Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2013


mpiskotaki

Recommended Posts

Didi μου αναγούλες ναι...αλλά δε κάνω εμετούς για να πεις οτι ο,τι τρωω το βγαζω!! 12 κιλα καλα ακουγονται....σε μενα παιζει ρολο οτι εκανα πολυ αυστηρη διατροφη πριν μεινω εγκυος και τωρα ξεκινησα παλι να τρωω οποτε τα παιρνω ευκολοτερα. Στο πρωτο μου πήρα 17 κιλα να φανταστεις!!! Αλλά με το που βγηκα απο το μαιευτηριο ειχα 10 κιλα μειον γιατι το μωρο βγηκε 4κιλο!!!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • didi&k

    1558

  • κατια_82

    1457

  • ritsa3

    1342

  • markela35

    801

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Didi μου αναγούλες ναι...αλλά δε κάνω εμετούς για να πεις οτι ο,τι τρωω το βγαζω!! 12 κιλα καλα ακουγονται....σε μενα παιζει ρολο οτι εκανα πολυ αυστηρη διατροφη πριν μεινω εγκυος και τωρα ξεκινησα παλι να τρωω οποτε τα παιρνω ευκολοτερα. Στο πρωτο μου πήρα 17 κιλα να φανταστεις!!! Αλλά με το που βγηκα απο το μαιευτηριο ειχα 10 κιλα μειον γιατι το μωρο βγηκε 4κιλο!!!

πριν την εγκυμοσυνη οσο και να προσεχα δεν εχανα ευκολα, λεω παει γερασα και τα κιλα δεν χανονται το ιδιο , ευτυχως το μωρακι μου προσεχει τη μαμα του και παρολο που πλεον τρωει σαν το βοδι, δεν εχει βαλει κανενα κιλο, μαλλιστα τη βοηθησε τρωγοντας να χασει κι ενα κιλο:shock:

τωρα αρχιζω και βαζω λιγα λιγα γραμμαρια, αλλα ακομη δεν εφτασα τα κιλα προ εγκυμοσυνης


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Το άλλο θέμα το έκλεισαν στο forum από ότι είδα...

Τι κάνετε? Εγώ πήγα για αυχενική, είδαμε ξεκάθαρα ρινικό οστό και το υγρό στον αυχένα είναι 1,4. Μου είπαν ότι όλα είναι πολύ καλά, γίναμε 5,6 εκατοστά και όλη την ώρα χοροπηδούσαμε!

Τώρα περιμένω και τα συνδυαστικά αποτελέσματα από το PAPA αλλά από ότι κατάλαβα, δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας! Ουφ,τώρα μπορώ να πάω διακοπές χωρίς άγχος!


as1cOB80g410000MDAwOGQ0fDAwNzk1N2R8aSBtcGVtcGEgbWFzIGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Το άλλο θέμα το έκλεισαν στο forum από ότι είδα...

Τι κάνετε? Εγώ πήγα για αυχενική, είδαμε ξεκάθαρα ρινικό οστό και το υγρό στον αυχένα είναι 1,4. Μου είπαν ότι όλα είναι πολύ καλά, γίναμε 5,6 εκατοστά και όλη την ώρα χοροπηδούσαμε!

Τώρα περιμένω και τα συνδυαστικά αποτελέσματα από το PAPA αλλά από ότι κατάλαβα, δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας! Ουφ,τώρα μπορώ να πάω διακοπές χωρίς άγχος!

σε ειδα online και ηθελα να σου στειλω πμ που να μας βρεις

ευτυχως μας βρηκες!!

οι εξετασεις σου τελειες τα νουμερακια μπραβο !!! καλη συνεχεια να εχεις!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ένα τεστ για το ticker μου...

να βαλεις το bbcode που σου δινει το τικερ για υπογραφες σε φορουμ! πας στον πινακα ελεγχου ,στην επεξεργασια υπογραφης, εκει στο μεγαλο πλαισιο κανεις επικολληση τον κωδικο απο το τικερακι

καλη επιτυχια


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο kat32! Με το καλο και προσεκτικα και να περασετε ομορφα στις διακοπες σας τωρα!

Εγω μεχρι τωρα εχω παρει 7 κιλα... κλεινω τις 24 εβδ βεβαια, αλλα στις 12 εβδ ημουν στα 3... οποτε στο περιπου μπορει να ειναι και σωστο αυτο που εχεις ακουσει didi!


1lqJp2.png

EO6lp3.png

Link to comment
Share on other sites

να βαλεις το bbcode που σου δινει το τικερ για υπογραφες σε φορουμ! πας στον πινακα ελεγχου ,στην επεξεργασια υπογραφης, εκει στο μεγαλο πλαισιο κανεις επικολληση τον κωδικο απο το τικερακι

καλη επιτυχια

Το κάνω έτσι όπως λες αλλά όταν πάω να το αποθηκεύσω μου βγάζει "invalid file"! Δεν ξέρω τι κάνω λάθος...


as1cOB80g410000MDAwOGQ0fDAwNzk1N2R8aSBtcGVtcGEgbWFzIGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο kat32! Με το καλο και προσεκτικα και να περασετε ομορφα στις διακοπες σας τωρα!

Εγω μεχρι τωρα εχω παρει 7 κιλα... κλεινω τις 24 εβδ βεβαια, αλλα στις 12 εβδ ημουν στα 3... οποτε στο περιπου μπορει να ειναι και σωστο αυτο που εχεις ακουσει didi!

