Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Η ΤΥΧΕΡΗ ΛΙΣΤΑ


nena38

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 30k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • marmin

    6320

  • cherry09

    4052

  • margi

    3818

  • καντυ

    3499

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μαρτζι εγω δινω κουακερ με μπανανα και λιγες σταγονες σοκολατας μεσα,ειτε κουβερτουρα ειτε γαλακτος. μπορεις να βαλεις και τα χινι ακομα και μηλο βρασμενο με σταφιδες.

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΡΤΖΗ κι εγω το ιδιο νομιζα...αλλα καναμε λαθος τελικα!!!

τραχανα εβαλα μια φορα μονο μεσα στην κρεατοσουπα τους μια χαρα το εφαγαν αλλα ηταν απειροελαχιστο μετα μου ειπαν απο το νοσοκομειο οτι απαγορευεται πριν το χρονο οποτε δεν ξαναεβαλα.γιατι γινεται αισχος???ειναι πολυ νερουλο???σαν γευση εννοεις??

ΑΓΓΕΛΙΚΑΚΙ ημουν σιγουρη οτι ειναι τοτε τα γενεθλια γιατι οταν γεννουσες ημουν αρρωστη και ετρεχα σε ωρλ...τι φρικτες μερες....

ΤΣΕΡΡΥ θα απαντησω στην ερωτηση σου...εγω δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα μαζι σου ισα-ισα μαλιστα που οταν ειχα προβληματα και περνουσα καταθλιψη εσυ και αλλη μια κοπελα με ειχατε παρει τηλ και ειχατε ενδιαφερθει για μενα.επισσης εμενα προσωπικα μου αρεσε που ανταλλασαμε αποψεις σε οτι αφορα τα μωρα γιατι το εψαχνες με πολυ καλες πηγες και στα περισσοτερα συμφωνουσα μαζι σου καμια φορα μαλιστα αν δεν ειχα εγω το χρονο να ψαξω για κατι εμπιστευομουν την γνωμη σου.οπως επισσης με ειχες βοηθησει και σε διαφορα αλλα που χρειαζομουν κατα καιρους και ειχες τις αναλογες γνωσεις.φυσικα ολα αυτα δεν τα ξεχναω και θελω να σ ευχαριστησω και δημοσια!

τωρα για την ομαδα στο φεις μετα την παρεξηγηση η διαχειρηστρια ειχα ανακοινωσει οτι οσα μελη δεν σημετεχουν ενεργα θα διαγραφοντε καποιες μαλιστα της ειχαν πει οτι δεν προλαβαινουν παντα να γραφουν και να μην της διαγραψει,η ΠΕΠΣΙ δεν συμφωνουσε και αποχωρησε.εγω προσωπικα δεν γνωριζω γιατι το εκανε αν ομως ηταν γι αυτο το λογο η ανακοινωση εχει γινει πανω απο 1 μηνα οποτε αν δεν ηθελες να συμετεχεις ειχες ολο τον χρονο στην διαθεση σου να διαγραψεις φωτο αρχεια η οτι αλλο ηθελες.

οσο για την ΜΑΡΜΙΝ η ιδια επελεξε να αποχωρησει δεν νομιζω να την πιεσε κανεις να το κανει οποτε κι αυτη ειχε την δυνατοτητα να διαγραψει οτι ηθελε πριν αποχωρησει.

