Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 2

Η ΤΥΧΕΡΗ ΛΙΣΤΑ


nena38

Recommended Posts

Kαντυ, χρόνια πολλά! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!

Εγώ, να σου πω την αλήθεια, κατέληξα στο συμπέρασμα πως ο κάθε γιατρός έχει τα δικά του! Αλλα λέει ο ένας, άλλα ο άλλος! Οπότε η καθεμία ακολουθεί τις συμβουλές του δικού της γιατρού και βεβαίως ανάλογα πράττει!

Το γιαούρτι αυτούσιο δεν της άρεσε! Μόνο 4 κουταλιές έφαγε! Αλλά η ενίσχυση με μπανανα και κρεμα ήταν ένας συνδυασμός που την ξετρέλανε!

Α, μας είπε να αρχίσει να τρώει και ανθότυρο ή τυρί τύπου cottage και μόλις κλέισει τον 8ο να φάει αβγο!

Αυριο ξεκινάμε και μοσχαρι ( ηδη έπρεπε να το έχουμε ξεκινήσει)

Α, δεν σας είπα! Κανουμε μπουρμπουληθρες με το καλαμάκι!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 30k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • marmin

    6320

  • cherry09

    4052

  • margi

    3818

  • καντυ

    3499

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Koρίνα μου, εγώ καταλαβαίνω πως από τότε που φύγατε για το Φέις ερήμωσε η λίστα και διαλύθηκε το παρεάκι!

Τωρα να μπαίνουμε για να λέμε ένα γεια μόνο;


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Koρίνα μου, εγώ καταλαβαίνω πως από τότε που φύγατε για το Φέις ερήμωσε η λίστα και διαλύθηκε το παρεάκι!

Τωρα να μπαίνουμε για να λέμε ένα γεια μόνο;

Μαρτζι απο τοτε που εγινε η παρεξήγηση ουτε στο φεις εχει κίνηση..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Mια χαρά ήμασταν εδώ! Τι θέλατε και παραγνωριστήκατε; Λέγαμε για τα παιδάκια μας και τις ανησυχίες μας και πάντα κάποια υπήρχε που ήξερε ένα δυο πράγματα να μας απαντήσει.

Εγώ πάντως έχω χαλαστεί πολύ! Πιο πολύ στενοχωριέμαι που δεν καταφέραμε να κρατήσουμε τη λίστα μέχρι να μείνετε έγκυες όλες!

Κρίμα πάντως.........


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

korina m olo parapona eisai pou den kinite i omada alla den se vlepw k esena na polu grafeis... margi m olo to fb katigoreis gia ola osa eginan k stin teliki den fteei afto, afto einai to mono sigouro....tha mporouse i pare3igisi na ginei opou dipote gt nte k kala fteei to fb dn mporw na katalavw? epidh k kala ekei milagame perisotero??? k edw stin lista milagame oli mera prin kanoume tin omada sto fb opote an den ginotan ekei tha ginotan edw....to fb den fteei se kati! an eimai lathos se afto pou lew diorthwste me! k stin teliki eimaste edw estw k mia sto toso mpenoume...oi ipoloipes pou einai???oxi tpt allo me tosapou les gia to fb tha me kaneis na niwthw k tipseis sto telos pou dimiourgisa tin omada!


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε, ρε Μαριούλα.......πολύ εύθικτη είσαι τώρα τελευταία!

Δεν λέω ότι φταις εσύ που δημιούργησες την ομάδα ούτε ότι φταίει το Φεις.......Ελεος!

Λέω ότι στη λίστα μπορεί να μιλάγαμε όλη μέρα αλλά -καλώς κακώς- λόγω του δημόσιου χαρακτήρα του φόρουμ, δεν προβαίναμε σε λεπτομέρειες για τη ζωή μας, τα πιστεύω και τις πεποιθήσεις μας! Εκεί προφανώς αυτός ο ενδοιασμός δεν υπήρχε! Εξομολογηθήκατε παραπάνω από όσα έπρεπε και μπαμ! έγινε το κακό!

Και να σου πω κάτι! Εγώ δεν παρακαλάω να μπείτε μία στο τόσο για να πείτε πως μπήκατε! Έχετε την ομάδα σας εκεί, καθίστε να τα πείτε εκεί..........

