Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      ειχα ΑΜΗ 3+κάτι στα 28-29 μου! αν μετρήσω τώρα θα είναι πιο κάτω από σένα! έλα να συνέλθεις μην πέφτεις τσάμπα! δεν είναι σκέτη η ΑΜΗ που καθορίζει, είναι και οι υπόλοιπες ορμόνες μαζί! 

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

KALHMERA KOYKLES βαρεθηκα να σηκωνω τηλεφωνα μου τη δινει το τηλεφωνο λεμεεεε!βυσσινακι μια χαρα ειμαστε ολα τα παιδια ...να σαι καλα κουκλα!εμακι με το καλο ολα καλα να πανε κουκλα !ριτακι χαρηκα που μπηκες,κουκλος ο σκυλακος,σας ειπα οτι εχω 4 κουταβια ?σεττερ λαβαρακ...θ ακρατησουμε το ενα...εδω στη δουλεια τα εχω...γεννησε η σκυλα ,ειναι 1 μηνος γλυκες!ο μικρος εχει ζωηρεψει και κλωτσαει...ολο το πουλι μας δειχνει στον υπερηχο...ελπιζω νμη βγαλει κανενα κουσουρι!η μικρη μεσα στις γλυκες ερχεται για αγκαλιτσα,τρεχει κατεβαζει ολα τα συρταρια και τα ντουλαπια κατω,μια χαρα ειμαστε!απο υγεια τουλαχιστον....1


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

100 ευρω πωπω ρε συ πολλα ειναι!!:-S

Αστα μουμου εχω παρει αρκετα κιλα και ειμαι και πανυψηλη ρε παιδι μου 1.53 με τα χερια στην αναταση χαχαχα

αστα..κι εγω ενα προβλημα το εχω!!! χα χα χα χα χα

καλα μη λες στη μουμου για υψος....και προπαντως ΜΗ την ρωτησεις ποσο υψος εχει!!! ...για το καλο σου το λεω :tongue::tongue::tongue:

μαζεψουουουουου!!!!

καλημέρα !

σαν να μαζευτήκαμε ε;

Ριτακιιιιι!!!!

Ενα εισιτηριο και για μενα παρακαλω χαχαχα. Μπαπακι ειμαι γνωστης της καταστασης για το υψος της μουμουκας λεω χαχαχαχαχα.ΕΕΕΤΣΙ! ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΟΥ ΝΑ ΧΕΤΕ...ΜΗΝ ΞΕΔΙΠΛΩΘΩ.... Μινακι καταλαβαινω κοπελα μου για τις τιμες. Μη νομιζεις και η λαρισα σαν πολη ειναι απο τις ακριβοτερες. Ριτακι καλημεραα το καφε σιγουρα θα ξανανεβει μην αγνωνεστε αφου ηρθα και εγω ζητω που καηκαμε χαχαχαχαχαχαχα
Καλημέρα κορίτσια!!!!

Έτσι έτσι, χαίρομαι να βλέπω ζωντανό το καφέ μας!!!

Μουμάκι και Μαράκι ευχαρίστως να μας έρθετε καλέ!!!!!!!!!!!!Ένεση δεν έχω να μου κάνετε αλλά έχω ένα τερατάκι πρώτης τάξης, θα σας την δώσω να την βολτάρετε στα Λονδίνα και θα πάω να κάνω τη ζωή μουΔωστην εσυ και να εισαι ησυχη...χι χιχ..μαρακι παμε? (δηλ. να διαβάσω χαχαχαχαχαχαχαχα). Α Μαράκι αν δεν ευχήθηκες στην Άνγκελα για την γιορτή της μην τολμήσεις να πατήσεις το πόδι σου Γερμανία, δεν σε παίρνει λέμε!!!!

Καλέ τί είναι αυτά που λέει η ψηλή για χιόνια? Θα σας χιονίσει εκεί? ετσι λενε....Ααααααα τζάκι μοκέτες και τα συναφή δηλαδή Μουμάκι? Μήπως θα βγάλεις και το έλκηθρο πάλι?????? (Το θυμάσαι το έλκηθρο ε???) χα χα χα χα χα χα χα χα χα!! που τα θυμηθηκες βρε θηριο! εχω μαραθωνιο αυτο το σκ... σουξμαραθωνιο!

