Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 minutes ago, Fay_ said:

      Καλημερα κορίτσι μου! Καλά είμαι δεν έχω ξαναδεί. Πολύ πολύ ελαχιστο στο σκούπισμα. Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου!! 
      Εσυ πως είσαι; 

      Μπράβο υπέροχα !!! Όλα καλα είναι μην ανησυχείς !!! Εγώ καλα αναμένω να περάσουν οι μέρες ! 

      10 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα κορίτσι μου,πως είσαι σήμερα ?

      Καλημέρα κοπέλα μου ! Εδώ στην αναμονή … περιμένω να περάσουν οι μέρες ! Εαυ όλα καλα Ε ;;; 

      • Ευχή 1

Γονείς - Φοιτητές


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 192
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας και από μένα!

Μαμα 2 κοριτσιών και αιωνια φοιτήτρια στο Πανεπιστημιο Μακεδονίας στο τμημα Διεθνών και Ευρωπαικών Σπουδών.

Που θα πάει θα το πάρω το ρημάδι!

Γεια σου Εβελινα.Χαιρομαι που εισαι αιωνια φοιτητρια γιατι και εγω προς τα εκει το παω...................................:P:p:p


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλή σας μέρα μανούλες!

Άλλη μία μαμά-φοιτήτρια(που τείνει να γίνει αιώνια!) .

Έχω ένα μπέμπη 8 μηνών και ακόμη πηγαινοέρχομαι στα τει στη Σίνδο!!!

Να χαιρεσαι τον μπεμπη σου sissy.Χαιρομαι που σιγα σιγα μαζευομαστε.....

Εσυ τι σπουδαζεις?


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άλλη μία μαμά-φοιτήτρια(που τείνει να γίνει αιώνια!) .

Αχ τώρα μας χτυπάς έχει που πονάει:cry::cry:

Εγώ μπήκα ΤΕΙ το 2002 άλλαξε δεκαετία και εγώ ακόμα εκεί!

Έχω περάσει όλα τα μαθήματα εδώ και 2 χρόνια και έχω κολλήσει στην κώλοπτυχιακή (έχω κάνει την μίση) αφού μου έρχεται να πληρώσω για να μου την ολοκληρώσουν

Link to comment
Share on other sites

Αχ τώρα μας χτυπάς έχει που πονάει:cry::cry:

Εγώ μπήκα ΤΕΙ το 2002 άλλαξε δεκαετία και εγώ ακόμα εκεί!

Έχω περάσει όλα τα μαθήματα εδώ και 2 χρόνια και έχω κολλήσει στην κώλοπτυχιακή (έχω κάνει την μίση) αφού μου έρχεται να πληρώσω για να μου την ολοκληρώσουν

λαθος σωστο, εχω πιασει τον εαυτό μου να το σκέφτομαι πολυ, ειδικά για τα μαθηματικά που ξέρω οτι αλλιως μονο με θαυμα θα τα περάσω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα! Ο καφές έκανε χθες τη δουλειά του και μάζεψα λίγους τίτλους βιβλίων ακόμα.

Ελπίζω σήμερα να αρχίσω να δουλεύω πάνω στο σχεδιάγραμμα της εργασίας, να μπω επιτέλους σε ένα ρυθμό.

Link to comment
Share on other sites

Πουλάκι, τι κάνεις;;; Μάλλον έχεις επιστρέψει, είναι όλα καλά;;;

Τα υπόλοιπα κορίτσια;;; Συνεχίζουμε, πιστεύω, ακάθεκτες τον τετραπλό:rolleyes: αγώνα (μαμάδες, σύζυγοι, εργαζόμενες και... φοιτήτριες).

Καλές Απόκριες :Pκαι με καλό διάβασμα;).

Link to comment
Share on other sites

kalispera koritsia !!sas grafw apo bratislava pou epestrepsa mias kai apo ayrio arxisw mathimata kai to ena ergasthrio pou emeine.i koilia mou exei ginei terastia kai i mitra piezei to stomaxi mou me apotelesma na xw spasmous sto stomaxi kai edw kai mia evdomada exw sxedon kathe mera emetous kai pernw polla farmaka..eimai psiloxalia diladi..egw exw na trexw apo ario se olous tous kathigites gia na mou epitrepzoun na fygw gia ena mina peripou gia na gennisw ellada..ouf..exoume kai th mikri pou thelei kathe evdomada na kanw doppler gia na vlepoume an aimatwnetai kala..ante a doume..grapte kanena neo sas!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kalispera koritsia !!sas grafw apo bratislava pou epestrepsa mias kai apo ayrio arxisw mathimata kai to ena ergasthrio pou emeine.i koilia mou exei ginei terastia kai i mitra piezei to stomaxi mou me apotelesma na xw spasmous sto stomaxi kai edw kai mia evdomada exw sxedon kathe mera emetous kai pernw polla farmaka..eimai psiloxalia diladi..egw exw na trexw apo ario se olous tous kathigites gia na mou epitrepzoun na fygw gia ena mina peripou gia na gennisw ellada..ouf..exoume kai th mikri pou thelei kathe evdomada na kanw doppler gia na vlepoume an aimatwnetai kala..ante a doume..grapte kanena neo sas!

Υπομονή κοπέλα μου, θα περάσουν οι δυσκολίες. Εσύ κάνε ό,τι μπορείς και κοίταξε να επωφεληθείς από οποιαδήποτε διευκόλυνση. Κουράγιο.

Link to comment
Share on other sites

koritsia kalispera..eimai poly xalia..exw ena ergasthrio akomi kai eksetias aytou toy ergasthriou prepei na afhsw to mwro mou 20 hmerwn kai na th dw pali se 1,5 mhna pou tha teleiwsei i eksetastikh..eimai poly xalia apo keini ti stigmh pou mou to eipane..eseis pws ta pate?

Link to comment
Share on other sites

Πουλάκι, μην στεναχωριέσαι. Καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολα τα πράγματα, αλλά εάν στεναχωριέσαι κι αγχώνεσαι, γεμίζεις άγχος και το μωρουλίνι σου. Ηρέμησε, γέννησε με το καλό και βλέπεις.

Ξέρω κι εγώ μωρέ τι γράφω...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...