Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ,ΠΕΡΙΤΤΟ ν ασου πω οτι διαβασα σαρμαδακιααααααααααααα!αχαχχαχα


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ,ΠΕΡΙΤΤΟ ν ασου πω οτι διαβασα σαρμαδακιααααααααααααα!αχαχχαχα

Χαχαχα τρελη δικαιολογισε κοπελα μου μαλλον ο μπεμπης θελει σαρμαδακια


NM1Mp2.pngcNIHp2.png

481640egvd6cm8o5.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπεραααα και Χελοου (να ετοιμαζομαι για τα λονδινα γιατι ταξιδια ακουω... χαχα να παω να φαω την συνταξη!!!!)

Εμακι μου καλη επιτυχια, με την βοηθεια του θεου να πανε ολα καλα. Να μας ενημερωνεις.

Τι κανετε γυναικες μου??

Καλα με πεθανατε με τις ατακες σας σήμερα, μπραβο ρε κοριτσια που θυμησατε τα παλια αλλα να σας πω δεν μπορειτε να ειστε μεσα και λιγο πιο αργα να προλαβαινω και εγω??

ααα και στην Ροδο θα ερθω και εγω αν και καμια απο εσας τις γαιδουριτσες δεν με θυμηθηκε σνιφ :tongue::tongue: Μινακι εγω θα παιρνω ματι μονο γιατι με τα σαδομαζοχιστικα ..ενεσεις και λοιπα... δεν!! χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Παντως ολες οι ψηλες εδω μαζευτηκαμε τι οτι αν γινοταν διαγωνισμος μεταξυ των καφε θα βγαιναμε το καφε του στουμπου??!! δηλαδη οσο υψος μας λειπει τοσο τρελλα κουβαλαμε εε?? καλο!!!

Φιλια πολλα σε ολες ελπιζω αυριο να μπορεσω να μπω το πρωι και να σας προλαβω λιγο.


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ολοι μια χαρα, τα αγορια μου κοιμουνται οποτε και εγω βολταρω στο ιντερνετ. Του δωσατε και καταλαβε σημερα με τις υπολοιπες εεε??!!

καλα πολυ γελιο λεμε το χαρηκα παρα πολυ γιατι εβλεπα τι ομορφα περνουσατε και ηθελα μπω και εγω ευχομαι να το συνεχισουμε ετσι!!!!:-D:grin::-D


NM1Mp2.pngcNIHp2.png

481640egvd6cm8o5.gif

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι, οπως ξέρεις μας πετυχες λιγο δυσκολα αλλα που θα παει θα αναβιωσει το καφε.. αντεχει νομιζω αν φανταστεις οτι υπηρχαν μερες που δεν εμπαινε καμια μας και ομως δεν το αφησαμε συνεχιζουμε. Βεβαια μονο συμπτωματα εγκυμοσυνης δεν το λες πια αλλά καλυτερα να μην αγχωνεστε εσεις που προσπαθειτε.


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μακαρι, οπως ξέρεις μας πετυχες λιγο δυσκολα αλλα που θα παει θα αναβιωσει το καφε.. αντεχει νομιζω αν φανταστεις οτι υπηρχαν μερες που δεν εμπαινε καμια μας και ομως δεν το αφησαμε συνεχιζουμε. Βεβαια μονο συμπτωματα εγκυμοσυνης δεν το λες πια αλλά καλυτερα να μην αγχωνεστε εσεις που προσπαθειτε.

ξερω οτι σας πετυχα στα δυσκολα εχω διαβασει τα παντα απο την αρχη εδω τουλαχιστον γιατι στο παρεντς τα κλεινουν τα θεματα. δυστυχως και οι κθημερινοτητα και οι τωρινες συνθηκες στη χωρα μας ειναι πολυ δυσκολες αλλα και το οτι συμβαινει στη ζωη μας πολλες φορες δε μας αφηνουν να ειμαστε χαλαροι


NM1Mp2.pngcNIHp2.png

481640egvd6cm8o5.gif

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι αλλα δεν το βαζουμε κάτω!! Εσυ με τι ασχολεισαι? Εγω από τον Μαιο εκανα στροφη καριερας χαχαχαχα οικιακα

συνταξιουχααααα χαχαχα εγω δουλευω σε φουρνο πωλητρια. εννοειτε οτι δεν το βαζουμε κατω !!!!!


NM1Mp2.pngcNIHp2.png

481640egvd6cm8o5.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι συνταξιουχα το ονειρο εγινε πραγματικοτητα χαχαχαχαχα πωλητρια ζορικο επαγγελμα θελει υπομονη πολυ!! Οι ετοιμασιες πως πανε για τον γάμο?? Πωπω τρελαινομαι για γαμους αν δεν με ειχαν κερδισει τα οικιακα :tongue: :tongue: θα ήθελα να κανω κατι σχετικο με γαμους ολοι οι πελατες (εκτος απο τις πεθερες χιχιχιχι) ανθρωποι χαρουμενοι και γεματοι ελπιδα για την νεα ζωη


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...