Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Η ΤΥΧΕΡΗ ΛΙΣΤΑ


nena38

Recommended Posts

Nένα μου, μια χαρά είναι ο μικρός!

Αχ, κι εμείς σήμερα που φύγαμε για λίγο και την αφήσαμε στη μάνα μου, δεν προλάβαμε να φτάσουμε στην πόλη και με παίρνει τηλ η μαμά να μου πει πως η μικρη από τη ώρα που φυγαμε κλαψουριζε και κοιταζε συνέχεια την πόρτα!

Κι όταν επιστρεψαμε εκανε κάτι χαρες!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 30k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • marmin

    6320

  • cherry09

    4052

  • margi

    3818

  • καντυ

    3499

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

καλημερα!!!επιστρεψαμε κι εμεις!!!!και τωρα.......9 πλυντηρια για σιδερο ουφφφφφφφφφ!!!!

ΜΑΡΤΖΗ εγω την βρωμη την εχω κανει με νερακι να παρει 2 βρασεις και μετα προσθετω μπανανα το αλεθω και καμια φορα βαζω και λιγο γαλατακι δικο μου,με γλυκεια κολοκυθα οπου βαζω την κολοκυθα και την βρωμη μαζι και βραζουν και μετα τα αλεθω ή κραταω ζουμακι απο το μεσημεριανο φαγητο τους και την βραζω μεσα σε αυτο οπου προσθετω στο αλεσμα λεμονακι και λαδακι

παντως τα δικα μου οπως και να ειναι την τρωνε


qWD1p2.png

xdgMp2.png

Link to comment
Share on other sites

χθες το βραδυ ειδα οτι η μαριουλα με εχει σβησει απο την ομαδα....

ζητώ απο όλες να μου πειτε ποιες εχουν προβλημα μαζι μου και ποιο ειναι αυτο.... και μαριουλα μια εξηγηση για την ενεργεια σου αυτη???? δεν καταλαβαινω???? επειδη δεν μπαινω να γραφω???? ειμαι η μόνη που δεν γραφει???? γιατι μονο εμενα ειδα να σβηνεις....

επισης να σε ενημερωσω οτι στην ομαδα υπαρχουν φωτο του παιδιου μου και αν μη τι άλλο θα επρεπε να με ενημερωσεις πριν προβεις σε αυτην σου την ενεργεια για να τις σβησω!!! οπως καταλαβαινεις εχω εκνευριστει περισσοτερο απο οσο ισως μπορεις να φανταστεις ή να σκεφτεις και γι αυτο τον λογο σου ζητώ εξηγήσεις.

αντε γιατι με τις μ@λ@κιες.....


28xYp3.png

Κουκλί μου πάντα να γελάς...

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!επιστρεψαμε κι εμεις!!!!και τωρα.......9 πλυντηρια για σιδερο ουφφφφφφφφφ!!!!

ΜΑΡΤΖΗ εγω την βρωμη την εχω κανει με νερακι να παρει 2 βρασεις και μετα προσθετω μπανανα το αλεθω και καμια φορα βαζω και λιγο γαλατακι δικο μου,με γλυκεια κολοκυθα οπου βαζω την κολοκυθα και την βρωμη μαζι και βραζουν και μετα τα αλεθω ή κραταω ζουμακι απο το μεσημεριανο φαγητο τους και την βραζω μεσα σε αυτο οπου προσθετω στο αλεσμα λεμονακι και λαδακι

παντως τα δικα μου οπως και να ειναι την τρωνε

Eυχαριστώ πολύ Κάντυ! Θα φτιάξω αύριο το απόγευμα με τον πρώτο τρόπο που μου λες! Προσπαθώ να πετύχω και τον τραχανά αλλά τρεις φορές που έφτιαξα μού έγινε απαισιότατος! Για πειτε καμία καλή συνταγή μπας και καταφέρω να της δώσω λίγο! Εγώ τον βράζω και μόλις κοντεύει να γίνει ρίχνω μισή κουταλιά της σούπας τυρί cottage και μετά τον αλέθω. Ε, μου γίνεται χάλια :( Εννοείται πως δεν τρώει καθόλου το παιδί!

Αυριο θα δώσω για πρώτη φορά αβγο! Μας έδωσε ντόπια αβγά ένας γείτονας. Για να δούμε αν θα το φάει.......


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χθες το βραδυ ειδα οτι η μαριουλα με εχει σβησει απο την ομαδα....

ζητώ απο όλες να μου πειτε ποιες εχουν προβλημα μαζι μου και ποιο ειναι αυτο.... και μαριουλα μια εξηγηση για την ενεργεια σου αυτη???? δεν καταλαβαινω???? επειδη δεν μπαινω να γραφω???? ειμαι η μόνη που δεν γραφει???? γιατι μονο εμενα ειδα να σβηνεις....

