μετά της εξήγησα οτι δεν υπάρχει περίπτωση να το κάνω φυσικά απλά ήθελα να καταλάβει πώς νιώθω εγώ που δε με αφήνει να κάνω αυτό που θεωρώ σωστό για το δικό μου παιδί! Αναλογίστηκες καθόλου ότι αυτό για το οποίο με κατηγορείς κ λες ότι δε θα σκεφτόσουν ποτέ να κάνεις το έχεις ήδη κάνει όταν αρνούσασταν επίμονα να μας βάλετε στην ομάδα για να σβήσουμε φώτο; το αυτονόητο δηλαδή; έπρεπε για άλλη μια φορά να φτάσουν τα πράγματα στα άκρα για να γίνει το αυτονόητο; Τεσπα! Ελπίζω αυτό που λες να ισχύει κ να μην αλλάξει πάλι γνώμη η Μαριούλα!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 30k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • marmin

    6320

  • cherry09

    4052

  • margi

    3818

  • καντυ

    3499

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αποψε ενημερωθηκα απο την ΜΑΡΙΟΥΛΑ οτι η ΜΑΡΜΙΝ απειλει οτι θα χρησιμοποιησει φωτογραφιες του παιδιου της μαριουλας των δικων μου και την παπι για να διασκεδασει κοσμο αμεσως τηλεφωνησα εγω η ιδια στην Μαρμιν να δω αν ισχυει κατι τετοιο η ιδια παραδεχτηκε οτι το ειπε αλλα μετα μου ειπε οτι δεν το εννουσε.εμενα και μονο η σκεψη για κατι τετοιο με θλιβει δεν εχω σκεφτει ποτε να χρησιμοποιησω φωτο οποιουδηποτε παιδιου για οποιοδηποτε λογο οτι κι αν εχει συμβει μεταξυ μεγαλων τα παιδια δεν εχουν και δεν πρεπει να εχουν καμια αναμειξη.

η ΜΑΡΙΟΥΛΑ μεσα στις επομενες μερες θα συνδεσει το ιντερνετ και θα προσθεσει τις κοπελες για να διαγραψουν οτι θελουν (που αφου ηθελαν κατι τετοιο θα επρεπε να το εχουν κανει εδω και 1,5 μηνα)

