Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts

μιλησα και με την αδελφή μου .. ειδαν την μικρούλα, ήταν πολύ καλά, κοιμόταν και ειχε πολύ ηρεμο προσωπάκι..δεν θα μπορεσουν να την δουν σήμερα ξανά απο αυριο που θα εχει περάσει και το δυσκολο 24ωρο.. αυτά προς το παρον

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα μπηκα να σας ενημερωσω οτι πριν απο 1 ωρα περιπου ολοκληρωθηκε το χειρουργειο την ανιψιας μου! ολα πηγαν καλά δοξα τω Θεω η μικρή ειναι για παρακολουθηση στην εντατική σε λιγο θα μπορεσουν να την δουν οι γονεις της! ο γιατρος πολύ ευχαριστημένος!! αυτά προς το παρον..

Μπράβο Εμάκι! καλή ανάρρωση στη μπουμπού! έυχομαι να γυρίσει γρήγορα στο σπιτάκι της γερή και δυνατή :-)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

τελεια νεα Εμακι. Περαστικα της, να γυρισουν γρηγορα στο σπιτι και να ειναι η τελευταια τους περιπετεια.

Φιλια πολλα σε ολα τα κοριτσια και Καλο Σαβ/κο


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπαααααααααααααα Μινάκι πού τέτοια τύχη? Από τις 6:30 έχουμε εγερτήριο κάθε μέρα. Κάποιο μωρό στο σπίτι βιάζεται να ξυπνήσει για να πάει να παίξει (ονόματα δεν λέμε...χαχαχαχαχα). Μα στον ύπνο της τα βλέπει τα παιχνίδια της? Ούτε να χουζουρέψει θέλει ούτε τίποτα, κατευθείαν στο παιχνιδοχαλί :D:D:D.

Εσένα σε κλωτσάει το σπόρι (καλά δεν το λες και σπόρι πια, ολόκληρο ανθρωπάκι θα έχει γίνει) και ξυπνάς?

Bonjour βυσσινάκι, όπως θα έχεις παρατηρήσει τα σκ πιάνουμε αράχνες εδώ πέρα...;)


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

επιτέλους εχω ιντερνετ. Ολη την ημερα είμασταν χωρις τηλ και ιντερνετ.

Εμακι τι εγινε η μικρή? Πως πέρασε το πρώτο 24ωρο?

Ριτακιιιι ολα καλά? Τελικά τι άλλαξες το σπιτι ή το μαλλί?

Τζουλακιιιι πολυ χαιρομαι που εμφανίζεσαι συχνα, φιλια στην μπεμπουλα.

Μινακι μου τι κάνεις? οι κορες μεσα έξω καλά??

Βυσσινακιιιι καλη ξεκουραση αυριο.

Βρε κοριτσια η Μαρια εφη εχει εξαφανιστει.. Μαρακι μπες να μας πεις τα νεα σου φιλια πολλα.

Μαπακι, Μουμακι, Κισακι και ολες οι υπολοιπες εξαφανισμενες φιλια πολλα.


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κουκλες,χαθηκα λιγο επεσε ελεγχος απο ευρωπαικι κλιμακια στη δουλει ακαι ειμαστε εν αναμονη και εν αναβρασμο...τελος παντων,ελπιζω να ειστε καλα,εμεις εχουμε παιδιατρο 6 και η μικρη ουτε να τον βλεπει δ εθελει,κουξκλες παω να απλωσω ενα πλυντηριο και την κανω,δνεκοιμαμαι γαμω τα γιουτοπαρ μου καθε 4 ωρες τ απαιρνω,ξυπναω στις 02,00,στις 6,00 ενδιαμεσα θ απατησεικαιμια τσιριδα και η μικρη,,,ε 7 σηκωνομαι για δουλεια,καταλαβαινετε...μινακι μπραβο στο κοριτσακι ναμας ενημερωνεις και γρηγορα περαστικα,σιδερενιο να ειναι!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε?

Τζουλακι μου εμενα κλωτσαει μερα νυχτα και δεν με αφηνει να κοιμηθω αλλα που θα παει δεν θα βγει θα τα πληρωσει ολα χαχαχχαχχαχα

Κισακι προσεχτικα μην κουραζεσαι και εχουμε τιποτα αλλες ιστοριες....

Εμακι περιμενουμε νεα απο την κουκλα σας


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...