Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

      • Ευχαριστώ 1

Χοριακή χαμηλη?Βοήθηστε..


chris33

Recommended Posts

Καλημερα,

η 1η μου χοριακη ηταν μονο 7 μονάδες! Την ειχα κανει την τελευταια μερα του κυκλου μου.

Τωρα περιμενω το μπεμπάκο μου!

Νομιζω πως εισαι εγκυος και ευχομαι ολα να πανε καλα!!!!!!!!!!!!!!

γεια σου και σε σενα κοριτσι :P

σοβαρα μιλας μονο 7??:confused: μου φαινεται πολυ χαμηλη αλλα ειδες τωρα περιμενεις τον μπεμπακο σου??μπραβο!!! με το καλο να το υποδεχτητε!!!!!!να ειναι γερος και δυνατος!!!

ευτυχως αρχιζω να περνω λιγο τα πανω μου μετα απο αυτο που μου ειπες,να δουμε φυσικα και τις εξετασεις αυριο και εδω θα ειμαστε να τα λεμε!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπέρα! εγω εκανα χοριακη 26 μερα σε κυκλο 30 ημερων κ βγηκε 70 πωσ ειναι μηπωσ ξερει καμια κοπελια να μ πει!

jeni jeni εγω δεν ξερω κ πολλα πραγματα πρωτη φορα μενω εγκυος!

Δεν ξερω κοριτσι μου νομιζω οτι ειναι καλη (αν κρινω απο μενα) σιγουρα θα σ βαλει να ξανακανεις την εξεταση φανταζομαι..

με το καλο να ειναι,ολα καλα θα πανε!!!:P:D

Link to comment
Share on other sites

Doritsa1984 δεν θα επρεπε να περιμενεις μεγαλυτερη χοριακη εισαι πριν την καθυστερηση απολαυσε το εισαι ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!και εσυ jeni-jeni δεν εχεις λογο να ανησυχεις θα ξανακανεις χοριακη και ολα καλα θα παμε... απλα ειναι μικρο ακομα το σπορακι σου!!!!

Αχ 1000 συγνωμη ειμαι γαιδουρα ουτε που σου ευχηθηκα για το δικο σου μωρακι...να εχεις μια τελειομηνη και πολυ καλη εγκυμοσυνη σου ευχομαι κοπελα μου!!με το καλο να ερθει ενα γερο και καλοτυχο μωρακι στην αγκαλια σας!!:P

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σημασία πόσο μεγάλο είναι το νούμερο της χοριακής

(εφόσον είναι πάνω από το τυπικό 5 και δεν υπάρχει ορμονολογικό θέμα για να είναι ψηλά)

Σημασία έχει ανά 2 με 3 μέρες να έχει τουλάχιστον διπλασιαστεί!!!;)

Συγχαρητήρια στα κορίτσια με τις θετικές χοριακές και καλή συνέχεια :D


"Depart now on your bright wings

The world envy

The skies have always seduced you

Precious Queen

And you know your time has come

To fly away with Me, so far..."

NE1r.png

R649p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω jeni-jeni ευχομαι να μας πανε ολα καλα!!!!

με το καλο σε ολες τις εγκυουλες και μην αγχωνεσται με τις χοριακες σε 2 μερες διπλασιζεται η τιμη της...

εγω αυριο θα παω για πρωτη φορα να δω το μωρακι μου στον υπερηχο και ελπιζω να ειναι ολα καλα.... εχω τρομερη αγωνια!!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα,

η 1η μου χοριακη ηταν μονο 7 μονάδες! Την ειχα κανει την τελευταια μερα του κυκλου μου.

Τωρα περιμενω το μπεμπάκο μου!

Νομιζω πως εισαι εγκυος και ευχομαι ολα να πανε καλα!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλο να παρεις τον μπεμπακο σου στα χερια σου!!!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω jeni-jeni ευχομαι να μας πανε ολα καλα!!!!

με το καλο σε ολες τις εγκυουλες και μην αγχωνεσται με τις χοριακες σε 2 μερες διπλασιζεται η τιμη της...

