Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες το 2013;;;


tettamar

Recommended Posts

σας ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου....μπισκοτακι αντε με το καλο κ εσυ τον υπερηχο σου....!!!

εγω περιμενα τοση ωρα απ εξω επειδη τα μωρακια τα αλλα δεν ηθελαν φωτογραφηση....αχαχαχα...κ δωστου βολτες κ δωστου πανω κατω οι κοπελες τοσο που με επιασε αγχος κ αρχισα να πηγαινω κ εγω πανω κατω πριν με παρει για την εξεταση...αχαχα!!χαζεψα κοριτσια....!!!;):D

φευγω σημερα το απογευμα για Κορινθο τριημερακι στα πεθερικα κ στην κουνιαδα......που εχω να την δω απο το Πασχα....ζει στην Κρητη....!!!τα φιλια μουυυυ....καλο ΠΣΚ.......!!!κ να περασετε οοοολες τελειααααα!!οτι κ αν κανετε...κ ηρεμαααααααα!!


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 132
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσια!!! το Σαββατο εκανα τεστακι κ ειμαι εγκυος στο δευτερο παιδακι μου!!!! πολυ απροσμενη εγκυμοσυνη :) τελος Μαρτη ειναι να γεννησω, εχω δρομο ακομα μπροστα μου :)

καλη συνεχεια σε ολες

Link to comment
Share on other sites

γεια σου fairymummy με το καλο το 2ο νινακι σου....κ καλως ηρθες στο παρεακι μας.....!!!!!:D:D:D

εμενα με πηραν χθες κ για το test papp-a κ μου ειπαν οτι ειναι κατι παραπανω απο τελεια.....υπαρχει λεει 1 στις 20.000 κυησεις πιθανοτητα να βγει το παιδακι μας με συνδρομο...!:D:D:D

κ τωρα περιμενουμε την Δευτερα την κυστικη ινωση κ να δουμε το ζουζουνακι μας παλι.....!!κ μετα σε ενα μηνα....:|:neutral::|


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites

ηρθα κ εγω!!!κ εγω εκανα τεστ το σαββατο κ βγηκε θετικο!!!εχω ραντεβου με τον γιατρο την αλλη εβδομαδα αλλα απο την χαρα μου δεν μπορουσα να περιμενω μεχρι τοτε για μπω στην παρεα σας!!!:D:D:D:D


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειααα!!! Το φασολι μεγαλωσε και εγινε 4,1 εκ.!!!! Και κουνουσε χερια ποδια σαν να το ενοχλήσαμε κιολας!! Όλα καλα λοιπόν...στις 1 η αυχενική...ουφ να μου φυγει κι αυτο το αγχος!!!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλως ηρθες KRISTY λοιπον...με το καλο κ το δικο σου μωρακι....!!

mpiskotaki....τελεια μια χαρα το μωρουλι σου....!!αντε με το καλο να γινει κ η αυχενικη τωρα...εγω περιμενω την αλλη Δευτερα να το ξαναδω....!!πως θα αντεχουμε μετα που ειναι μονο μια φορα τον μηνα.....???αλλα μετα να μου πεις θα κλωτσανε κ θα ξερουμε απο εκει οτι ολα πανε καλα....!!χε χε χε!!


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites

Fairymummy και kristy25 καλωσήρθατε! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας!

Τα υπολοιπα κοριτσάκια πως πάτε;

Πήγα για αυχενική, ολά καλά! Περιμενουμε τωρα και το papp-a. Το νινί ειναι μαλλον αγοράκι και πολυ ζωηρό! ειδε κι επαθε ο γιατρος να πάρει τις μετρήσεις...:P

ΠΗΤ εγω εχω 30/1/2013. Barboula πού θα γεννήσεις;;; Παίζει να βρεθούμε σε κανενα μαιευτήριο μαζί!


