Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Giouli36 είπε:

      Κορίτσι μου εγώ απλά θα σου πω πως ο συζυγος μου ειχε βάσει σπερμοδιαγραμματος ολιγοασθενοτερατοσπερμια με dfi αρχικά 28% σε δημόσιο βέβαια νοσοκομειο, με ουρολόγο (ο οποίος βέβαια έκανε την εξωσωματικη με τον γυνσικολογο) να μας διαβεβαιώνει ότι παιδι θα κάνουμε μόνο με εξωσωματική και τελικά συνελαβα φυσιολογικά και μάλιστα 2 φορές!!!

      Η αλήθεια βέβαια είναι ότι πήρε και βιταμίνες και μπορεί να τον βοήθησε και η αντιβίωση που πήρε για κάνα δίμηνο λόγω ενδομητριτιδας που είχα!!

      Οπότε όλα είναι πιθανά!!!!Πόσο μάλλον με εξωσωματική!!!

      Μπράβο σας που τα καταφέρατε χωρίς εξωσωματική!Φαντάζομαι πως θα τρελαθηκατε από τη χαρά σας όταν έκανες τεστ!❤️ 

      Δυστυχώς για εμάς η εξωσωματική είναι μονόδρομος,διότι έχω κλειστές σάλπιγγες.Και ευτυχώς που υπάρχει κ  αυτή η επιλογή και έκανα την κόρη μου🙂Τώρα σκέφτομαι πως θα παιδευτω πολύ για δεύτερο παιδάκι,αλλά χαλάλι..θα πάρουμε δάνειο,θα κάνω ο,τι περνάει από το χέρι μου και ελπίζω να τα καταφέρουμε.Σιγουρα πρέπει να πάμε και σε κάποιον άλλο ανδρολογο,θα ψάξω κάποιον εξειδικευμένο στην υποβοηθούμενη αναπαραγωγή

Kέρκυρα - kέρκυρα


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 381
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/05/2010

Koukmak

miamama

babyjes

irida85

eyanthia

δε μου λετε που θα παμε τελικα?????

Αχ και εγώ θέλωωωωωω!!!!!!


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ωραία είναι και στη μαρίνα των γουβιών...

ρίξτε ιδέες!!

Και εμένα μου αρέσει στη Μαρίνα και είναι ωραία και στη Γαρίτσα, στο καφέ κοντά στην κολώνα Ντούγκλας. Στη Μαρίνα νομίζω έχουμε μεγαλύτερη άπλα.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...