Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΙ?????ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ?????? ΤΕΣΤΑΚΙ?????ΜΠΑ........ΑΜΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ..ΟΠΟΤΕ ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΚΑΙ ΑΣ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ!!!!!!!ΟΥΦΦΦΦΦΦ.....


2012.png

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΝΤΙΝΑ ΣΟΡΥ,ΕΚΑΝΕ ΔΙΑΚΟΠΗ ΚΑΙ ΞΑΝΑΜΠΗΚΑ ΠΡΙΝΑ ΠΟ ΛΙΓΟ,ΑΝ ΘΕΣ ΔΙΑΒΑΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ..ΤΑ ΕΙΠΑ ΣΤΟ ΒΥΣΣΙΝΑΚΙ ΠΡΙΝ

Τα διαβασα....λοιπον: Θελω καταρχην να σου πω οτι το αγχος σου, αν δεν εισαι τωρα εγκυος, θα σου καθυστερησει πολυ την συλληψη! Ενα θα σου πω, εγω απο το αγχος που ειχα οταν ειδα οτι μεχρι και 6 μηνες δεν πιαναμε μωρο, καθυστερησα την συλληψη 2 χρονια! Οταν εβαλα τελος στο αγχος ηρθε τον επομενο μηνα χωρις υπερβολες! Βεβαια στο διαστημα των 2 χρονων ειχαμε και ενα μικρο θεμα με το σπερμα του αντρα μου αλλα λυθηκε πολυ γρηγορα και παλι δεν πιαναμε.

Οταν τελικα αποφασισα να τα παρατησω, εμεινα εγκυος και μια εβδομαδα πριν την ελευση της ακατανομαστης, ειδα ροζ υγρα και πονο περιοδου!Δεν ηρθε ποτε ομως απο εκεινη την στιγμη και μετα απο μια εβδομαδα εκανα τεστ και ηταν θετικο! Ολη την εβδομαδα ομως δεν ειχα το παραμικρο υγρο, το παραμικρο συμπτωμα και τον παραμικρο πονο! Κυκλο ειχα 28 ημερων στανταρ οποτε εκανα τεστ με 4 μερες καθυστερηση....εσυ εχεις καθυστερηση αρκετες μερες γιατι δεν καταλαβα....?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπ καλη χρονια και σε σενα κοριτσακι μου ευχομαι το νεο ετος να αποκτησεις οτι επιθυμεις!

Ευχαριστω βυσσινακι μου...και σενα να σου στειλει ο Θεος το πολυτιμοτερο δωρο του και οτι αλλο επιθυμεις!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας.. και καλη χρονια!ειμαι καινουρια εδω και χρειααζομαι τη βοηθεια σας. Τον προηγουμενο μηνα ειχα καθυστερηση της περιοδου μου. Μου ηρθε μετα απο 5 μερες και πιστευα πως ηταν λογω αχγους. Ομως εχω αρχησει και εχω αναγουλες σε διαφορες φασεις της ημερας, και δυο μερες τωρα εχω πονακια χαμηλα. Η επομενη περιοδος θα πρεπει να μου ερθει γυρω στις 20/01 με βαση τη καθυστερηση της προηγουμενης. Ανησυχω ομως μηπως ειμαι εγκυος. Μια φιλη μου λεει πως μπορει να ειμαι και να μου ειχε ερθει και η περιοδος εστω και καθυστερημενα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΕς ΑΝΑΓΟΠΥΛΕς?ειχες ελευθερες επαφες μετα την περιοδο σου?

καλημερακουκλιτσε ςπροδπαθουσα μερες ν αμπω απο το κινητο και με πετουσε εξω.στο συγκεκριμενο καφε μονο!ελπιζων αειστε ολες καλα,αλεξια καλωσορισες,εγω νομιζω κοντευω εχω ενοχλησεις απο κατω και ψιλοπονακια...


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κισσομπέμπη κάτσε λίγο ακόμα μέσα μη βιάζεσαι θα βγεις και εσύ...Κισσάκο όλα καλά να πάνε κοπέλα μου μη μασάς το ξέρεις το έργο τώρα να δεις τι γρήγορα περνάει ο καιρός με δύο...

Οι υπόλοιπες όλες καλά;Καλως ήρθατε κορίτσια....

Φιλιά πολλά!!!


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΞΑΝΘΟΥΛΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑΤΡΟ ΧΤΕς,Ο ΜΙΚΡΟς 2200 ΑΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ ΨΗΛΑ ΚΑΚΟΜΗ...Ο ΤΡΤΑΧΗΛΟς ΚΟΝΤΑΙΝΕΙ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ,ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑ 3 ΜΕΡΕς ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ...ΟΚ!ΞΑΝΑΡΧΙΣΑ ΧΑΠΙΑΙ ΓΙΟΥΤΟΠΑ Ρ Ν ΑΜ ΕΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΑΛΛΕΣ 10 ΜΕΡΕς ΝΑ ΜΠΩ 36Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΕΤ ΑΟΑΛ ΚΑΛΑ


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κουκλες μου τι κανετε? Κισακι κανονισε να γενναμε μαζι ε? χαχααχα εμενα χθες η μπουμπουκα ηταν 2800 και στις 23 εχουμε ραντεβου για την καισαρικη εκτος απροοπτου


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

μπραβο ρ εμινακι....τι να πω κουκλα οποτε θελησει αυτο ας βγει πλεον δε φοβομαστε,ειναι οκ!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...