Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Neverstop είπε:

      Κατάλαβα... κ κοιμάται μόνο του στο δωμάτιο του?😢Στο πάρκο κοιμούνται?

      Το πάρκο δεν είναι για πολλές ώρες-μερες  λόγο στρώματος κυρίως δεν είναι Κ ότι πιο κατάλληλο για συνεχή χρήση για πιο υγιηνο υποτίθετε . Μετά μόνο του αν δεν μπορείς συγκοιμιση. Αλλά μην σε ανχωνει πλέον στους 7 μήνες το παιδί στριφογυρναει μόνο του φωνάζει πιο δυνατά οπότε ξυπνάς Κ επίσης πλέον δεν χρειάζετε Κ να το ρευετε κτλ. 

      • Μου αρέσει 1

Χοριακή χαμηλη?Βοήθηστε..


chris33

Recommended Posts

ποτε δεν μπορεις νασαι 100% σιγουρη για το ποτε εγινε η συλληψη...οποτε νιμιζω οτι ειναι καλη η χοριακη σου!!!

ευχομαι καλη συνεχεια!!!:D

:tongue:..ο θεός μαζί μας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

chris η δικια μου χοριακη την προ-προηγουμενη παρασκευη 25η μερα κυκλου ηταν 26 και την προηγουμενη παρασκευη 7 μερες μετα ηταν 504! Καλα αποτελεσματα!

Καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις Μαρία και να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!!! (όπως βλέπω στα τίκερ!);)


ixhPp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλημέρα...Την έκανα την επαναληπτική και πετάω στα σύννεφα...Είναι 200. Θα ξανακάνω τη Παρασκευή να δούμε αν προχωράει καλά και Δευτέρα πάμε για υπέρηχο....Σας ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια και τη συμπαράσταση κορίτσια....

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα...Την έκανα την επαναληπτική και πετάω στα σύννεφα...Είναι 200. Θα ξανακάνω τη Παρασκευή να δούμε αν προχωράει καλά και Δευτέρα πάμε για υπέρηχο....Σας ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια και τη συμπαράσταση κορίτσια....

μπραβο!!!!!

Συγχαρητηρια!!

Με το καλο λοιπον!!!


aCtzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

γεια σας και απο μένα και εγώ έκανα χθές β-χοριακή και ήτανε μόνο 11,55 πολύ χαμηλή.

έχω άστατο κύκλο και είμαι σχεδόν σίγουρη οτι η σύλληψη έγινε πρίν 10 με 13 μέρες ενω είχα ηδη καθυστέρηση.την δευτέρα μου είπε η γιατρός μου να ξανα κάνω β-χοριακή για να δούμε αν θ ανέβει...(μακάρι Παναγία μου)

έχω γράψει και σε άλλα 2-3 πόστ,τι να κάνω όμως??είμαι πολύ αναστατωμένη...

Υ.Γ ξέχασα να σας πω έχω ηδη ένα κοριτσάκι 6 ετών..

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα! εγω εκανα χοριακη 26 μερα σε κυκλο 30 ημερων κ βγηκε 70 πωσ ειναι μηπωσ ξερει καμια κοπελια να μ πει!

jeni jeni εγω δεν ξερω κ πολλα πραγματα πρωτη φορα μενω εγκυος!


LAdlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Doritsa1984 δεν θα επρεπε να περιμενεις μεγαλυτερη χοριακη εισαι πριν την καθυστερηση απολαυσε το εισαι ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!και εσυ jeni-jeni δεν εχεις λογο να ανησυχεις θα ξανακανεις χοριακη και ολα καλα θα παμε... απλα ειναι μικρο ακομα το σπορακι σου!!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

η 1η μου χοριακη ηταν μονο 7 μονάδες! Την ειχα κανει την τελευταια μερα του κυκλου μου.

Τωρα περιμενω το μπεμπάκο μου!

Νομιζω πως εισαι εγκυος και ευχομαι ολα να πανε καλα!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Doritsa1984 δεν θα επρεπε να περιμενεις μεγαλυτερη χοριακη εισαι πριν την καθυστερηση απολαυσε το εισαι ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!και εσυ jeni-jeni δεν εχεις λογο να ανησυχεις θα ξανακανεις χοριακη και ολα καλα θα παμε... απλα ειναι μικρο ακομα το σπορακι σου!!!!

γεια σου κοριτσι μου!!απο το στομα σου και στου θεου το αυτι!!μακαρι να πανε ολα καλα,εχω τοσο αγχος για την αυριανη μερα που νομιζω οτι δεν θα κοιμθω το βραδυ :?

ελω τοσο πολυ αυτο το μωρο :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...