επισης να σε ενημερωσω οτι στην ομαδα υπαρχουν φωτο του παιδιου μου και αν μη τι άλλο θα επρεπε να με ενημερωσεις πριν προβεις σε αυτην σου την ενεργεια για να τις σβησω!!! οπως καταλαβαινεις εχω εκνευριστει περισσοτερο απο οσο ισως μπορεις να φανταστεις ή να σκεφτεις και γι αυτο τον λογο σου ζητώ εξηγήσεις.

αντε γιατι με τις μ@λ@κιες.....

Τσέρυ μου, κι εγώ που μόλις μπήκα κι είδα ότι έγραψες, χάρηκα γιατί νόμισα πως επανήλθες........ :( :( :(

Πάντως σε αυτό που υπογράμμισα θεωρώ πως έχεις δίκιο!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!Νομίζω το ότι μπαίνεις ,διαβάζεις ,παρακολουθείς και ούτε σχολιάζεις αλλά ούτε κάνεις λάικ πουθενά με αποκορύφωμα την γιορτή του Αντωνάκη που δεν είπες ούτε ένα χρόνια πολλά ήταν δικαιολογημένη η αντίδραση της Μαριούλας Τσέρη μου!!!Είχες πεί θα απέχεις μέχρι τον νέο χρόνο από την ομάδα αλλά εσύ μάλλον επιζητούσες τη διαγραφή από τη Μαριούλα!!!Μαριούλα μου καλό θα είναι να ξαναβάλεις στην ομάδα την Τσέρη για να μπορέσει να διαγράψει τις φωτό της χιονάτης σε αυτό θα συμφωνήσω όπως και τη Μαρμίν αν το θέλει!!!


hnNfp2.png

QBMLp2.png

Καψουράκι μου σε ευχαριστώ που ήρθες στη ζωή μας και την έκανες ομορφότερη!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!Νομίζω το ότι μπαίνεις ,διαβάζεις ,παρακολουθείς και ούτε σχολιάζεις αλλά ούτε κάνεις λάικ πουθενά με αποκορύφωμα την γιορτή του Αντωνάκη που δεν είπες ούτε ένα χρόνια πολλά ήταν δικαιολογημένη η αντίδραση της Μαριούλας Τσέρη μου!!!Είχες πεί θα απέχεις μέχρι τον νέο χρόνο από την ομάδα αλλά εσύ μάλλον επιζητούσες τη διαγραφή από τη Μαριούλα!!!Μαριούλα μου καλό θα είναι να ξαναβάλεις στην ομάδα την Τσέρη για να μπορέσει να διαγράψει τις φωτό της χιονάτης σε αυτό θα συμφωνήσω όπως και τη Μαρμίν αν το θέλει!!!

Καλημερα!!! ανοιγεις πολλά θεματα και θα σου τα ξεκαθαρισω ένα ένα...

Καταρχήν για ναμην νομίζεις, αλλά να εισαι σίγουρη.... γιατι έβγαλες αυτο το συμπέρασμα???οτι μπαινω και ριχνω κλεφτες ματιές???? γιατι θεωρέις οτι με αφορουν και τοσο τα όσα λέτε????ναι έχω μπει και έχω δει τα μνμ τα οποια ειναι ταγκαρισμενο το ονομά μου αλλά δεν έχω ασχοληθεί με κανενα άλλο μνμ απο την αρχή κιολας. Αυτο μπορεις να το επιβεβαιωσεις και μονη σου κοιταζοντας λιγο τις δημοσιευσεις ολον αυτον τον καιρο.... κατω κατω βγαζει τα ονοματα που εχουν δει την δημοσιευση!!!!! αυτο που λες τοι κάνει η Νένα γενικοτερα αν και δεν εχω παρακολουθησει ουτε τις δικες της κινησεις τον τελευταιο καιρο...

Καταδευτερον.... οπως είπα έπραξα.... με τον καινουριο χρονο μπηκα και σας ευχηθηκα όλες κ σας ειπα τις ευχες μου...

επιζητουσα???? τι εννοεις επιζητουσα???αν ηθελα δεν μποσουσα να διαγραφω απο μονη μου? θελω και βοηθεια?

Τωρα παμε στην γιορτη του πριγκηπα (που γερο και δυνατο να ειναι το αγορακι φυσικά!!!) αλλά δεν καταλαβα???? όταν πρωτομπήκαμε στην ομάδα μπήκαμε μήπως με περιοριστικους όρους για το ποτε θα μπαινουμε, ποσο συχνά και αν θα ευχομαστε τυπικά ή όχι??? Υπεγραψα κανα συμβολαιο και δεν το γνωριζω??? Στην γιορτή μου ποσες απο σας μου ευχήθηκαν περισσότερο απο ΑΠΟΛΥΤΩΣ τυπικά??? εκτςο απο εσενα παπι που οντως αυτο το μνμ θα εστελνες σε καθε περιπτωση...δουλευομαστε???? και για να το ψαξουμε και παρακατω... το μωρο της αγγελικης ειχε γεννεθλια αρχες ιανουαριου...ποσες απο μας πηραν τηλεφωνο να ευχηθουν στο κοριτσι??? και στο κατω κατω αν η μαριουλα θιχτηκε ας με εσβηνε απο φιλη ( που ακομα ειμαστε!!!! βγαλτε συμπερασματα....) τι σχεση εχει η ομαδα?

