Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΩς ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ!ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ!!!!καισυντομ α το μωρακι σου,για το αβαταρ πας πιανακα ελεγχου,,customize settings επεξεργασια αβαταρ αν θυμαμαι καλα...

καλημερα σε ολες


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα! τι κάνετε; καλή χρονιά! δεν τα έχουμε πει.

Εμεις καλά, ήρεμα.

χαθηκα γιατι απο τη δουλειά δεν μπορω να μπω, ψαχνονται συνεχεια... περιμένουν στη γωνία, όπως παντού και δεν θελω να δινω δικαιώματα. Μου λείπετε....

Μινάκι, Κισσακι, μπήκατε στην τελική ευθεία... με εναν πόνο κορίτσια και στην ώρα τους.

οι υπόλοιπες; Μpapaki, moumaki, Ξανθούλα πως πας με τα μωρά σου;

Τονίνο τι κάνει ο Κωνσταντινούλης; Τζουλάκι; από τη Μαρίαέφη έχουμε κανένα νέο; από την Αγγελικούλα;

Φιλιά σε όλες, εύχομαι να είσαστε όλες καλά :)

* ειμαι σίγουρη πως κάποιες ξέχασα συγχωρέστε με:oops:

Επίσης θέλω να καλοσωρίσω και τα καινούργια κορίτσια και εύχομαι ότι ποθείτε να το αποκτήσετε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Ριτακιιιι μας ελειψες βρε ψυχη μου αλλά αφου είναι λόγω δουλειας σε συγχωρω, φιλια πολλααααααα

Μινακι με το καλό να υποδεχτεις την μπεμπούλα σου.

Κισακο πως είσαι??

Καλως ήρθατε τα καινούρια κορίτσια και σας ευχομαι πολυ πολυ γρήγορα να αποκτήσετε αυτό που επιθυμείτε.

Ξανθή, Εμι, Μουμου, Μαπακι, Μαρακι και ολα τα υπολοιπα κοριτσια παλια και καινουρια πολλα πολλα φιλια.


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα...ναι, μετα την περιοδο ειχα αναγουλες τις οποιες και δεν εχω πια. Εχω ομως πολυ συχνα πονους χαμηλα, οχι περιοδου! και η μεση μου..οσο περνανε οι μερες με ποναει πολυ! οχι, σε επαφη δεν ηρθα μετα την περιοδο..

Link to comment
Share on other sites

AAAAAA Ebaλε ςκαι το αβαταρ βλεπω!μπραβο ελενη!ριτακι μου να σαι ακαλ κουκλιτσα καταλαβαινω μη δινεις δικαιωματα δυσκολοι καιροι!!!τονινο ειχα συσπασεις παρασκευη...ανα 5λεπτο χτε ςκαι σημερα δεν εδσα σημασια ακομη...δμεκαταλαβα κατι αυριο εχω γιατρο θα ενημερωσω!ραναε πολυ δθσκολο για εγλυμοσυν ησε κοβω αφου αδιαθετησες...μηπως σ ετριγυριζεικαμια ιωσηηηηηη?καληνυχτ ακουκλιτσες μυ


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...ναι, μετα την περιοδο ειχα αναγουλες τις οποιες και δεν εχω πια. Εχω ομως πολυ συχνα πονους χαμηλα, οχι περιοδου! και η μεση μου..οσο περνανε οι μερες με ποναει πολυ! οχι, σε επαφη δεν ηρθα μετα την περιοδο..

Ranae , afou den eixes epafh meta thn periodo den nomizw na eisai egkuos. Twra teleytaia pantws sernetai mia iwsi me symptwmata anagoules kai zalades. An exeis kathysterhsh parola ayta pare kanena Clear Blue.


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημεραααα!! καλη βδομαδα!!!!

θα ξεκινησω με το Ριτακιιιιι!!! καλη χρονια Ριτακιιιι τι κανειιιις???

Κισακο κρατα γερα! Μινακιιιιι που εισαι !?!?!?!?

Καλως τα καινουρια τα κοριτσια μας!!!

Τονινοοοο καλημερα! εισαι καλα? τα αγορια σου τι κανουν?

Ξανθουλα? ολα καλα?

που ειστε κοριτσια? Αγγελικουλα? Μαιρουλα? Μαργκοτ? Ξανθοπουλου? Τζουλακι>? Μπουκιτσα?

ελατεεεεε....

τα καινουρια τα κοριτσια τι κανουν!?!?!?!?

εγω ΔΕΝ εχω νεα.... κανει κρυο...δουλεια δεν εχει ιδιαιτερα... καλα ειμαι... περιμενω το καλοκαιρι να παω διακοπες! χα χα χα χα....χ α χα χα...καλο ηταν αυτο!!!

φιλια

Link to comment
Share on other sites

καλημεεεεεεεεερααααααααα τι κανετε? εγω εδω στην αναμονη σημερα λεω να αρχισω μια γενικη στο σπιτι ε κι αμα αποφασισει η μπουμπου να ερθει πιο νωρις δεν μας χαλαει πρεπει να εχει φτασει τα 3 κιλα πλεον το απογευμα εχω γιατρο να δουμε πως παμε με εχει ταραξει στις κλωτσιες αφου λεω θα μου κανει μελανιες στο τελος χιχιχιχιχι

Εσεις πως πατε ολες καλα?


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μινάκι με το καλό να πάρεις αγκαλιά την μικρή σου...

Συμπεθέρα ζόρικος ο μάγκας ε;;;;Ε εντάξει ας κάτσει μέσα 2 εβδομάδες ακόμα και μετά ας σκάσει μύτη να τον καμαρώσουμε....

Μουμου καλά;;;

Εμείς μια χαρά το Σάββατο ξεκίνησε φρουτόκρεμα η μπουρμπουλήθρα μου και έχει τρελαθεί με τα φρούτα της ξερογλείφεται...Ήδη αντικατέστησε έναν θηλασμό με τα φρούτα και συνεχίζουμε ακάθεκτοι...Έγινε ανθρωπάκος και η Αγγελίνα μου πάει....

Φιλιά πολλά σε όλες σας!!!!

Υ.Γ. ριτάκι χαίρομαι που διάβασα νέα σου!!!


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...