Σε ευχαριστώ πολύ συνονόματη! Εγώ τώρα που είμαι 12+1 έχω πάρει περίπου 1,5 κιλό... Αυτό σημαίνει ότι θα πάρω μόνο 9 κιλά? Μακάρι! :tongue:


as1cOB80g410000MDAwOGQ0fDAwNzk1N2R8aSBtcGVtcGEgbWFzIGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites

Τα κατάφερα νομίζω με το ticker!!!!! Πάντως σήμερα στην αυχενική ρώτησα δειλά δειλά για φύλο και με πήρε από τα μούτρα, ότι είναι πολύ νωρίς κλπ... Έσας σας είχε πει έστω και εκτίμηση?


as1cOB80g410000MDAwOGQ0fDAwNzk1N2R8aSBtcGVtcGEgbWFzIGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τα κατάφερα νομίζω με το ticker!!!!! Πάντως σήμερα στην αυχενική ρώτησα δειλά δειλά για φύλο και με πήρε από τα μούτρα, ότι είναι πολύ νωρίς κλπ... Έσας σας είχε πει έστω και εκτίμηση?

Στην αυχενικη μας ειχε πει οτι ειναι νωρις!!! στο γιατρο μου στις 21 εβδομαδες, μου λεει το πιο πιθανο αγορι και τωρα στο β'επιπεδου μου λεει "ολοφανερο! 100% αγορι..." μην βιαζεστε ομως... οτι και να ναι δεν θα σε νοιαξει πιο πολυ, απ'οταν θα σου πει οτι ειναι υγιες! Αυτο μετραει!!! :tongue:


1lqJp2.png

EO6lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Στην αυχενικη μας ειχε πει οτι ειναι νωρις!!! στο γιατρο μου στις 21 εβδομαδες, μου λεει το πιο πιθανο αγορι και τωρα στο β'επιπεδου μου λεει "ολοφανερο! 100% αγορι..." μην βιαζεστε ομως... οτι και να ναι δεν θα σε νοιαξει πιο πολυ, απ'οταν θα σου πει οτι ειναι υγιες! Αυτο μετραει!!! :tongue:

Εννοείται αυτό! Πρώτα από όλα ήθελα να δω ότι είναι καλά και να ακούσω πάλι την καρδούλα του, μετά μου είπε και τα καλά νέα για την αυχενική διαφάνεια και το ρινικό οστό και τότε άρχισα να σκέφτομαι μήπως μάθω και φύλο...

Άρα αργείς αρκετά να το μάθεις ε? Από ότι έχω καταλάβει, το πιο σίγουρο είναι στη β' επιπέδου που είναι γύρω στην 22η?


as1cOB80g410000MDAwOGQ0fDAwNzk1N2R8aSBtcGVtcGEgbWFzIGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites

Τα κατάφερα νομίζω με το ticker!!!!! Πάντως σήμερα στην αυχενική ρώτησα δειλά δειλά για φύλο και με πήρε από τα μούτρα, ότι είναι πολύ νωρίς κλπ... Έσας σας είχε πει έστω και εκτίμηση?

ουτε εμας μας ειπε φυλο

βεβαια δεν μας πηρε απο τα μουτρα!και τον ειχαμε πρηξει στην κυριολεξια τον γιατρο

ο ανθρωπος ηθελε να κανει τη δουλεια του να μετρησει το παχος της αυχενικης και ο αντρας μου κι εγω ολο τον ρωτουσαμε πουλι ειναι αυτο?

του ειπα για το μητρικο ενστικτο οτι πιστευω οτι ειναι κοριτσι του ειπα οτι στον υπνο μου ειδα τοτε μαζι με τη χοριακη οτι βγηκε και το φυλο μια ροζ φουξια χοντρη γραμμη και γελουσε ο ανθρωπος!

ο αντρας μου του ελεγε δεν θελει κοριτσι γιατι φοβαται με αυτα που βλεπει (θα την κλεισουμε σε μοναστηρι οπως καταλαβες αν κανουμε κορη)

και μιλαμε τον πρηξαμε τον ανθρωπο!!!!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

ουτε εμας μας ειπε φυλο

βεβαια δεν μας πηρε απο τα μουτρα!και τον ειχαμε πρηξει στην κυριολεξια τον γιατρο

ο ανθρωπος ηθελε να κανει τη δουλεια του να μετρησει το παχος της αυχενικης και ο αντρας μου κι εγω ολο τον ρωτουσαμε πουλι ειναι αυτο?

του ειπα για το μητρικο ενστικτο οτι πιστευω οτι ειναι κοριτσι του ειπα οτι στον υπνο μου ειδα τοτε μαζι με τη χοριακη οτι βγηκε και το φυλο μια ροζ φουξια χοντρη γραμμη και γελουσε ο ανθρωπος!

ο αντρας μου του ελεγε δεν θελει κοριτσι γιατι φοβαται με αυτα που βλεπει (θα την κλεισουμε σε μοναστηρι οπως καταλαβες αν κανουμε κορη)

και μιλαμε τον πρηξαμε τον ανθρωπο!!!!

XAXA! Όχι, εγώ ήμουν επίτηδες πολύ διακριτική για να μην νομίζει ότι έχουμε και καμία προτίμηση και του ζητήσουμε τα ρεστά μετά αν έχει κάνει λάθος! Αλλά τίποτα... Δεν πειράζει, θα περιμένουμε λίγο ακόμα... :shock:


as1cOB80g410000MDAwOGQ0fDAwNzk1N2R8aSBtcGVtcGEgbWFzIGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...