και κάτι ακόμα, για ποιον ενάμιση μήνα μιλάς; εγώ έφυγα άρον άρον γιατί δε σας άντεχα άλλο χωρίς να σκεφτώ ότι αφήνω πίσω το γιο μου! Την ίδια στιγμή ξεγράφτηκα από εδώ κ σας διέγραψα από το σκάιπ κ από τις ενημερώσεις μου στο φεις! Επίσης στο φέις από στενές φιλες που σας είχα σας έκανα απλώς γνωστές για να μπορείτε να βλέπετε μόνο ότι γράφω δημόσια κ τίποτα άλλο! Τι σε κάνει λοιπόν να πιστεύεις ότι έχω τα μέιλ σας; Εγώ έδειξα με τις πράξεις μου ότι θέλω την ηρεμία μου! Όπως η ίδια είπες μου τηλ κ στα εξήγησα κ τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα μου είπες ότι δεν θες να σου μεταφέρουν συζητήσεις κ ότι δεν ξέρεις αν είναι αλήθεια! Το λύσαμε όμως το θεματάκι σωστά; προς τι λοιπον η δημοσιότητα; Μήπως για να αποπροσανατολίσεις για άλλη μια φορά την κουβέντα; μηπως επειδή όλες διαφώνησαν με τη Μαριούλα γιατί είχε άδικο; Τεσπα! Το μόνο που θέλω τώρα πια να κάνει άμεσα η Μαριούλα αυτό που είπε κ που την παρακαλούσα όλο το βράδυ ώστε να τελειώνουμε! Αααααααα και ένα τελευταίο περί του ενάμιση μήνα! Έφυγα από το φέις εξαιτίας του μνμ της Μαριούλας περί διαγραφής όταν ακόμα το κλίμα ήταν τεταμένο! Ήταν το κερασάκι στην τούρτα που με έκανε να φύγω "εδώ και τώρα"! Εκ των υστέρων "μιλόντας" με τη Νένα της το είπα και ξέρεις ποια ήταν η αντίδραση της ; Γέλασε και είπε πως για άλλη μια φορά παρεξήγησα το γραπτό λόγο, ότι ήταν αστείο και ότι δεν θα διαγραφόταν καμία! Οπότε για ποιο ενάμιση μήνα μιλάς; Είχε απεριόριστο χρόνο η Τσέρρυ για να σβήσει αυτά που ήθεσε σύμφωνα πάντα με τα λόγια της Νένας!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! :(:(:( Να πω και αντίο; Θα το πω! Πάλι με βάλατε σε μονοπάτια που δεν ήθελα! Πάλι μεταφέρατε ιδιωτικές συζητήσεις μας στο φεις σε δημοσιο φορουμ και μάλιστα ένα μικρό μέρος (κ ελπίζω να μην αρχίσεις πάλι η Μαριούλα να βάζει κι άλλα αποσπάσματα φτάνει πια)! Πάλι αναγκάστηκα να υπερασπιστώ τον εαυτό μου γιατί με παρουσιάσατε ως ένα τέρας!Πάλι μπήκαν τρίτοι τη στιγμή που δεν έπρεπε και που όλα είχαν τελειώσει γιατί το είχαμε ήδη λήξει το θέμα με την αρμοδια (Μαριούλα) στο φέις με προσωπικά μνμ! Πάλι, πάλι, πάλι ........ ! Και γιατί όλα αυτά;; Επειδή υπερασπίστηκα με νύχια και με δόντια το αναφέρετο δικαίωμα μου να διαχειριστώ η ίδια προσωπικά δεδομένα και μάλιστα του μόλις δεκατεσσάρων μηνών γιου μου! Για άλλη μια φορά το επίπεδο βρήκε πάτο! Θα κάνω μια τελευταία θερμή παράκληση! Σας λέω αντίο και το εννοώ!!! Μοιράστηκα μαζί σας πολλά! Στο όνομα αυτών και της εύθραυστης υγείας μου που δεν αντέχει όλα αυτά τα σκηνικά και το γνωρίζετε σας εκλιπαρώ ΣΤΟΠ ΕΔΩ!!! Μαριούλα μόλις βάλεις το ίντερνετ βάλε μας αμέσως στην ομάδα να τελειώνουμε! Από την πλευρά μου δε θα με ξανασυναντήσετε πουθενά ούτε εδώ ούτε φεις, ούτε μειλ!! Στη λίστα δε θα μπω να σας διαβάσω για αυτό μην μπείτε στον κόπο να γράψετε κάτι που αφορά εμένα! Αν θέλετε κάτι να μου πείτε στείλτε μου μνμ στο φεις ή σε μέιλ αν και προτιμότερο στο φέις γιατί δεν έχω τα μειλ σας οπότε θα πρέπει να γράψετε και το όνομα σας στο τέλος! Σας διευκρινίζω ομως ότι δεν ξέρω πότε θα τα διαβάσω! Πότε θα είμαι σε θέση! Τώρα πάντως όχι! Θέλω απόσταση από όλα και όλες που κάνουν κακό στην υγεία μου! Λυπάμαι που έφτασα στο σημείο να ανοιχτω τόσο πολύ και να σας το ζητήσω δημόσια αλλά πρέπει να προστατεύσω την οικογένεια μου με το να μείνω γερή στα πόδια μου!