εγω αυριο θα παω για πρωτη φορα να δω το μωρακι μου στον υπερηχο και ελπιζω να ειναι ολα καλα.... εχω τρομερη αγωνια!!!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΥΡΙΟ:P

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ,ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΝΑΙ ΤΟΟΟΟΟΟΟΣΟΟΟΟΟΟΟ ΔΑ ΜΙΚΡΟΥΛΗ.....ΑΧ ΤΗ ΩΡΑΙΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΝΕΑ..ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝΕ 58,46 ΕΝΩ ΠΡΙΝ 4 ΜΕΡΕΣ 11,55.ΟΚ ΑΝΕΒΗΚΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ..

ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΞΑΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 200 ΜΟΥ ΕΙΠΕ..

ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΥΡΙΟ:P

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ,ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΝΑΙ ΤΟΟΟΟΟΟΟΣΟΟΟΟΟΟΟ ΔΑ ΜΙΚΡΟΥΛΗ.....ΑΧ ΤΗ ΩΡΑΙΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΝΕΑ..ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝΕ 58,46 ΕΝΩ ΠΡΙΝ 4 ΜΕΡΕΣ 11,55.ΟΚ ΑΝΕΒΗΚΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ..

ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΞΑΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 200 ΜΟΥ ΕΙΠΕ..

ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!

Jenaki μου ποσο αγχος στην αρχη μεχρι να δουμε οτι πανε ολα καλα!!!!

νομιζω καλα πας αφου σχεδον 4 πλασιαστηκε σε 4 μερες μια χαρα....

εγω παλι εκανα υπερηχο και ειδαμε μονο σακο και η ηλικια του εμβρυου ειναι 5 εβδ και 2 ημ περιπου ενω κανονικα με βαση την τελευταια περιοδο επρεπε να ημουν 6 εβδομαδων, κλεισαμε ραντεβου για τις 23 και εχω απιστευτη αγωνια μεχρι τοτε για να ακουσουμε και καρδια αλλα δεν ξερω αν θα αντεξω αληθεια!!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Jenaki μου ποσο αγχος στην αρχη μεχρι να δουμε οτι πανε ολα καλα!!!!

νομιζω καλα πας αφου σχεδον 4 πλασιαστηκε σε 4 μερες μια χαρα....

εγω παλι εκανα υπερηχο και ειδαμε μονο σακο και η ηλικια του εμβρυου ειναι 5 εβδ και 2 ημ περιπου ενω κανονικα με βαση την τελευταια περιοδο επρεπε να ημουν 6 εβδομαδων, κλεισαμε ραντεβου για τις 23 και εχω απιστευτη αγωνια μεχρι τοτε για να ακουσουμε και καρδια αλλα δεν ξερω αν θα αντεξω αληθεια!!!!

Ναι οντως πολυ αγχος βρε κοριτσι μου :confused:

Θυμαμαι οταν ειχα μεινει εγκυος στην κορουλα μου (7 χρονια πριν),εκανα τεστ-βγηκε θετικο,μια χοριακη και πηγα στο γιατρο και ειδαμε σακο και μετα απο λιγες μερες ακουσαμε καρδουλα..ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ δηλαδη!!

περυσι που ειχα μεινει εγκυος περασα τα ιδια με αυτα που περναω τωρα...χοριακη-χοριακη-προγεστερονη και ξανα χοριακη...τι να πω??με μουτσωσε καποιος??

Λοιπον εκανα ξανα σημερα χοριακη και βγηκε 155,44 (μου ειχε πει να ειναι πανω απο 200) τελος παντων το αφηνουμε αυτο,η προγεστερονη μου ειναι 12,95 (επρεπε πανω απο 25 να ειναι ) και μου εδωσε χαπια utrogestan μεχρι να παω την παρασκευη να με δει...

εχω απογοητευτει ειναι η αληθεια..δεν ξερω τι να πω....

θα πανε ολα καλα??

