Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Γονείς - Φοιτητές


Recommended Posts

εγω δεν εχω εξεταστικη ειναι σαν το λυκειο η σχολη κανουμε εξετασεις μονο τον μαιο με ιουνιο και τα μαθηματα εινια υποχρεωτικα και δυστυχως μπαινουν και απουσιες και τελειωνω του χρονου!!!


2iX0p3.png 10hx.jpg10hxp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 192
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω δεν εχω εξεταστικη ειναι σαν το λυκειο η σχολη κανουμε εξετασεις μονο τον μαιο με ιουνιο και τα μαθηματα εινια υποχρεωτικα και δυστυχως μπαινουν και απουσιες και τελειωνω του χρονου!!!

Κουράγιο, θα περάσει γρήγορα η χρονιά και θα μεγαλώσει κι ο μπουμπούκος. Θα καταλαβαίνει (και θα αλωνίζει:D) περισσότερο!

Link to comment
Share on other sites

ΔΙνω τηνΠαρασκευη το πρωτο μαθημα αλλα δεν το βλεπω....Παλι τιποτα δεν θα καταφερω.....

Depeche που εισαι???????Ελα να δωσεις για μεναααααααα

Να έρθω μετά χαράς αλλά θα έχουμε ένα θέμα με τη... μεταμφίεση. Πώς θα τους πίσω ότι είμαι εσύ? :D

Μια χαρά θα τα πας, θα γράψεις και το παραμικρό που ξέρεις σε οποιοδήποτε θέμα και θα πιάσεις την Π.Φ.Σ*

Καλή επιτυχία κ καλή επιτυχία σε όσους-ες γράφουν.

* Παγκόσμια Φοιτητική Σταθερά


age.png

age.png

Link to comment
Share on other sites

Να έρθω μετά χαράς αλλά θα έχουμε ένα θέμα με τη... μεταμφίεση. Πώς θα τους πίσω ότι είμαι εσύ? :D

Μια χαρά θα τα πας, θα γράψεις και το παραμικρό που ξέρεις σε οποιοδήποτε θέμα και θα πιάσεις την Π.Φ.Σ*

Καλή επιτυχία κ καλή επιτυχία σε όσους-ες γράφουν.

* Παγκόσμια Φοιτητική Σταθερά

XAXAXA Αυτο δεν το ειχα σκεφτει.....

2154088ewv7kch2q0.gif

Για την ΠΦΣ παω και εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ευχαριστω για την συμπαρασταση

Ακομα μια μερα διαβασματος μενει....

Αντε να τελειωνουμε....

495747z7ogvj27ok.gif


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι κανετε κοριτσια?μετα απο μεγαλη πιεση καταφερα να τελειωσω την εργασια μου την εστειλα οπως οπως και αυτο ηταν αν παρω 5 πολυ θα ειναι και θα πω και ευχαριστω ηταν χαλια του ποδαριου αφηστε τα αλλα απο καθολου την εστειλα σε δυο εβδομαδες θα εχω τα αποτελεσματα της και ο θεος βοηθος εσεις πως τα πατε ?


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ ζωη!!εγω δεν ειμαι στα καλυτερα μου με αιμορραγιες και συσπασεις..τελος παντων..τωρα ποτε μπορεις να το δωσεις αυτο το μαθημα?εγω αυτο που δινω σε λιγες μερες θα μπορω παλι του χρονου τετοιο καιρο..ειναι τραγικο πραγματικα και το πιο τραγικο ειναι το τι θα ακουσω απο τη μητερα μου..αλλα δε παιζει να περασω με τιποτα..

καλο κουραγιο με τη φυσικη!(μπλιαχ)

Link to comment
Share on other sites

αχ ζωη!!εγω δεν ειμαι στα καλυτερα μου με αιμορραγιες και συσπασεις..τελος παντων..τωρα ποτε μπορεις να το δωσεις αυτο το μαθημα?εγω αυτο που δινω σε λιγες μερες θα μπορω παλι του χρονου τετοιο καιρο..ειναι τραγικο πραγματικα και το πιο τραγικο ειναι το τι θα ακουσω απο τη μητερα μου..αλλα δε παιζει να περασω με τιποτα..

καλο κουραγιο με τη φυσικη!(μπλιαχ)

πουλακι οι συσπασεις σου ειναι με πονο ή απλος πετρωνει η κοιλια σου?

Και εγω ειχα συσπασεις και μαλιστα νοσηλευτικα γι αυτες 3 εβδομαδες και εννοειτε ξαπλα μεχρι το τελος...Ετσι εχασα ενα χρονο απο το πανεπιστημιο περυσι.

Ποσο μηνων εισαι τωρα?

Η αιμοραγια τι ειναι?

Να προσεχεις πουλακι οσο το δυνατον περισσοτερη ξεκουραση.

Καλη επιτυχια με το μαθημα και δεν πειραζει αν δεν το περασεις.Εσυ να εισαι καλα...