UslQp3.png

UOZVp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα tettamar....μπραβο μπραβο για το μωρακι σουυυυ....εμενα στην αυχενικη δεν ρωτησα κιολας βεβαια γιατι ειχα χαζεψει αλλα δεν μου ειπε κ φυλλο ο γιατρος...αν κ περασε αναμεσα απο τα ποδαρακια του εγω δεν ειδα κατι....λες να μου πει κ εμενα την Δευτερα ο δικος μου ο γιατρος????να ειναι το δωρο μας για τον πολιτικο????χε χε.....!!θα γεννησω κατα 99% στο Αττικο που ειναι κ κοντα στο σπιτι μου κ που τον Φλεβαρη το ειδα απο κοντα το μαευτικο οταν γεννησε η κουμπαρα μου....!εσυ???για που λες???:D:D


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα tettamar....μπραβο μπραβο για το μωρακι σουυυυ....εμενα στην αυχενικη δεν ρωτησα κιολας βεβαια γιατι ειχα χαζεψει αλλα δεν μου ειπε κ φυλλο ο γιατρος...αν κ περασε αναμεσα απο τα ποδαρακια του εγω δεν ειδα κατι....λες να μου πει κ εμενα την Δευτερα ο δικος μου ο γιατρος????να ειναι το δωρο μας για τον πολιτικο????χε χε.....!!θα γεννησω κατα 99% στο Αττικο που ειναι κ κοντα στο σπιτι μου κ που τον Φλεβαρη το ειδα απο κοντα το μαευτικο οταν γεννησε η κουμπαρα μου....!εσυ???για που λες???:D:D

Ούτε εγώ ειδα κατι, ο γιατρός το ανέφερε! Ισως σου πει ο δικος σου...

Εγώ στο ΙΑΣΩ θα γεννησω,εκει γεννησα και την κορη μου. Ο γιατρος μου ειναι εκει και...δεν τον αλλάζω. Με το καλό ο γαμος σας!!! Παντα μαζί, πάντα ευτυχισμένοι, και με ενα νινί να σας ολοκληρώνει!!!


UslQp3.png

UOZVp3.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα ειναι κ στο Ιασω κ στο Αττικο απλως επιλεγω το Αττικο που ειναι διπλα απο το σπιτι μου κ που ειναι κ δημοσιο ασχετα που στο Ιασω πλεον δινεις πολυ λιγα λεφτα λογω του ΕΟΠΥΥ....!:D:Dλες να επιλεξω το Ιασω να παμε μαζι???αχαχαχα!!εγω κοιταζω μηπως δω κατι αλλα δεν φαινοταν κατι...τωρα η σημαινει οτι ειναι κοριτσακι η οτι δεν εχει σχηματιστει ακομα αν ειναι αγορακι....τι να πωωωω??θα δειξει????στην κουμπαρα μου ειχε γινει λαθος στην αρχη κ της ελεγαν κοριτσακι κ εκεινη ελεγε κανετε λαθος το ενστικτο μου λεει αγορακι..κ οντως ειχε γινει λαθος....αχαχαχα!!να ρωτησω κατι μηπως ξερει καμια κοπελα....εγωω του χρονουν τον Αυγουστο βαφτιζω Μαζι με τον αμορε ...κ μου ειπαν οτι αν εχω παντρευτει με πολιτικο απαγορευεται να βαφτισω....βεβαια νομιζω οτι αυτο ειναι στον καθε παππα..αλλα ξερετε εσεις κατι???:confused::confused:


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites

Barboula νομιζω οτι αν ειναι πολυ αυστηρος ο παπας δεν αφηνει να βαφτισετε.,..τωρα δε ξερω αν ζητανε απο τους κουμπαρους καποιο χαρτι που να λεει οτι ειστε παντρεμενοι με θρησκευτικο αλλιως δε τελειται το μυστηριο...θα σε γελασω..

Πάντως το εχω ξανακουσει...ψαξτο καλυτερα μη βρεθεις εκτος απροοπτου!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοιτα ο συγκεκριμενος παππας ειναι απο τους μοναδικους που πραγματικα σου κανει αισθηση να πας ....κ πολυ συζητησιμος.....!!γενικως δεν νομιζω να δημιουργησει προβλημα απλως το διαβασα κ αγχωθηκα.....γιατι λενε αν εισαι παντρεμενος λιγοτερο απο χρονο δεν κανει να παρεβρεθεις σε μυστηριο σε εκκλησια...εμεις να φανταστεις σκοπευουμε να παντρευτουμε ενα μηνα μετα την βαφτιστη που θα κανουμε.....!που λογικα θα κανουμε κ την βαφτιστη τοου δικου μας μωρου πρωτα ο θεος....!!!!:D:D


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...