Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 27 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Να ανησυχήσεις εάν έχεις φριχτους πόνους,αν περάσουν κάποιες ώρες χωρίς να νιώσεις το μωρό,αν έχεις αίμα,αν έχεις πολλά υγρά σαν ούρα και αν κάνεις πολλές συσπάσεις.Το να σου "πέσει" το μωρό δεν γίνεται έτσι απλά.Αν σε κάνει να είσαι πιο ήρεμη,να τον πάρεις τηλ να σε καθησυχάσει 

      υγρά κιτρινωπά στο σερβιετακι εχω καιρό τώρα αλλά οκ με έχει δει! πόνους δεν εχω , το μωράκι το νιώθω όλη μέρα ! συσπάσεις -σφιξιματα εχω έτσι κ αλλιώς όποτε δεν μου κάνει εντυπωση! απλώς αυτό το βάρος μ κάνει εντυπωση , κάθε μέρα το χω! 

Μανούλες το 2013;;;


tettamar

Recommended Posts

Α, ευχαριστώ!! Καλως σας βρήκα! Εμένα είναι 3 ο δικός μου...ολόκληρο παιδί! ΚΑι γκρινιάζει που δε τον παιρνω αγκαλιά...αλλά τι να κάνω?Μόνο ξάπλα οι αγκαλιές είπε ο γιατρός! Προς το παρόν είμαι στη δουλειά για να μη πάρω καμιά επ'απειλούμενη και μείνω στο κρεβάτι, προτίμησα να κάνω χαλαρή δουλειά μιας και κάθομαι σε ενα υπολογιστή...οπότε θα τα λέμε από εδω!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 132
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ελατεεεε βρε κοριτσιαααα...που εισαστεεεε?????σας εχασα!!ΤΙΙΙΙ κανετεεεε?????εγω απο Σαββατο εχω ζαλαδες κ εκανα κ ενα εμετουλη αλλα την παλευω στην δουλεια οσο μπορω...σε μια ωριτσα σχολαω ετσι κ αλλιως....κ παω να μαγειρεψω..ρυζι με λαχανικα γιατι με το κρεας με εχει πιασει μια ψιλοαηδια χωρις λογο...!!εγω εκλεισα αυχενικη διαφανεια 19 ιουλιου 9 η ωρα το βραδυ κ μετραω τις μερες σαν φανταρος!!!!!:D:Dδεν περνανε ομως.....!!!ουφφφ!!!


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites

Φασολάκια φάγαμε εμείς....τρελαινεται και η μικρή. Με το κρέας βλέπω...διαζύγιο ολες..! Καλή ξεκούραση κορίτσια! Εγώ ειμαι ελευθερη επαγελματίας, δουλευω ενα διωρο την ημέρα αυτην την περίοδο...πάλι καλά. Τώρα έχω πάλι τη φιλη μου την αναγούλα, οπως μετά απο καθε γεύμα...ουφ, θα το ξεπεράσω χαζεύοντας. Σας φιλώ, τα λέμε πάλι!


UslQp3.png

UOZVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

mpiskotaki Καλωσήρθες στην παρέα μας και με το καλό το νινάκι σου!!!! Ο γιατρός σε αφήνει να δουλεύεις; Γιατί ο δικός μου παρόλο που και η δική μου δουλειά είναι γραφείου, δεν με αφήνει. Δεν έχω προς το παρόν αποκόλληση αλλά λόγω ιστορικού...Όπως και να έχει όλα καλά θα πάνε, να είσαι ήρεμη και να ξεκουράζεσαι πολύ!

tettamar Ευτυχώς που με καθησυχάζετε γιατί καμιά φορά φοβάμαι, δηλαδή με το παραμικρό φοβάμαι, αλλά τελοσπάντων.... Υπομονή μέχρι τις 11/7 που θα ξανακάνω υπέρηχο....περιμένω πως και πως.

barboula δεν περνάνε οι μέρες, όντως! Και όταν περάσουν....θα ανυπομονούμε για τον επόμενο υπέρηχο! :)