οσο για σενα τωρα κοριτσι,θα πανε ολα καλα σιγουρα,θα πατε στις 23 του μηνα και θ ακουσεται την καρδουλα του!!!μην αγχωνεσαι καθολου..

Link to comment
Share on other sites

Jenaki μου ποσο αγχος στην αρχη μεχρι να δουμε οτι πανε ολα καλα!!!!

νομιζω καλα πας αφου σχεδον 4 πλασιαστηκε σε 4 μερες μια χαρα....

εγω παλι εκανα υπερηχο και ειδαμε μονο σακο και η ηλικια του εμβρυου ειναι 5 εβδ και 2 ημ περιπου ενω κανονικα με βαση την τελευταια περιοδο επρεπε να ημουν 6 εβδομαδων, κλεισαμε ραντεβου για τις 23 και εχω απιστευτη αγωνια μεχρι τοτε για να ακουσουμε και καρδια αλλα δεν ξερω αν θα αντεξω αληθεια!!!!

Και εγώ όταν είδαμε σάκο μου είπε ο γιατρός ότι ήμουν περίπου 5 εβδομάδων (ενώ εγώ μετρούσα 6 απο την περίοδο) και εχθές μετά από 2 εβδομάδες απο τη πρώτη επίσκεψη ακούσαμε και τη καρδούλα του. Μην ανησυχείς με σιγουριά ο υπέρηχος μπορεί να πεί ηλικία κύησης όταν θα μετρήσει το έμβρυο, στην επόμενη σου επίσκεψη δλδ. Όλα καλά θα είναι θα δεις...;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και εγώ όταν είδαμε σάκο μου είπε ο γιατρός ότι ήμουν περίπου 5 εβδομάδων (ενώ εγώ μετρούσα 6 απο την περίοδο) και εχθές μετά από 2 εβδομάδες απο τη πρώτη επίσκεψη ακούσαμε και τη καρδούλα του. Μην ανησυχείς με σιγουριά ο υπέρηχος μπορεί να πεί ηλικία κύησης όταν θα μετρήσει το έμβρυο, στην επόμενη σου επίσκεψη δλδ. Όλα καλά θα είναι θα δεις...;)

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ!!!ΝΟΜΙΖΩ ΕΣΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ Ε??ΠΗΓΑΤΕ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ Ε??ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ :P

ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ...ΞΑΝΑ ΕΚΑΝΕΣ ΧΟΡΙΑΚΗ?ΠΟΣΟ ΗΤΑΝΕ ΟΤΑΝ ΠΗΓΕΣ ΝΑ ΣΕ ΔΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ??ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΥΡΙΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ...

ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΞΑΝΑ ΧΘΕΣ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΦΤΑΣΕ 845 ΚΑΙ Η ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΜΟΥ ΠΗΓΕ 35 ΑΠΟ 12,95 ΠΟΥ ΗΤΑΝΕ..

ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΝΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ!!!ΝΟΜΙΖΩ ΕΣΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ Ε??ΠΗΓΑΤΕ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ Ε??ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ :P

ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ...ΞΑΝΑ ΕΚΑΝΕΣ ΧΟΡΙΑΚΗ?ΠΟΣΟ ΗΤΑΝΕ ΟΤΑΝ ΠΗΓΕΣ ΝΑ ΣΕ ΔΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ??ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΥΡΙΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ...

ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΞΑΝΑ ΧΘΕΣ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΦΤΑΣΕ 845 ΚΑΙ Η ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΜΟΥ ΠΗΓΕ 35 ΑΠΟ 12,95 ΠΟΥ ΗΤΑΝΕ..

ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΝΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!