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kalhmera..οι συσπασεις ειναι με πονο δυστυχως..ειχα καθε 10 λεπτα..με φαραμακα και ξεκουραση ειμαι καλυτερα αλλα παω και καθε 3 μερες σχεδον στο νοσοκομειο..μου ειπαν πως πρεπει να κατσω μεσα αλλα υπεγραψα για να βγω μιας και ειχα διαβασμα..και μαζι ειχα 2 φορες και αιμορραγια..πολυ πικρα..και δεν εχω κανενα εδω και ειμαι πολυ χαλια γενικα..ουφ..τωρα μπηκα στην 29η εβδομαδα..και οσο να ναι αν γεννηθει τωρα θα ναι προβλημα..ειμαι απελπισμενη κοριτσια..

Link to comment
Share on other sites

kalhmera..οι συσπασεις ειναι με πονο δυστυχως..ειχα καθε 10 λεπτα..με φαραμακα και ξεκουραση ειμαι καλυτερα αλλα παω και καθε 3 μερες σχεδον στο νοσοκομειο..μου ειπαν πως πρεπει να κατσω μεσα αλλα υπεγραψα για να βγω μιας και ειχα διαβασμα..και μαζι ειχα 2 φορες και αιμορραγια..πολυ πικρα..και δεν εχω κανενα εδω και ειμαι πολυ χαλια γενικα..ουφ..τωρα μπηκα στην 29η εβδομαδα..και οσο να ναι αν γεννηθει τωρα θα ναι προβλημα..ειμαι απελπισμενη κοριτσια..

Κοριτσακι μου ειλικρινα δεν ξερω τι προβληματα μπορει να εχεις στο σπιτι και να θελεις να περασεις το μαθημα.ξερω ειναι δυσκολο να σκεφτεσαι οτι θα πρεπει ξανα να το δωσεις του χρονου αλλα αυτη ειναι η καλυτερη λυση.

Λοιπον εγω ειχα συσπασεις απο την 20 η εβδομαδα.Αιμα ειδα την 23η και απο τοτε δεν ξανασηκωθηκα απο το κρεβατι. Εχασα την εξεταστικη που ηταν διπλη και εχασα ενα χρονο απο το πανεπιστημιο.Ζουσα με την αγωνια ενος προωρου τοκετου.Κοιτωντας πισω τωρα πια ξερεις τι θα ηταν αυτο που δεν θα εκανα?Δεν θα κουραζομουν τοσο....Ολα αυτα στα λεω για να ξερεις οτι καταλαβαινω τι περνας.Ειναι σαν να τα ξαναζω.Προτεραιοτητα σου κοπελα μου πρεπει να ειναι το παιδακι σου.Πρεπει να ξαπλωσεις ηταν το μονο φαρμακο που επιασε σε εμενα....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Στο νοσοκομειο γιατι πας?για να σου μετρησουν τις συσπασεις ή για να σου βαλουν ορο?

Περνεις pre-par? καθε ποτε?Βλεπεις καθολου βελτιωση?

μαγνησιο περνεις?

Σε ποια χωρα σπουδαζεις μπορεις να μου πεις?

Πολλες ερωτησεις το ξερω αλλα εχω αγχωθει για εσενα πουλακι...


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας..

σημερα ειμαι καπως καλυτερα..

ζωη προσπαθω να ξαπλωνω οσο μπορω!!παω εκει και μου μετρουν συσπασεις και καρδιοτοκογραφηματα..κλαψ και μαγνησιο πολυ!!8 καψουλες τη μερα!σπουδαζω μπρατισλαβα..σημερα περασα το μαθημα..ειχα τοσο αγχος το πρωι που πιστευα πως δεν αντεχα αλλο..τωρα το μονο που θελω ειναι να ναι καλα το μωρο μου..σιγουρα θελει ξεκουραση..ζωη περασες κι εσυ πολλα..απο 23η εβδομαδα ξαπλα..ουφ!καλη επιτυχια την παρασκευη..να τα λεμε!φιλια σε ολες..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας..

σημερα ειμαι καπως καλυτερα..

ζωη προσπαθω να ξαπλωνω οσο μπορω!!παω εκει και μου μετρουν συσπασεις και καρδιοτοκογραφηματα..κλαψ και μαγνησιο πολυ!!8 καψουλες τη μερα!σπουδαζω μπρατισλαβα..σημερα περασα το μαθημα..ειχα τοσο αγχος το πρωι που πιστευα πως δεν αντεχα αλλο..τωρα το μονο που θελω ειναι να ναι καλα το μωρο μου..σιγουρα θελει ξεκουραση..ζωη περασες κι εσυ πολλα..απο 23η εβδομαδα ξαπλα..ουφ!καλη επιτυχια την παρασκευη..να τα λεμε!φιλια σε ολες..

Αφου το περασες πουλακι κατσε τωρα να χαλαρωσεις και να ηρεμισεις.Δινεις και αλλα μαθηματα? ΝΑ ξαπλωσεις κοριτσακι.Οι συσπασεις ποσο φτανουν σου λενε?


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...