Και η ομάδα τελικά τι ήταν??? το "τσιφλίκι" της μαριουλας??? ποιος αποφασιζει για το ποιος μπαινει και ποιος βγαινει??? γιατι δεν ρωτηθηκα ποτε για την διαγραφη της μαριας σ???? εκτος και αν σβηστικε απο μονη της...:?:

Τέλος εφοσον το πας έτσι να γίνει ψηφοφορια απο όλες.... και όποιος έχει θέματα να ανοιξει άλλη ομάδα κ να βάλει όποιον θέλει μέσα!!! Αυτή η ομάδα άνηκε σε όλες και λειτουργουσε μονο όταν ειμασταν όλες μαζι!!!Ακόμη δεν το καταλαβατε???? ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ ΠΙΑ!

Υ.Γ. Σας ξεκαθαρίζω για άλλη μια φορά ρητά και κατηγορηματικά οτι έχω της άποψη της μαρμίν (εκτος ελαχίστων εξαιρεσεων που εγω προσωπικά δεν θα ανακάτευα) και σε όποια αρέσει!


28xYp3.png

Κουκλί μου πάντα να γελάς...

 

Link to comment
Share on other sites

Μόνη σου το λές βρέ Τσέρη μου ότι έμπαινες και διάβαζες και φυσικά φαίνεται το όνομα σου!!!Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς με αυτό ''Υ.Γ. Σας ξεκαθαρίζω για άλλη μια φορά ρητά και κατηγορηματικά οτι έχω της άποψη της μαρμίν (εκτος ελαχίστων εξαιρεσεων που εγω προσωπικά δεν θα ανακάτευα) και σε όποια αρέσει!'' Και όσο για τον πρίγκηπα ένα έστω και τυπικό χρόνια πολλά θα μπορούσες να γράψεις νομίζω... Τέλος πάντων δεν θα μπώ πάλι στη διαδικασία καβγά (γιατί έτοιμη είσαι νομίζω) η κάθε μια πράττει όπως νομίζει!!!Εγώ με τον τρόπο μου έχω αποχωρίσει και από εδώ δεν γράφω πολλά πολλά γιατί δεν έχει νόημα!!!Θέλω ηρεμία στη ζωή μου γιατί το πιστεύεις ή όχι η ζωή μου έχει ηρεμία και πολύ πολύ όμορφες στιγμές που δεν θέλω να επισκιάζονται με ανούσια θέματα!!!Με όσες θέλω να κρατήσω επαφή θα κρατήσω και δεν είναι ικανό κανένα φέις και κανένα πάρεντς(το κλείσιμο τους εννοώ) να με εμποδίσει!!!Θέλατε να κάνουμε σιζητήσεις πέρα από τα παιδιά μας και να μη γράφουμε συνέχεια ''μπουρδολογίες'' (δική σου έκφραση)αλλά δεν αντέξατε αντίθετη άποψη ούτε εσύ ούτε η Μαρμίν.... οπότε εσείς χαλάσατε το κλίμα νομίζω....!!!!Και σκέψου ότι εγώ θεωρούσα ότι με εσένα δεν τρέχει τίποτα αλλά να που τελικά τρέχει με 1000!!!

__________________


hnNfp2.png

QBMLp2.png

Καψουράκι μου σε ευχαριστώ που ήρθες στη ζωή μας και την έκανες ομορφότερη!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!Νομίζω το ότι μπαίνεις ,διαβάζεις ,παρακολουθείς και ούτε σχολιάζεις αλλά ούτε κάνεις λάικ πουθενά με αποκορύφωμα την γιορτή του Αντωνάκη που δεν είπες ούτε ένα χρόνια πολλά ήταν δικαιολογημένη η αντίδραση της Μαριούλας Τσέρη μου!!!Είχες πεί θα απέχεις μέχρι τον νέο χρόνο από την ομάδα αλλά εσύ μάλλον επιζητούσες τη διαγραφή από τη Μαριούλα!!!Μαριούλα μου καλό θα είναι να ξαναβάλεις στην ομάδα την Τσέρη για να μπορέσει να διαγράψει τις φωτό της χιονάτης σε αυτό θα συμφωνήσω όπως και τη Μαρμίν αν το θέλει!!!

ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ! ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...