και φυσικα θα συμφωνησω με το ΑΓΓΕΛΙΚΑΚΙ οτι ειναι μεγαλη χαζομαρα να αναλονωμαστε με ανουσια θεματα


qWD1p2.png

xdgMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μόνη σου το λές βρέ Τσέρη μου ότι έμπαινες και διάβαζες και φυσικά φαίνεται το όνομα σου!!!Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς με αυτό ''Υ.Γ. Σας ξεκαθαρίζω για άλλη μια φορά ρητά και κατηγορηματικά οτι έχω της άποψη της μαρμίν (εκτος ελαχίστων εξαιρεσεων που εγω προσωπικά δεν θα ανακάτευα) και σε όποια αρέσει!'' Και όσο για τον πρίγκηπα ένα έστω και τυπικό χρόνια πολλά θα μπορούσες να γράψεις νομίζω... Τέλος πάντων δεν θα μπώ πάλι στη διαδικασία καβγά (γιατί έτοιμη είσαι νομίζω) η κάθε μια πράττει όπως νομίζει!!!Εγώ με τον τρόπο μου έχω αποχωρίσει και από εδώ δεν γράφω πολλά πολλά γιατί δεν έχει νόημα!!!Θέλω ηρεμία στη ζωή μου γιατί το πιστεύεις ή όχι η ζωή μου έχει ηρεμία και πολύ πολύ όμορφες στιγμές που δεν θέλω να επισκιάζονται με ανούσια θέματα!!!Με όσες θέλω να κρατήσω επαφή θα κρατήσω και δεν είναι ικανό κανένα φέις και κανένα πάρεντς(το κλείσιμο τους εννοώ) να με εμποδίσει!!!Θέλατε να κάνουμε σιζητήσεις πέρα από τα παιδιά μας και να μη γράφουμε συνέχεια ''μπουρδολογίες'' (δική σου έκφραση)αλλά δεν αντέξατε αντίθετη άποψη ούτε εσύ ούτε η Μαρμίν.... οπότε εσείς χαλάσατε το κλίμα νομίζω....!!!!Και σκέψου ότι εγώ θεωρούσα ότι με εσένα δεν τρέχει τίποτα αλλά να που τελικά τρέχει με 1000!!!

__________________

ολα πολυ λαθος τα εχεις καταλαβει παπι!!!

Καταρχην απο και κλειεται να εχεις δει το ονομα μου να εχει δει δημοσιευσεις σας γιατι πολυ απλα δεν ειδα! Σου ξαναλέω οτι εχω δει τις ενημερωσεις που μου ηρθαν με ταγκαρισμενο το ονομα μου.

Όσον αφορα το Υ.Γ. που δεν καταλαβες. Εμεις τα συζητησαμε αλλά μαλλον το θεμα το πηρες πολυ στραβα!!! Θα ξανασχοληθω ομως , παρολο που απειχα απο την πολυ πολυ αρχη οπως ειδες, απλα για να σου ξεκαθαρισω την θεση μου για αλλη μια φορα... Καναμε μια συζητηση θρησκευτικη στην οποια υποστηριζα οτι ο καθε ανθρωπος πρεπει να εχει πνευματικο και να καθοδηγειτε πνευματικα για το καλο το δικο του και της οικογενειας τους. Αυτη άλλωστε ειναι η άποψη και του πατηρ Παϊσιου τον οποιο μελετώ και ασπάζομαι (ενημερωτικα). Όταν αναφερθηκε το ονομα σου υποστηριξα οτι οντως εισαι ενα κοριτσι καλο και με πιστη και ενδεχομενως μια τετοια επαφη να σε απογειωνε!! Στην πορεια μπλεχτηκαν παπαδες και κατι αρθρα που ουτε θελω να ξερω και η συζητηση πηρε τετοια τροπη που ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΜΟΥ για να ασχοληθω και για αυτο και ποτε δεν ασχοληθηκα! Προσπαθησα να ηρεμισω τα πνευματα αλλα καμια δεν μου εδινε σημασια....ηταν λοιπον ματαιο! Επιπλεον να υπενθυμισω οτι η συζητηση αυτη και ειδικα οι κατηγοριες για τους παπαδες δεν εγινε πρωτη φορα...εγινε κι αλλες... απλά εμεις δεν μιλησαμε τις αλλες φορες!!!! Για αναλογίσου λοιπον ποιος δεν αντεξε αντιθετες αποψεις και πποιος χαλασε το κλιμα....???? Επισης να σου πω οτι αν ήξερα οτι καποια απο σας ήταν αλλόθρησκη ή αθεη δεν θα εμπαινα καν στην διαδιακασια να μιλησω και να "προσυλητησω" οπως πολυ ΛΑΘΟΣ χρησιμοποιησατε την λεξη...εκτος και αν ειανι καποια κατι απο τα παραπανω και δεν το γνωριζω....σε αυτην την περιπτωση παω πασω!

