Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      πρίν από 7 λεπτά , dec-e είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

Ευχαριστώ μπουμπουκάκι μου! ;)

Βρε, μήπως θέλεις να περάσω μια βολτίτσα να στο κάνω λαμπόγυαλο??? :tongue::twisted:

Αχ πρέπει να μαζέψει τα πράγματά του ο καλός μου πρώτα μετά την αναδιάταξη που κάναμε στα έπιπλα. Είναι εκατοντάδες μικρά-μικρούτσικα πραγματάκια τα οποία ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΑΙ να τακτοποιήσω εγώ, γιατί μετά δεν θα ξέρει που είναι τί. Εμένα όλα αυτά τα καλωδιάκια και τα βισματάκια τα ίδια μου φαίνονται. Ελα όμως που δεν είναι... οπότε από το να έχω γκρίνιες, κάνω υπομονή. Είπε "σήμερα το βράδυ". Να δούμε, να δούμε...

Εντομεταξύ δεν έχει έρθει ακόμη και η γιρλάντα που έχω παραγγείλει για να βάλω στο δέντρο. Θα το φτιάξω κατά τα άλλα και τη γιρλάντα Δευτέρα ή Τρίτη που θα έρθει. Κανονικά αυτή πρέπει να μπει πρώτα αλλά εγώ δεν μπορώ να περιμένω μέχρι τότε για να ξεκινήσω, ούτως ή άλλως δεν θα γίνουν όλα μέσα σε μία ημέρα, θα στολίζω σιγά σιγά να το ευχαριστηθώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

mom%2527s+camera+262.JPG

These trees are so simple to put together!

All you need is a few paper plates, tissue paper, double sided tape, and anything else you have laying around the house that would look good on your tree!

mom%2527s+camera+249.JPGmom%2527s+camera+242.JPG

Take one of your paper plates and make a cone. To make the bigger cone, use two of the paper plates and make a cone and stack them together.

mom%2527s+camera+248.JPG

You can do a lot of different things with the tissue paper, for my smallest tree I just twisted little pieces of the lime green tissue paper and wrapped it around the tree.

mom%2527s+camera+251.JPG

After I finished these trees I placed them on little candle sticks I got at Dollar Tree!

Turned out very cute!!

Then I started on my mini wreath's.

These were very simple to make!

I bought the wreaths and the ornaments at Hobby Lobby this morning for 1/2 off!

mom%2527s+camera+235.JPG

I just wrapped these tiny ornaments on the wreath!

I now had half the window sill down!

mom%2527s+camera+260.JPG

Για παρτε μια ιδεα...δεν ειναι υπεροχο??????????

Υπέροχο, δεν λες τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχη!!!!

Βέβαια πρέπει να λάβουμε υπόψη μας και τα "υπέροχα στολίδια" που έχει επάνω τα οποία φυσικά εγώ δεν διαθέτω ούτε τώρα, ούτε και θα διαθέτω. Αλλά με ότι έχουμε, αααα στο καλό...

Link to comment
Share on other sites

Εντομεταξύ δεν έχει έρθει ακόμη και η γιρλάντα που έχω παραγγείλει για να βάλω στο δέντρο. Θα το φτιάξω κατά τα άλλα και τη γιρλάντα Δευτέρα ή Τρίτη που θα έρθει. Κανονικά αυτή πρέπει να μπει πρώτα αλλά εγώ δεν μπορώ να περιμένω μέχρι τότε για να ξεκινήσω, ούτως ή άλλως δεν θα γίνουν όλα μέσα σε μία ημέρα, θα στολίζω σιγά σιγά να το ευχαριστηθώ.

Κορίτσι μου γι αυτό να μην ανησυχείς! Ουτε εγώ εχω τελειώσει ακόμα ούτε το δέντρο ούτε την πόρτα μας έχω στολίσει... Σιγά-σιγά και θα το ευχαριστιόμαστε οπως σωστά λες! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ Τι τελειααααααααααα...:Pκοριτσια κανενα τετοιο μαγαζι θεσνικη που θα βρουμε?? αν και θεσσαλονικια μενω αλλου πλεον και θα παμε θεσνικη να ψωνισουμε δεντρο στολιδια κτλ...

Επειδη θα χω λιγο χρονο στην διαθεση μου... Θελω κανενα μεγαλο οικονομικο μαγαζι να χει ετσι ωραια στολιδια... Ξερω καποια στην Μοναστηριου αλλα.... δεν εχω χρονο για πολυ ψαξιμο ξερει μηπως καμμια θεσσαλονικια κανενα μαγαζι??

λοιπόν έχει ένα στην Ερμού, λίγα μέτρα πριν την είσοδο της στοάς και το pin up. 3όροφο, τέλειο!Από κει έρχομαι....μιλάμε είναι ονειρεμένο, χαζέψαμε κ γω και η μικρή μου:P, να πας...


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια τι ωραία όλα αυτά που έχετε κάνει! Έχω μείνει κατάπληκτη!

Και φέτος, που νομίζω ότι όλοι έχουμε τόόόόόσο μεγάλη ανάγκη να χαλαρώσουμε και νιώσουμε τη χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα,εσείς καταφέρατε ήδη να μας ταξιδέψετε εκεί!

Ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! :D

Καλώς ήρθες καλό μου!!!

Καλές γιορτές να έχουμε! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Για εκείνες που "πιάνουν" τα χέρια τους, επιλέξτε μία πάνινη τσαντούλα για τα καθημερινά ψώνια και ζωγραφίστε πανω τους... ένα όμορφο δώρο που δείχνει πολύ τρυφερότητα... :D

ms_sewing_book_iron_on_bags_xl.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...