Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 17 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet εμένα όταν σταματαω χαπια θελει 3-4 μερες για να μου ερθει περιοδος. 

      @Aangelika8 το οτι πηρατε 8 βλαστοκυστες σε ενα κύκλο είναι πάρα πολύ καλό! Καταλαβαίνω την απογοήτευση σου αλλά 1 καλή θέλεις. Θα την πετύχεις την επόμενη φορά!!!

      Κορίτσια να ρωτήσω οποία γνωρίζει. Ξέχασα να ρωτήσω στο κέντρο τι τιμή χοριακης θέλουμε την Τετάρτη. Συνεχίζει συνεχώς και σχεδόν διπλασιάζεται ή από καποα τιμή και μετά πάει πιο αργά?

      Κανονικά διπλασιασμό θέλεις. Η χοριακη σταματάει να διπλασιάζεται μετά τις 10.000

Γονείς - Φοιτητές


Recommended Posts

Κορίτσια, γεια σας!!!

Πουλάκι, πολλές πολλές ευχές για το μωράκι σου. Να το καμαρώσεις, όπως επιθυμείς, πάντα γερό τυχερό κι ευτυχισμένο.

Για τα υπόλοιπα (βλ. διαβάσματα, εξετάσεις, πτυχιακή, μεταπτυχιακή) γράφω για όλες μας: κουράγιο κορίτσια, λίγο ακόμη και τελειώνουμε. Λέμε τώρα.

Καλά διαβάσματα και πολύ κουράγιο, γιατί έρχεται κι η εξεταστική.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 192
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπέρα μανούλες φοιτήτριες τώρα σας ανακάλυψα!!!!!! είμαι κ εγώ φοιτήτρια στο μαθηματικό κ χαίρομαι που σιγά σιγά μαζευόμαστε!

Γεια σου Μαρία...στο μαθηματικό ακούω?? Αθήνα είσαι? Τί έτος? Εγώ μόλς πέρσυ τελείωσα την σχολή στην Αθήνα,τώρα κάνω το μεταπτυχιακό μου στην Αγγλία και παράλληλα προσπαθώ για μωράκι...άν χρειαστείς κάτι σχετικό με την σχολή πες μου!!!Μακάρι να μπορέσω να βοηθήσω :-)


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Μαρία...στο μαθηματικό ακούω?? Αθήνα είσαι? Τί έτος? Εγώ μόλς πέρσυ τελείωσα την σχολή στην Αθήνα,τώρα κάνω το μεταπτυχιακό μου στην Αγγλία και παράλληλα προσπαθώ για μωράκι...άν χρειαστείς κάτι σχετικό με την σχολή πες μου!!!Μακάρι να μπορέσω να βοηθήσω :-)

καλησπέρα! ναι στην αθήνα είμαι 4ο έτος αλλά όχι τελευταίο..:oops:για την ακρίβεια έεεεεχω μέλλον μπροστά μου. τώρα την παλεύω για πραγματική ανάλυση με γιαννόπουλο. πέρισυ τελείωσες? ίσως να με είχες δει ερχόμουν στην εξεταστική του σεπτέμβρη κ ψιλοφαινόταν η κοι΄λιά μου κ τραβούσα τα βλέμματα, άλλοι με κοιτάζαν με περιέργια αλλοι με λύπη..μεταπτυχιακό ακούω.. πάνω σε τι αν επιτρέπεται? σε ευχαριστώ πολυ σίγουρα κάτι θα χρειαστώ! ΄θα γυρίσεις ελλάδα μετά το μεταπτυχιακό?σου εύχομαι γρήγορα μεένα μωράκι στην κοιλίτσα! σε φιλώ...:-P


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα! ναι στην αθήνα είμαι 4ο έτος αλλά όχι τελευταίο..:oops:για την ακρίβεια έεεεεχω μέλλον μπροστά μου. τώρα την παλεύω για πραγματική ανάλυση με γιαννόπουλο. πέρισυ τελείωσες? ίσως να με είχες δει ερχόμουν στην εξεταστική του σεπτέμβρη κ ψιλοφαινόταν η κοι΄λιά μου κ τραβούσα τα βλέμματα, άλλοι με κοιτάζαν με περιέργια αλλοι με λύπη..μεταπτυχιακό ακούω.. πάνω σε τι αν επιτρέπεται? σε ευχαριστώ πολυ σίγουρα κάτι θα χρειαστώ! ΄θα γυρίσεις ελλάδα μετά το μεταπτυχιακό?σου εύχομαι γρήγορα μεένα μωράκι στην κοιλίτσα! σε φιλώ...:-P

Δεν θυμάμαι να σε είχα δει :(

Σίγουρα πάντως θα σε κοιτούσα με θαυμασμό!

