Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

      Ακριβώς έτσι κ σε μένα!!

       

      4 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

      Σχετικά με το σαλοσπιρ εμένα Μ είπαν ότι βοηθάει στην εμφύτευση αλλά και στην πρόληψη για προεκλαμψία.

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts

allo αρετή και εγω τυχαία τις βρήκα δεν ειδοποίησαν οι φιάνες...

αν φτιάξουμε νέο τόπικ να το φτιάξουμε σε καμία ενότητα τύπου ψγαγωγικό να μπορούμε να γράφουμε τις χαζαμάρες άνετα ...χοχοχοχο

ναι καλε καλα λες....

κοριτσια του τοπικ συγνωμηηηηηηηηη κ απο μενα περαςστικες ειμαστε οι αστεγες,.....χαχαχα


B0INp3.png xQrrp3.png B F P
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μισο επιστρεφω στριβω κανα τσιγαροοοοο

ορίστε τέτοια γράφαμε και στο άλλο και μας έκλεισαν ...είπε και ο γλυκός μας admin αυτές είναι σοβαρή απειλή για την κοινωνία !!!


TtZkp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε γαμωτο και μπηκα με μια χαρα να σας πω οτι πηραμε πλυντηριο που δεν ειχαμε!! χαχαχα.. Και βλεπω τελευταιο μυνημα στις 12 το μεσημερι λεω δεν ειναι δυνατον να ειναι το δικο μας θεμα αυτο.. ΑΝτε φτιαχνω καινουργιο κι αν το φτιαξουν το διαγραφω.. Πως να το ονομασω? Εχετε προτιμηση;; Πειτε γρηγορα αλλιως θα το βαφτισω Πελοπιδα!

το κοινο μας ονειρο......


B0INp3.png xQrrp3.png B F P
Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε γαμωτο και μπηκα με μια χαρα να σας πω οτι πηραμε πλυντηριο που δεν ειχαμε!! χαχαχα.. Και βλεπω τελευταιο μυνημα στις 12 το μεσημερι λεω δεν ειναι δυνατον να ειναι το δικο μας θεμα αυτο.. ΑΝτε φτιαχνω καινουργιο κι αν το φτιαξουν το διαγραφω.. Πως να το ονομασω? Εχετε προτιμηση;; Πειτε γρηγορα αλλιως θα το βαφτισω Πελοπιδα!

καλοριζικο!!!!!


2998022p535yimr54.gif
Link to comment
Share on other sites

μισο επιστρεφω στριβω κανα τσιγαροοοοο

Στριψε και για μενα...:tongue:

Ελα ρε κατερινακι...

Εγω γελαω μονη μου γιατι σκεφτομαι οτι θα μπουν αυριο οι κοπελες που γραφουν εδω κ θα βρουν καμια 30αρια σελιδες... Παλι καλα που δεν μπηκαμε να συνεννοηθουμε στο "θελω 2ο παιδακι"!!! Χαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχα...Τρ-Ελλη! Λοιπον φτιαχνω καινουργιο θεμα παρομοιου τιτλου και ερχομαι να σας πω..Μεινετε εδω παρακαλω μη σας χασω..Αρετη ΕΔΩ λεμε ασε τις διδυμομανουλες κατα μερος..:tongue:


Nrv8p1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

όχι καλέ να βάλουμε τίτλο άσχετο για να μπορούμε να γράφουμε άσχετα !!

αλλά αν θέλετε να μείνουμε στα ίδια εγω ψηφίζω

ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ ???????

να γελάμε βρε αδερφέ ...


TtZkp3.png
Link to comment
Share on other sites

Στριψε και για μενα...:tongue:

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχα...Τρ-Ελλη! Λοιπον φτιαχνω καινουργιο θεμα παρομοιου τιτλου και ερχομαι να σας πω..Μεινετε εδω παρακαλω μη σας χασω..Αρετη ΕΔΩ λεμε ασε τις διδυμομανουλες κατα μερος..:tongue:

για τις εξωσω λες?


B0INp3.png xQrrp3.png B F P
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


όχι καλέ να βάλουμε τίτλο άσχετο για να μπορούμε να γράφουμε άσχετα !!

αλλά αν θέλετε να μείνουμε στα ίδια εγω ψηφίζω

ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ ???????

να γελάμε βρε αδερφέ ...

ναι ναι!!εγω ποτε θα γινω μανα πολυ μου αρεσει!!!


2998022p535yimr54.gif
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχα...Τρ-Ελλη! Λοιπον φτιαχνω καινουργιο θεμα παρομοιου τιτλου και ερχομαι να σας πω..Μεινετε εδω παρακαλω μη σας χασω..Αρετη ΕΔΩ λεμε ασε τις διδυμομανουλες κατα μερος..:tongue:

περίμενε καλέ να αποφασίσουμε τον τίτλο ...πείτε και άλλες τι θέτε ...


TtZkp3.png
Link to comment
Share on other sites

αλοοοοοοοοοοο τυχαια σας βρηκαααααα!!! καλε τι εγινε????? γιατι ετσι????

εμ μπρουνίτακι καταλάβαν οτι είσαι κάτω απο 18 και μας κλείσαν ..σου λέει αυτές μιλάνε με ανήλικα ...

και που σου μιλάω τώρα πολύ είναι ...


TtZkp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...