και για να γινω ακομη πιο ξεκαθαρη εγω ΔΕΝ θα αναφερομουν στο ιατρικο περιστατικο που μπλεξαμε και ειμαι σιγουρη οτι κ η μαρμιν το χρησιμοποιησε ως παραδειγμα και δεν εννουσε αυτο που καταλαβες!

Όσο για το θεμα του πριγκηπα για να καταλαβω.... εσυ λες τωρα οτι αυτο που εχεις μαζι μου και συμφωνησες στο να με σβησουν ειναι οτι δεν ειπα χρονια πολλα στον πριγκηπα????? δηλαδη να ρωτησουμε την μαρια που ξερει καλυτερα απο ολες.... Μαριουλα??? ΟΛΕΣ οσες ειναι στην ομαδα σου ευχηθηκαν για τον πριγκηπα???? Όπως και να χει τις εξηγησεις μουθα της δωσω εκει που πρεπει αν μου ζητηθουν και ΜΟΝΟ για τον λογο οτι μπορει να στεναχωρεσα καποιον ανθρωπο και οχι για το τυπικο μερος της υποθεσης οπως αναφερεις!!! Γιατι ΕΧΩ ΙΕΡΟ ΚΑΙ ΟΣΙΟ!!!! Κατα τα άλλα λογαριασμο δεν δινω και το ξερεις πια τοσα χρονια που μιλαμε...

Μου γραφεις δεν θα μπεις στην διαδιακασια καυγα..... ειπα εξαρχης οτι ειμαι εκνευρισμενη και οτι ζητω ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ οχι καυγα!!! για την ακριβεια τις ζητω απο την μαριουλα (αν διαβασες) και οχι απο σενα....αρα απο που βγαζεις το συμπερασμα οτι εχω προβλημα μαζι σου και μαλιστα με 1000???? ειπες ζεις με ηρεμια...ΚΑΝΤΟ!


28xYp3.png

Κουκλί μου πάντα να γελάς...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσια.. η τσερρυ απο τοτε που ειπε οτι θα απέχει δεν μπηκε να δει δημοσιευση..εγω δεν ειδα το ονομα της..αλλα και να εμπαινε ηταν μελος της ομαδας μας..δεν ηταν ξενη..και δεν εχει κανείς δικαιωμα να διαγράφει νομιζω..και αλλες μπαινουν και βλέπουν αλλα δεν σχολιαζουν..η ομαδα ηταν ολων μας νομίζω και οχι μονο μια να παιρνει αποφασεις..εγω οταν ειπε η μαριουλα για να διαγραφεί νομιζα εκανε πλακα..να τις κανει μελος η μαριουλα να διαγραψουν τις φωτο τους τα κοριτσια..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

KALOS TA MATIA MAS TA 2! GIA NA MIN PW KATI ALLO!!!

χθες το βραδυ ειδα οτι η μαριουλα με εχει σβησει απο την ομαδα....

ζητώ απο όλες να μου πειτε ποιες εχουν προβλημα μαζι μου και ποιο ειναι αυτο.... και μαριουλα μια εξηγηση για την ενεργεια σου αυτη???? δεν καταλαβαινω???? επειδη δεν μπαινω να γραφω???? ειμαι η μόνη που δεν γραφει???? γιατι μονο εμενα ειδα να σβηνεις....