Αντίο για τελευταία φορά! Θα περιμένω ενημέρωση στο φεις ότι μπήκα στην ομάδα! Μόλις διαγράψω έφυγα! Τόσο ωραία και απλά! Μαριούλα απευθύνομαι αποκλειστικά σε σένα! Από πλευράς μου αν ξέρεις κάποιο τρόπο που μπορείς να σβήσεις εύκολα και γρήγορα όλες τις φώτο του γιου μου και της οικογένειας μου τότε κάντο! Απλά μετά βάλε με και στην ομάδα! Θα τσεκάρω μισό λεπτό ότι δεν ξέφυγε καμία ώστε να ηρεμήσω (όχι απαραίτητα γιατί δε σε εμπιστεύομαι αλλά για λόγους ανασφάλειας) και έφυγα!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Ρε Τσέρη δεν είχα κάτι μαζί σου ούτε 'εχω ουσιαστικά!!!Δεν ξέρω τι γίνεται πραγματικά!!!Με στεναχωρεί η όλη κατάσταση αλλά ότι και να πώ δεν βγάζω άκρη, με την Μαρμίν η κόντρα από μέρους μου ήταν ότι προσπαθούσε να μου επιβάλει την άποψη της στο θέμα ''Πνευματικός'' εσύ είπες απλά την άποψη σου και γι'αυτό δεν ήρθαμε σε κόντρα νομίζω!!!Δεν ξέρω πραγματικά πώς γίναμε έτσι..... στην ομάδα δεν έμπαινες να γράψεις κάτι να σχολιάσεις ενώ ήσουν στο φέις γενικά (άρα δεν ήταν θέμα χρόνου) οι άλλες κοπέλες που δεν έμπαιναν στην ομάδα δεν έμπαιναν γενικά στο φέις...και όσο για τις φωτό των παιδιών σας φυσικά και συμφώνησα μαζί σου από την αρχή και το είπα και στη Μαριούλα και το έγραψα και στο πάρεντς!!!Και με έβαλες και εμένα σε σκέψεις γιατί δηστυχώς από τη στιγμή που τις ανεβάσαμε εμείς οι ίδιες όποιος θέλει μπορεί να τις πάρει και δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα νομικά....οπότε και διέγραψα τα πάντα!!!Δεν μπορώ τις εντάσεις και όλο αυτό το άνευ λόγου σύστριγκλο που έχει δημιουργηθεί!!!Για το μέρος που μου αναλογεί ζητώ πραγματικά συγνώμη εύχομαι απλά να είμαστε όλες καλά και γερές να μεγαλώσουμε τα μωρά μας και να τα καμαρώσουμε όπως η κάθε μία ονειρεύεται!!!


hnNfp2.png

QBMLp2.png

Καψουράκι μου σε ευχαριστώ που ήρθες στη ζωή μας και την έκανες ομορφότερη!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! :(:(:( Να πω και αντίο; Θα το πω! Πάλι με βάλατε σε μονοπάτια που δεν ήθελα! Πάλι μεταφέρατε ιδιωτικές συζητήσεις μας στο φεις σε δημοσιο φορουμ και μάλιστα ένα μικρό μέρος (κ ελπίζω να μην αρχίσεις πάλι η Μαριούλα να βάζει κι άλλα αποσπάσματα φτάνει πια)! Πάλι αναγκάστηκα να υπερασπιστώ τον εαυτό μου γιατί με παρουσιάσατε ως ένα τέρας!Πάλι μπήκαν τρίτοι τη στιγμή που δεν έπρεπε και που όλα είχαν τελειώσει γιατί το είχαμε ήδη λήξει το θέμα με την αρμοδια (Μαριούλα) στο φέις με προσωπικά μνμ! Πάλι, πάλι, πάλι ........ ! Και γιατί όλα αυτά;; Επειδή υπερασπίστηκα με νύχια και με δόντια το αναφέρετο δικαίωμα μου να διαχειριστώ η ίδια προσωπικά δεδομένα και μάλιστα του μόλις δεκατεσσάρων μηνών γιου μου! Για άλλη μια φορά το επίπεδο βρήκε πάτο! Θα κάνω μια τελευταία θερμή παράκληση! Σας λέω αντίο και το εννοώ!!! Μοιράστηκα μαζί σας πολλά! Στο όνομα αυτών και της εύθραυστης υγείας μου που δεν αντέχει όλα αυτά τα σκηνικά και το γνωρίζετε σας εκλιπαρώ ΣΤΟΠ ΕΔΩ!!! Μαριούλα μόλις βάλεις το ίντερνετ βάλε μας αμέσως στην ομάδα να τελειώνουμε! Από την πλευρά μου δε θα με ξανασυναντήσετε πουθενά ούτε εδώ ούτε φεις, ούτε μειλ!! Στη λίστα δε θα μπω να σας διαβάσω για αυτό μην μπείτε στον κόπο να γράψετε κάτι που αφορά εμένα! Αν θέλετε κάτι να μου πείτε στείλτε μου μνμ στο φεις ή σε μέιλ αν και προτιμότερο στο φέις γιατί δεν έχω τα μειλ σας οπότε θα πρέπει να γράψετε και το όνομα σας στο τέλος! Σας διευκρινίζω ομως ότι δεν ξέρω πότε θα τα διαβάσω! Πότε θα είμαι σε θέση! Τώρα πάντως όχι! Θέλω απόσταση από όλα και όλες που κάνουν κακό στην υγεία μου! Λυπάμαι που έφτασα στο σημείο να ανοιχτω τόσο πολύ και να σας το ζητήσω δημόσια αλλά πρέπει να προστατεύσω την οικογένεια μου με το να μείνω γερή στα πόδια μου!

