Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 41 minutes ago, Blue Velvet said:

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

      Εμείς είχαμε θέμα με την μορφολογία  σπέρματος ήταν 2% … και στις τρεις εξετάσεις σπέρματος … αυτά πρόπερσι κ πέρυσι … πριν τιν εξωσωματική δεν έκαναν εξέταση σπέρματος στάθηκαν στις προηγούμενες … κ όταν κάναμε εξωσωματική άφησαν να γίνει φυσικά η γονιμοποίηση καθώς μας είπαν το σπερμα  κρίθηκε άριστο … τώρα τι να πω και εγώ σκεφτήκαμε μήπως λόγω κοβιντ κλπ το ανοσοποιητικό του άντρα μου ήταν πεσμένο καθώς ήταν κ πολύ συχνά κρυωμένος … από την άλλη γιατί όχι μπορεί αυτά τα χάπια όντως να βοήθησαν … τώρα όσον αγορά τιν ποιότητα ωαρίων δ ξέρω ακόμα σίγουρα πήγε σχετικά καλα γιατί πήραμε 5 βλαστοκυστες 5 ημερών με τις τρεις να χαρακτηρίζονται άριστες … 

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts

οχι εχω 2 ζαρτιερες και η πιτζαμουλες ειναι ομορφουλες με κουμπακια μπροστα για τον θηλασμο :tongue::tongue:

αυτα ειναι!!! σεξυ μαμααααααααααααααααααααααα :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:lol::lol::lol::lol:ναι ειδες??????

εγω δεν ειδα τπτ ακομα...οταν θα ερθω με τιε αλλες να σου κανουμε την ενεση...φορεσε τες να τις δω :tongue::tongue::tongue: χαχαχαχαχαχαα


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχα κλειστε εισητηρια για την παραπανω βδομαδα να ερθετε να δειτε τον αποτετοιο μου αφου φαγωθηκες
ωπ! ποια μέρα; θα ερθω και εγω είπαμε

χαχαχααχχααχα...μονο εγω φαγωθηκα???....κ το Ριτακι εχει δηλωσει συμεμτοχη και η μουμου :tongue::tongue::tongue:

καλημεραααα Ριτακιιιι μαςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς :D:D:D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

την αλλη δευτερα κοριτσια...... δεν κανονιζω με την γυναικα θα ερθετε εσεις μην τσακωθειτε πποια θα μου την βαλει....
Εγώ εγώ! θα στη βάλω... που έχω μια εμπειρία από τις ηπαρίνες :lol:

χαχαχαχαχαχαχαχα.....

αααα....ολα κ ολα...τοσο ταξισδι θα κανουμε....ολες απο μια φορα θα σου κανουμε να ειμαστε δικαιοι ετσι????....γιατι να στην κανει μονο το Ριτακι????:tongue::tongue::tongue::tongue: χαχαχαχαχαχαχαχχχαχαχαχαχαχαχαχα


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ενα εισιτηριο και για μενα παρακαλω χαχαχα. Μπαπακι ειμαι γνωστης της καταστασης για το υψος της μουμουκας λεω χαχαχαχαχα. Μινακι καταλαβαινω κοπελα μου για τις τιμες. Μη νομιζεις και η λαρισα σαν πολη ειναι απο τις ακριβοτερες. Ριτακι καλημεραα το καφε σιγουρα θα ξανανεβει μην αγνωνεστε αφου ηρθα και εγω ζητω που καηκαμε χαχαχαχαχαχαχα


NM1Mp2.pngcNIHp2.png

481640egvd6cm8o5.gif

Link to comment
Share on other sites

Ενα εισιτηριο και για μενα παρακαλω χαχαχα. Μπαπακι ειμαι γνωστης της καταστασης για το υψος της μουμουκας λεω χαχαχαχαχα. Μινακι καταλαβαινω κοπελα μου για τις τιμες. Μη νομιζεις και η λαρισα σαν πολη ειναι απο τις ακριβοτερες. Ριτακι καλημεραα το καφε σιγουρα θα ξανανεβει μην αγνωνεστε αφου ηρθα και εγω ζητω που καηκαμε χαχαχαχαχαχαχα

αυτα ειναι!!! οριστε που λυσσαξες Μινακι οτι φαγωθηκα να δω τον απαυτο σου μονο εγω χαχαχαχαχαχαχχα :tongue::tongue::tongue:

ααα...ξερεις για τη μουμου εεε???....περαστικα μας λοιπον αι κονται :tongue::tongue::tongue:

κοριτσαρες παω να δουλεψω κ λιγο κ επανερχομαιιιιιιιιι

φιλια στα μουτρα σας σταυρωτα...ματςςς μουτςςςς :D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχα.....

αααα....ολα κ ολα...τοσο ταξισδι θα κανουμε....ολες απο μια φορα θα σου κανουμε να ειμαστε δικαιοι ετσι????....γιατι να στην κανει μονο το Ριτακι????:tongue::tongue::tongue::tongue: χαχαχαχαχαχαχαχχχαχαχαχαχαχαχαχα

εντάξει Μαράκι θα μοιραστουμε το φαρμακο και θα της βάλουμε από λίγο όλες:lol: θέλει και το βυσινάκι... τη Μουμού θα τη βάλουμε να τρύψει για να μην κανει μελανιά

Μινάκι μην τρομάζεις... δεν νομίζω να μας αφήσουν να μούμε στο αεροπλάνο και αν μπούμε θα μας πεταξουν στα μισα στη θαλασσα, δεν νομιζω να μας αντέξουν:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Έτσι έτσι, χαίρομαι να βλέπω ζωντανό το καφέ μας!!!

Μουμάκι και Μαράκι ευχαρίστως να μας έρθετε καλέ!!!!!!!!!!!!Ένεση δεν έχω να μου κάνετε αλλά έχω ένα τερατάκι πρώτης τάξης, θα σας την δώσω να την βολτάρετε στα Λονδίνα και θα πάω να κάνω τη ζωή μου (δηλ. να διαβάσω χαχαχαχαχαχαχαχα). Α Μαράκι αν δεν ευχήθηκες στην Άνγκελα για την γιορτή της μην τολμήσεις να πατήσεις το πόδι σου Γερμανία, δεν σε παίρνει λέμε!!!!

Καλέ τί είναι αυτά που λέει η ψηλή για χιόνια? Θα σας χιονίσει εκεί? Ααααααα τζάκι μοκέτες και τα συναφή δηλαδή Μουμάκι? Μήπως θα βγάλεις και το έλκηθρο πάλι?????? (Το θυμάσαι το έλκηθρο ε???)

Εμάκι η σκέψη μου μαζί σας!!!!Όλα να άνε κατευχήν κοπέλα μου!!!!!

Ριτάκι καλημέρα κούκλα!!!!!!

Μινάκι 100 ευρωλουκάκια OMG!!!!!!Χαλάλι μωρέ, αν είναι να σε δει κουκλάρα το μπεμπέ, αξίζει!

Τελικά κυβέρνηση έχουμε ή ακόμα περιμένουμε? (ρητορική ερώτηση ίσως)


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...