Δεν χρειάζεται να τσαντίζεσαι κάθε φορά που κάνω αναφορά για το Φέις! Εσύ έκανες μία ομάδα για καλό.......Τώρα, αν βγήκε σε κακό, αυτό είναι άλλο θέμα!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

korina m olo parapona eisai pou den kinite i omada alla den se vlepw k esena na polu grafeis... margi m olo to fb katigoreis gia ola osa eginan k stin teliki den fteei afto, afto einai to mono sigouro....tha mporouse i pare3igisi na ginei opou dipote gt nte k kala fteei to fb dn mporw na katalavw? epidh k kala ekei milagame perisotero??? k edw stin lista milagame oli mera prin kanoume tin omada sto fb opote an den ginotan ekei tha ginotan edw....to fb den fteei se kati! an eimai lathos se afto pou lew diorthwste me! k stin teliki eimaste edw estw k mia sto toso mpenoume...oi ipoloipes pou einai???oxi tpt allo me tosapou les gia to fb tha me kaneis na niwthw k tipseis sto telos pou dimiourgisa tin omada!

Μαριουλα αφου μπαινω και δεν ειναι καμια..μονη μου να γραφω??


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

τι κανετε ομορφες?????εμεις ακομα χωριο περναμε πολυ καλα αλλα η αληθεια ειναι πως ανυπομονω να επιστρεψω σπιτι μου...αχ βρε κοριτσια νομιζω οτι γερασα.......οι γεροι συνηθως λενε ''σαν το σπιτι σου πουθενα'':rolleyes::rolleyes:

μπορει να μην κοιμαμαι να κουραζομαι πολυ να μην εχω χρονο για τιποτα αλλα και μονο που ειμαι σπιτι μου με κανει να αισθανομαι καλυτερα......ισως βεβαια να ειναι οι πολλες μερες που λειπω που με εχουν κουρασει...τι να πω......

οσο για το φεις δεν νομιζω οτι φταιει που μιλουσαμε κι εκει βεβαια αυτο το λεω εγω που ουτως η αλλως εμπαινα σπανια γιατι βρε κοριτσια δεν ξερω αν ευθυνομαι εγω αν δηλαδη δεν διαχειριζομαι εγω τον χρονο μου και τις δουλειες μου σωστα αλλα ειλικρινα δεν εχω χρονο το πρωι μεχρι να ξυπνησουμε να θηλασουμε να χεστουμε ν αλλαχτουμε ερχετε η ωρα των φρουτων μεχρι να τα ετοιμασω να ταισω να ξαναχεστουμε να ξαναλλαχτουμε ερχετε η ωρα να ετοιμασω μεσημεριανο και για τα μωρα και για εμας(οταν προλαβω)και φτου κι απ την αρχη προετοιμασια φαγητου ταισμα αλλαγμα εεε ολο και θελουν να ασχοληθω και μαζι τους μετα να τα κοιμησω να φαμε κι εμεις να πλυνω πιατα κατσαρολες κατσαρολακια μπλεντερ κτλπ εεε ηρθε απογευμα να ξηπνησουν να εοιμασουμε απογευματινο να ξαναταισω/ αλλαξω..............εεεεε μετα φτανει 7-8 το απογευμα να κανω καμια δουλεια....πλυντηρια,σιδερωμα,ξεσκονισμα,σκουπισμα,σφουγγαρισμα....γενικα ολες τις δουλειες...........εν τω μεταξυ διακοπη για μπανιο μασαζακι θηλασμο υπνο αντε να μην κοιμηθουν και μπορει να μην κοιμηθουν κι αμεσως οποτε μας παιρνει μεσανυκτα....εεεεε μετα ρε κοριτσια εχουν πεσει κι εμενα οι δυναμεις μου και δεν εχω ορεξη να συνεχισω δουλειες......

ποσο λιγο ειναι τελικα αυτο το 24ωρο?????

εσας σας βγαινει το προγραμμα της ημερας????πως τα καταφερνετε για πειτε.....

