Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες το 2013;;;


tettamar

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 132
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ...ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΠΙΟ ΔΡΟΣΕΡΗ ΕΥΧΟΜΑΙ....

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ kaztrak......με το καλο κ εσυ λοιπον....!!!!!

το ΠΣΚ στην Σαλαμινα περασε πολυ γρηγορα...κ η εβδομαδα κυλαει αργα γιατι γινεται παντα αυτο??????κ η αδεια αργει πολυ ακομα......ουφ.....!!κοντα ενα μηνα....!!!κ η ζεστη αφορητη....οι κοιλιτσες σας πως πανε φουσκωνουν????εμενα κατι φιλοι που με βλεπουν καθε σκ λενε οτι υπαρχει διαφορα εβδομαδα με εβδομαδα....τωρα λενε ειναι ναζιαρικη....!!!αχαχαχαχαχα!!για πειτε το ενστικτο σας τι φυλο λεει οτι θα εχετε???εγω μεσα μου λεω απο την αρχη κοριτσακι αλλα ειναι το τελευταιο που με απασχολει....!!την Πεμπτη εχουμε την αυχενικη διαφανεια το βραδυ,το test papp-a κ την κυστικη ινωση.....!!επιτελους......να περασουν οι μερες...κλεισαμε κ για τον πολιτικο 26 Ιουλιου...στα γενεθλια της κουμπαρας κ στην γιορτη της μαμας.....αχαχαχα...!!!ειναι η τελευταια ημερομηνια που δινει για καλοκαρι ο δημος αλλιως απο Σεπτεμβρη!!!!οποτε την παραλλη Πεμπτη......!!εδω τιιιιι γινεται????


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites

εγω λεω κοριτσακι χωρις να με απασχολει καθολου ειλικρινα...θελω οτι να ειναι να εχει πανω απο ολα υγεια.....ποτε δεν με απασχολουσε το φυλλο....αλλα το μεσα μου το λεει....για να δουμε θα πεσουμε μεσα.....!!!!:confused::confused::confused:


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια! είμαι καινούρια στο φόρουμ και μέλλουσα μαμά. Είμαι έγκυος στην 14η εβδομάδα και ΠΗΤ στις 16/1/2013.

Καλημέρα! Καλώς ήρθες! Με το καλό το νινί σου!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ...ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΠΙΟ ΔΡΟΣΕΡΗ ΕΥΧΟΜΑΙ....

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ kaztrak......με το καλο κ εσυ λοιπον....!!!!!

το ΠΣΚ στην Σαλαμινα περασε πολυ γρηγορα...κ η εβδομαδα κυλαει αργα γιατι γινεται παντα αυτο??????κ η αδεια αργει πολυ ακομα......ουφ.....!!κοντα ενα μηνα....!!!κ η ζεστη αφορητη....οι κοιλιτσες σας πως πανε φουσκωνουν????εμενα κατι φιλοι που με βλεπουν καθε σκ λενε οτι υπαρχει διαφορα εβδομαδα με εβδομαδα....τωρα λενε ειναι ναζιαρικη....!!!αχαχαχαχαχα!!για πειτε το ενστικτο σας τι φυλο λεει οτι θα εχετε???εγω μεσα μου λεω απο την αρχη κοριτσακι αλλα ειναι το τελευταιο που με απασχολει....!!την Πεμπτη εχουμε την αυχενικη διαφανεια το βραδυ,το test papp-a κ την κυστικη ινωση.....!!επιτελους......να περασουν οι μερες...κλεισαμε κ για τον πολιτικο 26 Ιουλιου...στα γενεθλια της κουμπαρας κ στην γιορτη της μαμας.....αχαχαχα...!!!ειναι η τελευταια ημερομηνια που δινει για καλοκαρι ο δημος αλλιως απο Σεπτεμβρη!!!!οποτε την παραλλη Πεμπτη......!!εδω τιιιιι γινεται????

Καλά δεν σχολιάζω πάλι ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΕΧΕΙ!!!! Ευτυχώς σήμερα σααααν να δρόσισε λιγάκι!

Η κοιλίτσα η δική μου μια χαρά σαν 5 μηνών φουσκωτή φουσκωτή! Ίσως επειδή είναι το 2ο; Δεν ξέρω... Πάντως στην κόρη μου δεν ήμουν έτσι! Άρχισε να φαίνεται στον 5ο η κοιλιά!!!

Με το καλό οι εξετάσεις και η ώρα η καλή!

