Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Λονδίνο 2012


Biggi

Recommended Posts

http://www.pelop.gr/?page=article&srv=1&DocID=46516

Οι περισσοτερες ον λαιν εφημεριδες ηταν σε αυτο το στυλ!


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 127
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν με ενοχλή η κακή κριτική, με ενοχλεί η κακογραμμένη κριτική που δεν έχει τίποτα να πει και αναμασάει τα ίδια και τα ίδια για να κερδίσει τις εντυπώσεις.

Ένα άρθρο από δημοσιογράφο θα περίμενα να έχει περισσότερη καυστικότητα και λιγότερη μπουρδολογία.

Δεν ειδα να αναμασαει τα ιδια και τα ιδια..αλλα δεν πειραζει.Γνωμες ειναι αυτες.Δεν θα συμπιπτουν παντα!!;);)

Υγεια πανω απο ολα!!Εμενα με ενοχλησε κατι αλλο.

Ειδα πολλους αθλητες πχ Ιταλος που μενει στον Καναδα να αγωνιζεται με τα χρωματα του Καναδα...Αλβανος που μενει Γερμανια με τα χρωματα της Γερμανιας...Κανονικα,δεν θα επρεπε να αγωνιζεται με τα χρωματα της γενεθλιας καταγωγης του??Αυτο θα μου αρεσε περισσοτερο!!


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Άρθρο από την Καθημερινή: http://news.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_sport_2_12/08/2012_492190

Νομίζω η διαφορά στην ποιότητα γραφής είναι πασιφανής.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Ειδα πολλους αθλητες πχ Ιταλος που μενει στον Καναδα να αγωνιζεται με τα χρωματα του Καναδα...Αλβανος που μενει Γερμανια με τα χρωματα της Γερμανιας...Κανονικα,δεν θα επρεπε να αγωνιζεται με τα χρωματα της γενεθλιας καταγωγης του??Αυτο θα μου αρεσε περισσοτερο!!

Όπως ο Ηλιάδης ας πούμε; :lol:


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειδα να αναμασαει τα ιδια και τα ιδια..αλλα δεν πειραζει.Γνωμες ειναι αυτες.Δεν θα συμπιπτουν παντα!!;);)

Υγεια πανω απο ολα!!Εμενα με ενοχλησε κατι αλλο.

Ειδα πολλους αθλητες πχ Ιταλος που μενει στον Καναδα να αγωνιζεται με τα χρωματα του Καναδα...Αλβανος που μενει Γερμανια με τα χρωματα της Γερμανιας...Κανονικα,δεν θα επρεπε να αγωνιζεται με τα χρωματα της γενεθλιας καταγωγης του??Αυτο θα μου αρεσε περισσοτερο!!

Υπάρχει και Έλληνας που αγωνίστηκε με τα χρώματα της Γερμανίας και μάλιστα δήλωσε ότι νιώθει περισσότερο Γερμανός, γιατί εκεί μεγάλωσε, εκεί αθλήθηκε και ποτέ κανένας δεν τον πλησίασε από την Ελλάδα για να τον τραβήξει στην ελληνική αποστολή... στην πυρά!!!


you may have oysters, but you'll never find a pearl

bh45qekil.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όπως ο Ηλιάδης ας πούμε; :lol:

Ναι...νομιζω ειναι Γεωργιανος?!Δεν θα ηταν τιμητικο για την χωρα του να εχει το μεταλλιο???


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Ναι...νομιζω ειναι Γεωργιανος?!Δεν θα ηταν τιμητικο για την χωρα του να εχει το μεταλλιο???

Ε όχι δα Γεωργιανός! Έλληνας αναντάμ παπαντάμ!


you may have oysters, but you'll never find a pearl

bh45qekil.png

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και Έλληνας που αγωνίστηκε με τα χρώματα της Γερμανίας και μάλιστα δήλωσε ότι νιώθει περισσότερο Γερμανός, γιατί εκεί μεγάλωσε, εκεί αθλήθηκε και ποτέ κανένας δεν τον πλησίασε από την Ελλάδα για να τον τραβήξει στην ελληνική αποστολή... στην πυρά!!!

Ναι το ειδα και αυτο!!Μμμμ.!!


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Ε όχι δα Γεωργιανός! Έλληνας αναντάμ παπαντάμ!

Σιγουρα??Νομιζω κατι διαβασα οτι ειναι απο την Γεωργια!


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Ε όχι δα Γεωργιανός! Έλληνας αναντάμ παπαντάμ!

Πάππου προσπάππου που λένε και στο χωριό μου :P


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και συνεχίζω...

Αυτό είναι το άρθρο της Καθημερινής που ανέφερα προηγουμένως ότι το διάβασα το πρωί: Σε ευχαριστούμε Λονδίνο για τους Αγώνες


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Και συνεχίζω...

Αυτό είναι το άρθρο της Καθημερινής που ανέφερα προηγουμένως ότι το διάβασα το πρωί: Σε ευχαριστούμε Λονδίνο για τους Αγώνες

Να διαβαζεις και τα σχολια του κοσμου.Για μενα ενα αρθρο εχει λιγοτερη αξια απο το τι πιστευει ο κοσμος!!!


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Τα σχόλια του κόσμου δεν με ενδιαφέρουν, άλλωστε γνώμη έχω τη δική μου, δεν χρειάζομαι όλων των άλλων. Όπως προείπαμε, opinions are like assholes, everyone's got one ;)

Με ενδιαφέρει πολύ περισσότερο τι έχει να πει ένας δημοσιογράφος με στοιχειώδη ικανότητα έκφρασης και γραφής παρά ο οποισδήποτε άσχετος με πρόσβαση σε ΗΥ ή κινητό τηλέφωνο.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Τα σχόλια του κόσμου δεν με ενδιαφέρουν, άλλωστε γνώμη έχω τη δική μου, δεν χρειάζομαι όλων των άλλων. Όπως προείπαμε, opinions are like assholes, everyone's got one ;)

Με ενδιαφέρει πολύ περισσότερο τι έχει να πει ένας δημοσιογράφος με στοιχειώδη ικανότητα γραφής.

Α,σε ενδιαφερει περισσοτερο η γνωμη του ενος που ειναι ΜΟΡΦΩΜΕΝΟΣ και αδιαφορεις για την γνωμη των πολλων που κατα την γνωμη σου ειναι ΑΜΟΡΦΩΤΟΙ.

Μηπως σε ενοχλει η κακη κριτικη???Αν δηλ οι Ελληνες ειχαν περισσοτερο ενδιαφερον και ελεγαν τα καλυτερα για την τελετη εναρξης και ληξης θα σε ενδιαφερε η γνωμη τους????


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, τα άρθρα που έβαλα από την Καθημερινή και το άρθρο που έβαλε η Eugie πιο πάνω, εσύ τα θεωρείς θετικά, δηλαδή ότι εκθειάζουν τους Αγώνες του Λονδίνου;

Σαφώς με ενδιαφέρει περισσότερο η γνώμη ενός μορφωμένου από τις γνώμες πολλών αμόρφωτων.

Γενικότερα με ενδιαφέρει να διαβάζω τι λένε αυτοί που ξέρουν περισσότερα από μένα και μπορούν να τα πουν πιο ωραία, είτε η γνώμη τους συμφωνεί με τη δική μου είτε όχι. Αν ήθελα να ακούω τη δική μου φωνή, μπορούσα να ανοίξω κι εγώ ένα μπλογκ και να αναμασάω τις σκέψεις μου.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...