ΜΑΡΤΖΗ οντως ο καθε γιατρος μπορει να πει διαφορετικα πραγματα εγω τον δικο μας παιδιατρο δεν τον πολυ ακουω και του το εχω πει κιολας οτι στην διατροφη δεν τον πολυακολουθω απλα φροντιζω να ενημερωνομαι και να ακουω/διαβαζω κι αλλους παιδιατρους τωρα αυτο για το φρεσκο γαλα και τα παραγωγα του μου το ειπε μια νεογνολογος-παιδιατρος-συμβουλος θηλασμου (την ξερεις νομιζω )την οποια εμπιστευομαι πολυ παρολ αυτα το τσεκαρα κι εγω η ιδια και αφου δεν το ηθελαν κιολας το αφησα για λιγο καιρο.....τα απογευματα συνηθως δινω κουακερ η με μπανανα η με γλυκεια κολοκυθα και διαφορα αλλα που μου ρχοντε και μια χαρα τα τρωνε

και για να ειμαι ειλικρινης εχω μετανιωσει που δεν τα εψαξα ολα αυτα νωρυτερα και ακουσα τον παιδιατρο μας και ξεκινησα με ρυζαλευρο και φρουτα ενω επρεπε να εχω ξεκινησει με λαχανικα και μοσχαρι γιατι αυτο εχουν πραγματικα αναγκη μετα τον 6ο μηνα τωρα που καναμε εξετασεις και βρηκαμε σιδηρο και φερριτινη τοσο χαμηλα οποτε αναγκαζομαι να δινω σιδηρο σε συμπληρωμα βλεπω το ποσο λαθος εχω κανει αλλα τωρα που το καταλαβα εγω ειναι αργα!!!!!!!

ΜΑΡΙΟΥΛΑ δεν σε κατηγορει κανεις καλε και σιγα μην νιωσεις τυψεις οπου και να ειμασταν η εδω η στο φεις η οπουδηποτε η κρυφα η φανερα ο χαρακτηρας και οι αποψεις του καθε ανθρωπου ειναι οι ιδιες

εξαλλου απο οσες θελουμε να κατησουμε επικοινωνια η να μοιραστουμε κατι πιο προσωπικο ξερουμε τον τροπο για να το κανουμε ;)


qWD1p2.png

xdgMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κάντυ μου, τα ίδια με σένα κι εγώ όσον αφορά τη διαχείριση του 24ωρου! Ακριβώς όπως τα περιγράφεις και να φανταστείς πως εμενα είναι ένα μωρό κι έχω και μεγάλη βόηθεια από τον άντρα μου, που θα μου πλύνει καμία φορά τα πιάτα ή θα φτιάξει το φαί της μπέμπας! Κι όμως έχω κι εγώ την ίδια αίσθηση! Πώς δεν μου φτάνει ο χρόνος! Πώς να φτάσει σε σένα;

Α, ξέρω ποια νεογνολόγο λες! Ναι, στο τηλ που είχαμε μιλήσει μού φάνηκε τόσο καλή! Αλλά και η δική μου είναι πολύ καλή και την εμπιστεύομαι! Βεβαια, το γιαούρτι η μπέμπα δεν το τρώει σκέτο, αλλά με μπανάνα κάτι γίνεται! Θα δοκιμάσω και τα κουάκερ που λες!

Αλήθεια, αβγό έδωσες; Εμάς μας είπε μόλις κλείσει τον 8ο, δηλαδή από μεθαύριο

Να, βρε κορίτσια, αυτό ακριβώς μου έλειψε! Η ανταλλαγή απόψεων πάνω σε θέματα που έχουν να κάνουν με τα μωρά μας αλλά και γενικότερα!

Και τα κορίτσια που λείπουν μας έδιναν κι αυτές τόσο ωραίες ιδέες!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κάντυ μου, τα ίδια με σένα κι εγώ όσον αφορά τη διαχείριση του 24ωρου! Ακριβώς όπως τα περιγράφεις και να φανταστείς πως εμενα είναι ένα μωρό κι έχω και μεγάλη βόηθεια από τον άντρα μου, που θα μου πλύνει καμία φορά τα πιάτα ή θα φτιάξει το φαί της μπέμπας! Κι όμως έχω κι εγώ την ίδια αίσθηση! Πώς δεν μου φτάνει ο χρόνος! Πώς να φτάσει σε σένα;

Α, ξέρω ποια νεογνολόγο λες! Ναι, στο τηλ που είχαμε μιλήσει μού φάνηκε τόσο καλή! Αλλά και η δική μου είναι πολύ καλή και την εμπιστεύομαι! Βεβαια, το γιαούρτι η μπέμπα δεν το τρώει σκέτο, αλλά με μπανάνα κάτι γίνεται! Θα δοκιμάσω και τα κουάκερ που λες!