Γειά σου και σένα και εύχομαι όλα να είναι μια χαρά. Λοιπόν εγώ πρωτη χοριακή είχα 17.5(την έκανα πολύ νωρίς) ημέρα Τετάρτη, ξαναέκανα Δευτέρα κ είχα 199 και μετά Παρασκευή 1082. Με είδε ο γιατρός μετά από 4 μέρες (Τετάρτη) και είδαμε σάκο. Αυτές τις 3 χοριακές έκανα. Για τη προγεστερόνη δε ξέρω να σου πώ γιατί εγώ δεν έκανα καθόλου. Τώρα είμαι στην 8η εβδομάδα και ακούσαμε χθές καρδιά...Θα τα ζήσεις και εσύ πολύ σύντομα. Εσύ αύριο θα δείς ένα σάκο, μπορεί να δείς και μια τελίτσα μέσα..;) Εκτός αν είναι πολύ νωρίς ακόμα, νομίζω ότι φαίνεται κάτι με χοριακή πάνω από 1500,χωρίς να είμαι κ σίγουρη όμως..Όλα καλά θα είναι...Προσπάθησε να μην έχεις άγχος γιατί δε σου προσφέρει τπτ..Κ εγώ βέβαια να σου πω την αλήθεια χθές ηρέμησα λίγο...Περιμένουμε νέα σου αυριο..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα chris33 τι κανεις;

εγω εκανα την χοριακη στης 9 του μηνος και ειχα 133 και πηγα σημερα (10 μερες μετα που μου ειπανε)και εκανα υπερυχο και εχω 1 σακο και μου ειπε οτι ειναι πολυ καλα και σε 2 βδομαδες να παω να κανω υπερυχο για να ακουσουμε την καρδουλα


ΠΗΤ 18/06/13 Κοριτσι

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα chris33 τι κανεις;

εγω εκανα την χοριακη στης 9 του μηνος και ειχα 133 και πηγα σημερα (10 μερες μετα που μου ειπανε)και εκανα υπερυχο και εχω 1 σακο και μου ειπε οτι ειναι πολυ καλα και σε 2 βδομαδες να παω να κανω υπερυχο για να ακουσουμε την καρδουλα

Mπράβο, άντε με το καλό και εσύ...και εγώ μετά απο 2 βδομάδες άκουσα καρδιά...Εύχομαι όλα να εξελιχθούν καλά..:-P

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου και σένα και εύχομαι όλα να είναι μια χαρά. Λοιπόν εγώ πρωτη χοριακή είχα 17.5(την έκανα πολύ νωρίς) ημέρα Τετάρτη, ξαναέκανα Δευτέρα κ είχα 199 και μετά Παρασκευή 1082. Με είδε ο γιατρός μετά από 4 μέρες (Τετάρτη) και είδαμε σάκο. Αυτές τις 3 χοριακές έκανα. Για τη προγεστερόνη δε ξέρω να σου πώ γιατί εγώ δεν έκανα καθόλου. Τώρα είμαι στην 8η εβδομάδα και ακούσαμε χθές καρδιά...Θα τα ζήσεις και εσύ πολύ σύντομα. Εσύ αύριο θα δείς ένα σάκο, μπορεί να δείς και μια τελίτσα μέσα..;) Εκτός αν είναι πολύ νωρίς ακόμα, νομίζω ότι φαίνεται κάτι με χοριακή πάνω από 1500,χωρίς να είμαι κ σίγουρη όμως..Όλα καλά θα είναι...Προσπάθησε να μην έχεις άγχος γιατί δε σου προσφέρει τπτ..Κ εγώ βέβαια να σου πω την αλήθεια χθές ηρέμησα λίγο...Περιμένουμε νέα σου αυριο..

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΣΑΚΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΙΤΣΑ ΜΕΣΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ...ΧΑΧΑΧΑ!!ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΑΡΤΗ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΗΤΑΝΕ 845,ΟΠΟΤΕ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΕΙΧΕ ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΤΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΤΙ ΕΙΔΑΜΕ,ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΕΛΙΤΣΑ!!5 ΧΙΛΙΟΣΤΑ ΜΟΝΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ,ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΕΙΝΩ 1 ΜΗΝΑ,ΘΑ ΚΑΝΩ 2 ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΑΚΟΜΑ ΣΤΙΣ 25 ΚΑΙ ΣΤΙΣ 31 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΚΑΙ 9 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΙΑ!!!ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...