επισης να σε ενημερωσω οτι στην ομαδα υπαρχουν φωτο του παιδιου μου και αν μη τι άλλο θα επρεπε να με ενημερωσεις πριν προβεις σε αυτην σου την ενεργεια για να τις σβησω!!! οπως καταλαβαινεις εχω εκνευριστει περισσοτερο απο οσο ισως μπορεις να φανταστεις ή να σκεφτεις και γι αυτο τον λογο σου ζητώ εξηγήσεις.

αντε γιατι με τις [email=μ@λ@κιες.....

VASIKA]μ@λ@κιες.....VASIKA[/email] TWRA THE EPREPE WS APANTISI NA SOU DWSW AFTIN POU EDWSES K ESY STO PAPI! DLD LOGARIASMO DEN DINW SE KANENAN! ITHELA NA SE SVISW K SE ESVISA AFTO THA MPOROUSA NA SOU PW MIAS K ESY DEN MAS LES TON LOGO POU DEN EFXITHIKES EGW EFXITHIKA ESTW K TIPIKA SE ESENA TESPA! ESVISA K TIN MARIA S AKRIVWS GIA TON IDIO LOGO POU ESVISA K ESENA GT DEN MPENEIS K DEN GRAFEIS,,, OSO GIA TO OTI EKNEVRISTIKES XESTIKA! MISO NA VALW TON TIMON NA KLAPSEI GT GATA DEN EXW!
Καλημερα!!! ανοιγεις πολλά θεματα και θα σου τα ξεκαθαρισω ένα ένα...

Καταρχήν για ναμην νομίζεις, αλλά να εισαι σίγουρη.... γιατι έβγαλες αυτο το συμπέρασμα???οτι μπαινω και ριχνω κλεφτες ματιές???? γιατι θεωρέις οτι με αφορουν και τοσο τα όσα λέτε????ναι έχω μπει και έχω δει τα μνμ τα οποια ειναι ταγκαρισμενο το ονομά μου αλλά δεν έχω ασχοληθεί με κανενα άλλο μνμ απο την αρχή κιολας. Αυτο μπορεις να το επιβεβαιωσεις και μονη σου κοιταζοντας λιγο τις δημοσιευσεις ολον αυτον τον καιρο.... κατω κατω βγαζει τα ονοματα που εχουν δει την δημοσιευση!!!!! αυτο που λες τοι κάνει η Νένα γενικοτερα αν και δεν εχω παρακολουθησει ουτε τις δικες της κινησεις τον τελευταιο καιρο...

Καταδευτερον.... οπως είπα έπραξα.... με τον καινουριο χρονο μπηκα και σας ευχηθηκα όλες κ σας ειπα τις ευχες μου...

επιζητουσα???? τι εννοεις επιζητουσα???αν ηθελα δεν μποσουσα να διαγραφω απο μονη μου? θελω και βοηθεια?

Τωρα παμε στην γιορτη του πριγκηπα (που γερο και δυνατο να ειναι το αγορακι φυσικά!!!) αλλά δεν καταλαβα???? όταν πρωτομπήκαμε στην ομάδα μπήκαμε μήπως με περιοριστικους όρους για το ποτε θα μπαινουμε, ποσο συχνά και αν θα ευχομαστε τυπικά ή όχι??? Υπεγραψα κανα συμβολαιο και δεν το γνωριζω??? Στην γιορτή μου ποσες απο σας μου ευχήθηκαν περισσότερο απο ΑΠΟΛΥΤΩΣ τυπικά??? εκτςο απο εσενα παπι που οντως αυτο το μνμ θα εστελνες σε καθε περιπτωση...δουλευομαστε???? και για να το ψαξουμε και παρακατω... το μωρο της αγγελικης ειχε γεννεθλια αρχες ιανουαριου...ποσες απο μας πηραν τηλεφωνο να ευχηθουν στο κοριτσι??? και στο κατω κατω αν η μαριουλα θιχτηκε ας με εσβηνε απο φιλη ( που ακομα ειμαστε!!!! βγαλτε συμπερασματα....) τι σχεση εχει η ομαδα?