Αλήθεια, αβγό έδωσες; Εμάς μας είπε μόλις κλείσει τον 8ο, δηλαδή από μεθαύριο

Να, βρε κορίτσια, αυτό ακριβώς μου έλειψε! Η ανταλλαγή απόψεων πάνω σε θέματα που έχουν να κάνουν με τα μωρά μας αλλά και γενικότερα!

Και τα κορίτσια που λείπουν μας έδιναν κι αυτές τόσο ωραίες ιδέες!

μμμμμ αβγο!!!!!!αλλο μεγαλο θεμα......ο δικος μας παιδιατρος επιμενει για μετα τον χρονο αυτη στο νοσοκομειο μου ειπε αν δεν υπαρχει ιστορικο αλλεργειων στην οικογενεια και απο την στιγμη που εχω δωσει ολα τα κρεατα (μοσχαρι,κοτοπουλο,κατσικι,αρνι,κουνελι)και δεν εχουν καποιο προβλημα να ξεκινησω να δωσω ελαχιστο μονο τον κροκο και σιγα σιγα να αυξανω την ποσοτητα απλα πρεπει να ειμαι προσεκτικη επειδη ο μικρος εχει κανει ξηροδερμια στο προσωπακι που ο δερματολογος μας ειπε ατοπικη δερματιτιδα αυτη ομως ειπε οτι μπορει να ειναι και αλλεργια.

εγω δεν εχω δωσει ακομα γιατι μετα απο την επισκεψη μας στο νοσοκομειο ηρθαν οι γιορτες και φυγαμε μεσα στις γιορτες εδωσα κατσικι κουνελι δεν εχω δωσει ακομα τωρα που θα επιστρεψουμε θα τους δωσω οποτε θα ξεκινησουμε και αβγο επισσης μου ειπε 1 μηνα μετα απο το αβγο και αφου θα το τρωμε κανονικα δηλαδη ολοκληρο θα βαλουμε σιγα σιγα και ψαρι.γενικα παντως τρωνε απ ολα οτι εχω δοκιμασει να τους δωσω μεχρι σημερα το εχουν φαει χωρις προβλημα.

εσυ τι γευματα δινεις και γενικα τι της εχεις δωσει απο τροφες??


qWD1p2.png

xdgMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε, ρε Μαριούλα.......πολύ εύθικτη είσαι τώρα τελευταία!

Δεν λέω ότι φταις εσύ που δημιούργησες την ομάδα ούτε ότι φταίει το Φεις.......Ελεος!

Λέω ότι στη λίστα μπορεί να μιλάγαμε όλη μέρα αλλά -καλώς κακώς- λόγω του δημόσιου χαρακτήρα του φόρουμ, δεν προβαίναμε σε λεπτομέρειες για τη ζωή μας, τα πιστεύω και τις πεποιθήσεις μας! Εκεί προφανώς αυτός ο ενδοιασμός δεν υπήρχε! Εξομολογηθήκατε παραπάνω από όσα έπρεπε και μπαμ! έγινε το κακό!

Και να σου πω κάτι! Εγώ δεν παρακαλάω να μπείτε μία στο τόσο για να πείτε πως μπήκατε! Έχετε την ομάδα σας εκεί, καθίστε να τα πείτε εκεί..........

Δεν χρειάζεται να τσαντίζεσαι κάθε φορά που κάνω αναφορά για το Φέις! Εσύ έκανες μία ομάδα για καλό.......Τώρα, αν βγήκε σε κακό, αυτό είναι άλλο θέμα!

emena den me exeis katigorisei margi mou pote k polu kala kaneis! plaka tha eixe na vrw egw ton mpela mou sta kala kathoumena! alla to fb oxi mono k mia k dio fores to exeis katigorisei...sinexeia les oti fteei to fb k ti to thelame to fb k mia xara eimastan edw k alla tetoia,,,,den eipa pws me katigorises eipa pws me tosa pou les gia to fb tha arxisw na niwthw tipseis pou dimiourgisa tin omada..

tin omada tin ekana gia kalo k vgike se kalo epidh malwsan oi kopeles den fteei i omada giafto!tha mporouse na ginei k edw o kavgas...