Πραγματική με Γιαννόπουλο, είσαι πολύ τυχερή!!!Εγώ την είχα περάσει με Κουμμουλή!Δεν ξέρω για του χρόνου, ψάχνομαι και για διδακτορικό αλλά ό,τι κάτσει. Πάντως καλοκαιράκι που θα έρθω Ελλάδα να κανονίσουμε να τα πούμε από κοντά αν θέλεις κι εσύ!Φιλάκια πολλά και για να μην χαλάμε το θέμα μπορούμε να μιλάμε από εδώ και πέρα με π.μ. Σε ευχαριστώ πολύ και για την ευχή, μακάρι σύντομα να είμαι κι εγώ μανούλα!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια..πως πατε???εγω σε μιση ωρα θα παω σχολη για αποτελεσματα του δευτερου μαθηματος που ειχα και τρεμω ηδη απο το αγχος!!σε μια βδομαδα δινω κι αλλο μαθημα και δεν εχω καμια ορεξη να διαβασω..τι να κανω??δεν εχω ορεξη να διαβασω καθολου..αχ και ειναι ολο λατινικα ονοματα που δε μπορω να τα συγκρατησω καλα..ουφ!!πωπω μαθηματικο κοριτσια..πως την τελειωνετε αυτη τη σχολη..εγω με τα 1000 ζορια διαβαζα μαθηματικα στο λυκειο κι αυτο γιατι επρεπε να δωσω πανελληνιες..πολυ δυσκολο μαθημα για μενα..και οταν στο πρωτο ετος ειδα πως ειχα μαθηματικα εστω και σαν ενα μαθημα ελεγα δεν ειναι δυνατον ακομη..και παλευα εκεινο το εξαμηνο με ολοκληρωματα θυμαμαι!παπα!!

καλη σας μερα!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μαρακι..περασα ευτυχως..τωρα εχω το αλλο την παρασκευη..πω και ειμαι πολυ πισω..αλλα μιας και σαββατο γυρναω θεσσαλονικη δεν εχω μυαλα για διαβασμα και δε ξερω τι θα κανω..πιστευα πως προτελευταιο μαθημα θα το διαβαζα με πολυ ορεξη αλλα δε το βλεπω..κλαψ

Link to comment
Share on other sites

Πουλάκι, μπράβο!!! Έχεις, δηλαδή, το τελευταίο μάθημα. Κάνε λίιιιιιιιιιιιγο υπομονή κι όλα καλά θα πάνε. Έλα, καλά θα πάνε.

Κορίτσια, έχω να κάνω δήλωση: Με υπερηφάνεια σας δηλώνω ότι χθες το μεσημέρι έστειλα την τελευταία εργασία στο Ε.Α.Π. Ναι, κατάφερα κι έγραψα 48 εργασίες (12 θεματικές επί 4 εργασίες η κάθε μία). Κερνάω. Ένα κέρασμα μόνο. Το καλό κέρασμα όταν βγουν τα αποτελέσματα των εξετάσεων. Εκεί, εάν όλα πάνε καλά, γιορτάζουμε το πτυχίο.

Από τη μία ένα ξαλάφρωμα το ένιωσα, από την άλλη μία πίκρα, τώρα χωρίς εργασίες;;; Θα απολαύσω το κοριτσάκι μου.

Καλή εξεταστική, πλέον, να έχουμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες! είμαι πολύ χαρούμενη, γιατί μπήκα σε μια σειρά με τη βιβλιογραφία και ....τρώγοντας έρχεται η όρεξη! Όσο βρίσκω λίγο χρόνο για να γράψω, τόσο το παίρνω ζεστά. Καλή δύναμη σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

" Συνάδελφοι" σήμερα βγήκε η εγκύκλιος για τις εκπαιδευτικές άδειες.

Θα πάρουν άδεια μόνο οι υπότροφοι του ΙΚΥ και όσοι είχαν πάρει και πέρσι, δηλ. θα ανανεωθεί η άδειά τους.

Δεν ήλπιζα ότι θα πάρω εκπαιδευτική άδεια, λόγω ΔΝΤ κλπ., δεν ήταν μεγάλη έκπληξη, αλλά όταν σου το λένε και επίσημα και οριστικά, αισθάνεσαι χειρότερα.

Δε θα τα παρατήσω, αλλά πλέον τα πράγματα δυσκολεύουν πολύ. Του χρόνου σχολείο, μάλλον με υπερωρίες, δηλ. μάθημα 5 ώρες/ημέρα+ γραφική δουλειά+μετακίνηση.

Είμαι αισιόδοξη, αλλά κάντε κι εσείς μια ευχή, μήπως γίνει το ακατόρθωτο.

Καλή δύναμη σε όλους τους φοιτητογονείς!

Link to comment
Share on other sites

Βρε bouboukakia (και συγγνώμη για το "βρε"), εδώ δεν μας υπολογίζουν ως μητέρες, θα μας υπολογίσουν ως φοιτήτες κι εργαζόμενες;;;:rolleyes:

Καλά να είμαστε και θα τα καταφέρουμε.

Μαράκι8, σε ευχαριστώ πολύ.

Κι όσες ετοιμαζόμαστε για τις εξετάσεις: καλό διάβασμα, καλό κουράγιο & καλή επιτυχία.:-D:-D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

κοριτσια τι κανετε? κατερινα τελικα δεν σε βρηκα μεσα στον κακο χαμο που γινοταν δυσκολο αν και σε εψαχνα !ευτυχως ολα εξελεχθηκαν καλα βγηκαν τα αποτελεσματα περασα το μαθημα αυτα αντε να δουμε απο οκτωβρη τι μας περιμενει ελπιζω και ολες να τα πηγατε καλα!φιλακια στα μωρακια σας :)


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...