Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 2

Η ΤΥΧΕΡΗ ΛΙΣΤΑ


nena38

Recommended Posts

Το κοριτσάκι μου μεγαλώνει και με εκπλήσσει καθημερινά! Πλέον κάθεται και αν την πιάσω από τα χεράκια, σηκώνεται κιόλας! Μας χαιρετά και τώρα τελευταία σαν να έχει αρχίσει να συνειδητοποίει την έννοια του φιλιού και προσπαθεί να μας φιλήσει!

Εγώ αδιαθέτησα σήμερα! Είχα ξεχάσει πως είναι να έχεις περίοδο!

ti wrea pou einai na minexeis periodo k egw xalastika meta tin egimosini otan adiathetisa :/ 3ekina na filaei i mpoumpou? mia xara! o antwnakis mou filaei mono emena kanenan allo:D


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 30k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • marmin

    6320

  • cherry09

    4052

  • margi

    3818

  • καντυ

    3499

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χρονια πολλα και απο μενα

νομιζω οτι η margi μας καλυψε απολυτα. Το 2013 ηταν σημαντικη χρονια για μας που πηραμε τα πρωτα μας μωρα αγκαλια. Ευχομαι π νεος χρονος να φερει μωρακια σε ολα τα κοριτσια που προσπαθουν. Κι εγω θελω να μιλαμε οπως παλια αντε επιστρεψτε ολες ειναι κια νεα χροναι και θα κανουμε μια νεα αρχη!!!

Ναι! ναι! ΕΠΙΣΤΡΕΨΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ, σας παρακαλώ!!!!! Η λίστα δεν θα είναι ίδια αν λείψει έστω και μία! Ηδη είναι αισθητή η δικαιολογημένη απουσία της Τινκερ................

Με ακούτε οι υπόλοιπες; Με διαβάζετε; :P

Γυρίστε πίσω..........:(


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Lili, ωραίες οι φώτο με τον μικρό!

Και τα παιγχιδάκια του πώς του άρεσαν! Πλάκα είχε με το αυτοκινητάκι!

Να είστε καλά και του χρόνου να έχετε και μία μπεμπούλα εύχομαι!

Αλήθεια για άλλο παιδάκι κάνετε σκέψεις;


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Lili, ωραίες οι φώτο με τον μικρό!

Και τα παιγχιδάκια του πώς του άρεσαν! Πλάκα είχε με το αυτοκινητάκι!

Να είστε καλά και του χρόνου να έχετε και μία μπεμπούλα εύχομαι!

Αλήθεια για άλλο παιδάκι κάνετε σκέψεις;

Εγώ κάνω πολλές σκέψεις για δεύτερο αλλά ο σύζυγος ακόμα όχι προσπαθώ όμως να τον πείσω........που θα μου πάει θα τα καταφέρω!!!!!!!!!


hnNfp2.png

QBMLp2.png

Καψουράκι μου σε ευχαριστώ που ήρθες στη ζωή μας και την έκανες ομορφότερη!!!

Link to comment
Share on other sites

Nai,Παπι! Πίεσέ τον λίγο και ξεκινήστε σιγά σιγά! Αν βέβαια αισθάνεσαι εσύ έτοιμη....

Λοιπόν, σήμερα η κορούλα μου άρχισε να λέει "μπαμπά". Δεν το κανει συνειδητά- εννοείται! Απλά επαναλαμβάνει τη συλλαβή "μπα"! Το πουλάκι μου! Από το πρωί αυτό κάνει συνέχεια! Εννοείται πως κατουρηθήκαμε από τη χαρά μας!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Nai,Παπι! Πίεσέ τον λίγο και ξεκινήστε σιγά σιγά! Αν βέβαια αισθάνεσαι εσύ έτοιμη....

