Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΑΔΥΝΑΤΙΣΜΑΤΟΣ PHEN375 KAI ΧΕΝΙCAL?


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΙΑΙΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΑΝΩ ΕΥΚΟΛΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ...ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΙ ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΧΑΠΙΑ ΑΔΥΝΑΤΙΣΜΑΤΟΣ..ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΤΑ PHEN375 KAI TA XENΙCAL ... ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΙΛΗΜΜΑ... ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΕΛΕΣΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ..ΕΝΝΟΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θα σε συμβουλευα να ρωτησεις τον γιατρο σου εαν σου επιτρεπει να τα παρεις με βαση το ιατρικο ιστορικο σου,δεν ειναι αβλαβη σκευασματα,επισης καλο θα ειναι να εξαντλησεις τις φυσικες μεθοδους πρωτα δηλαδη σωστη διατροφη κ γυμναστικη.δοκιμασε τα πολλα αλλα ποιοτικα κ μικρα γευματα κ μην χανεις το κουραγιο σου,δεν ειναι ευκολη υποθεση το αδυνατισμα κ το κλειδι της επιτυχιας ειναι να πεισεις πρωτα τον εαυτο σου οτι θα τα καταφερεις.παρε απο φαρμακειο φακελακια μηλοξυδο τα οποια βοηθανε στην κατακρατηση υγρων,επισης η λεκιθινη επιταχυνει το μεταβολισμο (ενδεχεται να φερει ταχυκαρδιες).οπως καταλαβαινεις ειμαι κατα των συγκεκριμενων που ανεφερες.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΙΑΙΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΑΝΩ ΕΥΚΟΛΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ...ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΙ ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΧΑΠΙΑ ΑΔΥΝΑΤΙΣΜΑΤΟΣ..ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΤΑ PHEN375 KAI TA XENΙCAL ... ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΙΛΗΜΜΑ... ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΕΛΕΣΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ..ΕΝΝΟΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..

ειχα παρει παλαιοτερα τα ξενικαλ...κανενα αποτελεσμα δεν ειχαν...εκανα ψιλοδιατροφη, οχι αυστηρη διαιτα, αλλα δεν ετρωγα κ ο,τι εβρισκα, δεν ξερω αν φταιει αυτο, αλλα εγω δεν ειχα κανενα αποτελεσμα...κ ειχα κ μερικες δυσαρεστες συνεπειες, σου στελνω πμ να στις πω...


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνάκι το Ξενικάλ το είχα πάρει πολύ παλιά, πρέπει να 'χει 10 με 15 χρόνια. Αυτό που κάνει ουσιαστικά είναι να μειώνει την απορρόφηση του λίπους κατά 30%. Αν δηλαδή προσέχεις τα λιπαρά που τρως αλλά τρως πολλούς υδατάνθρακες, το Ξενικάλ δεν πρόκειται να σε βοηθήσει καθόλου.

Επίσης, αυτά τα λιπαρά που δεν απορροφήθηκαν πρέπει να φύγουν από κάπου, και το αποτέλεσμα, πίστεψε με, δεν είναι καθόλου όμορφο! Δε θέλω να κάνω περιγραφές, αν θες μπορώ να σου στείλω μήνυμα, αλλά αυτό που έπαθα ούτε στον εχθρό μου!

Πάντως όταν μια βδομάδα μετά είπα στη μαμά μου ότι θα το σταματήσω (δικιά της ιδέα ήταν να το πάρω, πάντα είχε μεγαλύτερο άγχος από 'μένα με το βάρος μου) και αυτή προσπάθησε να με μεταπείσει, της πρότεινα το δοκιμάσει η ίδια. Τρεις μέρες μετά μου ζήτησε συγγνώμη!


Caution: The author has a tendency to google margarita recipes when life hands her lemons. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

elate re ti vlakeies einai ayta? ta xapia einai gia oti nanai gunaikes pou den exoun mualo. gia pes moy esy...an trws san gougouna oli mera kai pairneis ena xapi pws tha adynatiseis? tha moy peis pws kaneis kai diatrofi. ok dekton! tote re filenada ti skata thes to xapi afou kaneis idi diatrofi????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...