Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Γονείς - Φοιτητές


Recommended Posts

κοριτσια τι κανετε? πουλακι απ οτι βλεπω μαλλον τωρα θα εχεις αγκαλια το μωρακι να ευχηθω να σου ζησει και να πανε ολα καλα μην αγχωνεσε θα τα καταφερεις ολα εγω χαθηκα λιγο ως πολυ αλλα μεγαλωνει η μικρη και μεγαλωνουν και οι απιτησεις οποτε που περνει πολυ χρονο απο την ημερα και δεν βρισκω ωρα να σας διαβασω ολες και να μιλησω ελπιζω ολες να τα πηγενετε καλα και να συνεχιζετε τον αγωνα

katesp πρεπει να ειμαστε μαζι στο ΕΑΠ και εγω ελληνικο πολιτισμο ! τα ιδια βιβλια ψαχνουμε ασε μονο 2 βρηκα και τα παρηγγειλα τα υπολοιπα αφαντα :mad:

κοριτσακια μολις βρω λιγο χρονο παλι θα μπω να δω τα νεα σας υπομονη πλησιαζει το καλοκαιρι να χαλαρωσουμε λιγο φιλακια


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 192
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εγώ έτσι ήμουν πέρσι με τις υποχρεωτικές παρακολουθήσεις και τις εργασίες. Φέτος έχω μόνο την κύρια εργασία, αλλά έχω πολύ δρόμο ακόμη. Αύριο παραδίδεις; Πες μας πώς τα πήγες!

Τα υπόλοιπα κορίτσια πώς είστε; Όλα καλά;

Το πώς πήγα άγνωστο...ελπίζω ικανοποιητικά....

Γιατί όποτε έχω να διαλέξω εγώ θεμα, διαλέγω μ@#$*&ες;;;;;;:confused:

Ευτυχώς, λόγω ομαδικής απόγνωσης, πήραμε τρεις μέρες παράταση, εκμεταλλεύτηκα την αργία της 25ης Μαρτίου στο έπακρο, και Παρασκευή πρωί πρωί την παρέδωσα....

...και αφού από τότε ζουζουνίζω με τις μικρές και χαλαρώωωωωωνωωωωωω, πήρα απόφαση να στρωθώ στο διάβασμα, γιατί 13 του μήνα δίνω μάθημα

...και ξανά προς τη δόξα τραβά000202F6.gif

sig.asp?img=ad1


eNortjK1UjKzsLA0U7IGXDATAQKx72.pngeNortjK1UjKzsLA0V7IGXDATBAKy59.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, πολλές πολλές ευχές για ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!!!

Να χαιρόμαστε τις οικογένειές μας και τα παιδάκια μας. Κι όχι πολύ αρνάκι, γιατί έχουμε και διάβασμα μπροστά μας.

katval, είμαι στον Ευρωπαϊκό Πολιτισμό, την ελληνική ιστορία διάλεξα ως μάθημα επιλογής. Να μάθουμε και κάτι για τον τόπο μας. Από τα βιβλία, έχω βρει μόν το βιβλίο του Δερτιλή από τις εκδόσεις Σάκκουλα, κατόπιν παραγγελίας, τουλάχιστον δεν ήταν ακριβό. Αυτό από τις εκδόσεις ΘΕΜΕΛΙΟ, έχει εξαντληθεί και περιμένω μία απάντηση για το βιβλία των Κωστή-Πετμεζά από τις εκδόσεις Αλεξάνδρεια. Μάλλον, θα το έχω. Αχ, τι τραβάμε κι εμείς οι μάνες-φοιτήτριες.

Καλό Πάσχα.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια χρονια πολλα χριστος ανεστη τι κανετε?

ελπιζω να ειστε ολες καλα!καλο κουραγιο και αντοχες σε ολες αυτες της μερες θα στρωθω να κανω την εργασια και να διαβασω γιατι περναει ο καιρος και δεν θα προλαβω ! katesp σε πιο τμημα ανηκεις εγω ανηκω στο αθ10 αν εισαι και εσυ στο αθηνα θα συναντηθουμε λιγικα στις εξετασεις !!!!!!!!!!! :tongue:


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια, Χρόνια Πολλά.

katval, είμαι στο ΑΘΗ14. Επειδή "προέρχομαι" από τον Ευρωπαϊκό, έχουν φτιάξει ένα τμήμα με εμάς. Ναι, στις εξετάσεις θα τα πούμε. Να κανονίσουμε να βρεθούμε.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, καλησπέρα!!!