Και η ομάδα τελικά τι ήταν??? το "τσιφλίκι" της μαριουλας??? ποιος αποφασιζει για το ποιος μπαινει και ποιος βγαινει??? γιατι δεν ρωτηθηκα ποτε για την διαγραφη της μαριας σ???? εκτος και αν σβηστικε απο μονη της...:?:

Τέλος εφοσον το πας έτσι να γίνει ψηφοφορια απο όλες.... και όποιος έχει θέματα να ανοιξει άλλη ομάδα κ να βάλει όποιον θέλει μέσα!!! Αυτή η ομάδα άνηκε σε όλες και λειτουργουσε μονο όταν ειμασταν όλες μαζι!!!Ακόμη δεν το καταλαβατε???? ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ ΠΙΑ!

Υ.Γ. Σας ξεκαθαρίζω για άλλη μια φορά ρητά και κατηγορηματικά οτι έχω της άποψη της μαρμίν (εκτος ελαχίστων εξαιρεσεων που εγω προσωπικά δεν θα ανακάτευα) και σε όποια αρέσει!

AFOY OPWS LES DEN SE AFOROUN OSA GRAFOUME K AFOU DEN MPENEIS KAN STIN OMADA K MPENEIS MONO OTAN DEIS TAGARISMENO TO ONOMA SOU TOTE GT NA SE KRATISOUME STIN OMADA? GIA PIO LOGO GIA PES? APLA GIA NA IPARXEIS? EIXA PROIDOPOIHSEI PWS OSES DEN SIMETEXOUN ENERGA THA TIS SVISW K AFTO EKANA AS ESVINES FWTO AFOU DEN EIXES SKOPO NA SIMETEXEIS....GT DEN IFISTATE OMADA EPIDI DEN EGRAFES ESY K I MARMIN? XAXAXA EDW GELAME MIA XARA TA LEME KATHIMERINA SE PROSWPIKA MINIMATA OLES MAS STIN OMADA DN POLU GRAFOUME GT EXOUME ESENA POU DN THELOUME NA VLEPEIS OSA GRAFOUME!TWRA THA TA LEME ELEFTHERA K EKEI!

ολα πολυ λαθος τα εχεις καταλαβει παπι!!!

Καταρχην απο και κλειεται να εχεις δει το ονομα μου να εχει δει δημοσιευσεις σας γιατι πολυ απλα δεν ειδα! Σου ξαναλέω οτι εχω δει τις ενημερωσεις που μου ηρθαν με ταγκαρισμενο το ονομα μου.

Όσον αφορα το Υ.Γ. που δεν καταλαβες. Εμεις τα συζητησαμε αλλά μαλλον το θεμα το πηρες πολυ στραβα!!! Θα ξανασχοληθω ομως , παρολο που απειχα απο την πολυ πολυ αρχη οπως ειδες, απλα για να σου ξεκαθαρισω την θεση μου για αλλη μια φορα... Καναμε μια συζητηση θρησκευτικη στην οποια υποστηριζα οτι ο καθε ανθρωπος πρεπει να εχει πνευματικο και να καθοδηγειτε πνευματικα για το καλο το δικο του και της οικογενειας τους. Αυτη άλλωστε ειναι η άποψη και του πατηρ Παϊσιου τον οποιο μελετώ και ασπάζομαι (ενημερωτικα). Όταν αναφερθηκε το ονομα σου υποστηριξα οτι οντως εισαι ενα κοριτσι καλο και με πιστη και ενδεχομενως μια τετοια επαφη να σε απογειωνε!! Στην πορεια μπλεχτηκαν παπαδες και κατι αρθρα που ουτε θελω να ξερω και η συζητηση πηρε τετοια τροπη που ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΜΟΥ για να ασχοληθω και για αυτο και ποτε δεν ασχοληθηκα! Προσπαθησα να ηρεμισω τα πνευματα αλλα καμια δεν μου εδινε σημασια....ηταν λοιπον ματαιο! Επιπλεον να υπενθυμισω οτι η συζητηση αυτη και ειδικα οι κατηγοριες για τους παπαδες δεν εγινε πρωτη φορα...εγινε κι αλλες... απλά εμεις δεν μιλησαμε τις αλλες φορες!!!! Για αναλογίσου λοιπον ποιος δεν αντεξε αντιθετες αποψεις και πποιος χαλασε το κλιμα....???? Επισης να σου πω οτι αν ήξερα οτι καποια απο σας ήταν αλλόθρησκη ή αθεη δεν θα εμπαινα καν στην διαδιακασια να μιλησω και να "προσυλητησω" οπως πολυ ΛΑΘΟΣ χρησιμοποιησατε την λεξη...εκτος και αν ειανι καποια κατι απο τα παραπανω και δεν το γνωριζω....σε αυτην την περιπτωση παω πασω!

