Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

kslhmra koritsia,ο μικροε 2400 δε γενναω ακομη δε μου ειπε κατι συνεχιζω λιγο ακομη τα χαπια και τα λεμε την τριτη μου ειπε!αυταα!εσεις τι νεα???α τονινο γιορταζεις σημερα νομιζω?αν ναι χρονια πολλα!!!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

kslhmra koritsia,ο μικροε 2400 δε γενναω ακομη δε μου ειπε κατι συνεχιζω λιγο ακομη τα χαπια και τα λεμε την τριτη μου ειπε!αυταα!εσεις τι νεα???α τονινο γιορταζεις σημερα νομιζω?αν ναι χρονια πολλα!!!

καλημερα Κισακοοοοο!!!!

κανε κουραγιο..ετσι κι αλλος τον εφαγες τον γαιδαρο.... κοντευεις!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τόνια χρόνια πολλά να είσαι καλά συνταξιούχα και να μη χρειαστείς χάπια πίεσης όπως όλοι του συναφιού σου χαχαχαχα!!!

Κισσάκο έτσι μπράβο λίγο ακόμα ο μικρός μέσα....

Μινάκι την άλλη δευτέρα θα έχεις αγκαλιά την μικρή πως νιώθεις δευτερομανούλα;;;;

Μούμου καλά;;;;

Μαράκι μέσα από την καρδιά μου οι προσπάθειές σας να αποβούν καρπερές και να δικαιωθείς με ένα θαυματάκι και εσύ!!!!

φιλιά πολλά!


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου γεια σας! οπως θα μπορειτε να δειτε και απο παλαιοτερα ποστ προσπαθω και εγω για μωρακι εδω και 18 μηνες με πολυκυστικες και ανυπαρκτο κυκλο. Απο τον Αυγουστο ως τον Νοεμβρη καναμε 4 κυκλους με κλομιφαινη χωρις αποτελεσμα. Σταματησαμε για να ξεκουραστει λιγο ο οργανισμος οπως ειπε ο γιατρος. Τελευταια περιοδο ειχα 1/12/2011. Το στηθος μ εχει περιπου 3 εβδομαδες που ειναι φουσκωμενο αλλες μερες λιγοτερο αλλες περισσοτερο και την προηγουμενη εβδομαδα ειχα πολυ ενοχληση στις θηλες.Τις τελευταιες 3 μερες ομως παλι δεν ειναι εντονο και περιοδος πουθενα. Επισης εχει 3-4 εβδομαδες που εχω πολλα υγρα. Αλλες φορες διαφανα οπως στην ωορρηξια και αλλες ασπρα χωρις ομως αλλη ενοχληση (φαγουρα οσμη κτλ). Εκανα 1 τεστ πριν 10 μερες και ηταν αρνητικο. Φοβαμαι να παρω αλλο, εχω απογοητευτει τοσες φορες...Αν οντως δεν ειμαι εγκυος απο τι μπορει να ειναι ολα αυτα? σας εχει τυχει κατι παρομοιο?

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου γεια σας! οπως θα μπορειτε να δειτε και απο παλαιοτερα ποστ προσπαθω και εγω για μωρακι εδω και 18 μηνες με πολυκυστικες και ανυπαρκτο κυκλο. Απο τον Αυγουστο ως τον Νοεμβρη καναμε 4 κυκλους με κλομιφαινη χωρις αποτελεσμα. Σταματησαμε για να ξεκουραστει λιγο ο οργανισμος οπως ειπε ο γιατρος. Τελευταια περιοδο ειχα 1/12/2011. Το στηθος μ εχει περιπου 3 εβδομαδες που ειναι φουσκωμενο αλλες μερες λιγοτερο αλλες περισσοτερο και την προηγουμενη εβδομαδα ειχα πολυ ενοχληση στις θηλες.Τις τελευταιες 3 μερες ομως παλι δεν ειναι εντονο και περιοδος πουθενα. Επισης εχει 3-4 εβδομαδες που εχω πολλα υγρα. Αλλες φορες διαφανα οπως στην ωορρηξια και αλλες ασπρα χωρις ομως αλλη ενοχληση (φαγουρα οσμη κτλ). Εκανα 1 τεστ πριν 10 μερες και ηταν αρνητικο. Φοβαμαι να παρω αλλο, εχω απογοητευτει τοσες φορες...Αν οντως δεν ειμαι εγκυος απο τι μπορει να ειναι ολα αυτα? σας εχει τυχει κατι παρομοιο?

καλημερα Τζουλακι..... ... επειδη εχω περασει τετοιους κυκλους (για αλλους λογους ομως) ειχα και 50 ημερες κυκλο και θυμουνται τα κοριτσια τι εχουμε περασει εδω μεσα.... θα προτεινα μια χοριακη για να μαθεις αν οντως εισαι εγκυος...και αν δεν εισαι να ηρεμησεις και να σου ρθει περιοδος....

ευχομαι παρ'ολα αυτα να δεις μια μεγαλη χοριακη...και να εισαι ΠΟΛΥ εγκυος!

Φιλια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε πως ειστεε? Τονινοοοοοοοοο χρονια πολλα κουκλα μου να χαιρεσαι το ονοματακι σου και να εισαι παντα γερη και ευτιχισμενη με την οικογενεια σου!! Ριτακι κοπελα μου καλα εισαι? Ειναι πολυ δυσκολα οντως ταα πραγματα παντου και θελει πολυ προσοχη!! Οι αλλες τσουπρες τι κανετε???????


NM1Mp2.pngcNIHp2.png

481640egvd6cm8o5.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δε μπορω να μπω στο τοπικ μασ δε θελω να αδιαθετησω εσυ μπορεισ;

οχι τζιξι μου απο το μεσημερι προσπαθω και τιποτα εστειλα μηνυμα στους διαχειριστες αλλα ακομη καμια απαντηση φφφφ


NM1Mp2.pngcNIHp2.png

481640egvd6cm8o5.gif

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε παιδι μου κι εγω προσπαθω ολο το απογευμα τι θα κανουμε; γιατι αραγε; αν δεν τα καταφερουμε και το πρωι να ανοιξουμε ενα καινουριο και να μεταφερθουμε ολεσ εκει;μηπωσ υπαρχει οριο σελιδων κι εμεισ το περασαμε;αν μπεισ το πρωι και δε μπαινει ελα απο εδω να δουμε τι θα κανουμε οκ;


2gq8wseqzlf0p4g6.png

1628999blgz69myth.gif

471788kccd6pi1th.gif

I AM WAITING FOR YOU

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...