Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Η ΤΥΧΕΡΗ ΛΙΣΤΑ


nena38

Recommended Posts

Νένα, ντέπα, εσείς είχατε αυτά τα συναισθήματα που έχω εγώ; Παρακαλούσατε μέχρι τέλους να μην αδιαθετήσετε ή μόνο εγώ σκέφτομαι έτσι;;;


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 30k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • marmin

    6320

  • cherry09

    4052

  • margi

    3818

  • καντυ

    3499

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Νένα, ντέπα, εσείς είχατε αυτά τα συναισθήματα που έχω εγώ; Παρακαλούσατε μέχρι τέλους να μην αδιαθετήσετε ή μόνο εγώ σκέφτομαι έτσι;;;

Μαρτζι μου εγώ αν και δεν έχω μπει σε αυτή τη διαδικασία πιστεύω ότι το ίδιο θα ένιωθα εδώ όταν ήταν να ξεκινήσω σπερματέγχυση το ίδιο ευχόμουν που δεν είναι και τίποτα πόσο μάλλον εξωσωματική σου εύχομαι να πάνε όλα καλά μακάρι να έχει γίνει το θαύμα και αν όχι να κυλήσουν όλα με την εξωσωματική χωρίς να το καταλάβεις


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες είμαι πολύ χαρούμενη σήμερα αφ' ενός γιατί χθες είδαμε το αγοράκι μας και αφετέρου γιατί σήμερα μετά τη δουλειά του αντρούλη μου θα φύγουμε κανα δυο μέρες Χαλκιδική. Το μωράκι μου είχε μεγαλώσει τόσο πολύ! Τώρα ζυγίζει 380γρ δηλαδή 200 περισσότερο από την προηγούμενη φορά. Τα είδε όλα στομαχάκι, σπονδυλική στήλη κ.α και ήταν όλα οκ μου μέτρησε και τον τράχηλο και είπε ότι μπορώ να πάω ελεύθερα για μπανάκια και τώρα και τον 15Αυγουστο στην άδεια και ότι μπορούμε να κάνουμε σεξ. Αυτό το τελευταίο μάλλον δεν άρεσε και πολύ στον άντρα μου γιατί φοβάται και για να πω την αλήθεια και γω λίγο αλλά αυτό είναι το τελευταίο που με απασχολεί τώρα. Έκλεισα ραντεβού και για το μεγάλο υπέρηχο στις 25 Ιουλίου και ανυπομονώ να δω την φατσούλα του είμαι σίγουρη ότι θα μοιάζει τον αντρούλη μου:P:p

Νενα όλα καλά θα είναι σήμερα θα το δείς θα ακούσεις την καρδούλα και όλα θα είναι τέλεια λίγη προσοχή μόνο ειδικά στο α΄ τρίμηνο.

Ντεπα λίγο έμεινε ακόμη σου εύχομαι όλα να πάνε καλά μέχρι το τέλος


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

λιλιτακι τι αυγουλακια εσπασες; εχω χασει κατι; μπερδευτηκα τωρα..

Παλιό το μήνυμα αυτό βρε κορίτσι τώρα είμαι στην 20η εβδομάδα της εγκυμοσίνης μου!!!Απλά εδώ είχαμε ξαναμπεί αρκετούς μήνες πρίν που μας είχαν πεί ότι θα μας κλείσουν αλλά τελικά μας είχαν αφήσει ......


hnNfp2.png

QBMLp2.png

Καψουράκι μου σε ευχαριστώ που ήρθες στη ζωή μας και την έκανες ομορφότερη!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία στα κορίτσια που μπήκαν στη διαδικασία της εξωσωματικής και εύχομαι πραγματικά να είναι η πρώτη και η τελευταία φορά τον επόμενο μήνα να αρχήσουμε να μετράμε για το ευτυχέστατο γεγονός!!!Και φυσικά καλή συνέχεια στις προσπάθειες όλω των κοριτσιών μας άντε να μικρένει η λίστα μας!!!


hnNfp2.png

QBMLp2.png

Καψουράκι μου σε ευχαριστώ που ήρθες στη ζωή μας και την έκανες ομορφότερη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

margi θα δεις οτι απο την στιγμη που θα ξεκινησεις όλα θα είναι πίο εύκολα απ οτι τα σκέφτεσαι...έτσι γίνεται τα σκεφτόμαστε, τα περιπλέκουμε στο μυαλό μας, φανταζόμαστε και διάφορα και τελικά οταν τελειώνει λέμε αυτό ήταν?εμπειρία δεν έχω πάνω στο συγκεκριμένο θέμα αλλά να σκέφτεσαι το αποτέλεσμα και έτσι θα παίρνεις φόρα...

λιλιτάκι πρέπει το μνμ να είναι κοντά που έμεινες τελικά...ε?