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/CnbPp3.png[/IMG][/URL]


4 αγγελάκια με προσέχουν από τον ουρανό...σας αγαπώ πολύ, δεν θα σας ξεχάσω ποτέ και σας ευχαριστώ που μου στείλατε τον αδερφούλη σας για να μου δείξει τι σημαίνει ευτυχία...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια!!! Συν - εγκυούλα εδω! Περιμένουμε το δεύτερο ζουζούνι μας 2-2-2013 την επέτειο γνωριμίας με τον αντρούλη μου!!! Όλα καλά μέχρι στιγμης ακούσαμε καλά την καρδούλα στην 8η εβδομάδα και πάμε για pap -a και αυχενική στις 24 του μηνός! Από αναγούλες και αδιαθεσίες επίσης καλα!:tongue:

Αντε θα τα λέμε τώρα! Με το καλό να κρατήσουμε τα ζουζουνάκια μας αγκαλια!!! Καληνύχτα!!!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!! Συν - εγκυούλα εδω! Περιμένουμε το δεύτερο ζουζούνι μας 2-2-2013 την επέτειο γνωριμίας με τον αντρούλη μου!!! Όλα καλά μέχρι στιγμης ακούσαμε καλά την καρδούλα στην 8η εβδομάδα και πάμε για pap -a και αυχενική στις 24 του μηνός! Από αναγούλες και αδιαθεσίες επίσης καλα!:tongue:

Αντε θα τα λέμε τώρα! Με το καλό να κρατήσουμε τα ζουζουνάκια μας αγκαλια!!! Καληνύχτα!!!

Kαλώς τη!!! Ολα καλά και σ' εσένα, και με το καλό να δεχτείτε το ζουζουνάκι νο2!

Δεν έχεις να πεις,πάντως,ο συζυγος φροντισε 9 μηνες πιο νωρις για δωρο επετείου!:P


UslQp3.png

UOZVp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακιααααααααααα!!καλως ηρθες ΦΙΛΙΟΠΙ....!!εγω δουλεια κ εκνευριζομαι ολο κ πιο πολυ με τους πελατες κ φοβαμαι μην κανει κακο στο μωρουλι μου αυτος ο εκνευρισμος που με πιανει....!!οι ζαλαδες κ οι αναγουλες καλα κρατουν!!εσεις τι κανετε???που χανεστε?????αλλες 16 μερες για την αυχενικη διαφανεια....!!!ουφφφ!!ατελειωτες....!!


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααααα!

barboula υπομονή στη δουλεια,δεν μπορείς να κάνεις και κάτι άλλο... κι εγώ φοβάμαι λόγω της φύσης της δουλειάς μου αλλά απλά έχω τα μάτια μου δεκατέσσερα! (δουλεύω με παιδιά με ιδιαίτερες ανάγκες)

Ουφ, ευτυχως οι πολλές αναγούλες εχουν καταλαγιάσει, αλλά η αδυναμια και οι ζαλάδες καλα κρατούν. Και τις νυχτες με πιανουν κάτι κράμπες, κάτι τραβήγματα στην κοιλιά...μα τί κάνει αυτό το πλασματάκι εκεί μεσα;;;:confused:


UslQp3.png

UOZVp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακιαααα....τι κανετε...??εγω με νευρα σημερα απο το πρωι...!μπηκα στο λεωφορειο μετα απο καιρο για να ερθω στην δουλεια κ με εσπρωχναν με πατουσαν....κ καποια στιγμη κατεβαινω για να κατεβουν επιβατες κ μια γρια πιανεται απο τα μαλλια μου για να κατεβει...κ της λεω σιγα...κ τι μου λεει??σιγα κοριτσακι μου τι σου κανα???πως κανεις ετσι???εσυ οι νεες εχετε γινει παπαπα....τρελαθηκα....αλλα πηρα βαθια αναπνοη κ δεν εδωσα σημασια....!!!κατα τα αλλα χθες μου ειπαν το φλιτζανι μια φιλη της μαμας μου για πλακα κ ενω ειχαμε πει να μην της πουμε για εγκυμοσυνη για να δουμε αν θα το βρει το πρωτο πραγμα που μου ειπε ηταν για την εγκυμοσυνη....εμεινα....αχαχαχα!!