Λοιπόν, σήμερα η κορούλα μου άρχισε να λέει "μπαμπά". Δεν το κανει συνειδητά- εννοείται! Απλά επαναλαμβάνει τη συλλαβή "μπα"! Το πουλάκι μου! Από το πρωί αυτό κάνει συνέχεια! Εννοείται πως κατουρηθήκαμε από τη χαρά μας!

Εγώ είμαι πανέτοιμη!!!!!!!Σε λίγο θα αρχίσει να το λέει και να το εννοεί και εκεί να δείς τι θα πάθετε χαχαχαχα!!!Στείλε καμία φωτό της μπαλαρίνας μας!!!


hnNfp2.png

QBMLp2.png

Καψουράκι μου σε ευχαριστώ που ήρθες στη ζωή μας και την έκανες ομορφότερη!!!

Link to comment
Share on other sites

Η μπαλαρίνα έγινε μια δεσποινίδα!!!Καλέ πόσο γρήγορα μεγαλώνουν???Είστε και οι 3 καταπληκτικοί αλλά η μπαλαρίνα κλέβει την παράσταση είναι ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!


hnNfp2.png

QBMLp2.png

Καψουράκι μου σε ευχαριστώ που ήρθες στη ζωή μας και την έκανες ομορφότερη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ λίλι μου! Ναι, μεγάλωσε πολύ! Καταλαβαίνει τα πάντα. Είναι τόσο γλυκιά!!!!!

Αυριο έχουμε παιδίατρο! Για να δούμε.....Διπλό εμβόλιο.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ λίλι μου! Ναι, μεγάλωσε πολύ! Καταλαβαίνει τα πάντα. Είναι τόσο γλυκιά!!!!!

Αυριο έχουμε παιδίατρο! Για να δούμε.....Διπλό εμβόλιο.

Αμάν αυτά τα διπλά εμβόλια.....κουράγιο μάνα!!!!!!!!


hnNfp2.png

QBMLp2.png

Καψουράκι μου σε ευχαριστώ που ήρθες στη ζωή μας και την έκανες ομορφότερη!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμείς καναμε εμβόλιο σήμερα! Όλα καλά! Η μικρή έφτασε στα 7800 και 72 εκ! Δεν ψηλώσαμε πολύ από την τελευταία φορά.

Φάγαμε επίσης για πρώτη φορα γιαουρτάκι προβειο! Εφαγε 4 κουταλίτσες σκέτο γιαούρτι και μετά το ενίσχυσα με μπανάνα και λίγη κρέμα φαρίν λακτέ! Μιλάμε, κορίτσια, το καταβρόχθισε!:-P


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Εμείς καναμε εμβόλιο σήμερα! Όλα καλά! Η μικρή έφτασε στα 7800 και 72 εκ! Δεν ψηλώσαμε πολύ από την τελευταία φορά.

Φάγαμε επίσης για πρώτη φορα γιαουρτάκι προβειο! Εφαγε 4 κουταλίτσες σκέτο γιαούρτι και μετά το ενίσχυσα με μπανάνα και λίγη κρέμα φαρίν λακτέ! Μιλάμε, κορίτσια, το καταβρόχθισε!:-P

ΜΑΡΤΖΗ μου τελεια τα νεα της μπαλαρινας σου!!!καλε αυτη ειναι ηδη ψηλη οποτε δεν πειραζει που δεν πηρε αυτη την φορα!!

τα δικα μου δεν τρελαθηκαν με το γιαουρτι εν τω μεταξυ τις 2 απο τις 3 φορες που του εδωσα μετα το εκανε εμετο τοτε ηταν που ηρθαμε στο νοσοκομειο για τον ελεγχο το ανεφερα στην νεογνολογο-παιδιατρο και μου ειπε πως ετσι κι αλλιως απαγορευεται το γιαουρτι σε κατω απο 12 μηνων βρεφος διοτι περιεχει φρεσκο γαλα οποτε δεν ξαναεδωσα


qWD1p2.png

xdgMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...