Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 2

Η ΤΥΧΕΡΗ ΛΙΣΤΑ


nena38

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 30k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • marmin

    6320

  • cherry09

    4052

  • margi

    3818

  • καντυ

    3499

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σας κοριτσάκια μου!!!Σήμερα που έχει μια τέλεια μέρα και δεν θα ανάψουν τα τζάκια πλένω και απλώνω από το πρωί!!!Επίσης έχω ξεσηκώσει όλο το σπίτι και κάνω μια ωραιότατη γενική!!!Η νύχτα μας δεν ήταν καλή ακόμα μια φορά 2 με 4 βάρδια εγώ κοιμηθήκαμε στις 4 και μετά 5 με 8 ανέλαβε ο Όμηρος πολύ μουρμούρα πονάει το καλό μου τα δοντάκια του!!!Μέχρι ντεπόν του έδωσα στις 11 γιατί από εκείνη την ώρα είχε αρχίσει τη μουρμούρα και κοπάναγε το κεφάλι του δεξιά αριστερά!!!Με το ντεπόν κοιμήθηκε σερί μέχρι τοις 2!!!


hnNfp2.png

QBMLp2.png

Καψουράκι μου σε ευχαριστώ που ήρθες στη ζωή μας και την έκανες ομορφότερη!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ευχομαι σε ολες σας μαζι κ σε καθεμια ξεχωριστα τα Χρονια μου πολλα με χαρα κ υγεια!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΈΠΣΙ ΜΟΥ!!!


hnNfp2.png

QBMLp2.png

Καψουράκι μου σε ευχαριστώ που ήρθες στη ζωή μας και την έκανες ομορφότερη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το 2013 ήταν το πιο όμορφο της ζωής μου! Μου χάρισε ένα τέτοιο δώρο που δεν φανταζόμουν ποτέ πως θα το έχω στην αγκαλιά μου: την υπέροχη κορούλα μου!

Η χαρά μου που την έχω διπλά μου είναι απέραντη! Ένα παιδί είναι τελικά η μεγαλύτερη ευτυχία που μπορεί να υπάρξει!

Γι' αυτό λοιπόν - και γνωρίζοντας πλεον την χαρά του να είσαι μαμά - θα κάνω μία ευχή για το 2014 : να γίνουν μανούλες όλα τα κορίτσια που προσπαθούν!

Εύχομαι επίσης στις μανούλες να χαίρονται τα παιδάκια τους! Να τα έχουν γερά και δυνατά!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα καλη χρονια να εχουμε με υγεια κ ευτυχια!!!!!!

ευχομαι στα κοριτσια που προσπαθουν να γινουν συντομα μανουλες!!!

και στις μανουλες να ειναι καλα με τα μωρακια τους!!!!


qWD1p2.png

xdgMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα..καλη χρονιά.. με υγεία, χαρά, και ευτυχία..

Να χαιρεστε τα θαυματακια σας..

Και για μας που προσπαθούμε συντομα ενα μπεμπε..

και για τις ηδη μανουλες συντομα να χαρισουν ενα αδερφακι στα μωρακια τους..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Να αρχίσουμε ξανά να μιλάμε; Τι λέτε; Νέα χρονιά, νέα αρχή!

Θα ήθελα να μιλάμε όλες, όπως παλιά! Να υπήρχε εκείνη η φοβερή συμμετοχή! Τι ωραία θα ήταν!

Αντε, βρε κορίτσια!

Ας αρχίσει η κουβέντα..........


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το κοριτσάκι μου μεγαλώνει και με εκπλήσσει καθημερινά! Πλέον κάθεται και αν την πιάσω από τα χεράκια, σηκώνεται κιόλας! Μας χαιρετά και τώρα τελευταία σαν να έχει αρχίσει να συνειδητοποίει την έννοια του φιλιού και προσπαθεί να μας φιλήσει!

Εγώ αδιαθέτησα σήμερα! Είχα ξεχάσει πως είναι να έχεις περίοδο!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Να αρχίσουμε ξανά να μιλάμε; Τι λέτε; Νέα χρονιά, νέα αρχή!

Θα ήθελα να μιλάμε όλες, όπως παλιά! Να υπήρχε εκείνη η φοβερή συμμετοχή! Τι ωραία θα ήταν!

Αντε, βρε κορίτσια!

Ας αρχίσει η κουβέντα..........

Ναι να ξαναγινουμε η παρεα που ημασταν..αντε να μαζευομαστε κοριτσια σιγα σιγα..

Εμεις ηρθαμε στο χωριο μου για τις γιορτές και θα φυγουμε δευτερα απογευμα τελικα..χθες κατσαμε οικογενειακά φαγαμε ,μπηκε ο χρονος και βγηκαμε κατα τις 1 με τον αντρα μου και την αδερφη μου για ποτο και γυρισαμε στις 4.. σημερα ψησαμε και το βραδυ βγηκαμε με τα αδερφια μου και τους γονεις μου για ποτο..περασαμε Πολύ ωραία..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά και από εμάς!!!Καλή Χρονιά με υγεία για όλους ,αγάπη ,ευτυχία,ευημερία,δουλειά για όσους δεν έχουν,και το 2014 να έχει πολλά πολλά χαμόγελα ευτυχισμένες στιγμές και πολλά μωρά για τα κορίτσια που προσπαθούν!!!


hnNfp2.png

QBMLp2.png

Καψουράκι μου σε ευχαριστώ που ήρθες στη ζωή μας και την έκανες ομορφότερη!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι να ξαναγινουμε η παρεα που ημασταν..αντε να μαζευομαστε κοριτσια σιγα σιγα..

Εμεις ηρθαμε στο χωριο μου για τις γιορτές και θα φυγουμε δευτερα απογευμα τελικα..χθες κατσαμε οικογενειακά φαγαμε ,μπηκε ο χρονος και βγηκαμε κατα τις 1 με τον αντρα μου και την αδερφη μου για ποτο και γυρισαμε στις 4.. σημερα ψησαμε και το βραδυ βγηκαμε με τα αδερφια μου και τους γονεις μου για ποτο..περασαμε Πολύ ωραία..

Korina μου, ωραία πρέπει να περάσατε! Μπράβο!

Ρε κορίτσια, δεν θυμάμαι πότε βγήκα τελευταία φορά βράδυ! Πάνε κάτι χρόνια!

Εμείς πολύ ήσυχα τα περάσαμε! Οικογενειακά! Μαγείρεψα πολύ ωραία φαγητάκια! Εκανα μελομακάρονα, μηλόπιτα και χοιρινό στο φούρνο! Η γαλοπούλα τα Χριστούγεννα έγινε απίστευτα νόστιμη!

Σας φιλω!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα και απο μενα

νομιζω οτι η margi μας καλυψε απολυτα. Το 2013 ηταν σημαντικη χρονια για μας που πηραμε τα πρωτα μας μωρα αγκαλια. Ευχομαι π νεος χρονος να φερει μωρακια σε ολα τα κοριτσια που προσπαθουν. Κι εγω θελω να μιλαμε οπως παλια αντε επιστρεψτε ολες ειναι κια νεα χροναι και θα κανουμε μια νεα αρχη!!!


t1jTp2.png?Ehc7Q4PQ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...