και για να γινω ακομη πιο ξεκαθαρη εγω ΔΕΝ θα αναφερομουν στο ιατρικο περιστατικο που μπλεξαμε και ειμαι σιγουρη οτι κ η μαρμιν το χρησιμοποιησε ως παραδειγμα και δεν εννουσε αυτο που καταλαβες!

Όσο για το θεμα του πριγκηπα για να καταλαβω.... εσυ λες τωρα οτι αυτο που εχεις μαζι μου και συμφωνησες στο να με σβησουν ειναι οτι δεν ειπα χρονια πολλα στον πριγκηπα????? δηλαδη να ρωτησουμε την μαρια που ξερει καλυτερα απο ολες.... Μαριουλα??? ΟΛΕΣ οσες ειναι στην ομαδα σου ευχηθηκαν για τον πριγκηπα???? Όπως και να χει τις εξηγησεις μουθα της δωσω εκει που πρεπει αν μου ζητηθουν και ΜΟΝΟ για τον λογο οτι μπορει να στεναχωρεσα καποιον ανθρωπο και οχι για το τυπικο μερος της υποθεσης οπως αναφερεις!!! Γιατι ΕΧΩ ΙΕΡΟ ΚΑΙ ΟΣΙΟ!!!! Κατα τα άλλα λογαριασμο δεν δινω και το ξερεις πια τοσα χρονια που μιλαμε...

Μου γραφεις δεν θα μπεις στην διαδιακασια καυγα..... ειπα εξαρχης οτι ειμαι εκνευρισμενη και οτι ζητω ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ οχι καυγα!!! για την ακριβεια τις ζητω απο την μαριουλα (αν διαβασες) και οχι απο σενα....αρα απο που βγαζεις το συμπερασμα οτι εχω προβλημα μαζι σου και μαλιστα με 1000???? ειπες ζεις με ηρεμια...ΚΑΝΤΟ!

TSERRY DEN SE ESVISA APO TIN OMADA EPIDI DEN EFXITHIKES SE ESVISA GT DEN SIMETIXES K GT OPWS K MONI S EIPES DEN ENDIAFEROSOUN PIA GIA TIN OMADA K TO EIXAME KATALAVEI OLES MAS! DN M EFXITHIKAN OLES GT DEN MPIKAN ESY ISOUN MESA EKEINI TIN IMERA K OUTE GIA TA MATIA DN EIPES TPT K NAI ENOXLITHIKA GT EGW EFXITHIKA ESTW K TIPIKA! DEN PEIRAZEI OMWS TO ANTWNAKI M DN PERIMENEI TIS DIKES SOU EFXES GIA XRONIA POLLA O THEOS APOFASIZEI POSA XRONIA THA ZISEI O KATHE ENAS MAS ASXETA ME TIS EFXES POU DINOUME EMEIS AN EXEI OMWS TIN KALOSINI PES M GT DN EFXITHIKES ENW ISOUN MESA? APO APLI PERIERGIA! EKTOS K AN DEN THES NA M DWSEIS LOGARIASMO OPWS PROIPES...AN K DN THA ITAN DIKEO GT EGW SOU EDWSA APANTISI SE OSA ME RWTISES.....