Πώς πάτε;;;

Πουλάκι, τι κάνεις;;; Έχουμε καιρό να μάθουμε τα νέα σου. Πρέπει να έχεις γεννήσει τώρα, ε;;; Εάν ναι, να σου ζήσει κι ό,τι επιθυμείς. Να χαίρεσαι και το πρώτο παιδάκι σου.

katval, πώς πάει με την εργασία; Έχω κάποια ενδιαφέροντα στοιχεία για την εργασία, εάν θέλεις, δώσε μου ένα mail να στα στείλω. Συγγνώμη, αλλά δεν ξέρω πώς να τα περάσω εδώ σε πμ :rolleyes:.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!

γεννησα τη μικρη μου στις 20 μαρτιου , 2670 γραμμαρια ηταν σχετικα ευκολα μιας και εκανα καισαρικη..συνηλθα γρηγορα..και ακομη πιο γρηγορα περασαν οι μερες για να φυγω απο τα μωρα μου και ρθω παλι στη ρουτινα της σχολης..κλαψ..

σας ευχαριστω κοριτσια για τις ευχες σας..

τωρα απο αυριο αρχιζω παλι διαβασμα..ειναι ωρες που δεν αντεχω πραγματικα!!σε μια βδομαδα δινω 2 μαθηματα την ιδια μερα..τραγικο...και μετα αλλα 2..ουφ σε εκταση ειναι τεραστια και εχω και την πτυχιακη που ακομη δεν την εχω ανοιξει!!ωραια πραγματα!!θα τα λεμε συχνα απο δω και περα λοιπον!!

καληνυχτα!

Link to comment
Share on other sites

πουλακι να χαιρεσαι την μικρουλα σου να σου ζησει!!!!

αντε να παρεις το πτυχιο να χαρεις και τα παιδακια σου!!!!!

Εγω εδω τα ιδια..Τρεχω και δεν φτανω...Ελεγα αν μεγαλωσει λιγο ο μικρουλης ισως να βρω λιγο χρονο και εγω να διαβασω αλλα τελικα....χειροτερα γινανε...Ειδικα τωρα με το μπουσουλημα δεν ειναι να τον αφησεις πουθενα!!!!

Την αλλη Τεταρτη λεω να παω να δωσω ενα μαθημα....Εφαρμοσμενα....Δεν το βλεπω ομως παλι να γραφω και πολυ θα στεναχωρεθω...


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια , εγω ελεγα σημερα να αρχισω μιας και την πεμπτη που ερχετε δινω 2 μαθηματα αλλα ακομη δεν εχω την υλη σε κανενα..ελπιζω σημερα να τελειωσει και αυτο το θεμα..οποτε απο αυριο θα αρχισω παλι αυτα τα ωραια 10ωρα..πωπω..τραγικη η κατασταση!Ζωη σ ευχαριστω πολυ για τις ευχες..καλο κουραγιο με το μαθημα..δες το οσο πιο πολυ μπορεις..κι εγω αυτο θα κανω γιατι δεν εχω και τοσο πολυ χρονο..και ο Θεος βοηθος

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!

διαβαζετε και δε μπαινετε καθολου?

εγω σημερα διαβαζα απο το πρωι και εχω λαλησει λιγο!και απο αυριο ως την τεταρτη το βραδυ προβλεπεται μεγαλη κουραση και λιγες ωρες υπνου..ελπιζω να τα καταφερω να κοιμηθω κανα 4ωρο τη μερα καλα θα ναι..πφ..αλλα πολυ αβεβαια τα μαθηματα αυτα τα 2 που δινω..και αν δε τα περασω η επομενη φορα ειναι προφορικα και δε θελω καθολου..πωπω αγχωθηκα παλι!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!

Ζωη πως πηγε το μαθημα?εδωσες την τεταρτη?

εγω σημερα εδωσα και τα δυο..το πρωτο που ηταν προφορικο το περασα το αλλο γραπτο δε ξερω γιατι ηταν πολλαπλης επιλογης αλλα εχω αρκετες πιθανοτητες..την αλλη βδομαδα βγαινουν τα αποτελεσματα..ως τοτε θα τρωγομαι αν το περασα η οχι..

αυριο θα παω και για πτυχιακη που ακομη δεν εχω ανοιξει βιβλιο...ουφ!!

γραψτε νεα σας!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κ από εμένα κορίτσια σε 2 βδομάδες έχουμε πρόοδο στην σχολή κ έχω α π ε λ π ι σ τ ε ί!!!!!!!!!πουλάκι καλά αποτελέσματα σου εύχομαι κ σε όλες όσες βασανίζονται με διαβάσματα καλό κουράγιο!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...