tettamar τουλαχιστον εσυ κανεις κατι αξιολογο κ εισαι με παιδακια που σε εχουν αναγκη κ βλεπεις χαμογελα απο αυτα τα παιδακια με την τεραστια ψυχη....εγω που ακουω μονο βρισιες κ ανοησιες απο ανθρωπους που δεν καταλαβαινουν οτι προσπαθω να τους εξυπηρετησω κ με τρελαινουν με την αγενεια τους.....??τλσπ....!!οπως κ να εχει συγχαρητηρια για την δουλεια που κανεις....!


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλά, έχει ξεφύγει ο κοσμος...εχει τα προβλήματα του και ξεσπάει όπου να'ναι...να προσέχουμε πρέπει,πάρα πολύ. Έχουμε ανυπεράσπιστα πλασματάκια να προστατέψουμε!!!


UslQp3.png

UOZVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετεεεεε; Πως τα πάτε με τις ζέστες και τις αδιαθεσίες; Εδώ περνάμε δύσκολα... πολύ ανεμιστήρα και νερά στην αυλή με το λάστιχο και εμετοί! Μπλιαχ! Δεν μπορώ να πιω με τίποτα το ασβέστιο πρέπει να του πω του γιατρού να μου το αλλάξει! Μου φέρνει τόση αηδία!!! Κατά τα άλλα είμαι χαρούμενη θα έρθουν μέσα στον μήνα τα αδέρφια μου και η μαμά μου και θα έχουμε επισκέψεις!!! ε και λίγη βοήθεια!!! Έχουμε και τα γενεθλιάκια της μικρής μωρέ και θέλω να της κάνω πράγματα!!!

Μπαρμπούλα μην δίνεις πολύ σημασία ... βαθιές ανάσες και σκέψου το νινί! Ο κόσμος ήταν που ήταν έχει αποτρελαθεί! Καλά και οι γιαγιάδες είναι..... μην σου τύχει η περίεργη!!!!

Πλησιάζουμε και στην αυχενική σιγά σιγά τι καλά!!!! Ανυπομονώ να το δω το μικράκι! Καλά η κόρη μου μου έριξε μια κλωτσιά στην κοιλιά στον ύπνο της ..... να μου πήγε! Ελπίζω να μην πόνεσε το αδερφάκι της!!!!:-P


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακιαααααααα...τι κανουμε????αλλες 12 μερες για την αυχενικη διαφανεια....!!ουφφ...!σημερα δουλεια,μετα το βραδυ εχουμε ενα γαμο κ το βραδυ φευγουμε για Σαλαμινα να κανουμε καμια βουτια αυριο...!!!χθες εκανα κ μια εκπληξουλα στον συντροφο....του μαγειρεψα ρυζι με γαριδες σαγανακι,τονοσαλατα,κρασσακι,κερακια,μουσικουλα κ μολις σχολασε εμεινε καγκελο γιατι δεν περιμενε οτι θα σταματησω να κοιμαμαι για ολες αυτες τις ετοιμασιες...ηταν μια ανασα απο την καθημερινοτητα....!!:D:Dεσεις τι κανετε?

που χανεστε????


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα tettamar ...καλη εβδομαδα.....τελεια περασαμε αλλα να ηταν κ αλλο...τωρα θα φυγουμε απο Παρασκευη να το ευχαριστηθουμε κιολας 3 μερουλες...γιατι η εβδομαδα αυτη προβλεπεται καυτη...!!εσυ τι κανεις??ΟΛΑ ΚΑΛΑ??2 μας μειναμε ε????εγω γραφω παντως κ στις μανουλες δεκεμβριου 2012....εκει που πρωτοξεκινησα ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ οσο βλεπω εδω δεν μπαινουν συχνα!!!!:D:D:D


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...