ντέππα???που είσαι καλέ?

κορίτσια είπα την λίστα θα την μικρύνουμε έτσι και αλλιώς...χθες μπήκα σε άλλες σελίδες και είδα κοπέλα που είναι γραμμένη στην λίστα μας η οποια τελικά έμεινε έγκυος και εμείς την έχουμε γραμμέννη...και όχι τίποτα δεν θυμάμαι και ποιά ήταν να την σβήσω...


28xYp3.png

Κουκλί μου πάντα να γελάς...

 

Link to comment
Share on other sites

margi θα δεις οτι απο την στιγμη που θα ξεκινησεις όλα θα είναι πίο εύκολα απ οτι τα σκέφτεσαι...έτσι γίνεται τα σκεφτόμαστε, τα περιπλέκουμε στο μυαλό μας, φανταζόμαστε και διάφορα και τελικά οταν τελειώνει λέμε αυτό ήταν?εμπειρία δεν έχω πάνω στο συγκεκριμένο θέμα αλλά να σκέφτεσαι το αποτέλεσμα και έτσι θα παίρνεις φόρα...

λιλιτάκι πρέπει το μνμ να είναι κοντά που έμεινες τελικά...ε?

ντέππα???που είσαι καλέ?

κορίτσια είπα την λίστα θα την μικρύνουμε έτσι και αλλιώς...χθες μπήκα σε άλλες σελίδες και είδα κοπέλα που είναι γραμμένη στην λίστα μας η οποια τελικά έμεινε έγκυος και εμείς την έχουμε γραμμέννη...και όχι τίποτα δεν θυμάμαι και ποιά ήταν να την σβήσω...

Τί να σου πώ βρε κορίτσι δέν ξέρω ποτε ήταν το μήνυμα αυτό ούτε κάν το βρίσκω εδώ μέσα!!!


hnNfp2.png

QBMLp2.png

Καψουράκι μου σε ευχαριστώ που ήρθες στη ζωή μας και την έκανες ομορφότερη!!!

Link to comment
Share on other sites

Τί να σου πώ βρε κορίτσι δέν ξέρω ποτε ήταν το μήνυμα αυτό ούτε κάν το βρίσκω εδώ μέσα!!!

:):):):)


hnNfp2.png

QBMLp2.png

Καψουράκι μου σε ευχαριστώ που ήρθες στη ζωή μας και την έκανες ομορφότερη!!!

Link to comment
Share on other sites

Εκανα σήμερα υπέρηχο. Είναι όλα καλά. Δεν υπάρχουν κύστες στις ωοθήκες και είμαι έτοιμη να ξεκινήσω με το που θα έρθει η περίοδος. Που από ό,τι δείχνει θα έρθει σύντομα, γιατί ξεκίνησαν τα γνωστά πονάκια. Βρε κορίτσια, έχω την αίσθηση πως όταν με αξιώσει ο Θεός να μείνω έγκυος, δεν θα έχω κανένα σύμπτωμα περιόδου. Μόλις πονάει η κοιλιά μου λίγες μέρες πριν αδιαθετήσω είμαι σίγουρη πως έχασα τον μήνα.

margi μου ολα καλα θα πανε μακαρι να εισαι εγκυος και να γινει το θαυμα αλλα και να μην εισαι θα μεινεις σιγουρα με την εξωσωματικη αυτο να σκαιφτεσαι γλυκια μου και θα δεις που ολα θα ερθουν ομορφα:P


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

margi

απο gonal δεν ξερω γιατι εγώ εκανα puregon. Σε αυτά υπήρχε ένα ξεχωριστό κουτι με την πένα που ειναι σαν ενα στιλό με δοσολογιες. Μέσα σε αυτό το στιλο τοποθετεις την αμπουλα και ρυθμίζεις την δοση. Αλλά εμένα μου το εδειξαν από το κέντρο εξωσωματικής, πρεπει οποσδήποτε να σου το δειξει κάποιος.

Εγώ αυριο πάω για τον δευτερο υπέρηχο και περιμένουμε να ακουσουμε καρδουλα, θεε μου μακάρι να πάνε όλα καλά.

