Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες το 2013;;;


tettamar

Recommended Posts

αυτο το ηξερα κ εγω....αλλα μου ειπαν οτι αν παντρευτω ας πουμε φετος δεν κανει να ξανακουσω τα λογια του γαμου για 1 χρονο γιατι ειναι γρουσουζια...εκτος αν ειναι εκει κοντα στο Πασχα που ειναι αλλα λογια....τι να πω??εχω μπερευτει...κ μετα σου λενε η εκκλησια ειναι ανοιχτη σε ολα....κ δεχεται τον κοσμο οπως ειναι....!!εκνευριζομαι.....!!:evil::evil::evil:οσο για τον πολιτικο γαμο λενε κ καλα οτι δεν κανει να βαφτιζεις παιδι γιατι υποτιθεται απαρνιεσαι την θρησκεια κ καλα κ ο νονος ειναι πνευματικος του παιδιου κ πρεπει να διδαξει στο παιδι τον χριστιανισμο...οχι οτι τον θρησκευτικο το εχουν κανει πανηγυρι κ τα τσεπωνουν απο παντου.....τλσπ....θα δειξει...!!!ουφφφ....!!ας χαλαρωσω....!:D:D


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 132
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εμενα ειναι κ στο Ιασω κ στο Αττικο απλως επιλεγω το Αττικο που ειναι διπλα απο το σπιτι μου κ που ειναι κ δημοσιο ασχετα που στο Ιασω πλεον δινεις πολυ λιγα λεφτα λογω του ΕΟΠΥΥ....!:D:Dλες να επιλεξω το Ιασω να παμε μαζι???αχαχαχα!!εγω κοιταζω μηπως δω κατι αλλα δεν φαινοταν κατι...τωρα η σημαινει οτι ειναι κοριτσακι η οτι δεν εχει σχηματιστει ακομα αν ειναι αγορακι....τι να πωωωω??θα δειξει????στην κουμπαρα μου ειχε γινει λαθος στην αρχη κ της ελεγαν κοριτσακι κ εκεινη ελεγε κανετε λαθος το ενστικτο μου λεει αγορακι..κ οντως ειχε γινει λαθος....αχαχαχα!!να ρωτησω κατι μηπως ξερει καμια κοπελα....εγωω του χρονουν τον Αυγουστο βαφτιζω Μαζι με τον αμορε ...κ μου ειπαν οτι αν εχω παντρευτει με πολιτικο απαγορευεται να βαφτισω....βεβαια νομιζω οτι αυτο ειναι στον καθε παππα..αλλα ξερετε εσεις κατι???:confused::confused:

Κι εγώ αυτο εχω ακούσει..οτι εξαρτάται απο τον παπά...ο μονος σιγουρος τροπος μαλλον ειναι να ρωτήσεις εκει που θα βαφτίσεις...


UslQp3.png

UOZVp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου τιιιι κανετε??εγω σημερα ξυπνησα με αναγουλες με το που ηπια το σιδηρο κ εχω κ κατι πονακια χαμηλα κ απο κατω....βεβαια κ τον προηγουμενο μηνα ακριβως τις ιδιες ημερομηνιες ειχα τα ιδια πονακια κ ο γιατρος ειχε πει οτι ειναι επειδη θα περιμενα να αδιαθετησω.....αλλα αν δεν μου περασει κ αυριο θα τον παρω τηλεφωνο...δεν ειναι μεγαλοι πονοι αλλα ειναι ενοχλητικοι τα πρωινα ειδικα....λετε τελικα να εχω αγχωθει για τον πολιτικο σημερα κ να μην το εχω παρει χαμπαρι....αχαχααχα...!!αποκλειεται...!!:D:D:D


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites

μαλλον επειδη χθες κ σημερα δεν ξεκουραστηκα καθολου με εχουν πιασει τα πονακια....τωρα οι ζαλαδες κ οι αναγουλες ισως ειναι κ λογω του οτι θα περιμενα η οτι σε 3 μερες αλλαζω κ μηνα....αλλα αυριο θα λιωσω στην ξεκουραση μετα την δουλεια.....σιγουραααααααααααααααααα...!!!


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας και από μένα!

Εγώ έχω ΠΗΤ 6/2/2013. Σήμερα πήγα για την αυχενική και είδα πάλι το μπιζέλι μου (που δεν είναι πια μπιζέλι, είναι 5,6 εκατοστά!). Όλα ήταν πολύ καλά, αλλά τα τελικά αποτελέσματα που λένε και τι έδειξε το PAPA, θα τα πάρω τη Δευτέρα.

