Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ-ΠΕΙΡΑΙΚΗ


Recommended Posts

σ ευχαριστω πολυ αγγελικουλα μου για τις ευχες σου,μονο που εχω αγορακι :tongue:

ειμαστε λιγακι τυχεροι στο θεμα με τα χαλια εδω,μια κ που τα εχουμε μονιμα στρωμενα.

βεβαια αλλες τοσες δουλειες που πρεπει να γινουν.

κατα τα αλλα τι κανετε εσεις?πως τα περνατε το σ/κο σας?

μεταξια εσεις?


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 319
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Α καλάαααααα. Τι να πω βρε Κατερινάκι ενώ έχω διαβάσει ουκ ολίγες φορές για τον χιοναμπαλίτσα σου δεν μπορώ να καταλάβω τι έμπνευση μου ήρθε και τον έκανα κοριτσάκι:confused::confused::confused: Όπως και να έχει να τον χαίρεσαι!

Το Σαββατοκύριακο μου το πέρασα ανεβοκατεβαίνοντας στις ντουλάπες προσπαθώντας να φτιάξω τα ρούχα μας, βάζοντας πλυντήριο και σιδερώνοντας. Είχα δηλαδή ένα ειδυλιακό weekend:tongue::tongue::tongue:

Μεταξία πως πάνε οι συνεδρίες του μικρού? Τελείωσες με τα χειμωνιάτικα?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Α καλάαααααα. Τι να πω βρε Κατερινάκι ενώ έχω διαβάσει ουκ ολίγες φορές για τον χιοναμπαλίτσα σου δεν μπορώ να καταλάβω τι έμπνευση μου ήρθε και τον έκανα κοριτσάκι:confused::confused::confused: Όπως και να έχει να τον χαίρεσαι!

Το Σαββατοκύριακο μου το πέρασα ανεβοκατεβαίνοντας στις ντουλάπες προσπαθώντας να φτιάξω τα ρούχα μας, βάζοντας πλυντήριο και σιδερώνοντας. Είχα δηλαδή ένα ειδυλιακό weekend:tongue::tongue::tongue:

Μεταξία πως πάνε οι συνεδρίες του μικρού? Τελείωσες με τα χειμωνιάτικα?

χαχαχαχαχα δεν πειραζει αγγελικουλα!κ παλι σ ευχαριστω!

εγω το σαββατο ειχα καθαρισμα,ψωνια κ τα γλυκα της κυριακης κ την κυριακη το παρτυ του μικρουλη μου οπου περασαμε πολυ ομορφα!κ μετα παλι καθαρισμα....:? φυσικα.

ελπιζω αυτο το σ/κο να τα καταφερουμε να ξεκουραστουμε λιγακι ;)

Μεταξια εσεις τι κανετε?σε χασαμε


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Κατερινούλα χαίρομαι που περάσατε καλά στο πάρτυ σας! Και του χρόνου να είστε καλά να ξανακάνετε παρτάκι!

Σου εύχομαι να ξεκουραστείς αυτό το Σαββατοκύριακο!

Μεταξία τι γίνεται? Πως πάει το τρέξιμο? Ολα καλά με το αγοράκι σου?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Πω πω... :lol:

είμαι γαϊδάρα... πάει τόσος καιρός κι εγώ δεν ευχήθηκα ένα Χρόνια Πολλά στην Κατερίνα για τον χιονομπαλίτσα της !!!!

Κατερινιώ να τον χαίρεστε ! Να τα εκατοστήσει -λίιιιιγο καθυστερημένα- ! Πιάνουν οι ευχές ε ???? Ναι ναι ! Σόρρυ αλλά ήμουν βέβαιη ότι σου είχα ευχηθεί...

Κατά τα άλλα,

εμείς μετακομίσαμε επιτέλους... στην εταιρεία ! ΟΚ, το κτίριο είναι πολύ ωραίο, eco-friendly κατάσταση, βέβαια δεν είναι και 1.000% έτοιμο ακόμη (δλδ οι εξωτερικοί χώροι πιο πολύ), ΑΛΛΑ εγώ προσωπικά πέρασα μια 1η φάση ψιλοκατάθλιψης γιατί είμασταν μαθημένοι ΠΟΛΥ αλλιώς... τύπου "πεταγομαι και μέχρι το Σ/Μ να πάρω κάτι να έχω να μαγειρέψω και ξαναγυρνάω σε 20 λεπτάκια" ε, και τώρα, είναι τα κεφάλια μέσα που λένε... έλεγχος/κάμερες παντού.... βγαίνουμε μόνο για 1 άντε 2 τσιγάρα την ημέρα, παντού σεκιουριτι που σημειώνουν...

γενικά είναι τόσο μακριά το ένα Τμήμα από το άλλο, που δεν ακούς καρφίτσα να πέφτει... και το κτίριο απομακρυσμένο από κάθετι που θα θύμιζε Πολιτισμό... ακόμη δεν έχω βρει ένα φούρνο, ένα φαρμακείο βρε αδερφέ.... θα συνηθίσουμε, πού θα πάει...