MARMIN K TSERRY STIN OMADA DEN PROKEITA NA SAS KSANA VALW GIA KANENA LOGO! THA SVISW EGW OLES TIS FWTO TWN MWRWN SAS OLES OMWS OTAN VRW XRONO!!! FILAKIA!


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαριούλα, δεν μπορώ να πιστέψω πως είσαι εσύ που γράφεις όλα τα παραπάνω!

Λυπάμαι πάρα πολύ.

Κάντυ, μπράβο σου, που στάθηκες στο ύψος των περιστάσεων και απάντησες ειλικρινά στην Τσέρυ η οποία σας ρωτούσε αν έχετε πρόβλημα μαζί της και γιατί. Παρεμπιπτόντως σε όσα λες για την Τσέρυ και για το πόσο ψαχνόταν έχεις απόλυτο δίκιο. Κι εγώ την εμπιστευόμουν σε τέτοια θέματα αυτήν και εσένα επειδή το ψάχνατε πολύ! Ο άντρας μου ακόμη με ρωτάει τι κάνουν τα κορίτσια και ακόμη όταν έχουμε μία απορία για την μικρή μου λεει "μπες, ρώτα την Κάντυ ή την Τσερυ.....αυτές θα ξέρουν.....".

Στο θέμα "διαγραφή" πιστεύω πως κι εσύ στη θέση της Τσέρυ θα είχες ενοχληθεί! Αλλωστε μπορεί η κοπέλα να μην είχε διαγραφεί από μόνη της, γιατί να ήθελε λίγο το χρόνο της να σκεφτεί και να δει πως θα ενεργήσει από εδώ και πέρα!

Εγώ διάβασα τον καβγά σας πολλές φορές και πολύ προσεκτικά και πράγματι είδα μία Τσέρυ να λέει την απόψη της, να μην προσπαθεί να την επιβάλλει και σχεδόν καμία δεν της απαντούσε και δεν της έδινε σημασία! Δεν μάλωσε με καμία και για αυτό το λόγο είναι άδικο αυτό που έγινε.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

μαριουλα γιατι δεν κανεις τα κοριτσια μελος να διαγραψουν τις φωτο τους? την εχεις δει πολυ αρχηγος νομιζω..ολο λες < εγω ως διαχειριστρια > ολων ηταν η ομαδα νομιζω οχι μονο δικη σου και εμεις τι ημασταν? η μαρτζι εχει δικιο σε οσα λεει..μπορει η τσερρυ να ηθελε λιγο καιρο να σκεφτει και να ξαναεμπαινε..ολες εμπαιναν και εβλεπαν αλλα δεν εγραφαν επρεπε να διαγραφουν και αυτες..και εσυ δεν εμπαινες αρκετο καιρο επρεπε να σε διαγραψουμε?μπραβο που λες οτι δεν γραφετε στην ομαδα γιατι μιλατε με μνμ..εμενα δεν μου εστειλε καμια να δει τι κανω..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως αυτο που θεωρω σωστο και δικαιο ειναι να διαγραφει η ''ομαδα''και ελπιζω η διαχειρηστρια να το κανει συντομα.εγω ειχα να γραψω πολυ καιρο ετυχε να μπω σημερα και να σχολιασω κατι που εγραψε το ΑΓΓΕΛΙΚΑΚΙ τεσπα η γνωμη μου ειναι να διαγραφει η συγκεκριμενη ομαδα εξαλλου εμεις που εχουμε κρατησει επαφη μπορουμε και μιλαμε με αλλους τροπους