Εμείς έχουμε πολλες επισκέψεις σπίτι! Ο ένας φεύγει ο άλλος έρχεται! Μ αρέσει που είναι γεμάτο. Πω πω φαντάζομαι και πως θα είναι με δυο σκατουλάκια να τρέχουνε!!!!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Α να σας πω να γελάσετε!!! Ο άντρας μου το έχει δέσει πως το μωρό θα είναι αγόρι. τόσο πολύ που λεέι σε όλους ότι είναι αγόρι. Και οι άνθρωποι μένουν έκπληκτοι! Μα καλά το είδατε κιόλας; Όχι λέει εκείνος το ξέρω είναι το ενστικτο του πατέρα!!! Πάντως το δικό μου ένστικτο δεν λεέι τίποτα! Άσε που ούτε στην πρώτη λειτούργησε σωστά! Γερό παιδάκι πάνω απ όλα!!!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και απο μένα! FilioPi και katzark καλωσηρθατε και θα ευχηθώ με την σειρά μου να έχετε πανέμορφες εγκυμοσυνης και γερά μωράκια! Τα δικα μου νέα είναι καλα, το ψαρακι μας ειναι 2 ολόκληρα εκατοστά τώρα! Απλώς έχει λίγο τρελή μανούλα που με το παραμικρό ανησυχεί :-)


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/CnbPp3.png[/IMG][/URL]


4 αγγελάκια με προσέχουν από τον ουρανό...σας αγαπώ πολύ, δεν θα σας ξεχάσω ποτέ και σας ευχαριστώ που μου στείλατε τον αδερφούλη σας για να μου δείξει τι σημαίνει ευτυχία...
Link to comment
Share on other sites

καλημερες κοριτσιαααααα....τι κανουμε???δροσισε λιγακι εεε???σημερα το μενου εχει φακες....αν κ γενικως μου εχει κοπει η ορεξη λογω ζεστης κ δεν καλοτρωω αλλα δεν πειραζει....!!μια χαρα ειναι κ οσο τρωω...!!χθες πηγαμε κ βολτουλα στην δροσια....μια χαρα...!!ανυπομονω να ερθει η Πεμπτη να δουμε το μωρακι μας αυριο το βραδακι να μας πουν οτι ολα ειναι καλα με την αυχενικη διαφανεια να ηρεμησω κ εγω λιγακι γιατι εχω να το δω 3 εβδομαδες το μωρουλι μας....μετα θα το ξαναδουμε στις 30 με τον γιατρουλη μας...κ μετα σε 1 μηνα..μολις επιστρεψουμε απο διακοπες.....!!εσεις τι μου κανετε??πως πατε?????


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! είμαι καινούρια στο φόρουμ και μέλλουσα μαμά. Είμαι έγκυος στην 14η εβδομάδα και ΠΗΤ στις 16/1/2013.

Καλωσόρισες!!! Με το καλό το μωράκι σου!

Γύρισα από Κωνσταντινούπολη χθες...υπέροχα, ζέστη όμως! Η μικρή μου περασε πολύ καλά, δεν μας δημιούργησε προβλήματα το πούλάκι μου, πολύ υπομονετικό και καλόβολο ήταν!

Οι ναυτιες υποχώρησαν ευτυχως, η ατονια οχι.

Τώρα περιμένω πώς και πως την αυχενική τη Δευτέρα!

Να σας πώ...σαν να ακουσα το νινι την Παρασκευή...και το Σάββατο, και χθες...λετε; Νωρις δεν ειναι; Μήπως φαντάζομαι διάφορα;;; Λένε το δευτερο το ακους πιο γρήγορα...τη μικρή μου την άκουσα τριών μηνών και κάτι...


UslQp3.png

UOZVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλως ηρθεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς....!!!!εγω σημερα το βραδυ εχω την αυχενικη διαφανεια κ εχω τρελη αγωνιαααααααααα....!να δω το μωρουλι που εχω να το δω 3 εβδομαδες....εμενα μου φανηκε τις μερες που ημουν σπιτι ολη μερα ξαπλα κ χαλαρωνα οτι το ενιωσα....αλλα λεω ιδεα μου θα ειναι...ειναι παρα πολυ νωρις λενε ολοι...αλλα ετσι δεν κανει ουτε το εντερακι μου κ ουτε πεινουσα...δεν ξερωωωωωωωω...!!ας ειναι ολα καλα μονο σημερα..αυτο με νοιαζει....!:D:D:D

τι λεει η Πολη??καποια στιγμη θελω κ εγω να την επισκεφτω........!


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς....!!!!εγω σημερα το βραδυ εχω την αυχενικη διαφανεια κ εχω τρελη αγωνιαααααααααα....!να δω το μωρουλι που εχω να το δω 3 εβδομαδες....εμενα μου φανηκε τις μερες που ημουν σπιτι ολη μερα ξαπλα κ χαλαρωνα οτι το ενιωσα....αλλα λεω ιδεα μου θα ειναι...ειναι παρα πολυ νωρις λενε ολοι...αλλα ετσι δεν κανει ουτε το εντερακι μου κ ουτε πεινουσα...δεν ξερωωωωωωωω...!!ας ειναι ολα καλα μονο σημερα..αυτο με νοιαζει....!:D:D:D

τι λεει η Πολη??καποια στιγμη θελω κ εγω να την επισκεφτω........!

Την Πόλη εγώ τη βρίσκω μαγευτική...θα σου έλεγα καποια στιγμή να πας οπωσδήποτε!!!!

Περιμένουμε νέα από την αυχενική,εεεεεε;;; Να μπεις να μας πεις!