Αντίο για τελευταία φορά! Θα περιμένω ενημέρωση στο φεις ότι μπήκα στην ομάδα! Μόλις διαγράψω έφυγα! Τόσο ωραία και απλά! Μαριούλα απευθύνομαι αποκλειστικά σε σένα! Από πλευράς μου αν ξέρεις κάποιο τρόπο που μπορείς να σβήσεις εύκολα και γρήγορα όλες τις φώτο του γιου μου και της οικογένειας μου τότε κάντο! Απλά μετά βάλε με και στην ομάδα! Θα τσεκάρω μισό λεπτό ότι δεν ξέφυγε καμία ώστε να ηρεμήσω (όχι απαραίτητα γιατί δε σε εμπιστεύομαι αλλά για λόγους ανασφάλειας) και έφυγα!

Μαρμίν μου πέρα από την όποια κόντρα ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΒΑΖΕΙΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ!!!Σου εύχομαι πολύ πολύ γρήγορα να ηρεμίσεις και να μην επιβαρίνεις τον οργανισμό σου για χαζομάρες γιατί πίστεψε με όλα βλακείες είναι τελικά και τι μένει... μια κακία χωρίς λόγο!!!


hnNfp2.png

QBMLp2.png

Καψουράκι μου σε ευχαριστώ που ήρθες στη ζωή μας και την έκανες ομορφότερη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαριούλα, δεν μπορώ να πιστέψω πως είσαι εσύ που γράφεις όλα τα παραπάνω!

Λυπάμαι πάρα πολύ.

Κάντυ, μπράβο σου, που στάθηκες στο ύψος των περιστάσεων και απάντησες ειλικρινά στην Τσέρυ η οποία σας ρωτούσε αν έχετε πρόβλημα μαζί της και γιατί. Παρεμπιπτόντως σε όσα λες για την Τσέρυ και για το πόσο ψαχνόταν έχεις απόλυτο δίκιο. Κι εγώ την εμπιστευόμουν σε τέτοια θέματα αυτήν και εσένα επειδή το ψάχνατε πολύ! Ο άντρας μου ακόμη με ρωτάει τι κάνουν τα κορίτσια και ακόμη όταν έχουμε μία απορία για την μικρή μου λεει "μπες, ρώτα την Κάντυ ή την Τσερυ.....αυτές θα ξέρουν.....".

Στο θέμα "διαγραφή" πιστεύω πως κι εσύ στη θέση της Τσέρυ θα είχες ενοχληθεί! Αλλωστε μπορεί η κοπέλα να μην είχε διαγραφεί από μόνη της, γιατί να ήθελε λίγο το χρόνο της να σκεφτεί και να δει πως θα ενεργήσει από εδώ και πέρα!

Εγώ διάβασα τον καβγά σας πολλές φορές και πολύ προσεκτικά και πράγματι είδα μία Τσέρυ να λέει την απόψη της, να μην προσπαθεί να την επιβάλλει και σχεδόν καμία δεν της απαντούσε και δεν της έδινε σημασία! Δεν μάλωσε με καμία και για αυτό το λόγο είναι άδικο αυτό που έγινε.

margi den me endiaferei ti pisteveis k ti oxi e3alou pote den pires to meros mou k imoun sigouri pws oute twra tha to pareis!alla pragmatika den me endiaferei! apla kalo tha itan na min milas otan den 3ereis ola osa eginan ok?