Μου έφυγε ένα βάρος πάντως! Κατά τα άλλα, από συμπτώματα δεν έχω τίποτα εκτός από κάτι πονάκια χαμηλά πότε πότε... Στην αρχή (6η-8η εβδομάδα) είχα λίγες αναγούλες αλλά τώρα πια πραγματικά ξεχνάω ότι είμαι έγκυος!


as1cOB80g410000MDAwOGQ0fDAwNzk1N2R8aSBtcGVtcGEgbWFzIGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites

kat32 καλωσόρισες,με το καλο το νινάκι σου!

barboula μην ανησυχεις...κι εγώ εγω τετοια πονακια συνέχεια...μεγαλώνει η μήτρα για να χωρέσει τα νινιά μας! Ξεκουράσου, έρχεται και το ΣΚ...

Εγώ ειμαι λίγο κάπως από χθες...χάλια διάθεση χωρίς λογο, κλαίω με το παραμικρό...οι ορμόνες κάνουν πάρτι μαλλον...


UslQp3.png

UOZVp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααααα....!!

καλως ηρθες Κατ....με το καλο κ εσυ το νινι σου...!!

εγω ειμαι κομματια δεν εχω ξεκουραστει καθολου απο προχθες κ ειμαι κομματια...σημερα ομως θα λιωσω στον υπνο....!!χθες απο την κουραση μου εβγαιναν νευρα σε ολους μετα τον πολιτικο μαλλον απο την κουραση κ σημερα απο το πρωι συγκινουμαι με το παραμικρο....δεν παμε καλαααα.....!αντεεεε να ερθει η Δευτερα να δουμε το μικρακι μαςςςς...κ θα ερθει κ η αδερφη του συζυγου να το δει μαζι μας γιατι μετα θα ξαναερθει κοντα στην γεννα μια που ζει στην Κρητη........!!!:D:D


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμενα!!!

Μεσα Μαρτιου πάω για το τρίτο!

Εχω αλλα δυο αντρακια έναν 3,5 και εναν 2 χρονων (εχει σημερα γενεθλια!)

Ειπαμε να παμε για την κορη τωρα! χαχαχα

Γιατρο θα παμε την άλλη εβδομάδα ειναι νωρις ακομη!

Καλες εγκυμοσυνες να εχουμε ολες!


Τα καλυτερα έρχονται...

USQXp2.png25G9p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα μπισκοτακι....κ εσενα το ιδιο τα νευρα εεε???αστα αστα....κοριτσια χθες τσακωθηκα με τον ξαδερφο μου που εχουμε μεγαλωσει σαν αδερφια γιατι με εκνευριζε το υφος του...το υφος που εχει απο τοτε που τον ξερω...κ παντα με εκανε κ γελουσα..κ σημερα που μιλησαμε εκλαιγα.....δεν παω καλα σας λεωωωω...!!!:evil::evil::?


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ασπασία,καλωσόρισες!!! Με το καλό να έρθει το νινάκι σου!

Κορίτσια, πάλι καλά που τα έχετε κι εσείς αυτα...δεν ειμαι η μονη.

Σήμερα ειμαι στα ορια μου, με εκνεύρισε μια εταιρεία κουριερ, ειναι κι η ζέστη, χαλασε κι ενα ντουλάπι και κανω τεμενάδες στον μαραγκό να ερθει...:evil::evil::evil:

Κι η κορούλα μου έχει γκρινίτσα πολύ...δεν ξερω αν της φταίει η ζεστη ή το οτι με βλέπει κι εμένα κάπως...

Αντε, να ερθει ΣΚ να πάρουμε μια ανάσα...

ΑΑΑΑ! Και το καλό νέο είναι οτι σημερα τελος η δουλεια ως το Σεπτέμβρη...


UslQp3.png

UOZVp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου τιιιι κανετε??εγω σημερα ξυπνησα με αναγουλες με το που ηπια το σιδηρο κ εχω κ κατι πονακια χαμηλα κ απο κατω....βεβαια κ τον προηγουμενο μηνα ακριβως τις ιδιες ημερομηνιες ειχα τα ιδια πονακια κ ο γιατρος ειχε πει οτι ειναι επειδη θα περιμενα να αδιαθετησω.....αλλα αν δεν μου περασει κ αυριο θα τον παρω τηλεφωνο...δεν ειναι μεγαλοι πονοι αλλα ειναι ενοχλητικοι τα πρωινα ειδικα....λετε τελικα να εχω αγχωθει για τον πολιτικο σημερα κ να μην το εχω παρει χαμπαρι....αχαχααχα...!!αποκλειεται...!!:D:D:D

Να πεις στον γιατρο σου μηπως να πινεις μαγνησιο για να μην εχεις πονακια?? εαν δεν σου εχει δωσει εως τωρα!Τα ειχα και εγω αυτα τα πονακια μεχρι τον 6ο καθε φορα που αλλαζα μηνα νομιζα οτι θα μου ερθει περιοδος ολο πονακια ειχα!


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...