Εμάκι η σκέψη μου μαζί σας!!!!Όλα να άνε κατευχήν κοπέλα μου!!!!!

Ριτάκι καλημέρα κούκλα!!!!!!

Μινάκι 100 ευρωλουκάκια OMG!!!!!!Χαλάλι μωρέ, αν είναι να σε δει κουκλάρα το μπεμπέ, αξίζει!

Τελικά κυβέρνηση έχουμε ή ακόμα περιμένουμε? (ρητορική ερώτηση ίσως)

εχουμε καλε.... σιγα μην δεν εχουμε!!!

8-)8-)8-)8-):cool:

πολυ μαρεσε που ειμαστε εδω....

Link to comment
Share on other sites

Μουμουκακι μου καλο μουτς μουτς (γλυψιμοόοο) χαχαχαχαχα ξεδηπλωσου κοριτσαρα μου ετσι ειναι τα κορμια τα θανατηφορα πρεπει να τα δειχνουμε χαχαχαχα


NM1Mp2.pngcNIHp2.png

481640egvd6cm8o5.gif

Link to comment
Share on other sites

Μουμουκακι μου καλο μουτς μουτς (γλυψιμοόοο) χαχαχαχαχα ξεδηπλωσου κοριτσαρα μου ετσι ειναι τα κορμια τα θανατηφορα πρεπει να τα δειχνουμε χαχαχαχα

το νου σου!

σε παρακολουθω.....

δεν πιανουν αυτα σε μενα.....

εισαι υπο επιτηρηση.....

:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το νου σου!

σε παρακολουθω.....

δεν πιανουν αυτα σε μενα.....

εισαι υπο επιτηρηση.....

:lol::lol::lol::lol::lol:

xaxaxaaxa....σιγα μουμου το ΔΝΤ εισαι???=ΔΝΤ--->ΔεΝ ειμαι Ταπα :tongue::tongue::tongue:

χαχαχαχαααααααααααααααααααααααααα


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

αχαχχαχαχα!κι εγω κουκλες 3 μερες γουρουνιασα ετρωγα ΜΟΝΟ γλυκα!με λαιμαργια μεχρι ξερατου!απο σηεμρα θ απροσεξω ειπα....


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα επητηρησεμε την ιδια τρελα εχω και εγω επιτηρησεμε δεν θα σου βγει σε κακο επητηρησεμε πες μου τι ειναι αυτο που ζητας επητηρησεμε και καντα ολα λυμπα μη μασας.


NM1Mp2.pngcNIHp2.png

481640egvd6cm8o5.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαχαχαχα επητηρησεμε την ιδια τρελα εχω και εγω επιτηρησεμε δεν θα σου βγει σε κακο επητηρησεμε πες μου τι ειναι αυτο που ζητας επητηρησεμε και καντα ολα λυμπα μη μασας.

εεεεεεππππππππππ....μη κανετε ζημιες στο καφε περικαλωωωωωωω:tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

xaxaxaaxa....σιγα μουμου το ΔΝΤ εισαι???=ΔΝΤ--->ΔεΝ ειμαι Ταπα :tongue::tongue::tongue:

χαχαχαχαααααααααααααααααααααααααα

χα χα χα χα χα χα χα..... χα χα χα χα χα χαχα

αχαχχαχαχα!κι εγω κουκλες 3 μερες γουρουνιασα ετρωγα ΜΟΝΟ γλυκα!με λαιμαργια μεχρι ξερατου!απο σηεμρα θ απροσεξω ειπα....

μαζεψου κισακοοοοο!!! μαζεψουουου!!!

α κι εγω 1,59 περικαλω ....!

εισαι κι εσυ θηριο!! χα χα χα χα χα χα

Χαχαχαχα επητηρησεμε την ιδια τρελα εχω και εγω επιτηρησεμε δεν θα σου βγει σε κακο επητηρησεμε πες μου τι ειναι αυτο που ζητας επητηρησεμε και καντα ολα λυμπα μη μασας.

προσεξε τι ζητας!!!!

εεεεεεππππππππππ....μη κανετε ζημιες στο καφε περικαλωωωωωωω:tongue::tongue::tongue:

σωστα!!! δεν εχουμε λεφτα για ανακαινισεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...