νενα μου ολα καλα θα πανε περιμενουμε νεα σου θα τρελαθεις οταν ακουσεις καρδουλα!!!:P:p:p


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σε όλες είμαι πολύ χαρούμενη σήμερα αφ' ενός γιατί χθες είδαμε το αγοράκι μας και αφετέρου γιατί σήμερα μετά τη δουλειά του αντρούλη μου θα φύγουμε κανα δυο μέρες Χαλκιδική. Το μωράκι μου είχε μεγαλώσει τόσο πολύ! Τώρα ζυγίζει 380γρ δηλαδή 200 περισσότερο από την προηγούμενη φορά. Τα είδε όλα στομαχάκι, σπονδυλική στήλη κ.α και ήταν όλα οκ μου μέτρησε και τον τράχηλο και είπε ότι μπορώ να πάω ελεύθερα για μπανάκια και τώρα και τον 15Αυγουστο στην άδεια και ότι μπορούμε να κάνουμε σεξ. Αυτό το τελευταίο μάλλον δεν άρεσε και πολύ στον άντρα μου γιατί φοβάται και για να πω την αλήθεια και γω λίγο αλλά αυτό είναι το τελευταίο που με απασχολεί τώρα. Έκλεισα ραντεβού και για το μεγάλο υπέρηχο στις 25 Ιουλίου και ανυπομονώ να δω την φατσούλα του είμαι σίγουρη ότι θα μοιάζει τον αντρούλη μου:P:p

Νενα όλα καλά θα είναι σήμερα θα το δείς θα ακούσεις την καρδούλα και όλα θα είναι τέλεια λίγη προσοχή μόνο ειδικά στο α΄ τρίμηνο.

Ντεπα λίγο έμεινε ακόμη σου εύχομαι όλα να πάνε καλά μέχρι το τέλος

μαρμιν μου μπραβο τελεια τα νεα σου:P ειδες ποσο γρηγορα μεγαλωνουν τα μωρακια μας?:D:D:D στις 25 που θα πας θα δεις ποσο πιο μεγαλο θα ειναι:P στις 25 ηταν για να παω και εγω στην ροδο αλλα τελικα θα παω στις 24 γιατι αλλαξαν τα δρομολογια των πλοιων


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εκανα σήμερα υπέρηχο. Είναι όλα καλά. Δεν υπάρχουν κύστες στις ωοθήκες και είμαι έτοιμη να ξεκινήσω με το που θα έρθει η περίοδος. Που από ό,τι δείχνει θα έρθει σύντομα, γιατί ξεκίνησαν τα γνωστά πονάκια. Βρε κορίτσια, έχω την αίσθηση πως όταν με αξιώσει ο Θεός να μείνω έγκυος, δεν θα έχω κανένα σύμπτωμα περιόδου. Μόλις πονάει η κοιλιά μου λίγες μέρες πριν αδιαθετήσω είμαι σίγουρη πως έχασα τον μήνα.

MARGI μου εγω ειχα συνεχεια πονουςπεριοδου και τελικα ημουν εγκυουλα.μην απογοητευεσαι. συνεχισε να ελπιζεις και μπορει να γινει το θαυμα.

Link to comment
Share on other sites

aggelikaki το δικο μου μνμ δεν τομπηρες:roll::roll::roll:και γιατι τορα εμφανιζεσαι με κεφαλαια???

οχι δεν βρηκα κατι. δεν με αφηνε να μπω στο καφε αλλιως και ενα εγγραφη πάλι και ειχα ξεχασει τα κεφαλαια. ουτε μενα μαρεσουν αλλα οκ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες είμαι πολύ χαρούμενη σήμερα αφ' ενός γιατί χθες είδαμε το αγοράκι μας και αφετέρου γιατί σήμερα μετά τη δουλειά του αντρούλη μου θα φύγουμε κανα δυο μέρες Χαλκιδική. Το μωράκι μου είχε μεγαλώσει τόσο πολύ! Τώρα ζυγίζει 380γρ δηλαδή 200 περισσότερο από την προηγούμενη φορά. Τα είδε όλα στομαχάκι, σπονδυλική στήλη κ.α και ήταν όλα οκ μου μέτρησε και τον τράχηλο και είπε ότι μπορώ να πάω ελεύθερα για μπανάκια και τώρα και τον 15Αυγουστο στην άδεια και ότι μπορούμε να κάνουμε σεξ. Αυτό το τελευταίο μάλλον δεν άρεσε και πολύ στον άντρα μου γιατί φοβάται και για να πω την αλήθεια και γω λίγο αλλά αυτό είναι το τελευταίο που με απασχολεί τώρα. Έκλεισα ραντεβού και για το μεγάλο υπέρηχο στις 25 Ιουλίου και ανυπομονώ να δω την φατσούλα του είμαι σίγουρη ότι θα μοιάζει τον αντρούλη μου:P:p

Νενα όλα καλά θα είναι σήμερα θα το δείς θα ακούσεις την καρδούλα και όλα θα είναι τέλεια λίγη προσοχή μόνο ειδικά στο α΄ τρίμηνο.

Ντεπα λίγο έμεινε ακόμη σου εύχομαι όλα να πάνε καλά μέχρι το τέλος

Απλά τα διαβάζω και χαμογελάω σαν να προκειται για μένα. Πολύ χαίρομαι, βρε κοριτσάκι μου!!! Μπράβο. Σε ευχαριστώ πολυ και σένα και όλα τα κορίτσια για την συμπαράσταση!

BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...