qWD1p2.png

xdgMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


"η ομάδα στο φεις ήταν ολονών ασχέτως της διαχειρίστριας! δύο μέλη της έστω και πρώην η τσερρυ και η μαρμιν επιθυμούν πριν γίνει οτιδήποτε με την ομάδα ακόμα και αν σβηστεί να διαγράψουν πρώτα τις φώτο των ανήλικων μωρών τους! Οι μητέρες τους έτσι νιώθουν ασφαλής και είναι δικαίωμα τους! Γιατί αν δε σβηστούν θα υπάρχουν στο σύστημα ασχέτως αν σβηστεί η ομάδα! Τι πρόβλημα υπάρχει ακριβώς σε όλο αυτό και έγινε τόσο θέμα; Μη σας διαβάσουμε; Σας υποσχόμαστε ότι δε θα το κάνουμε! Έχετε το λόγο μας! Μόνο θα σβήσουμε φώτο αφού φυσικά μας αφήσετε ένα εύλογο χρονικό διάστημα γιατί με τα μωρά μας ο χρόνος είναι περιορισμένος!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Πώς ξεκινήσαμε και πώς καταντήσαμε!

Μαριούλα είσαι πολύ φάουλ. Ηρέμησε, πάρε βαθιές αναπνοές και αναλογίσου το τι λες και το τι κάνεις! Στο λέω ευθέως: διαχειρίστηκες λάθος τον καβγα της Λίλι και της Μαρμιν και διαχειρίζεσαι λάθος το όλο θέμα με τα κορίτσια!

Σήμερα θα μπορούσες να δείξεις την ανώτερότητά σου και την ευγένειά σου απέναντι σε δύο πρώην φίλες με τις οποίες μοιράστηκες πολλά αλλά εσύ τραβάς πάλι το σκοινί! Μιλάς με έπαρση και κακία στην Τσέρυ και της αρνείσαι το αυτονόητο : να διαχειριστεί τις φωτο του παιδιού της όπως η ίδια θέλει!

Αντι να πεις " οκ! σε έσβησα χωρίς να σε ενημερώσω κι αυτό ήταν λάθος μου μιας κι εχεις φώτο του μωρού σου μέσα. Θα σε ξανακάνω μέλος να κάνεις ό,τι θέλεις με τις φωτογραφίες" εσύ τι της λες; "Χέστηκα που τσαντίστηκες", "σε έσβησα για να μην βλέπεις τι γράφουμε", "δεν σε κάνω μέλος που να χτυπιέσαι και θα σβήσω εγώ τις φώτο"

Ε, όχι! Αυτό πάει πολύ.........


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

αποψε ενημερωθηκα απο την ΜΑΡΙΟΥΛΑ οτι η ΜΑΡΜΙΝ απειλει οτι θα χρησιμοποιησει φωτογραφιες του παιδιου της μαριουλας των δικων μου και την παπι για να διασκεδασει κοσμο αμεσως τηλεφωνησα εγω η ιδια στην Μαρμιν να δω αν ισχυει κατι τετοιο η ιδια παραδεχτηκε οτι το ειπε αλλα μετα μου ειπε οτι δεν το εννουσε.εμενα και μονο η σκεψη για κατι τετοιο με θλιβει δεν εχω σκεφτει ποτε να χρησιμοποιησω φωτο οποιουδηποτε παιδιου για οποιοδηποτε λογο οτι κι αν εχει συμβει μεταξυ μεγαλων τα παιδια δεν εχουν και δεν πρεπει να εχουν καμια αναμειξη.

η ΜΑΡΙΟΥΛΑ μεσα στις επομενες μερες θα συνδεσει το ιντερνετ και θα προσθεσει τις κοπελες για να διαγραψουν οτι θελουν (που αφου ηθελαν κατι τετοιο θα επρεπε να το εχουν κανει εδω και 1,5 μηνα)


qWD1p2.png

xdgMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...