Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μανούλες το 2013;;;


tettamar

Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσια τι κάνετε; Είμαι κι εγω εδω να ψήνομαι!!! Πως τα πάτε; Η αληθεια είναι πως η ζέστη επιδεινώνει τα συμπτώματα!!! Περιμένω πως και πως να μας φέρουν το κλιματιστικό που έχουμε παραγγείλει αλλά έχουν αργησει ήδη μια βδομάδα! Ουφ! Εχτές πήγαμε κι εμις για μπάνιο ηταν ωραία, δροσιστηκα!!! Για να δούμε λεέι τώρα θα έχουμε ζέστη για αρκετές μέρες.... κουράγιο κορίτσια!!!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 132
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα ΦΙΛΙΟΠΙ.....τρελη ζεστη σημερα....σκεφτομαι το χθεσινο μπανιο κ τωρα ειμαι στην δουλεια κ λεω απο μεσα μου τι κανω εγω εδω.....??ουφφφ....!!αλλα αλλιως δεν γινεται .....αν δεν δουλεψουμε δεν θα εχουμε ουτε να φαμε σε λιγο...!!!:D:D ειμαστε ακριβως στην μεση για να σχολασουμε....αλλες 2.30 ωρες......ουφφφ!!!


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο μένα κορίτσια! Εγω είμαι στο σπιτι, λόγω οδηγίας του γιατρού και οι ώρες κάποιες φορές περνάνε δύσκολα. Αυτήν την εβδομάδα δίνω και ενα μάθημα και πρέπει να συγκεντρωθώ να διαβάσω. Αλλα δεν είναι καθόλου εύκολο, ίσως τελικα αυτο που λένε για την μνήμη της εγκύου, να ισχύει. Μπάνιο δεν έχω κάνει ακόμα γιατι δεν έχω ρωτήσει τον γιατρο αλλα δεν το βλέπω να μου το επιτρέπει κιόλας. Δεν πειράζει όμως, ας είναι καλα το ψαρακι :-)


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/CnbPp3.png[/IMG][/URL]


4 αγγελάκια με προσέχουν από τον ουρανό...σας αγαπώ πολύ, δεν θα σας ξεχάσω ποτέ και σας ευχαριστώ που μου στείλατε τον αδερφούλη σας για να μου δείξει τι σημαίνει ευτυχία...
Link to comment
Share on other sites

firefly καλημεραααα....!!εγω ενω ημουν με την μνημη σαν τον ελεφαντα...θυμομουν τα παντα με καθε λεπτομερεια...!πλεον κανω ερωτηση κ μετα απο 3 λεπτα ξαναρωταω.....!!αχαχαχα...ενω η κουμπαρα μου που ηταν ξεχασιαρα στην εγκυμοσυνη θυμοταν τα παντα....τα παντα ομως...εεε μολις γεννησε επανηλθε στα φυσιολογικα της...αχαχα!!κανε υπομονη με τις ωρες γιατι οπως λες κ εσυ ειναι για καλο του σποριου σουυυυ....!!!:D:D


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

firefly καλημεραααα....!!εγω ενω ημουν με την μνημη σαν τον ελεφαντα...θυμομουν τα παντα με καθε λεπτομερεια...!πλεον κανω ερωτηση κ μετα απο 3 λεπτα ξαναρωταω.....!!αχαχαχα...ενω η κουμπαρα μου που ηταν ξεχασιαρα στην εγκυμοσυνη θυμοταν τα παντα....τα παντα ομως...εεε μολις γεννησε επανηλθε στα φυσιολογικα της...αχαχα!!κανε υπομονη με τις ωρες γιατι οπως λες κ εσυ ειναι για καλο του σποριου σουυυυ....!!!:D:D

Το παλεύω πάντως! Που θα παει θα το καταφέρω το μάθημα! Τι κάνετε εσείς κοριτσάκια σήμερα?


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/CnbPp3.png[/IMG][/URL]


4 αγγελάκια με προσέχουν από τον ουρανό...σας αγαπώ πολύ, δεν θα σας ξεχάσω ποτέ και σας ευχαριστώ που μου στείλατε τον αδερφούλη σας για να μου δείξει τι σημαίνει ευτυχία...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα δουλίτσα, μετα αποτρίχωση για να μην ειμαι το τριχωτό τερας, και μετά θα ξεκινησω πακετάρισμα, γιατί Παρασκευή πάμε για 5 μερες Κωνσυαντινούπολη. Ο γιατρός ειπε ΟΚ για το αεροπλάνο, ελπίζω να με αφησουν τα συμπτώματα νά περάσω λίγο καλάααα...