μαριουλα γιατι δεν κανεις τα κοριτσια μελος να διαγραψουν τις φωτο τους? την εχεις δει πολυ αρχηγος νομιζω..ολο λες < εγω ως διαχειριστρια > ολων ηταν η ομαδα νομιζω οχι μονο δικη σου και εμεις τι ημασταν? η μαρτζι εχει δικιο σε οσα λεει..μπορει η τσερρυ να ηθελε λιγο καιρο να σκεφτει και να ξαναεμπαινε..ολες εμπαιναν και εβλεπαν αλλα δεν εγραφαν επρεπε να διαγραφουν και αυτες..και εσυ δεν εμπαινες αρκετο καιρο επρεπε να σε διαγραψουμε?μπραβο που λες οτι δεν γραφετε στην ομαδα γιατι μιλατε με μνμ..εμενα δεν μου εστειλε καμια να δει τι κανω..
den tin exw dei arxigos. k to egw ws diaxeiristria to eipa mono mia fora tote pou ithela na kanw tin enimerwsi stin omada apo tote den to ksana eipa giafto min ipervaleis!
Μαρμιν μου πολλα λικε σε οσα εγραψες..

Μαριουλα εισαι απαραδεκτη..δεν τα πιστευω τα οσα κανεις..

alli mia pou mila xwris na 3erei! me pire til i tserry k me apilise pws an den tin valw stin omada tha paei se dikigoro giafto pismosa k den evala kamia. otan den 3erete min milate k genika min polu mplekese san to ka....i ekei pou den se afora ante gt to paraxesame exoume ena thema kapoia koritsia k petageste merikes oxi gia na simvoulepsete alla gia na sxoliasete arnitika...egw otan esvisa tis kopeles eixa 3exasmenes teleiws tis fwto twn mwrwn alliws tha tis esvina prin tis diagrapsw tis kopeles na kratisw ta mwra sas na ta kanw ti??? meta apo polla parakalia tis marmin k alliwn koritsiwn tha sas valw stin omada alla avrio oxi simera min nomizei i tserru pws fovithika tin apilh me ton dikigoro pou m edwse diwria ws simera to vrady!!! egw tha sas valw loipon alla avrio! telos i sizitisi k vlakia pou anoixtike edw as m estelne i tserru mnm sto knt m, i sto fb den xreiazotan na grapsei edw ta parapona tis....kalo tha itan na min ksana milisoume giafto gt polu malakia katantise to thema! korina k margi min anakateveste allo!


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαριούλα, παράτα μας! Αντε πια με τις βλακείες σου!!!!!

Τι ανακατευτήκαμε, δεν κατάλαβα! Τι γνώμη μας είπαμε πως δεν είναι σωστό αυτό που κάνεις! Και γιατί να σε υπερασπιστώ σε κάτι με το οποίο δεν συμφωνώ μαζί σου; Να υπερασπιστώ το παιδιάρισμά σου; Καλά έκανε η Τσέρυ και σε απείλησε με δικηγόρο αφού της αρνιόσουν το αυτονόητο δικαίωμά της να πάρει τις φώτο του παιδιού της! Και καλά έκανε και το ανέφερε εδώ για να δω κι εγώ με τα ίδια μου τα μάτια πόσο λάθος είσαι και τι μ@......ς γράφεις!

Αντε, με την ομάδα σας πια! Ομάδα ήταν με ανθρώπους! Εσύ υπερασπίστηκες την ομάδα σαν λέξη και ξέχασες τους ανθρώπους!

Αντί να πάρεις παράδειγμα από τη Λίλι που μιλάει σαν άνθρωπος και χωρίς εμπάθεια στο τελευταίο της μήνυμα εσύ τα βάζεις με όλους και με όλα! Ποίος είναι αυτός που δεν δέχεται μία διαφορετική άποψη τελικά; Μάλλον εσύ!

Εσύ τα κατάστρεψες όλα, να το ξέρεις! Εξαιτίας σου έγιναν όλα!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Μαριουλα πρωτον εισαι πολυ αγενης .