Το μόνο καλό είναι ότι υπάρχει έυκολη πρόσβαση (με αυτ/το) και πως έχουμε πάρκινγκ...:rolleyes:

Κατά τα λοιπά ΝΑΙ τελείωσα με τις ντουλάπες μας ! Έκανα και το σύνθετο και γενική το σαλόνι. Όλα εκτός από πολυελαίους φυσικά για τους οποίους θέλω μια μέρα... χαλιά δεν έστρωσα ακόμη...

Και μένει η κουζίνα και τα υπνοδωμάτια γενική, σε 15 μέρες και λίγα-λίγα - δεν θα σαλτάρω κιόλας με τις δουλειές !

Οι λογοθεραπείες του Νικόλα μου πάνε σούπερ ! Είναι απίστευτο πόσο πολύ έχει λυθεί η γλώσσα του το ψυχάκι μου μόλις σε 1 μήνα μέσα !

Αυτάααααα ! Φιλάκια !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε βρε καλώς το Μεταξάκι!!

Καταρχήν χαίρομαι που οι λογοθεραπειές του Νικόλα σου είναι super! Ήμουνα σίγουρη ότι θα πήγαιναν καλά!

Αλήθεια παιδί μου που δουλεύεις και είστε έτσι αυστηρά και απομακρυσμένα?

Τώρα όσον αφορά τις δουλειές, ας είναι καλά η μανούλα μου που το τριήμερο με βοήθησε και στρώσαμε το σπίτι κι έτσι ξένοιασα και από αυτό!

Τώρα περιμένω πως και πως να τελειώσει ο Νοέμβρης να στολίσω!

Κατερινάκι που χάθηκες? Θα σε δούμε από κοντά???


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Βρε βρε καλώς το Μεταξάκι!!

Καταρχήν χαίρομαι που οι λογοθεραπειές του Νικόλα σου είναι super! Ήμουνα σίγουρη ότι θα πήγαιναν καλά!

Αλήθεια παιδί μου που δουλεύεις και είστε έτσι αυστηρά και απομακρυσμένα?

..............

Αγγελική μου είμαι από τις τυχερές που "δουλεύουν" σε Ναυτιλιακή... τί ωραία τί καλά που ήταν τα γραφεία μας 2 βήματα από το σπίτι δίπλα στον Αγ. Νικόλαο... και με τα πόδια πήγαινα... τώρα ήρθαμε Π. Φάληρο, πολύ κοντά στο Πλανητάριο είμαστε. Και πάλι, δεν είναι πολύ μακριά αλλά θες οπωσδήποτε αυτοκίνητο κι εδώ είναι η ερημιά του αλχαλίλι...

Το ευτύχημα είναι πως εγώ προσωπικά εργάζομαι στο κοινωφελές ίδρυμα που έχει δημιουργήσει και δίνει υποτροφίες για Μεταπτυχιακά και Διδακτορικά σε Ελλάδα και εξωτερικό, οπότε αποφεύγουμε την μούρλα του ναυτιλιακού χώρου - είμαστε απ' έξω... :rolleyes:- αλλά συστεγαζόμαστε χα χα !

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρεούλα μας!

Μεταξία μου αφού οδηγείς και έχεις την δυνατότητα να παίρνεις το αυτοκίνητο είσαι οκ! Άν δεν οδηγούσες βολεύουν τίποτα συγκοινωνίες ή είστε μακριά από την παραλιάκη?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Άντε καλέ, το μαγαζί δεν κλείνει !!!!

Αλλά βλέπεις είναι ολίγον τί και οι συγκυρίες των ημερών... εγώ προσωπικά χαλιέμαι με όλη αυτή την κατάσταση γύρω μας ... τεσπα... δεν θέλω να γράψω περαιτέρω...

Αγγελικούλα !!!!

ΟΥ ΟΥ ΟΥ ΟΥ !!!

Πολύχρονη ! Να ζήσεις και να ευτυχείς με τον αντρούλη και τα παιδάκια σας ! Ότι επιθυμείς !!!

Χρωστάς κέρασμα !!!! :tongue:

diafora-kerasmata.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ πολύ Μεταξία μου! Κι εσύ να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και τον αντρούλη σου!

Θα χαρώ πολύ να βρεθούμε από κοντά και να σε κεράσω! Πρέπει να το κανονίσουμε οπωσδήποτε!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

τελευταια κ καταιδρωμενη!!!!

τι κανετε κοριτσια?κοιταζα ξανακοιταζα δεν ειχατε γραψει για μερες κ ξεχαστηκα

μεταξια σ ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου!φυσικα κ πιανουν!χαρηκα πολυ με τα νεα σας

αγγελικουλα μου χρονια σου πολλα!!!αν θυμαμαι καλα η ονομαστικη κρατα 40 μερες ε? ;)

κοριτσια να σας θυμησω πως ερχομαστε αυτο το σ/κο κ θα χαρω πολυ αν καταφερουμε να παμε για αυτο το καφεδακι που λεγαμε?

αν μπορειτε βεβαια!


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Κατερινούλα!

Ευχαριστώ για τις ευχές σου! Έχεις δίκιο, οι γιορτή κρατάει 40 μέρες!!

Όταν λες αυτό το Σαββατοκύριακο εννοείς αύριο? Τι καλά, μακάρι να καταφέρουμε να τα πούμε....

Μεταξία τι λες θα την καταφέρουμε την συνάντηση?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...