epishs den eipa pws parakalas na mpoume mia sto toso gia na poume pws mpikame ennoite pws mpenw epidh thelw na mpw. pia einai efthikti twra? egw i esy? egw eipa pws estw k mia sto toso mpenw k rwtisa pou einai oi ipoloipes. k esy amesws na peis exoume omada na kathisoume na ta leme stin omada sa na mou les sta moutra min ksana peis sto kafe ti na sou pw twra? egw k an mpenw mia sto toso sto orkizomai opou thes k to exw pei k stis alles afto oti mpenw mono k mono gia esena gia na dw ti kaneis esy k to mwraki sou! gia kamia alli den mpenw sto kafe gt metis ipoloipes milame sto fb k sta til sinexeia. elpizw twra pou sou e3igisa ton logo pou mpenw edw na katalaves oti itan akiro afto pou egrapses... k otan lew akiro ennow afto Και να σου πω κάτι! Εγώ δεν παρακαλάω να μπείτε μία στο τόσο για να πείτε πως μπήκατε! Έχετε την ομάδα σας εκεί, καθίστε να τα πείτε εκεί..........


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαντυ μου, εγώ δίνω τα εξής!

Πρωι (γύρω στις 8 )που ξυπνάει γαλατάκι από το στήθος! Καμία φορά πίνει και στις 9.

Κατά τις 11 της δίνω φρούτα (μήλο, αχλάδι, μπανάνα κι έχω βάλει τώρα τελευταία και μανταρίνι).

Μετά μπορεί να πιεί πάλι γαλατάκι!

2-3 το μεσημέρι το φαγάκι της! Εχω δώσει από λαχανικά σχεδόν όλα (εκτός από αρακά, μπάμια, αγκινάρα) . Από όσπρια έδωσα φακές μόλις προχθές. Από κρέας μοσχάρι και κοτόπουλο. Επίσης έδωσα ρύζι και χωρίς επιτυχία αστράκι και πεπονάκι.

6-7 το απόγευμα της δίνω φαρίν λακτέ. Προσπάθησα δύο φορές τραχανα αλλά δεν της άρεσε καθόλου (θα ξαναπροσπαθήσω) και το γιαούρτι άλλες δύο φορές που πάλι δεν της άρεσε!

Σε λίγες μέρες θα ξεκινήσω το αβγο! Μου είπε κι εμένα να ξεκινήσω με τον κρόκο από μία κουταλιά και να αυξάνω σταδιακά! Το ασπράδι μετα το χρόνο!

Α, είπε πως μπορούμε να ξεκινήσουμε και ψάρι αλλά εγώ σκέφτομαι αργότερα ψαρι. Μου φαίνεται πολύ νωρίς!

Α, πήρα κουάκερ σήμερα! Για πες πώς τα φτιάχνεις......

Πες μου κι εσύ ποιο είναι το προγραμμά σας!

Μετά από κάθε γεύμα μού είπε να προσφέρω και στήθος για να ξεδιψάει! Της το προσφέρω αλλά λογικό είναι να μην πολυτρώει η κοπέλα! Ισα ισα που ξεδιψάει.

Σκέφτομαι σιγά σιγά να σταματήσω το θηλασμό. Η παιδίατρος είπε πως πρέπει να γίνει ομαλά και όταν ξεκινήσουμε τον αποθηλασμό να της σταματάω ένα γευμα ανά δεκαήμερο.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Μαριούλα, ας το αφήσουμε καλύτερα! Λάθος κατάλαβα, λάθος κατάλαβες!

Κατάλαβα πως θίχτηκες ενώ δεν θίχτηκες, κατάλαβες πως θίχτηκα ενώ δεν θίχτηκα!

Στενοχωρέθηκα που τσακωθήκατε και ψιλοδιαλυθήκαμε και ίσως να είμαι κι εγώ λίγο απότομη!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο μενα

εμεις σημερα πηγαμε παιδιατρο και ο μπεμπης εχει παρει τον τελευταιο μηνα 600 γρ. και τωρα ειναι 1020 kg και 76 ποντους υψος. Ειναι μια καμπυλη πανω απο τον μεσο ορο και στα δυο, που σημαινει οτι ειμαστε στα φυσιολογικα ορια και ο γιατρος του ειναι πολυ ευχαριστημενος.

Τωρα τελευταια αρχισε να κλαιει οταν φευγω και τις λιγες ωρες που περναω μαζι του ειναι κολλημενος πανω μου σαν μαιμου. Του λειπω και στεναχωριεμαι για αυτο αλλα τι να κανω?


t1jTp2.png?Ehc7Q4PQ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...