Δεν πεταγομαι χωρις να ξερω τα ξερω ολα μιλησα με τα κοριτσια..η τσερρυ δεν σου ειπε απο την αρχη αυτο που λες ..εσυ δεν ηθελες να τις βαλεις στη λιστα..και δεν χωνομαστε σε κατι προσωπικο σας αφου τα γραφετε εδω λεμε τη γνωμη μας..εσυ ειχες χωθει τοτε που τσακωνοταν η μαρμιν με τη λιλι και τα εκανες χειροτερα..εκει το θεμα δεν σε αφορουσε και εσυ πεταγοσουν και ελεγες αντι ως "διαχειριστρια " να προσπαθησεις να τις συμφιλιωσεις..αρα μην λες για εμας..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Μαριουλα πρωτον εισαι πολυ αγενης .

Δεν πεταγομαι χωρις να ξερω τα ξερω ολα μιλησα με τα κοριτσια..η τσερρυ δεν σου ειπε απο την αρχη αυτο που λες ..εσυ δεν ηθελες να τις βαλεις στη λιστα..και δεν χωνομαστε σε κατι προσωπικο σας αφου τα γραφετε εδω λεμε τη γνωμη μας..εσυ ειχες χωθει τοτε που τσακωνοταν η μαρμιν με τη λιλι και τα εκανες χειροτερα..εκει το θεμα δεν σε αφορουσε και εσυ πεταγοσουν και ελεγες αντι ως "διαχειριστρια " να προσπαθησεις να τις συμφιλιωσεις..αρα μην λες για εμας..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαριούλα, παράτα μας! Αντε πια με τις βλακείες σου!!!!!

Τι ανακατευτήκαμε, δεν κατάλαβα! Τι γνώμη μας είπαμε πως δεν είναι σωστό αυτό που κάνεις! Και γιατί να σε υπερασπιστώ σε κάτι με το οποίο δεν συμφωνώ μαζί σου; Να υπερασπιστώ το παιδιάρισμά σου; Καλά έκανε η Τσέρυ και σε απείλησε με δικηγόρο αφού της αρνιόσουν το αυτονόητο δικαίωμά της να πάρει τις φώτο του παιδιού της! Και καλά έκανε και το ανέφερε εδώ για να δω κι εγώ με τα ίδια μου τα μάτια πόσο λάθος είσαι και τι μ@......ς γράφεις!

Αντε, με την ομάδα σας πια! Ομάδα ήταν με ανθρώπους! Εσύ υπερασπίστηκες την ομάδα σαν λέξη και ξέχασες τους ανθρώπους!

Αντί να πάρεις παράδειγμα από τη Λίλι που μιλάει σαν άνθρωπος και χωρίς εμπάθεια στο τελευταίο της μήνυμα εσύ τα βάζεις με όλους και με όλα! Ποίο

ς είναι αυτός που δεν δέχεται μία διαφορετική άποψη τελικά; Μάλλον εσύ!

Εσύ τα κατάστρεψες όλα, να το ξέρεις! Εξαιτίας σου έγιναν όλα!

συμφωνω σε ολα μα ολα ομως ..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Οταν τσακωνοταν η παπι με την μαρμιν δεν ειπα την γνωμη μου και δεν ανακατευτηκα για να μην διαλυθει η ομαδα ..για να ειμαστε μια παρεα..και πεταχτηκες εσυ και ελεγες για διαγραφες και αλλα χαζα και διαλυθηκαμε..τοσο καιρο δεν μιλησα αλλα φτανει..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχα σκοπο να ξαναγραψω εδω μεσα. Διαβαζω διαβαζω κ δεν πιστευω στα ματια μου με ολο αυτο το ξεκατινιασμα απο καποια κοριτσακια! Γνωριστηκαμε εδω κ δυο χρονια, γιναμε διαδυκτιακες φιλες, ενωσαμε την αγωνια μας κ παλευαμε ολες για ενα κοινο στοχο. Πολλες κοπελες απο εδω φτασανε στο σκοπο τους κ αλλες οχι! Πλεον αυτη τη λιστα δεν τη θεωρω τυχερη κ θα θελα να σβηστει το ονομα μου απο εδω μεσα για να μη πω οτι δεν χρειαζεται να υφισταται κ σαν θεμα γιατι απλα γιναμε ρεζιλι.