UslQp3.png

UOZVp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια με μεγαλη δυσκολια....!!!απο χθες το μεσημερι ειμαι ψιλοχαλια αλλα προσπαθω να το αντεξω.....το μεσημερι ζαλιστηκα στον δρομο κ κοντοσταθηκα σε κατι σκαλακια μεχρι να συνελθω,πηγα σπιτι εφαγα κ κατευθειαν μου ηρθαν αναγουλες,ξαπλωσα λιγο,μετα σηκωθηκα να παω στο βαφτηστηρι γιατι φευγουν για ενα μηνα διακοπες....κ ηθελα να το χαρω λιγακι....καθομασταν στο μπαλκονι κ ερχοταν καυτος αερας κ ξαναζαλιστηκα...γυρισαμε σπιτι,ξαπλωσαμε κ γυριζανε ολα κ αναγουλες συνεχεια...κ ετσι συνεχιστηκε κ το πρωινο μου..τωρα ειμαι στην δουλεια κ οσο αντεξω...αλλιως σπιτι...βεβαια ολοι μου λενε λογω του καυσωνα να παρω αδεια απο τον γιατρο αλλα το σκεφτομαι βρε κοριτισα...ε.σεις τι λετε?


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να σου ευχηθω tettamar ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ...ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ...ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΠΕΡΑ....Κ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΟΥ......:):):)ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!:D:D:D


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ barboula! Καλά, ακόμα το σκέφτεσαι να πάρεις άδεια;;; Μην το ρισκάρεις βρε κοριτσάκι!!!! Αν δε θες να πεις οτι εισαι εγκυος σε κατανοώ, αλλά ισως αν σου εβρισκε ο γιατρος μια δικαιολογια άλλη;


UslQp3.png

UOZVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα σας!! Πώς τα πατε με τη ζεστη?? Ουφφφ σκασαμε!! Εμεις ολα καλα, η αποκολληση υποχωρησε αλλα οι απαγορευσεις και η ξεκουραση οχι!!

Μπράβο κουκλίτσα! Ολα καλα!

Χαλια η ζεστηηηη! Εσκασαααα!


UslQp3.png

UOZVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας!! Πώς τα πατε με τη ζεστη?? Ουφφφ σκασαμε!! Εμεις ολα καλα, η αποκολληση υποχωρησε αλλα οι απαγορευσεις και η ξεκουραση οχι!!

Καλημέρα και απο μένα! Μπράβο, καλα νέα! Η ξεκούραση χρειάζεται έτσι και αλλιώς :-) Κάνει καλο στο μπεμπακι να είσαι ήρεμη και χαλαρή, ειδικά με τέτοιες θερμοκρασίες.

Εμείς πήγαμε χτες στον γιατρο και είδαμε το ψαρακι μας :-) Ολα καλα μας είπε, να συνεχισω τα φάρμακα και την ξεκούραση και τα λέμε πάλι σε 2 εβδομάδες. Πήγε και ο άντρας μου στο ΙΚΑ το πρωι να γράψει την άδεια και τον χιλιοταλαιπωρησανε τον κακομοιρο. Τελικα δουλεια δεν έκανε και θα ξαναπάει αύριο. Δεν δέχονται λέει υπερηχο απο ιδιώτη, θέλουν απο δημόσιο η απο εργαστήριο. Ότι να'ναι όμως....


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/CnbPp3.png[/IMG][/URL]


4 αγγελάκια με προσέχουν από τον ουρανό...σας αγαπώ πολύ, δεν θα σας ξεχάσω ποτέ και σας ευχαριστώ που μου στείλατε τον αδερφούλη σας για να μου δείξει τι σημαίνει ευτυχία...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Πού πήγατε όλες? Εγω δουλειά και βαριέμαι μιας και εχω αναλαβει μονο δουλεια γραφειου λόγω εγκυμοσύνης...χαζευω στο ιντερνετ ολη την ωρα...όλοι ειναι με αδεια και εχουμε μεινει 2 ατομα!! Κι εγω θελω διακοπες αλλα πού να πάω η γκαστρωμένη??!!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετεεε; Καλά νέα ακούω από τα ψαρίνια σας ε; Μπράβο μπράβο!!!! Πως τα πάτε με τους καύσωνες; Κουράγιο κορίτσια σκέφτομαι πόσο χειρότερα ήμουν στην πρώτη εγκυμοσύνη που ήμουν στον ένατο τέτοιον καιρό! Τουλάχιστον τώρα θα έχουμε κοιλούμπες μες στο χειμώνα. Ελπίζω να είναι καλύτερα! Ή δεν θα βρίσκω παλτό να με χωράει; χα χα οι σκέψεις για χειμώνα μου φέραν στο μυαλό δροσια!!!!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...