UslQp3.png

UOZVp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Κ ΑΓΟΡΙ.....!!!

ειχα γραψει ενα κατεβατο κ σβηστηκε....ουφφ.....!!!δεν πειραζει!!!

αργησαμε αλλα το ειδαμε το μωρουλι μας.....ειχε πολυ κοσμο στο ιατρειο κ πολλα μωρακια δεν ηταν στην σωστη θεση κ περιμεναμε μεχρι τις 10.15 για να μας παρει εμας μεσα...αυτο ηταν απο εκει κ περα χαζεψαμε.....!!μας εξηγουσε ο γιατρος τι βλεπουμε συνεχεια κ ελεγε στην βοηθο του για τις μετρησεις συνεχεια τελεια κ φυσιολογικα...πηρε κ ο γιατρος μου εκεινη την ωρα κ του ελεγε οτι με εξεταζει εκεινη την ωρα κ οτι ολα ειναι τελεια..μας εξηγουσε τα παντα κ εμεις με τα ματια καρφωμενα στην οθονη κ ενα χαμογελο τον ακουγαμε με ολη μας την προσοχη....κρατησε περιπου 25 λεπτα κ μετα μιλησαμε λιγο ακομα να μας ξαναπει οτι ολα ειναι φυσιολογικα κ με βαση κ του τεστ papp-a θα βγει το αποτελεσμα αν κ λεει ολα θα ειναι καλα....μαλλον επειδη με εβλεπε αγχωμενη ολη την ωρα κ μου ελεγε να χαλαρωσω...χε χε χε...!!φυγαμε με χαμογελο Κ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ με χαμογελο...!!

για φυλο δεν ρωτησα καν....δεν με απασχολουσε εκεινη την ωρα κατι τετοιο...ισως σε 2 εβδομαδες που θα παω στον γιατρο μου πριν φυγω διακοπες να μου πει εκεινος τιποτα...αλλιως μετα τις διακοπεςςςςς...!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ειναι στα σχεδια μου καποια στιγμη να την επισκεφτω......εχω επισκεφτει τοσα κ τοσα μερη κ δεν εχω καταφερει να παω εκει.....!!!:oops::oops::oops:


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Κ ΑΓΟΡΙ.....!!!

ειχα γραψει ενα κατεβατο κ σβηστηκε....ουφφ.....!!!δεν πειραζει!!!

αργησαμε αλλα το ειδαμε το μωρουλι μας.....ειχε πολυ κοσμο στο ιατρειο κ πολλα μωρακια δεν ηταν στην σωστη θεση κ περιμεναμε μεχρι τις 10.15 για να μας παρει εμας μεσα...αυτο ηταν απο εκει κ περα χαζεψαμε.....!!μας εξηγουσε ο γιατρος τι βλεπουμε συνεχεια κ ελεγε στην βοηθο του για τις μετρησεις συνεχεια τελεια κ φυσιολογικα...πηρε κ ο γιατρος μου εκεινη την ωρα κ του ελεγε οτι με εξεταζει εκεινη την ωρα κ οτι ολα ειναι τελεια..μας εξηγουσε τα παντα κ εμεις με τα ματια καρφωμενα στην οθονη κ ενα χαμογελο τον ακουγαμε με ολη μας την προσοχη....κρατησε περιπου 25 λεπτα κ μετα μιλησαμε λιγο ακομα να μας ξαναπει οτι ολα ειναι φυσιολογικα κ με βαση κ του τεστ papp-a θα βγει το αποτελεσμα αν κ λεει ολα θα ειναι καλα....μαλλον επειδη με εβλεπε αγχωμενη ολη την ωρα κ μου ελεγε να χαλαρωσω...χε χε χε...!!φυγαμε με χαμογελο Κ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ με χαμογελο...!!

για φυλο δεν ρωτησα καν....δεν με απασχολουσε εκεινη την ωρα κατι τετοιο...ισως σε 2 εβδομαδες που θα παω στον γιατρο μου πριν φυγω διακοπες να μου πει εκεινος τιποτα...αλλιως μετα τις διακοπεςςςςς...!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ειναι στα σχεδια μου καποια στιγμη να την επισκεφτω......εχω επισκεφτει τοσα κ τοσα μερη κ δεν εχω καταφερει να παω εκει.....!!!:oops::oops::oops:

Μπράβο μπράβο μπράβο κουκλίτσα!!!! :P:p:p

Eμεις στην πρώτη εγκυμοσύνη κάναμε 3 ώρες αυχενική, γιατί η μπουμπου μου δεν ηταν σε κατάλληλη θέση...ασε...μου δώσανε γλυκο,μου δωσανε αλμυρο,μου ειπαν να πιω νερό μέχρι να θέλω τουαλέτα αλλά να μην πάω, με βάλανε να περπατήσω...μονο τούμπες δεν έκανα! Δεν ήθελε το παιδί μου φωτογράφιση ρε παιδί μου,τί να κάνουμε!!!:D:D

Να δουμε αυτό τί θα κάνει...


UslQp3.png

UOZVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...