Οπως ειπατε κ παραπανω καποιες απο εδω μεσα μιλανε μεταξυ τους οποτε δε χρειαζεται να υπαρχει κ εδω αυτη η συζητηση!

Link to comment
Share on other sites

Ρε Τσέρη δεν είχα κάτι μαζί σου ούτε 'εχω ουσιαστικά!!!Δεν ξέρω τι γίνεται πραγματικά!!!Με στεναχωρεί η όλη κατάσταση αλλά ότι και να πώ δεν βγάζω άκρη, με την Μαρμίν η κόντρα από μέρους μου ήταν ότι προσπαθούσε να μου επιβάλει την άποψη της στο θέμα ''Πνευματικός'' εσύ είπες απλά την άποψη σου και γι'αυτό δεν ήρθαμε σε κόντρα νομίζω!!!Δεν ξέρω πραγματικά πώς γίναμε έτσι..... στην ομάδα δεν έμπαινες να γράψεις κάτι να σχολιάσεις ενώ ήσουν στο φέις γενικά (άρα δεν ήταν θέμα χρόνου) οι άλλες κοπέλες που δεν έμπαιναν στην ομάδα δεν έμπαιναν γενικά στο φέις...και όσο για τις φωτό των παιδιών σας φυσικά και συμφώνησα μαζί σου από την αρχή και το είπα και στη Μαριούλα και το έγραψα και στο πάρεντς!!!Και με έβαλες και εμένα σε σκέψεις γιατί δηστυχώς από τη στιγμή που τις ανεβάσαμε εμείς οι ίδιες όποιος θέλει μπορεί να τις πάρει και δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα νομικά....οπότε και διέγραψα τα πάντα!!!Δεν μπορώ τις εντάσεις και όλο αυτό το άνευ λόγου σύστριγκλο που έχει δημιουργηθεί!!!Για το μέρος που μου αναλογεί ζητώ πραγματικά συγνώμη εύχομαι απλά να είμαστε όλες καλά και γερές να μεγαλώσουμε τα μωρά μας και να τα καμαρώσουμε όπως η κάθε μία ονειρεύεται!!!
Μπράβο, ρε κορίτσι! Κρατάς επίπεδο......Καταλαβαίνεις πως ίσως κάπου, κάπως έχεις κάποιο μερίδιο ευθύνης και ζητάς συγνώμη! Εγώ θεωρώ πως την εννοείς την συγγνώμη και για το λόγο αυτό σε συγχαίρω. Μακάρι να καταλαβαίναμε όλες τα λάθη μας και αντί να τραβάμε το σκοινί, να ζητούσαμε μια ειλικρινή συγγνώμη!

BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχα σκοπο να ξαναγραψω εδω μεσα. Διαβαζω διαβαζω κ δεν πιστευω στα ματια μου με ολο αυτο το ξεκατινιασμα απο καποια κοριτσακια! Γνωριστηκαμε εδω κ δυο χρονια, γιναμε διαδυκτιακες φιλες, ενωσαμε την αγωνια μας κ παλευαμε ολες για ενα κοινο στοχο. Πολλες κοπελες απο εδω φτασανε στο σκοπο τους κ αλλες οχι! Πλεον αυτη τη λιστα δεν τη θεωρω τυχερη κ θα θελα να σβηστει το ονομα μου απο εδω μεσα για να μη πω οτι δεν χρειαζεται να υφισταται κ σαν θεμα γιατι απλα γιναμε ρεζιλι.

Οπως ειπατε κ παραπανω καποιες απο εδω μεσα μιλανε μεταξυ τους οποτε δε χρειαζεται να υπαρχει κ εδω αυτη η συζητηση!

Πόσο δίκιο έχεις!!!!!

Πόσο σας απογοητέψαμε όλες εσάς που παλεύετε ακόμη!:-(

Ντροπή μας, κορίτσια! Πέπσι, εγώ προσωπικά, σου ζητάω ένα μεγάλο συγγνώμη.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...